برای دریافت جوایز معتبر GLOBAL در “جوایز Quincy Jones” GLOBAL و مدل اسپانیایی Caterina Scorsone Grey و مدل اسپانیایی Mari Modeln Avila

دنور، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – امروز ، بنیاد جهانی سندروم داون (GLOBAL) دو زن قدرتمند را اعلام کرد که جوایز مشاوره استثنایی Quincy Jones امسال را دریافت می کنند: آناتومی گری ستاره کاترینا اسکورسون و مدل اسپانیایی ماریان اویلا. افراد مشهور با تمام قوا برای حمایت از GLOBAL و احترام به جوایز موفق نشان داده می شوند.

جوایز در سالانه GLOBAL اهدا می شود زیبا باشید با نمایش مد خودتان باشیدبزرگترین سرمایه گذار برای سندرم داون در دنیا ، که بزرگ شده است 20 میلیون دلار برای تحقیقات در حال تغییر زندگی و مراقبت های پزشکی. با توجه به COVID-19 و محدودیت در مجامع حضوری ، این رویداد تقریبا با تاریخ جدید برگزار می شود: شنبه ، 14 نوامبر 2020.

کاترینا اسکورسون در نقش های تلویزیونی و فیلم های بی شماری به ایفای نقش پرداخته است ، شخصیت های قدرتمندی پیچیده را که قلب مخاطبان در سراسر جهان را به خود جلب کرده است ، به تصویر می کشد. او بیشتر به خاطر بازی در بی پروا و در عین حال قانع کننده “دکتر آملیا شبان“در ABC آناتومی گری. اسکورسون دارای سه فرزند زیبا از جمله سه ساله خود به نام پیپا است که با سندرم داون متولد شده است. از زمان تولد پیپا ، اسکورسون حامی مداوم کار GLOBAL بوده است. در سه سال گذشته ، Scorsone از سکوی شگفت انگیز خود برای ارتقاء درک و آگاهی بیشتر استفاده کرده و به ننگ بر سر افرادی که دارای شرایط متفاوت هستند ، پایان داده و دسترسی و ورود بیشتر را ترغیب می کند.

Marián Ávila یک مدل اسپانیایی موفق است بارسلونا، که اتفاق می افتد مبتلا به سندرم داون است. وی در کمپین های تبلیغاتی برای مارک های نام های بزرگی مانند Levi’s و El Corte Ingles الگوبرداری کرده و در بزرگترین هفته های مد صنعت از جمله هفته مد نیویورک شرکت کرده است. وی در رسانه های سراسر جهان ، از جمله انتشارات پیشرو مانند نیویورک تایمز، Vanity Fair و Harper’s Bazaar. اویلا از رسانه های اجتماعی برای دیدار با افراد دیگر و کسب دید ، بدون قضاوت و برچسب استفاده می کند و به دیگران کمک می کند. او خود را فمینیست و مدافع حقوق بشر ، خانواده و دوستی می نامد.

اخبار مرتبط  تحقیقات شرکت New Whirlpool تغییر در زندگی در خانه در طول سال 2020 را کشف می کند. کارشناس پیش بینی می کند تغییرات در اینجا باقی بمانند

از دیگر افراد مشهور تایید شده می توان به آکادمی و برنده جایزه گرمی اشاره کرد جیمی فاکسکس؛ بازیگران برنده جایزه جان سی مک گینلی، زاک گوتزاگن، جیمی آبجوو مگان بومگارس؛ دنور برونکوس براندون مک مانوس، شناگر مشهور جهان کارن گافنی، و کلرادو رپیدز کلین آکوستا؛ سخنرانان برنده جوایز ، روزنامه نگاران و مجریان تلویزیون دونرا دیکسون، فرانک استیفن، کیرا فیلیپس، جان رابرتز، کیم کریستینسنو تام گرین؛ زن و شوهر قدرت R&B رونی و شماری دوو؛ و سوپر و آماندا غرفه. افراد مشهور و خود مدافعان بیشتری در هفته های آینده اعلام می شوند.

زیبا باشید با نمایش مد خودتان باشید شامل یک پذیرش VIP با تجربیات مشهور صمیمی تر برای حامیان جدول و یک رویداد مجازی با کیفیت است شنبه 14 نوامبر 2020. این رویداد از سال GLOBAL در سال 2020 به نمایش در خواهد آمد سفیر والت اسنودگراس، 18 مدل زیبا از 7 ایالت و 2 کشور ، افتخارات و افراد مشهور و بخش های ویژه از جمله نبرد رقص بین سفیر GLOBAL دونرا دیکسون و برادر بزرگش جیمی فاکسکس.

