دولت ترامپ سرعت تلاش برای از بین بردن مواد غذایی و کاهش ضایعات را تنظیم می کند

بهار نقره ، خانم، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) ، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) و وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) از تمدید توافق نامه رسمی آژانس مشترک از جمله برنده شدن در زمینه ابتکار کاهش مصرف مواد غذایی. این توافق نامه مجدداً بر تعهد آژانس ها برای بهبود هماهنگی و تلاش های ارتباطی جهت آموزش بهتر آمریكایی ها در مورد تأثیرات و اهمیت كاهش اتلاف مواد غذایی و ضایعات تأكید می كند. اتلاف مواد غذایی و ضایعات بر امنیت غذایی ، اقتصاد ، جوامع و محیط زیست تأثیر منفی می گذارد.

از زمان آغاز به کار دولت ترامپ برنده شدن در زمینه ابتکار کاهش مصرف مواد غذایی، تلاش مشترک موفقیت بزرگی کسب کرده است. مشارکت های دولتی و خصوصی ، مانند قهرمانان از دست دادن مواد غذایی و زباله های 2030 ایالات متحده ، با اجرای استراتژی های اثبات شده و به اشتراک گذاری بهترین روش ها ، در کاهش موفقیت در اتلاف مواد غذایی و ضایعات نقش اساسی دارند. در سال 2020 ، دولت ترامپ از ده کسب و کار و سازمان جدید به قهرمانان 2030 استقبال کرد.

توافق نامه سه ساله تجدید شده امروز همچنان بر اساس این مشارکت های موفق بنا شده و بر تعهد مشترک ما برای کار در جهت هدف ملی کاهش 50 درصدی اتلاف مواد غذایی و اتلاف مواد غذایی تا سال 2030 ادامه خواهد داد.

ایالات متحده در حال رسیدگی به مشکل جدی اتلاف مواد غذایی خود است “ مدیر EPA گفت اندرو ویلر. “تمدید سه ساله این توافق نامه آژانس مشترک به کشور ما کمک می کند تا به هدف بلند پروازانه خود یعنی کاهش 50 درصدی ضایعات مواد غذایی تا سال 2030 برسد. “

وی گفت: “از كشاورزی كشور ما باید برای تغذیه افراد نیازمند استفاده شود ، نه اینكه زباله ها را پر كند.” وزیر کشاورزی ایالات متحده سانی پردو. “همچنان که جمعیت جهان به رشد خود ادامه می دهد و سیستم های غذایی به تکامل خود ادامه می دهند ، اکنون زمان آن است که به آموزش مصرف کنندگان و مشاغل به طور یکسان در مورد نیاز به کاهش ضایعات مواد غذایی بپردازیم.”

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی کوره های آشپزی مسکونی 1.66 میلیارد دلار در طول سالهای 2020-2024 رشد کند و در CAGR 4٪ در دوره پیش بینی شده پیشرفت کند

“ما از زمان ورود به توافق نامه رسمی آژانس مشترک با همکاران فدرال خود و از طریق تلاش مشترک با شرکای دولتی و خصوصی خود ، گام های بزرگی در کاهش مواد غذایی و کاهش مواد زائد دیده ایم.” کمیساریای FDA گفت استفان ام هان، م.د. “در FDA ، ما تولیدکنندگان و خرده فروشان مواد غذایی را تشویق کرده ایم تا روش استفاده از برچسب خرما با کیفیت را بر روی غذاهای بسته بندی شده و فیلم ها و مواد توسعه یافته را برای آموزش به مصرف کنندگان استاندارد کنند. با این همکاری های مستمر و تلاش های مهم ، ما در تلاش هستیم که ببینیم کاهش 50 درصدی اتلاف مواد غذایی تا سال 2030 “.

به عنوان بخشی از برنده شدن در ابتکار کاهش مصرف مواد غذایی ، EPA ، USDA و FDA استراتژی بین المللی فدرال FY2019-2020 خود را در سال 2012 صادر کردند آوریل 2019، که شش حوزه اولویت دار را مشخص می کند که آژانس ها تلاش خود را برای کاهش اتلاف مواد غذایی و ضایعات در ایالات متحده تمرکز می کنند مه 2020، استراتژی میان فدرال فدرال با فهرست مشارکت برای هر یک از شش حوزه اولویت اقدام استراتژی به روز شد:

  1. حوزه اولویت 1: تقویت هماهنگی بین دفاعی
  2. حوزه اولویت 2: افزایش آموزش مصرف کننده و تلاش برای اطلاع رسانی
  3. حوزه اولویت 3: بهبود هماهنگی و راهنمایی در مورد از دست دادن غذا و اندازه گیری ضایعات
  4. حوزه اولویت 4: اطلاعات مربوط به ایمنی مواد غذایی ، برچسب خرما و اهدای مواد غذایی را روشن و بیان کنید
  5. حوزه اولویت 5: همکاری با صنعت خصوصی برای کاهش اتلاف مواد غذایی و ضایعات در سراسر زنجیره تامین
  6. حوزه اولویت 6: تشویق کاهش ضایعات مواد غذایی توسط آژانس های فدرال در مراکز مربوطه
اخبار مرتبط  Celsius Holdings ، Inc. نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 را در روز پنجشنبه ، 12 نوامبر 2020 منتشر می کند

