توانمند سازی زنان در یک صنعت نوظهور

شنژن ، چین، 2 آوریل 2021 / PRNewswire / – مارک معروف Vapingso الکترونیکی Vaporesso اخیراً در جشن روز جهانی زن در مورد افزایش تعداد زنان در اکوسیستم تجاری خود بحث های جامعه ای را برگزار کرده است. این یافته ها نقش مهمی را که زنان در رشد مشاغل محلی ، انگیزه ترک سیگار و ایجاد جوامع پیرامون بخار بازی دارند ، برجسته می کند. واپورسو از نکات مثبتی که با توانمندسازی زنان در این صنعت نوظهور و مردسالار با نگاهی خاص به نمایندگی زنان در فضای تبخیر فرانسه اتفاق می افتد ، آگاه بود.

در جریان بحث های آنلاین ، واپورسو از نقش زنان در صنعت تبخیر بعنوان بخشی جدایی ناپذیر از قابلیت دسترسی و مشروعیت فضا آگاه بود. سیگار کشیدن می تواند به عنوان یک انتخاب سبک زندگی که بر دوستان و خانواده تأثیر می گذارد ، دیده شود. بنابراین ، علیرغم مصرف کنندگان عمدتا مرد ، انتخاب افراد برای استفاده از بخار دادن برای ترک سیگار بر کل خانواده تأثیر می گذارد. زنان فرانسوی که داستان های آنها به اشتراک گذاشته شد ، نشان می دهد که چگونه vaping آنها و عزیزانشان را قادر به ترک سیگار کرده است ، در حالی که فرصت ایجاد یک تجارت سالم و پرورش یک جامعه محلی در اطراف vaping را فراهم می کند.

اخبار مرتبط  Aristóteles Onassis در تحقیقات نویسنده درباره حقیقت ترور جان اف کندی رئیس جمهور سابق سهیم است

در مورد مسئله توانمند سازی زنان از طریق vaping تالیا چنگ، مدیر بازاریابی Vaporesso ، گفت: “Vaping فقط یک سبک زندگی نیست ، بلکه فرهنگی است که افراد زیادی را تحت تأثیر قرار می دهد. من به عنوان یک دختر ، مادر ، زن در صنعت vaping افتخار می کنم که Vaporesso گزینه های سیگار کشیدن را ارائه می دهد. این در مورد جستجوی کیفیت زندگی و تعادل بین لذت و مسئولیت ها. “

در میان بسیاری از داستان های به اشتراک گذاشته شده ، صاحب یک تجارت کوچک در حال رشد ، Vapotime ، استفانی ، داستان خود را با جامعه به اشتراک گذاشت. او در حال جابجایی از فروشگاه های تلفن های همراه ، در ابتدا افتتاح فروشگاه vaping را در نظر گرفت زیرا vaping صنعتی است كه به نظر می رسد مشابه آن باشد و همچنین مبتنی بر فن آوری است كه به سرعت در حال گسترش است. استفانی در حالی که اولین فروشگاه خود را با شریک زندگی خود در سال 2013 افتتاح کرد ، شروع به پا زدن برای ترک سیگار و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولاتی که می فروخت. از سال 2021 ، استفانی به مدت شش سال کاملاً بدون سیگار بوده است ، دارای چهار فروشگاه با هفت کارمند است و انگیزه بیش از هر زمان دیگری برای کمک به ترک سیگار برای همیشه دارد.

اخبار مرتبط  InventHelp مخترعین راهی مناسب برای هم زدن سس ها و سایر مواد غذایی ایجاد می کنند (VIG-447)

داستان های مشابهی در مورد روی آوردن به vaping برای ترک سیگار در جامعه بازتاب یافت ، از جمله Fanny از Vapecity ، که به یاد می آورد قبل از اینکه 5 سال پیش متوجه شود که بخاطر Vaping ، در طی 15 سال اعتیاد خود بارها سعی کرده است سیگار را ترک کند. از آن زمان ، توانایی کنترل میزان مصرف نیکوتین به وی این امکان را داده است که به آرامی آن را کاهش دهد. با این حال ، او هنوز هم از بخار دادن لذت می برد و از جامعه ای که خود را در اطراف فروشگاهش مستقر کرده بسیار سپاسگزار است. کارکنان Econo Close نیز امیلی تجربه انتقال خود از 1 بسته سیگار در روز به 3 میلی گرم نیکوتین طی یک ماه بخار دادن را به اشتراک گذاشت. کمک به دیگران در ترک کار یکی از اجزای پاداش شغل برای او بوده است و او از برقراری ارتباط و اشتراک مشاوره با تعداد روزافزون مشتریان فروشگاه لذت می برد.

اخبار مرتبط  دو کارشناس علوم به عنوان مشاوران استراتژیک شرکت ، به استخراج کتاب آزاد پیوستند

نمایندگی زنان در اکوسیستم واپورسو هسته اصلی دو طرح پیشرو در سطح شرکت است که به دنبال کمک مثبت به جامعه هستند. هر دو در سال 2020 در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 راه اندازی شدند. Vaporesso Care یک کمپین چتر برای حمایت از جوامع محلی در سراسر جهان است. Power Shop انگیزه ای برای حمایت از مشاغل در حال رشد است که از طریق بهبود همکاری بین تولید کنندگان و فروشگاه ها و مصرف کنندگان ، ضمن حمایت از فروشگاه های vaping با بازاریابی و فروش ، پشتیبانی می شود. در هر دو ابتکار عمل ، نقش زنان مورد توجه تیم قرار خواهد گرفت و خواهد بود ، و کارهای بیشتری در سال 2021 برای تشویق مشارکت زنان در رشد این صنعت مهیج و نوظهور انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از Vaporesso یا نحوه همکاری با ما ، به https://www.vaporesso.com/vaporessocare-events مراجعه کنید

لینک های مربوطه

https://www.vaporesso.com

منبع VAPORESSO