منابع هوریسون برای ایجاد تمرکز بر تولید چای جدید Agarwood

هنگ کنگ، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – با انجام دقیق ارزیابی پتانسیل بازار و ارزیابی فرصت ها ، منابع هروریسون (OTC: HRSR) تصمیم گرفته است تمرکز خود را بر روی بازار جهانی چای و صنعت سلامتی کاهش دهد. انتظار می رود بازار جهانی چای بیش از حد افزایش یابد 73 میلیارد دلار در سال 2024 در حالی که صنعت سلامتی یک تریلیون دلار بازار است و یکی از بزرگترین و سریعترین صنایع در حال رشد است.

منابع هوریسون اطمینان دارد که می تواند پیشنهاد فروش منحصر به فردی را در صنایع جهانی چای و سلامتی ایجاد کند. به گفته آقای یاپ ، مدیرعامل Horrison Resources ، این تیم بی وقفه در تلاش است تا چای Agarwood با کیفیت عالی و منحصر به فرد ساخته شود و هدف آن بهره مندی از سلامت جسمی و سلامتی روحی همه مشروبات الکلی است. این چای حاوی بهترین برگهای چوب آگاروود است که به صورت تفت دادن سنتی فرآیند تولید چای را طی می کند.

اخبار مرتبط  بازار جهانی کارد و چنگال خوراکی جهانی (2019 تا 2026)

آگاروود از طلوع آفتاب زمان به عنوان گوهر ناهموار مورد ستایش قرار گرفته است. علاوه بر چوب ، برگهای Agarwood دومین سودآورترین استفاده از Agarwood برای کاربردهای غذایی ، دارویی و دارویی است. برگ های آگاروود را می توان به وفور و به روشی پایدار تولید کرد. برگ آگاروود جدا از اینکه به عنوان نوشیدنی مصرف شود ، به مکمل های غذایی نیز تبدیل می شود که گویا به عنوان عوامل ضد دیابت و ضد سرطان عمل می کنند. کشورهایی مانند چین، ژاپن، تایوان و هنگ کنگ برگهای آگاروود را صادر کرده اند و بیشتر از آن به عنوان ماده اصلی چای های گیاهی استفاده کرده اند. در این عصر و زمان ، چای آگاروود می تواند نه تنها به عنوان برگ خشک ، بلکه در نوشیدنی های فوری و پیچیده تری تولید شود و این به لطف فناوری جدید و پیشرفته ای است که توسط دانشمندان و فن آوری های مشتاق ایجاد شده است.

اخبار مرتبط  شرکت هدف سود سه ماهه منظم را اعلام می کند

منابع هوریسون در حال هماهنگی با متخصصان صنعت مختلف برای تنظیم دقیق برنامه های توسعه محصول ، آزمایش بازار و تجاری سازی چای آگاروود در حالی که اطمینان حاصل می کند محصولات و فرآیندهای آن کاملاً مطابق با کلیه قوانین و مقررات قابل اجرا است. در همین حال ، این شرکت تأیید می کند که درختان Aquilaria که اخیراً به دست آمده اند ، سالم و قوی هستند و به نظارت بر رشد و سلامت درختان ادامه می دهند.

اخبار مرتبط  Namaste Technologies ختم توافق نامه با Ignite را اعلام کرد

سلب مسئولیت: مطالب مندرج در این مقاله فقط برای اطلاع رسانی است. این یک مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید به عنوان جایگزین خدمات یک مشاور مالی معتبر تلقی شود. هرگونه اتکا به اطلاعات ارائه شده در این سند ، و مناسب بودن نظرات ، فرضیات و صلاحیت های مورد استفاده ، به قضاوت تجاری خود خواننده بستگی دارد.. این شرکت به هیچ وجه تضمین سود یا محافظت در برابر ضرر یا تحقق سود حاصل از سرمایه گذاری با شرکت را ارائه نمی دهد.

این شرکت در حال حاضر هیچ سود و درآمد ندارد و همچنین نمی تواند تأیید کند که در آینده سود یا درآمد خواهد داشت.

منبع Horrison Resources Inc.

لینک های مربوطه

http://www.hrsr.us