کمک به خانواده ها برای برقراری ارتباط مجدد در طول مسافت اجتماعی

اندرسون گفت: “همه فقط در خانه نشسته اند.” وی افزود: “این امر به خانواده ها کاری می کند که در آن شرایط کار هیجان انگیز کنند. بیشتر افراد در زندگی هیچ شادی ندارند. این هدیه ای است که کودکان می توانند به والدین خود هدیه دهند.”

خاطرات خلاقانه با اشتیاق 10 ساله شکل می گیرد. اندرسون ، نویسنده پنج کتاب ، کلاس های نوشتن خاطرات را در دوره های مختلف آموخته است سیاتل مکان ها ، از جمله مرکز ارشد Ballard NW و جامعه زندگی ارشد باغ مریل. وی نظارت بر ایجاد 15000 خاطره و داستان داشته و به 20 نویسنده کمک کرده است که کتاب های خود را منتشر کنند.

اگرچه از نظر قانونی کور است ، اندرسون همچنان پابرجاست. آندرسون در سال 2004 در سال 2005 و در سال 2005 دچار سكته چشم در چشم چپ و چشم راست خود ديد شد. او 80 درصد كور است. اگرچه او هنوز هم می تواند سوزن فضایی را که در برابر آسمان شب می درخشد ، شناسایی کند ، اما نمی تواند چهره های آشنایی را ایجاد کند. او 18 ماه در لایت هاوس برای نابینایان گذراند میامی، جایی که او مهارتهای اساسی زندگی را دوباره یاد گرفت. در سال 2007 ، او به مدرسه سگ راهنما در رفت سان رافائل ، کالیفرنیا، و یک لابرادور زرد به نام داودا به دست آورد ، که 12 سال او را راهنمایی کرد. اندرسون زندگی مشترک خود را در “Sightless in سیاتل: ماجراهای با سگ راهنمای من. ”

اندرسون می تواند بر اساس مصاحبه 1 ساعته یک خاطره ایجاد کند ، اما مشتریان می توانند زمان بیشتری درخواست کنند. این است 350 دلار برای ساعت اول ، 300 دلار برای هر ساعت بعدی ، و 10 دلار برای هر عکس

پس از مصاحبه تلفنی ، یک ویرایشگر بینا متن را پاک می کند. سپس اندرسون یک شومیز یک باره برای مصارف خانوادگی یا کتابی با شماره ISBN ایجاد می کند که قابل فروش است.

اندرسون خاطرات را با نوشتن مهمترین اثر زندگی خود فرا می خواند. “این کمک به جهان است که همه رنج می برند ، همه آزار دهنده هستند. این مانند یک گل است ، شکوفه و در حال رشد است که هیچ چیز دیگری نیست.”

برای اطلاعات ، به https://www.creativememoirs.com/ یا ایمیل به وب سایت مراجعه کنید کلر اندرسون در [email protected].

خاطرات خلاق
تماس با: رابین دالماس ، روابط عمومی و بازاریابی
(425) 591-6836 ، [email protected]

مخاطب: کلر اندرسون، مدیر عامل
(206) 782-3210 (تلفن ثابت)
[email protected]
https://www.creativememoirs.com/

SOURCE خاطرات خلاق

لینک های مربوطه

https://www.creativememoirs.com/

Weis Markets سود سهام سه ماهه را اعلام کرد

SUNBURY ، PA، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره Weis Markets، Inc. (NYSE: WMK) امروز سهم سه ماهه از $ 31 به ازای هر سهم به سهامداران سابقه از تاریخ 11 مه 2020 ، قابل پرداخت است 26 مه سال 2020.

درباره Weis Markets
ویس مارکتز ، که در سال 1912 تأسیس شد ، یک خرده فروش مواد غذایی آتلانتیک است که 197 فروشگاه در آن فعالیت می کند پنسیلوانیا، مریلند، دلاور، نیوجرسی، نیویورک، ویرجینیا و ویرجینیای غربی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به WeisMarkets.com یا Facebook.com/WeisMarkets مراجعه کنید.

