InventHelp Inventor لوازم جانبی بدون گوشی را برای پشتیبانی از تلفن همراه (CLM-465) توسعه می دهد

پیتزبورگ، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من فکر کردم می توان یک ایستگاه تلفن بهبود یافته برای تماشای فیلم ، بازی ، چت زنده و سایر موارد استفاده کرد.” کلمبوس ، اوهایو، “بنابراین من STAND-PHLE PORTABLE PHLED را قابل اختراع قرار دادم.”

این اختراع یک روش هندزفری برای پشتیبانی از تلفن همراه است. با انجام این کار ، جایگزینی برای نگه داشتن تلفن یا تکیه دادن آن به یک شیء ارائه می دهد. در نتیجه ، راحتی ، راحتی و سرگرمی را افزایش می دهد و می تواند به پیشرفت چند وظیفه ای کمک کند. این اختراع دارای یک طراحی قابل حمل و همه کاره است که استفاده از آن بسیار آسان است ، بنابراین برای صاحبان تلفن های همراه ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و یک مدل نمونه در صورت درخواست در دسترس است.

اخبار مرتبط  YH Tubes هفته دیجیتال Cosmoprof Asia را برای معرفی لوله های پایدار ابتکاری خود انتخاب می کند

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من ناراحتی همراه با نگه داشتن و پشتیبانی از تلفن در دست را از بین می برد.”

طرح اصلی به کلمبوس دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CLM-465 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth Street را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  یک بار غذای راحت بخورید ، دو بار از آن لذت ببرید

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com