کیمبرلی کلارک به پیمان پلاستیک ایالات متحده پیوسته ، متعهد می شود تا اهداف 20 سال بلند پروازانه اقتصاد دایره ای را برآورده کند

ننه ، ویس.، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – کیمبرلیکلارک امروز اعلام کرد که به پیمان Plastics ایالات متحده ، یک ابتکار عمل مشترک و مبتنی بر راه حل ها که ریشه در چهار هدف جاه طلبانه در نظر گرفته شده برای ایجاد تغییرات مهم سیستم ها با متحد کردن رویکردهای متنوع بین بخش ، ایجاد یک استراتژی ملی و ایجاد راه حل های مقیاس پذیر برای ایجاد یک مسیر رو به جلو است ، پیوست. به سمت اقتصاد مدور برای پلاستیک ها در ایالات متحده تا سال 2025. اولین پیمان آمریکای شمالی در نوع خود ، پیمان ایالات متحده ، همکاری است که توسط “مشارکت بازیافت” ، صندوق جهانی حیات وحش (WWF) و بنیاد الن مک آرتور انجام می شود.

به عنوان بخشی از پیمان ایالات متحده پلاستیک ، کیمبرلیکلارک و مارک های معتبر آن شامل Kleenex® ، Cottonelle® و Huggies® به بیش از 70 مارک ، خرده فروشان ، سازمان های مردم نهاد و سازمان های دولتی در سراسر زنجیره ارزش پلاستیک پیوسته اند تا تلاش کنند تا یک صدا را به بسته بندی های ایالات متحده از طریق ابتکارات هماهنگ و راه حل های نوآورانه برای تجدید نظر در محصولات ، بسته بندی بپردازند. و مدلهای تجاری

وی گفت: “ما آرزو می کنیم در صدر انتقال به یک اقتصاد مدور ، استفاده مجدد و یافتن راههای جدید برای ارائه محصولات مورد نیاز مصرف کنندگان قرار بگیریم.” کیم Underhill، ریس جمهور، مدیر کل کیمبرلیکلارک مشاغل مصرف کننده آمریکای شمالی. “ما می دانیم که با رسیدن به آنجا نوآوری در تغییر بازی به وجود خواهد آمد ، و می دانیم که با پیوستن به پیمان ایالات متحده آمریکا. ما می توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم.”

اخبار مرتبط  MSA Safety شرکت Bristol Uniforms ، تولید کننده انگلیسی لباس محافظ در برابر آتش را خریداری کرد

کیمبرلی کلارک به عنوان یکی از فعالان بنیانگذار پیمان ایالات متحده پلاستیک ، موافقت کرده است که به طور جمعی در مقابل این چهار هدف بلندپروازانه در سراسر ایالات متحده ، در راستای استراتژی و اهداف شرکت 2030 عمل کند.

  1. تا سال 2021 لیستی از بسته بندی ها را تعیین کنید که به عنوان مشکل یا غیر ضروری تعیین شوند و اقدامات لازم برای از بین بردن آنها را تا سال 2025 انجام دهید.
  2. تا سال 2025 ، اطمینان حاصل کنید که تمام بسته بندی های پلاستیکی 100٪ قابل استفاده مجدد ، بازیافت یا کمپوست هستند.
  3. تا سال 2025 ، انجام اقدامات بلند پروازانه برای بازیافت یا کمپوست 50٪ از بسته های پلاستیکی.
  4. تا سال 2025 ، میانگین محتوای بازیافت شده یا محتوای مبتنی بر زیست تعهد پذیر مسئولانه در بسته بندی های پلاستیکی 30٪ خواهد بود.

در حالیکه پیمان پلاستیک ایالات متحده مکمل یکدیگر است و از پیشینه های جاه طلبانه ای که توسط شبکه جهانی موجود پیمان های پلاستیکی تعیین شده است پیروی می کند ، پاسخگوی نیازهای بی نظیر و چالش های بازار ایالات متحده خواهد بود. این پیمان منعکس کننده اولویت ها و واقعیت های ملی است ، در حالی که هنوز هم ملت را در مدیریت پسماندهای پلاستیکی به سایر کشورهای توسعه یافته نزدیک تر می کند.