SOURCE Weis Markets

لینک های مربوطه

http://weismarkets.com

نامهای UNFI جیم گهر رئیس زنجیره تأمین

PROVIDENCE ، R.I.، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – United Natural Foods، Inc. (NYSE: UNFI) (“UNFI”) ، امروز اعلام کرد که نام خود را اعلام کرده است جیم گهر به عنوان رئیس جدید زنجیره تأمین آن مؤثر است دوشنبه 4 اردیبهشت. در این نقش ، Gehr یک سازمان از بیش از 12،000 همکار را اداره می کند که در چهار منطقه و 59 مرکز توزیع کار می کنند و سالانه 1.3 میلیارد پرونده را به بیش از 30،000 مشتری UNFI تحویل می دهد. وی بلافاصله ضمن ترقی بیشتر سرمایه گذاری های اتوماسیون UNFI ، گسترش مراکز توزیع و بهینه سازی شبکه ، روی تدارکات انبار UNFI تمرکز خواهد کرد. Gehr گزارش خواهد داد اریک دورن، مدیر عامل اصلی UNFI.

دورن گفت: “جیم یک مدیر اجرایی زنجیره تأمین بسیار مورد توجه است که تجربه تعالی عملیاتی را به همراه UNI به همراه سابقه اثبات شده در تیم های ساخت و انگیزه به ارمغان می آورد.” وی گفت: “وی سابقه ایجاد و رشد فرصت های شغلی ، ایجاد فرآیندهای پایدار و ایجاد فرهنگ قوی برای پیشرفت مداوم را دارد که باعث افزایش ارزش در کل زنجیره تأمین و در نهایت به مشتریان می شود. تجارب بی نظیر وی – از ادغام فن آوری های نوظهور تا استفاده موثر از داده ها تجزیه و تحلیل – مدل عملکرد بلند مدت UNFI را تقویت می کند و به سرعت بخشیدن به نوآوری ما کمک می کند. جیم یک رهبر جذاب است و ما از استقبال او در UNFI استقبال می کنیم. ”

گهر پس از گذراندن 29 سال گذشته در زنجیره تأمین DHL به UNFI پیوست و از سال 2004 به عنوان رئیس جمهور ، خرده فروشی در آمریکای شمالی خدمت کرده است. در این نقش ، Gehr نظارت بر این عملیات را برای 72 تسهیلات ارائه فروشگاه ، تجارت الکترونیک و تحقق چند کانال و همچنین تقویت مرکز واردات ، عملیات مرکز بازگشت و تحویل فروشگاه از طریق شبکه های ملی برای بیش از 30 خرده فروش عمده آمریکای شمالی انجام داد. در حالی که همچنان به رهبری سازمان خرده فروشی DHL ، Gehr رهبری سازمان حمل و نقل را بر عهده داشت ، از سال 2013 تا 2016 به عنوان رئیس جمهور ، از حمل و نقل آمریکای شمالی به عنوان رئیس جمهور خدمت کرد. پیش از پیوستن به DHL ، Gehr مدیر ارشد ارنست و جوان در هریسبورگ ، پا.

Gehr BSBA خود را در حسابداری دریافت کرد دانشگاه شیپنسبورگ پنسیلوانیا و CPA وی از موسسه حسابداران رسمی مجاز پنسیلوانیا.

همانطور که در اوایل سال جاری اعلام شد ، پاول گرینمدیر ارشد فعلی زنجیره تأمین سازمان ملل متحد ، نقش جدیدی را به عنوان رئیس جمهور ، UNFI Fresh به عهده خواهد گرفت ، جایی که وی بر نظارت بر گوشت شرکت و تولید مشاغل نظارت خواهد کرد و مستقیماً به رئیس و مدیر عامل UNFI گزارش خواهد داد. استیون ال. اسپینر.

