Thomas’® مینی کروسانت های مورد علاقه طرفداران را در سراسر کشور گسترش می دهد

Thomas Croissants ساخته شده با خمیر بدون ظروف سرباز یا مسافر ، طعم نرم و غنی را به یک میز آشپزخانه برای رفع صبحانه بدون طبخ ، یک درمان نیمه روز دلپذیر یا یک مکمل دلپذیر برای هر وعده غذایی می بخشد. اکنون در فروشگاه های مواد غذایی و سایر فروشندگان عمده مواد غذایی در سراسر کشور برای قیمت خرده فروشی پیشنهادی موجود است 4.49 دلار، Thomas Croissants Mini گزینه مناسبی برای خانواده های پرمشغله است و به خانواده ها اجازه می دهد وقت کمتری را برای پخت و پز و صرف وقت بیشتر برای صرف وعده های غذایی با عزیزان بگذرانند. مینی کروسانت های توماس را می توان در راهپیمایی نان در کنار صفحات نمادین برند توماس از کلاسیک های صبحانه شامل اصلی کلوچه های انگلیسی Nooks & Crannies English، Bagels و Swirl Breads یافت.

اخبار مرتبط  فناوری Actev از Ascend Performance Materials که در جوایز نوآوری Outdoor Retailer اهدا شد

وی گفت: “امروز وعده های غذایی معمولی امروز به مراتب متفاوت از چند سال پیش متفاوت است.” ادواردو زاراتمدیر ارشد بازاریابی توماس. “ما به عنوان یک برند پیشرو صبحانه ، اگر ما نتوانیم خط خرید صبحانه خود را تحقق بخشیم ، با توجه به نیازها و خواسته های مشتریان وفادار ما ، با کمال میل روبرو می شویم. خانواده های سراسر کشور می توانند بدون قربانی کردن مواد واقعی و باکیفیت از این گزینه لذت بخش و لذت بخش لذت ببرند. “

قدمت توماس به سال 1880 باز می گردد ساموئل حمام توماس مافین اصلی انگلیسی خود را در شهر نیویورک با استفاده از یک فرآیند مخفی که شامل پخت کباب کردن برای ایجاد یک قلاب و کرننس است® کلوچه انگلیسی. این شرکت از آن زمان به بعد غذاهای صبحانه خود را به همراه شیرینی و نان صبحانه ، از جمله خط نان چرخان ، اضافه کرده است. امروز ، توماس “مافین انگلیسی شماره 1 و شیرینی فروشی 1” را در ایالات متحده به فروش می رساند.

اخبار مرتبط  هایک ویژن AX PRO را برای راه حل های جامع زنگ بی سیم راه اندازی می کند

برای لیست کامل توماس® محصولات و از کجا می توانید آنها را بخرید ، لطفاً به سایت www.ThomasBreads.com مراجعه کنید.

درباره نانوایی های Bimbo ایالات متحده آمریکا
نانوایی های Bimbo ایالات متحده آمریکا (BBU) یک رهبر در صنعت پخت و پز است که به دلیل داشتن مارک های پیشرو ، محصولات نوآورانه ، طراوت و کیفیت شناخته شده است. تیم ما با 20،000+ همکار ایالات متحده بیش از 50 مکان تولید را در آن فعالیت می کند ایالات متحده. بیش از 11000 مسیر توزیع توزیع مارک های پیشرو ما مانند Arnold® ، Artesano® ، Ball Park® ، Bimbo® ، Boboli® ، Brownberry® ، Entenmann’s® ، Little Bites® ، Marinela® ، Baird’s® ، Oroweat® ، Sara Lee® را ارائه می دهد. استروهمانو و توماسى. BBU متعلق به است مکزیک Grupo Bimbo ، S.A.B de C.V. ، بزرگترین شرکت پخت و پز جهان با فعالیت در 33 کشور جهان است.

اخبار مرتبط  کیمبرلی کلارک برای برگزاری نشست سالانه مجازی سهامداران

SOURCE نانوایی Bimbo ایالات متحده آمریکا