برگ های آناناس بازیافتی به مارک های جهانی سبک زندگی راه پیدا می کنند

شرکت Dole Sunshine با Ananas Anam همکاری می کند تا ضایعات گیاه آناناس را به یک پارچه طبیعی تبدیل کند که باعث ایجاد طراحی پایدار می شود و از تعهد صفر از دست دادن میوه تا سال 2025 پشتیبانی می کند.

سنگاپور ، 22 ژوئیه 2021 / PRNewswire / – شرکت Dole Sunshine امروز همکاری خود را با Ananas Anam اعلام کرد ، لندن یک شرکت ساکن پشت Piñatex® ، یک گزینه نوآورانه ، وگان و طبیعی برای چرم است که از الیاف برگ آناناس با منبع پایدار تهیه می شود. دول با جمع آوری و استخراج فیبر از برگ آناناس از مزارع خود در فیلیپین ، یکی از بزرگترین مزارع آناناس در جهان ، نه تنها قدم دیگری در جهت قول خود در مورد توقف هدر رفتن میوه تا سال 2025 برمی دارد ، بلکه همچنین کمک جهانی می کند ، که در آن گزینه های مواد پایدار به طور فزاینده ای اهمیت پیدا می کنند زیرا مارک های سبک زندگی جهانی به دنبال این گزینه ها برای محصولات خود هستند.

دول ، که تعهد شش ماده ای خود را در ژوئن سال 2020 آغاز کرد ، متعهد است که تأثیر فوری و پایدار بر ضایعات مواد غذایی ، جلوگیری از شکر و پلاستیک فرآوری شده و بهبود دسترسی به مواد غذایی در جهان در سراسر جهان بگذارد. دول علاوه بر مشارکت با Ananas Anam ، در حال کار بر روی یک اقتصاد دایره ای و یافتن راه حل های جدید بسته بندی برای محصولات خود است تا علاوه بر کاهش ضایعات مواد غذایی ، بلکه به طور کلی از پلاستیک نیز استفاده کند.

اخبار مرتبط  گزارش نپتون نتایج سه ماهه اول مالی 2021

“در دول ، ما معتقدیم که این هدف – و بنابراین قول ما – باید در همه کارهایی که ما برای رفع این چالش های جهانی انجام می دهیم ، منعکس شود. موضوع زباله های غذایی برای ما بسیار مهم است زیرا از بسیاری جهات با تجارت و زندگی ما مرتبط است “، گفت: پیر لوئیجی سیگیسموندی ، رئیس جهانی ، شرکت Dole Sunshine.” من به ارائه راه حل های ملموس و تغییر واقعی سیستم اعتقاد دارم برای رفع این مشکل ، ما باید با خلاقیت ، نوآوری و فناوری به هدف خود نزدیک شویم. مشارکت ما با Ananas Anam و استفاده از این نوآوری توسط مارک های جهانی سبک زندگی ، این همگرایی را به روشی کاملاً جدید زنده می کند. “

از طریق این مشارکت ، Piñatex® از Ananas Anam از الیاف استخراج شده از برگهای گیاه آناناس که دول تولید کرده است ، ساخته می شود. وقتی اینها خشک و پردازش می شوند ، شبکه ای غیربافته ایجاد می شود که پایه و اساس مواد پایدار را تشکیل می دهد. استفاده از الیاف برگ آناناس همچنین فرصتی برای ایجاد یک صنعت تجاری مقیاس پذیر برای توسعه جوامع کشاورزی و بهبود معیشت تعاونی ها / تولیدکنندگان کوچک فراهم می کند. فیلم مشارکت را اینجا ببینید.

اخبار مرتبط  Farmer Boy وب سایت جدید تجارت الکترونیک را راه اندازی کرد

“در Ananas Anam ، ما می خواهیم با تولید محصولات نوآورانه که در آن موفقیت اقتصادی به توسعه اجتماعی ، اکولوژیکی و فرهنگی مرتبط است و باعث ارتقا آن می شود ، به چالش های زمان خود برسیم. دکتر کارمن هیجوسا ، بنیانگذار و مدیر ارشد خلاقیت و نوآوری در Pineapple Anam ، گفت: با اتصال در سطح عمیق با افرادی که با آنها کار می کنیم ، ما اکوسیستم هایی را ایجاد می کنیم که بهم پیوسته و به صورت همزیستی در کنار هم رشد می کنند تا تغییرات مثبتی در جهان ایجاد کنیم.

“از طریق همکاری ما با Dole ، سازمان ما در فیلیپین به حجم بسیار بیشتری از الیاف برگ آناناس دسترسی خواهد داشت تا تقاضای روزافزون Piñatex® را نه تنها در مد بلکه در بخش های داخلی و اثاثه یا لوازم داخلی خودرو تأمین کند. همکاری نزدیک با تیم های محلی Dole به ما کمک می کند تا تأثیر اجتماعی بیشتری بر جوامع کشاورزی داشته باشیم و با بازیافت زباله ها در مقیاس وسیع ، به طور مداوم از اثرات زیست محیطی خود بکاهیم. ” ملانی بروئه-انگلس، مدیر عامل شرکت آناناس آنام.

اخبار مرتبط  Biochem® پروتئین ایزوله شکلات نعناع شکلاتی را راه اندازی می کند

Piñatex® قبلا توسط مارک های سبک زندگی جهانی مانند Nike ، رئیس هوگو، H&M ، پل اسمیت و هتل هیلتون لندن Bankside برای اولین مجموعه وگان در جهان است.

درباره آناناس anam

این در لندن شرکت مستقر در Ananas Anam یک شرکت دارای گواهینامه B-Corp است که در زمینه تولید منسوجات گیاهی مبتنی بر گیاهان تازه نفس تازه ای را به بازار مواد مد وارد می کند و باعث پایداری می شود. رویکرد دستیابی به موفقیت و مدل پیشرفته تجارت او ناشی از تفکر خلاقانه است که به دنبال فن آوری های هوشمندانه جدید است و اثبات می کند که اخلاق و تجارت می توانند با موفقیت ترکیب شوند. Ananas Anam به محافظت و تغذیه و در نتیجه ایجاد آینده ای بهتر برای مردم و کره زمین اهمیت می دهد.

Piñatex

درباره شرکت Dole Sunshine

اطلاعات در مورد شرکت Dole Sunshine
نام شرکت Dole Sunshine نشان دهنده منافع جهانی و تلاش های جمعی Dole Asia Holdings ، Dole Worldwide Packaged Foods و Dole Asia Fresh است. شرکت Dole Sunshine یک نهاد تجاری واقعی نیست و به همین ترتیب در هیچ کشور یا منطقه ای فعالیت نمی کند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد شرکت Dole Sunshine را در DoleSunshine.com یا SunshineForAll.com/de/blog بیابید.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/152677/dole_packaged_foods_logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.dole.com

SOURCE Dole Packaged Foods، LLC