دورن گفت: “من می خواهم از پاول بخاطر کار عظیمی که وی در نظارت بر زنجیره تأمین ما در طول چندین سال رشد و تحول سریع انجام داده است ، تشکر کنم.” “من واقعاً از رهبری پول ، نتایج نمونه ، مشارکت و دوستی قدردانی می کنم و می دانم که او یک کار شگفت انگیز برای نظارت بر مشاغل تازه ما انجام خواهد داد.”

درباره غذاهای طبیعی متحد
UNFI است آمریکای شمالی عمده فروش عمده مواد غذایی با ارائه انواع گسترده ترین محصولات به نقاط مشتری در سراسر کشور آمریکای شمالی از جمله سوپر مارکت های محصولات طبیعی ، خرده فروشان مستقل ، زنجیره های سوپر مارکت های معمولی ، خرده فروشان تجارت الکترونیک و مشتریان خدمات غذایی. UNFI با ارائه این مارک های انتخابی ‘کامل فروشگاهی’ و مارک های قانع کننده برای هر راهرو ، به طور منحصر به فرد در ارائه غذای عالی ، انتخاب های بیشتر و تفکر تازه به مشتریان در همه جا مستقر شده است. امروز ، UNFI بزرگترین توزیع کننده مواد غذایی با تجارت عمومی در آمریکا است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتقال مواد غذایی UNFI به جلو ، به سایت www.unfi.com مراجعه کنید.

برای سرمایه گذاران:
استیو بلومکیست، 952-828-4144
[email protected]

برای رسانه ها:
جف سوانسون، 952-903-1645
[email protected]

SOURCE United Foods، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.unfi.com

Herbmax همکاری استراتژیک با غول تدارکات شرکت McLane Global را اعلام کرد

این همکاری استراتژیک هیجان انگیز با اجرای اخیر کمپانی Herbmax از یک محصول تجاری موفق دوباره در سطح شرکت و در کنار گسترش و سرمایه گذاری جدید در فرآیندهای تولیدی ، به خوبی زمان برده شده است. فروش هورمالاکس در صنعت شلوغ بیوتکنولوژی همچنان فراتر از عملکرد است ، و این شرکت معتقد است زمان آن رسیده است که گام های ابتکاری و جسورانه ای بردارید تا به بازارهای جهانی بهداشت خانگی دامن بزنید.

“تخصص McLane Global شامل طیف گسترده ای از کانال های توزیع است ، و به Herbmax طیف گسترده ای از خدمات را در 3PL ، فروش بین المللی ، تدارکات ، برچسب خصوصی و فروش ایالات متحده ارائه می دهد ، که باید برای مشتریان فعلی و آینده ما بسیار ارزشمند باشد.” گفت: دکتر گرانت مارشالمدیر عامل شرکت Herbmax.

مشارکت جدید با مرحله بعدی در استراتژی اصلی رشد شرکت مطابقت دارد و بیش از 20 سال به عنوان مبتکر در بازار بیوتکنولوژی پایه و اساس محکمی بنا شده است.

رئیس جمهور مک لین جهانی گفت: “ما همکاری واقعی با Herbmax می بینیم ، برندی که اختصاص به کیفیت ، تخصص و خدمات به مشتریان دارد.” تاد فریز، در مورد مشارکت هیجان انگیز “آنها به عنوان یک رهبر در رده بندی خود ، آنها کاملاً برای جهشی که قرار است در یک بستر توزیع گسترده در سراسر جهان قرار بگیرند قرار گرفته اند. ما خوشحالیم که آنها McLane Global را برای کمک به گرفتن محصولات عالی خود به مشتریان در سراسر جهان انتخاب کردند.”

داستان موفقیت مداوم Herbmax به دلیل عزم شرکت وسواس انگیز شرکت در ارائه بالاترین کیفیت ، پیری سالم ، سلامتی و 100٪ محصولات طبیعی مواد مغذی طبیعی توسط تیمی از متخصصان پزشکی ، محققان و مهندسین است که با علم پیشرو هستند و به طرز فکر پالایش هر محصول و روند.

