کرنل به اولین شرکتی در تاریخ اوکراین تبدیل شد که 8 میلیون تن غلات را صادر کرد

لندن ، 25 اوت 2020 / PRNewswire / – براساس نتایج سال بازاریابی 2019/2020 ، هسته 8 میلیون تن محصول غلات را صادر کرد. این یک رکورد تاریخی جدید برای شرکت و برای استاوکراین، زیرا هیچ صادر کننده صادرات کشاورزی دیگری به این مرحله نرسیده است.

“کرنل به اپراتوری تبدیل شده است که بیشترین حجم غلات را در بنادر اوکراین در سال بازاریابی 2019/2020 انتقال داده است” ، گفت ایوگن اوسیپوف ، مدیر عامل شرکت کرنل “. طی دو سال گذشته ، این شرکت حجم صادرات خود را دو برابر کرده و موقعیت پیشرو خود را در بازار افزایش داده است. سهم کل صادرات غلات ازاوکراین توسط هسته از 11.6 to به 13.3 increased افزایش یافته است. “

همانطور که اشاره شد اولکساندر گلوین، مدیر عامل شرکت هسته تجارت و خرید و فروش غلات و دانه های روغنی ، بدون سابقه همکاری این شرکت با تولید کنندگان محصولات کشاورزی ، این سابقه ممکن نبود.

وی گفت: “بخش تجارت زراعت هسته ای 2.8 میلیون تن دانه تأمین کرده است. ما 5.2 میلیون تن اضافی از تولید کنندگان محصولات کشاورزی خریداری کردیم ، که بخشی از آن از طریق خریدهای رو به جلو ، توافق نامه های تأمین مالی و پروژه مشارکت باز تجارت تجاری انجام شده است. این رقم نسبت به سال گذشته 63 درصد افزایش یافته است. برنامه های ما برای سال جاری جاه طلب تر است – حدود 7.4 میلیون تن ، “اضافه شده است اولکساندر گلوین.

در سال بازاریابی 2019/2020 ، نه تنها حجم صادرات بلکه جغرافیای صادرات نیز تغییر کرده است ، مهمتر از همه به دلیل بازده محصول خوب در کشورهای اتحادیه اروپا. با این حال ، چین به سرعت حجم خرید خود را افزایش داده و بیش از 1.5 میلیون تن ذرت از هسته ، 6 برابر بیشتر از فصل قبل خریداری کرد. بنابراین PRC با غلبه بر هلند و اسپانیا که مقصد اصلی صادرات در سالهای گذشته بودند ، به بزرگترین وارد کننده کرنل تبدیل شد. بیشترین میزان گندم به کشورهای آسیای شرقی صادر شد: منابع اندونزی و تایلند به میزان قابل توجهی افزایش یافت.

اخبار مرتبط  جدیدترین اثر منتشر شده از نویسنده یورین کروز کلمنته ، Las Aventuras de Saúl y la Villa Fantasmal ، سفری خام از زندگی قوی یک مرد جوان و تلاش او برای بازیابی یک الماس ، که بیش از یک جواهر ساده یک طلسم است که از دهکده ای باستانی محافظت می کند. ایالات متحده آمریکا - اسپانیایی ایالات متحده آمریکا - انگلیسی

از طرف دیگر ، کرنل مجبور بود بر تعدادی از چالش ها غلبه کند. این فصل با توجه به شرایط نامساعد جوی در میدوست غربی ایالات متحده با قیمت های نسبتاً بالایی در جهان آغاز شد. اما با دومین برداشت رکورد برزیل ، قیمت ها کاهش یافت. در آغاز ماه ژانویه ، اولین مرحله از توافق بین ایالات متحده و چین ، که قرار بود جنگ تجاری پایان یابد ، به امضا رسید. با این حال ، بازار واکنشی نشان نداد و هیچ واکنشی نشان نداد. COVID-19 ، که در فوریه-مارس رخ داد ، به فاکتور کلیدی و حاکم بر بازار جهانی تبدیل شده است. گسترش سریع بیماری همه گیر و محاصره جهانی باعث رکود اقتصادی اقتصاد جهانی شده است. کاهش درآمد مردم به همراه بحران اتانول در ایالات متحده ، باعث شده قیمت دانه جهانی کاهش یابد.

اخبار مرتبط  InMed از تشکیل بیانیه ثبت نام در ارتباط با پیشنهاد ایالات متحده ، درخواست برای جستجوی لیست نزدک و تلفیق برنامه ریزی شده خبر داد

طبق پیش بینی های توسطاوکسانا کارابینمدیر بخش تجارت غلات ، سال بازاریابی 2020/2021 به همان اندازه پویا خواهد بود. روند اصلی تحولات محصولات کشاورزی در سراسر جهان است. انتظار می رود که افزایش شدید تولید ذرت در ایالات متحده افزایش یابد و هرچه تقاضا برای غلات تضعیف شود ، فشارهایی را بر قیمت های جهانی وارد می کند. علاوه بر این ، تقاضا برای سوخت های زیستی به سرعت کاهش یافته است. روغن ارزان قیمت بیوتانول و بیودیزل را از نظر اقتصادی ناپایدار می کند. این خبر بد برای بخش کشاورزی است. یکی دیگر از مشکلات سیاسی تهدید به تفکیک توافق نامه تجارت بین ایالات متحده و چین است.

اخبار مرتبط  MGH پاکستان برای تحویل ماسک به آلمان چندین پرواز هواپیمایی منشور را اجرا می کند.

وی گفت: “وضعیت دشوار است. با این حال ، صنعت کشاورزی برخلاف بسیاری از بخش های دیگر متوقف نشده و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. ما چالش های جهانی را به عنوان انگیزه برای پیشرفت کار می بینیم. تداوم افزایش فروش تحت شرایط CIF ، تشدید خرید و تقویت همکاری با تولید کنندگان کشاورزی اولویت های اصلی کرنل است. “ اضافه اوکسانا کارابین.

با پایان سال بازاریابی 2020/2021 ، هسته قصد دارد حجم صادرات دانه را افزایش داده و موقعیت پیشرو خود را در بازار تقویت کند.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1081260/Kernel_Logo.jpg

هسته هسته