یک شکار گنج ویژه SINTERKLAAS برای خانواده ها ، که توسط برنامه READYFREDDY با همکاری شهرداری هاسلت امکان پذیر شده است

هاسلت ، بلژیک ، 31 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شهر هسلت برای نجات Sinterklaas و کمک به بازرگانان محلی در حال تهیه یک رویداد Sinterklaas ضد COVID با همکاری شرکت تازه تاسیس READYFREDDY است. این دو برای میزبانی از یک رویداد شهری بدون COVID برای سرگرمی خانواده ها در طول SINTERKLAAS با شکار گنج ویژه از طریق برنامه READYFREDDY ، متحد شده اند.

رویداد SINTERKLAASE

در 7 و 8 نوامبر ، خانواده ها می توانند به لطف برنامه جوایز را با خیال راحت و بدون تماس در سراسر شهر برنده شوند. بازرگانان محلی مانند Dreamland ، Neuhaus و بسیاری از مشاغل محلی دیگر بیش از 3000 جایزه را برای برنده شدن از طریق برنامه ReadyFreddy به شهروندان داده اند.

فرددی چه کاری انجام می دهد؟

اخبار مرتبط  تاجیما ماشین های گلدوزی AI جدیدی را با عنوان سری TMEZ-KC راه اندازی می کند

برنامه READYFREDDY ، برای هر دو تلفن (با پشتیبانی) iOS و Android ، شکار گنج و بازی های کشف شهر را ارائه می دهد تا مردم را سرگرم کند در حالی که کمی بهتر شهر خود را می شناسند. این شرکت با شهرداری های سراسر اروپا همکاری می کند تا رویدادهای بدون تماس شامل جوامع محلی و حمایت از مشاغل محلی مانند این شکار گنج sinkerklaas را ترتیب دهد.

چرا برنامه منحصر به فرد است؟

مفهوم این برنامه یادگیری از طریق بازی است ، که به معنای یادگیری بدون داشتن این احساس است که در واقع در حال یادگیری هستید. لیسبته سوهیر (BE) و کریستینا لای (IT) ، کارآفرینان زن ، مفهوم برنامه ای را ارائه دادند که در آن کاربران هنگام خواندن حقایق جالب و اطلاعات مربوط به مکان های مختلف دیدنی ، بازی می کنند

اخبار مرتبط  نسخه Ford GT Heritage Edition دارای صندلی های قرمز Alcantara است

سبزیجات خود را بخورید

همه عملکردهای برنامه یادگیری بازیگوشانه ، همراه با ورزش را تقویت می کنند. یک ویژگی خاص به نام “نوار سلامتی” کاربران را ترغیب می کند تا راه بروند و سبزیجاتی را که روی نقشه ظاهر می شوند ، برای شارژ نوار سلامتی و بازی کردن در برنامه فردی ، جمع کنند.

می گوید: “ما راهی برای سرگرمی بچه هایتان در آخر هفته هستیم.” لیسبته سوهیر، مدیر عامل از READYFREDDY. “ما یادگیری بازیگوشانه را ترویج می کنیم. ما می خواهیم خانواده ها از زمانی که با هم می گذرانند به روشی آموزشی و در عین حال سرگرم کننده لذت ببرند و این رویداد بابانوئل بهترین فرصت برای نشان دادن این است که فناوری می تواند از طریق سرگرمی یادگیری را انجام دهد. ترویج.”

اخبار مرتبط  کاسیو باریکترین G-STEEL که تاکنون ایجاد شده را راه اندازی می کند

“هیچ ویروس شناس یا دولتی تاکنون نگفته است که تفریح ​​لغو شده است. در READYFREDDY ما گوش کردیم ،” ادامه می دهد لیسبته سوهیر، مدیر عامل از ReadyFreddy. “برای 2 سال گذشته ما شکار گنج را در سراسر جهان سازماندهی کرده ایم. سازماندهی شکار Sinterklaas در کشوری که در آن بزرگ شده ام امسال Sinterklaas من است. من با Sinterklaas بزرگ شدم و آن را برای دنیا از دست نمی دادم!”

سایت اینترنتی: readyfreddy.nl

پیوندهای برنامه:

اندروید

iOS

لینک توضیح دهنده فیلم

مخاطب:
کریستینا لای
READYFREDDY LTD
+44 (0) 787-169-9670
[email protected]

SOURCE Readyfreddy Ltd