درباره Herbmax:
به عنوان دانشمندان ، تیم Herbmax از نظر اخلاقی ملزم به برخورداری از طیف گسترده ای از شرایط بهداشتی و نگرانی در مورد راه حل های ایمن ، 100٪ طبیعی زیست مهندسی طبیعی است.

گروه مهندسین و محققان با استعداد Herbmax در فداکاری خود نسبت به فرمولهای سازگار و مطمئن وسواس دارند و هر روز از نیازهای مصرف کننده بهداشت خانه الهام می گیرند.

درباره شرکت جهانی مک لین:
شرکت مک لاین با داشتن بیش از 50 سال تعالی در لجستیک و حمل و نقل ، به واردات و صادرات محصولات با کیفیت ، زمینه ای را توسعه داده است که کره زمین را گسترش می دهد.

لینک های مربوطه:
فیس بوک
توییتر
لینکدین

SOURCE Herbmax

لینک های مربوطه

http://www.herbalmax.com


Dunlop کفش محافظ کفش با LineDrive برای معرفی مجدد راه خود برای بازاریابی در بخش صنعت همکاری می کند

“به عنوان Dunlop کفش محافظ برنامه های کسب و کار خود را در ایالات متحده آمریکا و محصولات و خدمات ارائه شده برای بخش های صنعتی ، فرآوری مواد غذایی ، نفت ، گاز و معدن را تقویت می کند که ما خوشحالیم که با LineDrive به نیروهای خود بپیوندیم. ” مری استاینبرنرمدیر کل Dunlop. “مشارکت ما با سازمان LineDrive دسترسی و منابع ما در کانال را به روشی کاملاً ساختار یافته گسترش می دهد که به ما امکان می دهد تا در آینده با هم به شکلی پایدار برای آینده رشد کنیم.”

“افزودن مارکی مانند Dunlop به راه حلهای ما برای بهبود ایمنی کارگران ، یک برد بزرگ برای LineDrive ، Dunlop و در نهایت مشتری نهایی است. کیفیت و نوآوری که آنها ارائه می دهند ، به تیم ما این امکان را می دهد تا تفاوت واقعی را در آن دسته از عمودی های مهم بازار ارائه دهند. در ، “اظهار داشت LineDrive فروش EVP کارلو امانوئل.

LineDrive موتور اصلی رشد برای رونمایی از جدیدترین نوآوری Dunlop خواهد بود: Dunlop Snugboot. مجموعه جدید Snugboot نشان می دهد که چگونه یک بوت باید برای راحتی و محافظت در تمام روز مناسب باشد. LineDrive همچنین نمایانگر محدوده کفش های حفاظتی صنعتی Dunlop با مجموعه ای از نمادهای Purofort نمادین و بهترین کلاس در کلاس های ساخته شده در ایالات متحده آمریکا خط PVC برای OGM ، ساخت و ساز و سایر بخش های صنعتی.

درباره کفش محافظ Dunlop

ما کفش محافظ Dunlop® ، تولید کننده پیشرو در جهان چکمه های ضد آب حرفه ای و اوقات فراغت است. در بیش از 50 کشور جهان ، ما کفش کار راحتی و محافظ برای شما ، کارگران کشاورزی و ماهیگیری ، فرآوری مواد غذایی ، صنعت و صنعت نفت ، گاز و معدن فراهم می کنیم. نوآوری مداوم ما همراه با یک دوز مستحکم از صنایع دستی ، بهترین کار را در جهان می سازد تا از شما محافظت و راحتی شما را شایسته کند.

درباره LineDrive
LineDrive یک آژانس مشاوره و فروش خصوصی است که در زمینه افزایش ایمنی کارگران و بهره وری تسهیلات تمرکز دارد. مدل تجاری ما توسط صنعت نوآوری پیشرو و رشد مداوم طی 20 سال گذشته تعریف شده است. LineDrive برای ایجاد اتصالات قدرتمند صنعت و سراسر کشور قابل اعتماد است!

