نستله نتایج پیشنهاد مناقصه Aimmune Therapyics، Inc را اعلام کرد.

VEVEY ، سوئیس، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Société des Produits Nestlé SA (“Nestlé”) امروز نتایج پیشنهاد مناقصه توسط شرکت تابعه کاملاً متعلق به خود ، SPN MergerSub، Inc (“خریدار”) را برای خرید کلیه سهام برجسته اعلام کرد (” سهام “) سهام عادی Aimmune Therapeutics، Inc. (Nasdaq: AIMT) (” Aimmune “) ، غیر از سهام دیگری که توسط Nestlé و شرکتهای وابسته به آن نگهداری می شود ، با قیمت 34.50 دلار به ازای هر سهم (“قیمت پیشنهادی”) ، خالص به فروشنده آن به صورت نقدی ، بدون بهره و مشمول مالیات بازپرداخت (“پیشنهاد”) ، که با توجه به شرایط و شرایط ارائه شده در پیشنهاد به خرید (“پیشنهاد خرید”) و نامه انتقال مربوطه. پیشنهاد در ساعت 12:00 نیمه شب به وقت شرقی منقضی شد 9 اکتبر 2020 (چنین زمان و تاریخی ، “تاریخ انقضا”).

شرکت Equinity Trust ، سپرده گذار پیشنهاد ، به نستله توصیه كرده است كه از تاریخ انقضا ، 43،435،583 سهام معتبر مناقصه داده شده و براساس پیشنهاد ، كه نشان دهنده آن است ، هنگام اضافه شدن به سهام متعلق به نستله و متعلق به آن ، به طور معتبر مناقصه داده نشده است. شرکت های تابعه ، تقریباً 84٪ سهام مانده از تاریخ انقضا. حداقل شرط مناقصه تا پایان پیشنهاد ارائه شده در پیشنهاد خرید برآورده شده است.

مطابق با شرایط پیشنهاد خرید ، امروز نستله قصد دارد باعث شود خریدار به طور غیرقابل برگشتی برای پرداخت کلیه سهام معتبر مناقصه داده شده و بر اساس پیشنهاد پیشنهاد پس گرفته نشود و بلافاصله برای چنین سهام هایی پرداخت کند. به دنبال چنین مقبولیتی ، امروز نستله قصد دارد باعث شود خریدار با Aimmune (“ادغام”) مطابق با بخش 251 (h) از قانون شرکت های بزرگ قانون ایالت دلاور بدون رای سهامداران Aimmune ، با Aimmune به عنوان شرکت بازمانده ادامه داد. در زمان موثر ادغام (“زمان موثر”) ، هر سهم بلافاصله قبل از زمان موثر مانده است (غیر از (i) سهام متعلق به نستله یا خریدار ، (ii) سهام موجود در خزانه Aimmune یا متعلق به هر شرکت تابعه کاملاً متعلق به Aimmune و (iii) سهام که دارنده آن به درستی از حقوق ارزیابی تحت دلاور قانون) بدون اقدام بیشتر از طرف دارنده این سهام ، به حق دریافت مبلغ نقدی به ازای هر سهم برابر با قیمت پیشنهاد ، بدون هیچ گونه سود و مشروط به نگه داشتن مالیات قابل پرداخت تبدیل می شود دارنده آن هنگام تسلیم گواهی قبلاً نشان دهنده یا انتقال کتاب به این سهام.

اخبار مرتبط  شروین-ویلیامز سود سهام 1.34 دلار را برای هر سهم مشترک اعلام کرد

بیانیه های آینده نگر

گزاره های ذکر شده در بالا که شرح واقعیت های تاریخی نیستند ، گزاره هایی آینده نگرانه هستند. کلمات یا عباراتی مانند “باور” ، “ممکن است” ، “می تواند” ، “خواهد شد” ، “برآورد” ، “ادامه” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “جستجو” ، “برنامه ریزی” ، “انتظار” ، ” باید ، “” “یا عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر است. این بیانیه های آینده نگر بدون محدودیت در مورد اتمام برنامه ریزی شده معاملات پیش بینی شده در توافق نامه و برنامه ادغام مورخ 29 آگوست 2020، توسط و در میان نستله ، خریدار و ایمون.

اخبار مرتبط  Boatsetter Furthers توسعه تجارب روی آب با راه اندازی ماهیگیری قایق سوار

خطرات و عدم اطمینان هایی که می توانند نتایج را از انتظارات متفاوت کنند عبارتند از: عدم اطمینان در مورد زمان و اتمام پیشنهاد و ادغام. اثرات اختلال ناشی از معامله ، ایجاد روابط با کارمندان ، همکاران ، فروشندگان و سایر شرکای تجاری را دشوارتر می کند. این خطر که دعاوی سهامداران در رابطه با پیشنهاد یا ادغام منجر به هزینه های قابل توجهی در دفاع ، جبران خسارت و مسئولیت شود. و خطرات و عدم اطمینان مربوط به تجارت Aimmune ، از جمله خطرات و عدم قطعیت های جزئی در پرونده های دوره ای عمومی Aimmune با SEC ، و همچنین مواد پیشنهادی مناقصه که توسط Nestlé and Purchaser و بیانیه درخواست / توصیه توسط Aimmune در رابطه با مناقصه ارائه شده است پیشنهاد. به شما هشدار داده می شود كه به این اظهارنظرهای آینده نگر كه فقط از تاریخ این تاریخ صحبت می كنند اعتماد بیجا نكنید. تمام بیانیه های آینده نگر به طور کامل توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند و نه نستله و نه خریدار هیچ تعهدی برای بازنگری یا به روزرسانی این بیانیه ها برای انعکاس رویدادها یا شرایط پس از تاریخ این گزارش ندارند ، مگر در مواردی که قانون لازم دارد.

اخبار مرتبط  Sears Outlet متعهد شده است تا به موارد اساسی در طول همه گیری دسترسی پیدا کند

درباره علوم بهداشتی نستله
Nestlé Health Science (NHSc) ، یک واحد تجاری جهانی Nestlé S.A. ، یک رهبر جهانی شناخته شده در زمینه علوم تغذیه است. در NHSc ما متعهد شده ایم که از طریق تغذیه برای مصرف کنندگان ، بیماران و شرکای مراقبت های بهداشتی آنها زندگی سالم تری را تقویت کنیم. NHSc نمونه گسترده ای از بهداشت و سلامت مصرف کنندگان از مارک های پیشرو در صنعت تغذیه پزشکی ، مصرف کننده و مارک های VMS را ارائه می دهد که راه حل های مبتنی بر علم هستند و تمام جنبه های بهداشتی از پیشگیری ، تا نگهداری ، تا درمان را پوشش می دهند. NHSc در حال تعریف مجدد رویکرد مدیریت سلامت در چندین زمینه اصلی مانند بهداشت کودکان ، آلرژی ، مراقبت های حاد ، انکولوژی ، سلامت متابولیک ، پیری سالم ، سلامت دستگاه گوارش و خطاهای ذاتی متابولیسم است. دفتر مرکزی آن در سوئیس، NHSc بیش از 5000 نفر در سراسر جهان را استخدام می کند که متعهد به ایجاد تغییر در زندگی مردم هستند ، برای یک فرد سالم و سالم امروز و فردا. www.nestlehealthscience.com

منبع نستله

لینک های مربوطه

http://www.nestlehealthscience.com