همانطور که برگ های آناناس پردازش شده راه خود را به سمت مارک های جهانی سبک زندگی در می آورند ، Dole به سمت هدف زباله صفر حرکت می کند

سنگاپور ، 21 ژوئیه 2021 / PRNewswire / – شرکت Dole Sunshine امروز همکاری خود را با Ananas Anam ، شرکت مستقر در Pi Londonatex در لندن اعلام کرد.®، یک گزینه بدیع ، وگان و طبیعی برای چرم ساخته شده از الیاف محلول برگ آناناس با منبع پایدار. از طریق برداشت و استخراج الیاف محلول برگ آناناس از مزارع خود در فیلیپین ، یکی از بزرگترین مزارع آناناس در جهان ، Dole نه تنها قدم دیگری در جهت وعده خود در مورد از دست دادن صفر میوه تا سال 2025 برمی دارد ، بلکه به یک جهان کمک می کند جایی که جایگزین های مواد پایدار به طور فزاینده ای اهمیت پیدا می کنند زیرا مارک های سبک زندگی جهانی به دنبال این گزینه ها برای محصولات خود هستند.

دول ، که تعهد شش ماده ای خود را در ژوئن سال 2020 اعلام کرد ، متعهد است که در بحث هدر رفتن مواد غذایی ، از بین بردن شکر و پلاستیک های فرآوری شده ، و بهبود دسترسی به تغذیه از سطح جهانی تأثیر فوری و پایدار بگذارد. دول علاوه بر مشارکت با Ananas Anam ، برای دستیابی به اقتصاد مدورتر و یافتن راه حل های جدید بسته بندی برای محصولات خود ، به منظور کاهش نه تنها ضایعات مواد غذایی ، بلکه به طور کلی پلاستیک ها نیز تلاش می کند.

اخبار مرتبط  گزارش های نوآوری بنفش نتایج سه ماهه دوم سال 2020 را ثبت می کند

“در Dole ، ما معتقدیم که این هدف – و بنابراین قول ما – باید در همه کارهایی که ما برای رفع این چالش های جهانی انجام می دهیم نفوذ کند. رسیدگی به ضایعات مواد غذایی برای ما بسیار مهم است زیرا به تجارت و زندگی ما از بسیاری جهات مرتبط است. ، “گفت Pier-Luigi Sigismondi ، رئیس جهانی شرکت Dole Sunshine. “من معتقدم که برای توسعه راه حل های ملموس و تغییر واقعی سیستمی در چارچوب حل این مشکل ، ما باید هدف خود را با خلاقیت ، نوآوری و فناوری همگرا کنیم. اتحاد ما با Ananas Anam ، همراه با استفاده از این نوآوری توسط بخشی از جهانی مارک های سبک زندگی ، آنها واقعاً این همگرایی را به روشی جدید زنده می کنند. “

از طریق این اتحاد ، Piñatex® توسط Ananas Anam با فیبر استخراج شده از برگهای گیاهان آناناس برداشت شده توسط Dole تولید می شود ، که پس از خشک شدن و پردازش ، یک مش نبافته ایجاد می کند که پایه این ماده پایدار را تشکیل می دهد. استفاده از الیاف محلول برگ آناناس همچنین فرصتی برای ایجاد یک صنعت تجاری مقیاس پذیر برای توسعه جوامع کشاورزی و بهبود معیشت تعاونی ها و تولیدکنندگان در مقیاس کوچک فراهم می کند. فیلم اتحاد را اینجا ببینید.

اخبار مرتبط  بر اساس تحقیقات جدید از هفته UEG ، آسم در کودکان و آلرژی های غذایی با افزایش خطر ابتلا به IBS همراه است

“در Ananas Anam ، هدف ما غلبه بر چالش های زمانه ما با توسعه محصولات نوآورانه است که در آن موفقیت تجاری با یکپارچه شده و توسعه اجتماعی ، اکولوژیکی و فرهنگی را ارتقا می بخشد. با ارتباط نزدیک با افرادی که با آنها کار می کنیم ، اکوسیستم هایی را ایجاد می کنیم به هم پیوند داده و با هم افزایی به روشی همزیستی برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان “، گفت: دکتر کارمن هیجوسا ، بنیانگذار و مدیر خلاقیت و نوآوری در Ananas Anam.

“از طریق اتحاد با Dole ، نهاد ما در فیلیپین به حجم بسیار بیشتری از الیاف محلول برگ آناناس دسترسی خواهد داشت تا تقاضای فزاینده Piñatex® را نه تنها در صنعت مد ، بلکه در مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی خودرو تأمین کند. همکاری نزدیک با Dole تیم های حاضر در زمین به ما کمک می کنند تا تأثیر اجتماعی مثبت بیشتری را در جوامع کشاورزی ایجاد کنیم و با ارزیابی ارزش زباله ها در مقیاس ، به طور پیوسته ردپای محیط زیست خود را کاهش دهیم. ” ملانی بروئه-انگلس، مدیر عامل شرکت آناناس آنام.

Piñatex® توسط مارک های سبک زندگی جهانی مانند Nike ، رئیس هوگو، H&M ، پل اسمیت و هتل هیلتون لندن Bankside برای ایجاد اولین مجموعه وگان در جهان.

اخبار مرتبط  CNN Brasil از Visagism به عنوان یک استراتژی استفاده می کند و شامل مشاوره کاملی برای ویزیت خبرنگاران استخدام شده است

درباره آناناس آنام

Ananas Anam ، مستقر در لندن ، یک شرکت دارای گواهینامه B-Corp است که مسئول توسعه منسوجات نوآورانه گیاهی است که انقلابی در دنیای مواد مد ایجاد می کند و راه را برای پایداری هدایت می کند. رویکرد پیشگامانه و مدل تجاری مترقی آن با تفکر خلاق ، جستجوی فن آوری های جدید مبتکرانه و نشان دادن اینکه اخلاق و تجارت می توانند با موفقیت ترکیب شوند ، تقویت می شوند. آرزوی صادقانه و غریزی آناناس آنام محافظت و پرورش است ، در نتیجه آینده ای بهتر برای مردم و کره زمین ایجاد می کند.

Piñatex

درباره شرکت Dole Sunshine

نام شرکت Dole Sunshine برای نشان دادن منافع جهانی و تلاشهای مشترک Dole Asia Holdings ، Dole Worldwide Packaged Foods و Dole Asia Fresh استفاده شده است. شرکت Dole Sunshine یک نهاد تجاری واقعی نیست و به همین ترتیب در هیچ کشور یا منطقه ای فعالیت نمی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت Dole Sunshine ، به DoleSunshine.com یا SunshineForAll.com/fa/blog مراجعه کنید.

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/152677/dole_packaged_foods_logo.jpg

SOURCE Dole Packaged Foods، LLC

لینک های مربوطه

http://www.dole.com

SOURCE Dole Packaged Foods، LLC