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و راه حل های LineDrive ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.linesriveu.com/how-we-can-help

سوالات رسانه ای:
کالین کلارک
کفش های محافظ دونلوپ ، مدیر برند جهانی
ه: [email protected]
پ: 443 608 6996

آنتونی R. کریسی
فعال سازی فروش EVP
ه: [email protected]
پ: 847 531 0512

SOURCE LineDrive

لینک های مربوطه

linedriveu.com

30 میلیون دلار درخواست مالی فوری مدرسه از 10،000 مدارس ایالات متحده سوخت مشارکتهای نوآورانه و نیاز روزافزون به منابع حیاتی

در حالی که 124،000 مدرسه آمریکایی تعطیل است ، 9 از 10 مدرسه دولتی در حال انجام عملیات وعده های غذایی مدرسه خود هستند. از طریق مشارکت در بخش های دولتی و خصوصی ، پاسخ GENYOUth به Coronavirus Global Pandemic متمرکز شده است بر 30 میلیون کودک که روزانه به وعده های غذایی مدرسه اعتماد می کنند ، و اکنون میلیون ها نفر دیگر به دلیل COVID-19. سازمان ملی غیرانتفاعی از شرکتها و سازمانهای پیشرو خواست تا با کمک به منابع مردمی و تخصص جمعی برای کمک به مدارس در این مواقع ضروری پاسخگوی تقاضای پشتیبانی باشند.

وی گفت: “من بیش از پنج سال است که با GENYOUth همکاری نزدیکی داشته ام و در هر صورت ، آنها به درخواست های من برای کمک پاسخ داده اند ، از جمله نصب صندوق های صبحانه Grab-and-Go در مدارس در سراسر فلوریدا جنوبیگفت: ” آلبرتو M. کاروالhoسرپرست شهرستان میامی-داد مدارس دولتی. “در طول این بحران ، آنها مثل همیشه همیشه در حال حرکت هستند تا بزرگترین چالش هایی را که مدارس ما با آن روبرو هستند شناسایی و برطرف کنند.”

صندوق تغذیه مدارس اضطراری GENYOUth COVID-19
راه اندازی شد 30 مارسهفتم برای تأمین بودجه فوری مورد نیاز برای متخصصان تغذیه مدارس برای تهیه منابع و تجهیزات لازم برای توزیع روزانه وعده های غذایی حیاتی مدارس ، صندوق جنیو اکنون درخواست های اعطای کمک مالی از بیش از 10،000 مدرسه آمریکایی را گزارش می دهد.

از زمان تأسیس صندوق تغذیه مدارس اضطراری COVID-19 ، GENYOUth تأمین کرده است 5 میلیون دلار به صورت نقدی و منابع مهربانی به بیش از 6000 مدرسه ، در بخش عمده از حمایت از کشاورزان لبنیات ، شرکت ها ، بنیادها ، تأثیرگذار و افراد متشکرم. مدارس درخواست کمک مالی برای موارد زیر را داشته اند: حمل و نقل / سرو غذا (28٪) ، سردخانه / کولرهای قابل فساد (23٪) ، سرویس بهداشتی (22٪) ، کمک هزینه برای کمک های اضافی (12٪) ، تهیه غذا / گرفتن و رفتن ظروف (9٪) و سایر موارد ضروری (6٪).

“من به عنوان یک مدیر تغذیه مدرسه ، من دست اول را دیده ام که COVID-19 در توانایی مدارس برای ارائه وعده های غذایی به دانش آموزان داشته است. کسانی که در سطح صفر هستند به کمک همه نیاز دارند و ما از GENYOUth ، بنیاد تغذیه مدرسه و سایر کسانی که در این زمان حیاتی قدم برداشته ایم تا از متخصصان تغذیه مدارس خود حمایت کنیم. ” گی اندرسونرئیس انجمن تغذیه مدرسه.