سفیر GLOBAL می گوید: “من می دانم که COVID-19 برای بسیاری از افراد به اوقات سختی رسیده است.” دونرا دیکسون، “اما ما باید دور هم جمع شویم و به حمایت از GLOBAL و افراد مبتلا به سندرم داون در نیاز بپردازیم. باند و مخاطبان را از دست خواهم داد ، اما من هیجان زده هستم که این رویداد مجازی را به موفقیت برساند و برادرم را در یک نبرد رقص حماسی شکست دادم. ! “

اخبار مرتبط  بازار جهانی خرده فروشی اتومبیل آنلاین (2021 تا 2025)

رئیس و مدیر عامل شرکت گلوبال می گوید: “بیشتر مبتلایان به سندرم داون برای COVID-19 ریسک بالایی دارند ، بنابراین ما تلاش های زیادی را در 5 ماه گذشته در زمینه آموزش و حفاظت انجام داده ایم.” میشل سی وایتن. وی گفت: “این بیماری همه ساله GLOBAL را با چالش های زیادی روبرو کرده است ، و ما با قدرت ، وضوح هدف و دلسوزی هرکدام را ملاقات کرده ایم. امیدواریم که مردم از اولین رویداد مجازی ما حمایت کنند و بدانند که ما می دانند که برای نجات واقعی تلاش خواهیم کرد. و زندگی را دگرگون می کند. ”

در پاسخ به همه گیر جهانی ، GLOBAL بسیار سخت کار کرده است تا نسخه های مختلف Q&A آموزنده درباره سندرم COVID-19 / داون را بدست آورد ، به بیش از 140 خانواده و 42 سازمان سندرم داون با کمک های جهانی کمک اضطراری COVID-19 کمک مالی و ارائه داد. قوانینی که با تبعیض در برابر معلولین در مواقع مراقبت از تریاژها مبارزه می کند

زیبا باشید با نمایش مد خودتان باشید به GLOBAL این امکان را می دهد تا از افراد مبتلا به سندرم داون در طول این بیماری ، با ابتکارات COVID-19 خود محافظت کند ، بیش از 2000 بیمار مبتلا به سندرم داون از 28 ایالت و 10 کشور ، و صندوق بیش از 200 دانشمند کار بر روی تحقیق در مورد سندرم داون با تمرکز بر بیماری آلزایمر ، سرطان و اختلالات خود ایمنی. این رویداد همچنین حمایت از ما در D.C. ، در نتیجه سه برابر شدن بودجه تحقیقاتی پژوهشگاه ملی سندرم داون، و همچنین دسترسی به بیش از 12،000 خانواده.

اخبار مرتبط  حیوانات خانگی با بازی Play New Pop 'N Go Pets Playpen® توسط The California Beach Co. ، حیوانات خانگی همیشه می توانند برچسب گذاری کنند

برای حمایت از کار GLOBAL ، لطفاً یک مورد را در نظر بگیرید کمک مالی.
برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.bebeautifulbeyourself.org
برای خرید بلیط ، به آدرس https://bebeautifulbeyourself.org/buy-tickets/ مراجعه کنید

درباره بنیاد جهانی سندرم داون
بنیاد جهانی سندرم داون (GLOBAL) بزرگترین غیر انتفاعی در ایالات متحده است که برای نجات جان افراد و بهبود چشمگیر نتایج سلامتی برای مبتلایان به سندرم داون کار می کند. GLOBAL بیش از اهدا کرده است 32 میلیون دلار ایجاد اولین پژوهشگاه سندرم داون که از بیش از 400 دانشمند و بیش از 2000 بیمار مبتلا به سندرم داون از 28 ایالت و 10 کشور حمایت می کند. GLOBAL با همکاری نزدیک با کنگره و انستیتوهای ملی بهداشت ، سازمان پیشرو در ایالات متحده برای تحقیقات و مراقبت های پزشکی در مورد سندرم داون است. GLOBAL عضو بیش از 150 سازمان سندرم داون در سراسر جهان است و بخشی از شبکه ای از شرکت های وابسته – انستیتوی Crnic برای سندرم داون ، مرکز Sie برای سندرم داون ، و دانشگاه کلرادو آلزایمر و مرکز شناخت – همه در پردیس پزشکی Anschutz.

انتشارات پزشکی گسترده GLOBAL شامل انتشارات پزشکی است دستورالعملهای مراقبتهای پزشکی GLOBAL در بزرگسالان مبتلا به سندرم داون، تست قبل از تولد و اطلاعات در مورد سندرم داون، و برنده جایزه جهان سندرم داونTM مجله GLOBAL همچنین سازماندهی می کند زیبا باشید با نمایش مد خودتان باشید، بزرگترین سرمایه گذار جمع آوری سندرم داون در جهان. به وب سایت globaldownsyndrome.org مراجعه کرده و ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید (فیس بوک و توییتر:GDSFoundation ، اینستاگرام:globaldownsyrome).

SOURCE بنیاد جهانی سندرم داون

لینک های مربوطه

https://www.globaldownsyndrome.org