آژانس ها همچنین مشارکت هایی را با سازمان هایی آغاز کردند که پیشتاز تلاش های کاهش مواد غذایی و کاهش مواد زائد هستند. که در آوریل 2019، آژانس ها توافق نامه ای با ReFED ، شبکه ای از پیشگامان تجاری ، غیرانتفاعی ، بنیاد و رهبران دولت ، در زمینه کاهش ضایعات غذایی ایالات متحده امضا کردند. که در اکتبر 2019، مشارکت دیگری با اتحاد کاهش ضایعات غذا ، همکاری رسمی در زمینه آموزش و تلاش با سه بخش عمده زنجیره تأمین: تولید مواد غذایی ، خرده فروشی و خدمات رستوران و غذا را رسماً اعلام کرد.

زمینه

برنده شدن در زمینه ابتکار کاهش مصرف مواد غذایی یک تلاش مشترک بین USDA ، EPA و FDA برای کاهش اتلاف مواد غذایی و اتلاف مواد غذایی از طریق اقدامات ترکیبی و خاص آژانس است. این آژانس ها به صورت فردی و جمعی به ابتکار عمل کمک می کنند ، کاهش طولانی مدت زباله های غذایی را تشویق می کنند و در راستای هدف کاهش اتلاف مواد غذایی و ضایعات در ایالات متحده تلاش می کنند. این اقدامات شامل تحقیق ، سرمایه گذاری جامعه ، آموزش و اطلاع رسانی ، برنامه های داوطلبانه ، عمومی مشارکت خصوصی ، توسعه ابزار ، کمک فنی ، مشارکت در رویداد و بحث در مورد سیاست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلاش های آژانس کمک به برنده شدن در زمینه ابتکار کاهش مصرف مواد غذایی، بازدید کنید:

https://www.epa.gov/surance-management-food
https://www.usda.gov/foodlossandwaste
www.fda.gov/food/consumers/food-loss- و- زباله

تحقق هدف ملی کاهش نیمه به هدر رفتن مواد غذایی تا سال 2030 ، تعهدی پایدار از همه می گیرد. موفقیت نیاز به اقدام از کل سیستم غذایی دارد.

واقعیت های مربوط به زباله های غذایی:

  • EPA تخمین می زند که بیش از هر ماده غذایی موجود در سطل زباله روزانه بیش از 70 میلیارد پوند مواد غذایی به محل دفن زباله می رود که 24 درصد زباله های جامد شهری دور ریخته شده را تشکیل می دهد.
  • محل های دفن زباله سومین منبع بزرگ انتشار متان مربوط به انسان در ایالات متحده است.
  • زباله های غذایی نه تنها بر فضای دفن زباله و میزان انتشار آن تأثیر می گذارد بلکه بر اقتصاد نیز تأثیر منفی می گذارد. USDA ارزش هدر رفتن مواد غذایی و مواد زائد را برای خرده فروشان و مصرف کنندگان هر ساله بیش از حد تخمین زده است 161 میلیارد دلار.
  • همچنین مواد غذایی هدر رفته منجر به صرف هزینه های غیرضروری منابع انرژی داخلی ایالات متحده می شود. هر وقت غذا از بین می رود یا هدر می رود ، تمام انرژی مصرفی برای تولید آن نیز هدر می رود.
اخبار مرتبط  آبمیوه تمیز "سال مهمان" را آغاز می کند

به تلاش های کاهش مواد زائد غذایی بپیوندید:

جزئیات مربوط به قهرمان شدن در از دست دادن مواد غذایی و اتلاف مواد غذایی 2030 در ایالات متحده را می توانید در سایتهای www.epa.gov/sustainable-management-food و www.usda.gov/foodlossandwaste/champion پیدا کنید.

مشاغل و سازمان هایی که توانایی انجام تعهد کاهش 50 درصدی را ندارند ، ممکن است علاقه مند به شرکت در چالش بازیابی مواد غذایی EPA باشند:

دولت های ایالتی ، محلی ، قبیله ای و سرزمینی علاقه مند به تعهد در مورد کاهش ضایعات مواد غذایی می توانند تعهد برنده کاهش ضایعات مواد غذایی را امضا کنند.

تماس با رسانه: کورتنی رودز، 202-281-5237
سوالات مصرف کننده: ایمیل یا 888-INFO-FDA

FDA ، آژانس موجود در وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ، با اطمینان از ایمنی ، اثربخشی و امنیت داروهای انسانی و دامپزشکی ، واکسن ها و سایر محصولات بیولوژیکی برای استفاده انسان و دستگاه های پزشکی ، از سلامت عمومی محافظت می کند. این آژانس همچنین مسئول ایمنی و امنیت تأمین مواد غذایی ، مواد آرایشی ، مکمل های غذایی ، محصولاتی است که باعث تشعشعات الکترونیکی و همچنین تنظیم محصولات دخانیات می شود.

SOURCE سازمان غذا و داروی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.fda.gov