وی ادامه داد: “فقط در یک ماه ، ما از سطح نیازها غافل شده ایم. در 10 سال اقامت خود در GENYOUth ، ما هرگز شاهد این درجه از فشار بر روی ساختمانهای مدرسه خود برای تغذیه نبودیم. ما به لطف باور نکردنی ما در زمینه رفع نیازهای آنها پیشرفت کرده ایم. شرکای ما و هنوز می دانیم که کارهای بیشتری باید انجام شود. ” الکسیس گلیکمدیر عامل شرکت GENYOUth. وی گفت: “برای تأمین نیاز واقعی ، ما باید فوراً سه چیز را انجام دهیم. یک ، اطمینان حاصل شود که هر متخصص تغذیه در مدارس مقدماتی تجهیزات مورد نیاز خود را برای تغذیه بچه های کشور ما فراهم می کند. دو نفر ، رهبران مشاغل و افراد بیشتری را برای تجمیع دل خود جمع می کنند. آنها باید به خاطر مدارس به ما کمک کنند تا فرزندان کشورمان را تغذیه کنند. و سه ، دانش و توانایی لازم برای دسترسی به مواد غذایی و منابع مهم را به کودکان و خانواده ها ارائه دهیم تا به آنها کمک کنند تا از طریق این همه گیر و بعد از آن حرکت کنند. “

یاب منابع ملی SAP4Kids
GENYOUth و SAP ، رهبر بازار در نرم افزارهای کاربردی سازمانی ، در ایجاد SAP4Kids مشارکت کرده اند ، که ترکیبی از فناوری SAP و روابط GENYOUth با جوامع مدارس است تا یک فرایند ساده را ایجاد کند که نیازها را با منابع مرتبط کند. SAP4Kids با استفاده از یک برنامه وب سازگار با تلفن همراه آسان و کاربردی ، خانواده ها را قادر می سازد سایت های تغذیه محلی مدرسه و سایر منابع موجود را در نقشه یاب منبع شهودی بشناسند. بیش از 26000 سایت تغذیه در هر 50 ایالت و مناطق دیگر منطقه کلمبیا در نقشه گنجانده شده است ، با آن تعداد روزانه از طریق اطلاعات مبتنی بر جمعیت و تصویب سازمانی در حال رشد است.

دی جی پونی ، رئیس SAP آمریکای شمالی و عضو هیئت مدیره GENYOUth گفت: “خانواده ها به دلیل COVID-19 اختلالات اساسی در زندگی خود را تجربه می کنند ، خواه از طریق تعطیل شدن مدارس ، اخراج و یا خزعرها.” “در نتیجه ، عمل ساده قرار دادن غذا روی میز کاری است که بسیاری از افراد برای خانواده های خود تلاش می کنند انجام دهند. مهم است که ما مردم را به منابع مورد نیاز خود وصل کنیم و SAP4Kids به افرادی که در این دوران دشوار دچار مشکل می شوند ، کمک می کند. با اطمینان و آسانی آنچه را که برای خانواده هایشان لازم است پیدا کنید. “

SAP4Kids همچنین از بستر SAP Ariba برای شناسایی نیازهایی که شرکتهای بزرگ می توانند برآورده کنند ، استفاده خواهند کرد. به عنوان مثال ، SC Johnson ، یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان برای ذخیره سازی منزل ، اهدا کرده است 1 میلیون دلار در کیسه های Ziploc به شیکاگو و سنگ کوچک مدارس دولتی برای گرفتن وعده های غذایی خود در مدارس. و سایر شرکت های پیشرو از جمله Voss و Thermos محصولات خود را برای کمک به پشتیبانی مدارس برای کودکان و خانواده اهدا کردند.

پشتیبانی از بنیاد راکفلر
بنیاد راکفلر با شناخت نیاز اساسی در جوامع سراسر کشور ، بودجه صندوق تغذیه مدارس اضطراری GENYOUth-19 را برای حمایت از مدارس روستایی و حومه تأمین می کند و همچنین به تصویب ابزار SAP4Kids کمک خواهد کرد.