“با هم از طریق پیمان ایالات متحده پلاستیک ، ما تغییر سیستم را برای سرعت بخشیدن به پیشرفت به سمت اقتصاد دایره ای مشتعل می کنیم.” سارا عزیزمعاون رئیس جمهور از مشاغل مدور برای مشارکت بازیافت. “پیمان ایالات متحده با الهام بخشیدن و پشتیبانی از نوآوری در بالادست از طریق یک استراتژی ملی هماهنگ ، ایجاد یک چارچوب یکپارچه و به اعضای امکان می دهد تا پیشرفت را در جهت اهداف بلندپروازانه ما برای اهداف پایداری 2025 ، شتاب بخشند. “

اخبار مرتبط  جشنواره عسل تنسی ، ارائه شده توسط ایالات متحده آمریکا Pest Protection ، آشپز شام عسل ، جولیا سالیوان ، نامزد بهترین فینالیست آشپز

دستیابی به این چشم انداز نیاز به سطح جدیدی از مسئولیت پذیری از همه جنبه های زنجیره تامین پلاستیک دارد. پیمان ایالات متحده پلاستیک ایالات متحده تأکید بر تغییر قابل اندازه گیری و به همین ترتیب ، کیمبرلیکلارک متعهد است به گزارش شفاف ، سالانه ، با راهنمایی WSF’s ReSource: Plastic Footprint Tracker ، که برای مستندسازی پیشرفت سالانه در برابر چهار هدف ما استفاده خواهد شد ، متعهد شود. اولین کار موسس سازندگان پیمان پلاستیک ایالات متحده ، ایجاد “نقشه راه” در Q1 2021 برای شناسایی نقاط عطف کلیدی و راه حل های ملی برای دستیابی به اهداف ایالات متحده و تحقق اقتصاد مدور است که در آن پلاستیک هرگز به هدر نمی رود.

علاوه بر پیوستن به پیمان پلاستیک ایالات متحده ، کیمبرلیکلارک به تازگی استراتژی و اهداف جدید پایداری 2030 خود را با هدف پرداختن به چالش های اجتماعی و زیست محیطی دهه آینده با تعهداتی برای بهبود زندگی و رفاه یک میلیارد نفر در جوامع تحت نظارت در سراسر جهان با کمترین ردپای محیط زیست اعلام کرده است. کیمبرلی کلارک می فهمد که یک تمرکز قوی و ماندگار بر کوچکترین اثر محیطی ، برای کمک به مردم برای زندگی بهتر است. برای این منظور ، این شرکت در مناطقی متمرکز شده است که می تواند بزرگترین تفاوت را ایجاد کند – آب و هوا ، جنگل ها ، آب و پلاستیک. برای اطلاعات بیشتر در مورد کیمبرلیکلارک جاه طلبی های پایداری برای سال 2030 ، لطفاً به Kimberly-Clark.com مراجعه کنید.

درباره کیمبرلی-کلارک
کیمبرلیکلارک (NYSE: KMB) و مارک های معتبر آن بخش مهمی از زندگی برای بیش از 175 کشور جهان است. ما با نبوغ ، خلاقیت و درک اساسی ترین نیازهای مردم سوخت می خوریم ، ما محصولاتی را ایجاد می کنیم که به افراد کمک می کند تا بیشتر از آنچه برایشان مهم است تجربه کنند. نمونه کارها مارک های ما از جمله Huggies، Kleenex، Scott، Kotex، Cottonelle، Poise، Depend، Andrex، Pull-Ups، GoodNites، Intimus، Neve، Plenitude، Viva and WypAll، موقعیت سهم شماره 1 یا شماره 2 را در 80 کشور ما از شیوه های پایدار استفاده می کنیم که از یک سیاره سالم پشتیبانی می کنند ، اجتماعات قوی تری ایجاد می کنند و اطمینان می کنند که تجارت ما برای چند دهه آینده پیشرفت خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه 148 ساله این شرکت ، به kimberly-clark.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت قطعات اصلی از تاریخ انتشار و تماس کنفرانس سه ماهه دوم سال 2020 خبر می دهد

درباره مشارکت بازیافت
مشارکت بازیافت یک سازمان غیرانتفاعی ملی است که از بودجه شرکای شرکتی برای تبدیل بازیافت به خوبی در ایالت ها ، شهرها و جوامع سراسر کشور استفاده می کند. به عنوان سازمان پیشرو در کشور که زنجیره تامین بازیافت کامل را از شرکت هایی که تولید کننده محصولات و بسته بندی برای دولت های محلی متهم به بازیافت به بازارهای انتهایی صنعت ، حمل و نقل ، امکانات بازیابی مواد و مبدل ها هستند ، درگیر می کند ، مشارکت بازیافت در هر بازیگری تأثیر مثبت دارد. قدم در روند. از سال 2014 ، عامل تغییر غیرانتفاعی 230 میلیون پوند بازیافت جدید را از محل دفن زباله دفع کرد ، 465 میلیون گالن آب را پس انداز کرد ، از بیش از 250 هزار تن گازهای گلخانه ای جلوگیری کرد و کاهش قابل توجهی در میزان آلودگی هدفمند داشت. در www.recyclingpartnership.org بیشتر بیاموزید.

[KMB-C]

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/648588/Kimberly_Clark_RGB_Blue_Logo.jpg

SOURCE شرکت کیمبرلی کلارک

لینک های مربوطه

http://www.kimberly-clark.com