پرونده Pritzker Hageman وکلای ایمنی غذا پرونده E.coli برای مشتری پس از مصرف غذا در Chipotle بیمار شد

کلمبوس ، اوهایو، 31 اکتبر 2020 / PRNewswire / – موسسه حقوقی ملی ایمنی مواد غذایی Pritzker Hageman، P.A. به نمایندگی از یک دختر نوجوان که به دلیل تولید یک ماده سمی شیگا بیمار شده بود ، شکایت کرد اشریشیاکلی O157: عفونت H7 پس از مصرف مواد غذایی خریداری شده در Chipotle in کلمبوس ، اوه.

مشتری ما بعد از مصرف یک کاسه سالاد (از جمله کاهو رومین ، گوجه فرنگی ، سالسا و گوآکامول) خریداری شده در بیمار بیمار شد 24 سپتامبر 2020 در Chipotle در 1140 Polaris Parkway. در نتیجه او اشریشیاکلی عفونت ، مشتری ما به دلیل بیماری گوارشی ناتوان کننده و دردناک در بیمارستان بستری شد. وکلای مسمومیت غذایی ما در حال بررسی این هستند که آیا بیماری مشتری ما با هر یک از دو بیماری که اخیراً اعلام شده است ارتباط دارد یا خیر اشرشیاکلی O157: شیوع H7 ، به احتمال زیاد شیوع در حال حاضر به عنوان “منبع ناشناخته 1 – اشریشیاکلی O157: H7. ”

اخبار مرتبط  WÜSTHOF ، فلوریان کهفینک را به عنوان مدیر ارشد مالی منصوب می کند

هستند جدید اشریشیاکلی شیوع پیوند با کاهو رومیایی؟

بر 28 اکتبر 2020، CDC و FDA دو رمز و راز را اعلام کردند اشریشیاکلی O157: شیوع H7 که در حال حاضر به عنوان “منبع ناشناخته 1” شناخته می شود – اشریشیاکلی O157: H7 “و” منبع ناشناخته 2 – اشریشیاکلی O157: H7 ، “حداقل 44 نفر را بیمار کرده است. اگرچه هنوز یک منبع غذایی مشخص نشده است ، اما این دو شیوع ناشی از اشریشیاکلی O157: سویه های H7 که باعث شیوع قبلی مرتبط با کاهو رومین شده است. اشریشیاکلی O157: سویه H7 مرتبط با “منبع ناشناخته 1 – اشریشیاکلی O157: H7 “از نظر ژنتیکی مربوط به سویه ای است که باعث ایجاد آن شده است اشریشیاکلی شیوع در سال 2018 مربوط به کاهوی رومی رشد یافته در یوما ، آذربایجان یک خوشه بیماری مرتبط با “منبع ناشناخته 1 – اشرشیاکلی O157: H7 “به یک رستوران مرتبط شده است. سویه مربوط به” منبع ناشناخته 2 – اشریشیاکلی O157: H7 “مطابق با فشار است که باعث سه نفر شده است اشرشیاکلی شیوع در سال های 2017 ، 2018 و 2019 مرتبط با کاهوی رومین رشد کرده است سالیناس ، کالیفرنیا

دهه نقض ایمنی غذا در Chipotle
Chipotle در شیوع چندین مسمومیت غذایی نقش داشته است ، از جمله دو مورد اشرشیاکلی شیوع بیماری که بیش از 50 نفر را در سال 2015 بیمار کرد اشریشیاکلی وكلا اولین دادخواست را برای زنی كه پس از خوردن كاسه بوریتو بیمار شده بود ، طرح كردند. که در آوریل 2020، چیپوتل موافقت کرد که یک پرداخت کند 25،000،000 دلار جریمه نقدی برای حل اتهامات کیفری فروش مواد غذایی آلوده به مصرف کنندگان. وکیل مسمومیت غذایی پریتزکر هاگمن ریموند کنز می گوید: “این شرکت ها سالهاست که وعده تمیزکاری خود را می دهند. اما علی رغم صحبت ها ، مصرف کنندگان آمریکایی به دلیل فروش مواد غذایی به ما مسموم می شوند.”

اخبار مرتبط  جان سو به عنوان مدیر اجرایی به عضویت هیئت مدیره علمی ANANDA می رود

درباره پریتزکر هاگمن
پریتزکر هاگمن ، P.A. یک شرکت حقوقی ملی ایمنی مواد غذایی است که نمایانگر افرادی است که از مواد غذایی آلوده بیمار هستند. وکلای مسمومیت غذایی ما شامل فرد پریتزکر، اریک هاگمن، ریموند کنز، دیوید کویل، طارق میلر، و آلیشیا برنه هاگ.

مخاطب

اخبار مرتبط  Eatwith و MASTERCHEF کلاسهای جدید آشپزی مجازی را راه اندازی کنید

SOURCE پریتزکر هاگمن ، P.A.

لینک های مربوطه

https://pritzkerlaw.com