“قبل از شروع بیماری همه گیر COVID-19 ، مدارس روزانه 30 میلیون کودک تغذیه می کردند و این نیاز اکنون به صورت تصاعدی در سرتاسر کشور رو به افزایش است. ما مفتخریم که از GENYOU حمایت می کنیم تا تلاش کنیم تا خانواده ها بتوانند به وعده های غذایی تغذیه شده خود دسترسی پیدا کنند. نیاز ، “گفت: دکتر Rajiv J. شاهرئیس بنیاد راکفلر.

گلیک گفت: “در گنیو ، ما می دانیم که هیچ کس از ما نمی تواند به تنهایی این کار را انجام دهد.” “مشارکتها برای توانایی ما در حمله به فزاینده نیاز فزاینده در آمریکا بسیار حیاتی هستند. با پشتیبانی باورنکردنی SAP و بنیاد راکفلر و شرکای ما در USDA ، انجمن تغذیه مدارس ، انجمن نظارت بین مدارس و بسیاری موارد دیگر ما را حل خواهیم کرد. نیاز فوری و رو به رشد برای تغذیه فرزندان کشورمان و کسب اطلاعات و منابع مهم برای خانواده های آنها برای زندگی روزمره آنها. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SAP4Kids و نقشه منبع یاب ، به www.sap.com/sap4kids مراجعه کنید

برای اهداء کمک مالی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد GENYOUth’s For Sakes مدارس – به ما کمک کنید تا از کمپین بچه های ملت ما تغذیه کند ، به آدرس های اینترنتی یا دانشکده های متنی تا سال 20222 به آدرس www.genyouthnow.org/donate یا متن های مدرسه مراجعه کنید.

درباره GENYOUth
GENYOUth یک سازمان غیرانتفاعی 501c3 است که اجتماعات مدرسه سالم تری ایجاد می کند. ما شبکه ای از شرکای خصوصی و دولتی ، از جمله شرکت ها و بنیادهای Fortune 100 را برای جمع آوری بودجه برای طرح های سلامتی جوانان که به جوانان الهام بخش ، انگیزه و برنامه ها را برای دانش آموزان با پیشرفت بالا فراهم می کند ، تشکیل می دهیم. برنامه پرچمدار GENYOUth ، Fuel Up to Play 60 ، بیش از 73،000 مدرسه آمریکایی را ثبت می کند و به بیش از 38 میلیون دانش آموز می رسد. کمک های مالی مدرسه ما دسترسی به وعده های غذایی سالم مدرسه را در بین دانش آموزان ناامن مواد غذایی افزایش می دهد. NFL FLAG-In-School سریعترین برنامه در حال رشد GENYOUth است که بیش از 20،000 مدرسه مدرسه در آن به بیش از 11 میلیون دانش آموز می رسد در حالی که AdVenture Capital روح و کارآفرینی دانش آموزان را با پشتیبانی مربیان شرکت برای حل مشکلات دنیای واقعی به ارمغان می آورد. برای اطلاعات بیشتر در مورد GENYOUth ، به سایت www.genyouthnow.org مراجعه کنید.

درباره SAP
SAP رهبر بازار در نرم افزارهای کاربردی سازمانی است و به شرکتها در همه ابعاد و در کلیه صنایع کمک می کند تا به بهترین وجه خود را اجرا کنند: 77٪ از درآمد معاملات جهان یک سیستم SAP را لمس می کند. یادگیری ماشینی ، اینترنت اشیاء (IoT) و فناوریهای پیشرفته تحلیلی به تبدیل مشاغل مشتریان به شرکتهای هوشمند کمک می کنند. مجموعه برنامه ها و خدمات نهایی ما به مشتریان امکان می دهد تا با سودآوری فعالیت کنند ، به طور مداوم سازگار شوند و تغییر ایجاد کنند. SAP با داشتن شبکه جهانی مشتریان ، شرکا ، کارمندان و رهبران فکر ، به جهان کمک می کند تا بهتر و بهتر زندگی مردم را اداره کند.

