InventHelp Inventor برای بزرگداشت رویدادهای مهم (LVT-304) یک ساعت منحصر به فرد را تهیه می کند

پیتزبورگ، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت ، “من می خواستم راهی ویژه برای خانواده ها برای ثبت ، به اشتراک گذاری و جشن گرفتن مهمترین رویدادها و زندگی ایجاد کنم.” کینگمن ، آریز.، “بنابراین من ساعت B-DAY / LIFE RECORDED ساعت / بعد از ساعت زندگی را اختراع کردم.”

این اختراع برای جشن گرفتن یک کودک ، فارغ التحصیل ، زوج یا عزیز نزدیک به مرگ یک یادداشت چشم نواز فراهم می کند. با انجام این کار ، جایگزینی برای فروشگاههای سنتی ، کتابهای کودک ، کتابهای قراضه ، یادبودها و غیره ارائه می دهد در نتیجه فرد می تواند اطلاعات ویژه ای را ذخیره و به خاطر بسپارد و می تواند باعث جلب توجه و ارائه گزینه ای منحصر به فرد برای هدیه های مختلف شود. . این اختراع دارای طرحی جدید و احساسی است که استفاده از آن آسان است ، بنابراین برای عموم افراد ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

اخبار مرتبط  بیش از 200 مشاغل حمله به دموکراسی ما را سرزنش می کنند و خواستار انتقال صلح آمیز قدرت هستند

مخترع طرح اختراع را توصیف کرد. “طرح من یک جایگزین ایمن و مطمئن برای به اشتراک گذاری اطلاعات آنلاین ارائه می دهد و گزینه مدرن تری نسبت به کتاب های کودک و آلبوم های عکس سنتی ارائه می دهد.”

طرح اصلی به لاس وگاس دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-LVT-304 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  منابع سرد نتایج نتایج سه ماهه اول

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com