Newman’s Own، Inc. Bridgette Heller را به هیئت مدیره منصوب می کند

WESTPORT ، اتصال.، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / –Newman’s Own، Inc. ، شرکت غذایی و آشامیدنی که توسط آن ایجاد شده است پل نیومن برای انتصاب 100٪ از سود خود به امور خیریه ، از انتصاب خبر داد بریجت هلر به هیئت مدیره آن

خانم هلر بیش از 30 سال یک رهبر موفق در زمینه مشاغل مصرف کننده بوده است و سابقه تسریع در رشد و سودآوری را در هر دو شرکت Fortune 100 و شرکت های دارای سهام خصوصی دارد. اخیراً تا ژانویه سال 2019 ، خانم هلر به عنوان EVP و رئیس جمهور Nutricia ، بخش تخصصی تغذیه دانون خدمت کرده است. پیش از این وی مشاغل اصلی و واحدهای تجاری را در مراکز مراقبت از مشتری ، جانسون و جانسون ، غذاهای لذیذ چانگ و کرافت فود هدایت می کرد.

الن مارام ، رئیس ، گفت: “ما خوشحالیم که Bridgette به هیئت مدیره Newman’s Own ، Inc. بپیوندد.” “Bridgette تجربه عمیق در رشد رانندگی در مشاغل مصرف کننده را به ارمغان می آورد. تخصص ، بینش و اشتیاق او باعث می شود که او علاوه بر این از اعضای مهم در هیئت مدیره باشد.”

خانم هلر در حال حاضر بنیانگذار و مدیر عامل فعلی بنیاد شرلی پکتور پرولر ، یک 501 (ج) (3) با هدف پیشرفت و دستیابی و بستن شکاف دستاورد برای دانشجویان محروم در جنوب سن پترزبورگ فلوریدا است.

خانم گفت: “این افتخار است که به عضویت هیئت مدیره Newman’s Own، Inc بپیوندید و بخشی از مارکی باشید که محصولات عالی را تولید می کند ، 100٪ از سود خود را به امور خیریه می بخشد و از قدرت نیکوکاری برای تغییر زندگی استفاده می کند.” هلر

خانم هلر در هیئت مدیره Novartis و Dexcom خدمت می کند. او همچنین در هیئت مدیره برای غیرانتفاعی Preserve Vision فلوریدا مشغول به کار است و عضو شورای مشورتی مدرسه مدیریت Kellogg است.

وی لیسانس خود را از دانشگاه شمال غربی و MBA خود را از دانشکده مدیریت فارغ التحصیل Kellogg.

درباره Newman’s Own
Newman’s Own، Inc. ، تأسیس شده توسط پل نیومن در سال 1982 ، محصولات غذایی و آشامیدنی با کیفیت عالی را برای افراد و حیوانات خانگی ارائه می دهد. کالاهای ارائه شده این محصول شامل سس سالاد ، سس پاستا ، پیتزا منجمد ، سالسا ، نوشیدنی های یخچال ، کوکی ها و میان وعده ها و همچنین غذاهای خانگی و غذاهای خانگی است. بنیاد شخصی نیومن ادامه دارد پل نیومن تعهد به استفاده از 100٪ حق امتیاز و سودهای حاصل از فروش محصولات غذایی خود برای اهداف خیرخواهانه. بر فراز 550 میلیون دلار از سال 1982 به هزاران موسسه خیریه اعطا شده است. برای اطلاعات بیشتر به NewmansOwn.com مراجعه کنید.

SOURCE Newman’s Own، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.NewmansOwn.com

اخبار مرتبط  بازار لوازم خانگی آشپزخانه با هوش مصنوعی نسبت به دوره پیش بینی شده 2021-2027 ، تحقیقات بازار برندسنس با 25.8٪ CAGR رشد می کند