درباره بنیاد راکفلر
بنیاد راکفلر مرزهای جدید علمی ، داده و نوآوری را برای حل چالش های جهانی مربوط به بهداشت ، غذا ، قدرت و تحرک اقتصادی پیش می برد. بنیاد راکفلر به عنوان یک انسان دوستانه علمی محور بر ایجاد روابط مشترک با شرکاء و کمک هزینه ها ، به دنبال الهام بخشیدن و تقویت تأثیرات انسانی در مقیاس بزرگ است که با شناسایی و تسریع راه حل های موفقیت ، ایده ها و گفتگو. برای اطلاعات بیشتر ، در خبرنامه ما در rockefellerfoundation.org ثبت نام کنید و ما را در توییتر دنبال کنید RockefellerFdn.

منبع گنیو

لینک های مربوطه

http://www.genyouthnow.org


مراقبت از چمن سبز ویرجینیا اهداهای COVID-19 را اعلام کرد

RICHMOND ، وا.، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – امروز ، مراقبت از چمن سبز ویرجینیا اهدا کرد 25000 دلار به صندوق های امدادی COVID-19 از پنج بنیاد جامعه منطقه ای در هر یک از بازارهایی که این شرکت در آن سرویس می کند – ریچموند، ویلیامزبورگ، شارلوتزویل، فردریکسبورگو ویرجینیا شمالی. هر بنیاد دریافت می کند 5000 دلار، ولی ویرجینیا گرین متعهد است که به دیگری اهدا کند 5000 دلار از طریق یک کمپین رسانه های اجتماعی

ویرجینیا گرین بسیار سپاسگزارم که توانستیم با خیال راحت به کار خود ادامه دهیم ، همکاران خود را به کار بگیریم و از چمن های مشتریان خود در فصل مهم بهار مراقبت کنیم. اما از آنجا که می دانیم این زمان برای بسیاری بسیار دشوار است ، ویرجینیا گرین متعهد است که از جوامع ما حمایت کند. ” گیل گراتان، ریس جمهور، مدیر کل مراقبت از چمن سبز ویرجینیا.

ویرجینیا گرین بنیادهای جامعه منطقه ای را انتخاب می کنند ، زیرا آنها از سازمان های مختلف جامعه و سازمان های عمومی پشتیبانی می کنند که نیازهای افراد و خانواده هایی را که از همه گیر رنج می برند ، تأمین می کنند. این صندوق ها با توجه به تغییر نیازها در طول زمان ، و برای تکمیل سایر منابع و پاسخ ها در سطح ملی ، ایالتی و محلی به گونه ای انعطاف پذیر در نظر گرفته شده اند.

قسمت دوم اهدای عضو از طریق یک کمپین رسانه های اجتماعی مشخص خواهد شد که در آن ویرجینیا گرین از مشتریان ، دوستان و اعضای جامعه می خواهد تا با ایجاد نوعی قلب بر روی چمن خود ، گرفتن عکس ، و برچسب زدن به شرکت ، “عشق را به اشتراک بگذارند”. برای هر عکس ، ویرجینیا گرین یک مبلغ اضافی اهدا می کند 10 دلار در هر تصویر (حداکثر اضافی) 5000 دلار)

مبارزات انتخاباتی راه اندازی شد چهارشنبه 29 آوریل، و از همه دعوت می شود با ایجاد قلب از اسباب بازی ، ابزار باغبانی ، تجهیزات ورزشی ، افراد ، حیوانات خانگی و ارسال یک تصویر (برچسب زدن) ویرجینیا گرین، #SharetheLove ، و #VirginiaGreen).

لیزا بیورمدیر ارتباطات در بنیاد جامعه در منطقه رودخانه راپاهانوک با ابراز قدردانی از گفتن گفت: “ما بسیار سپاسگزاریم ویرجینیا گرین بخاطر اهدای سخاوتمندانه آنها به صندوق امداد جامعه. این به افرادی در منطقه ما و در سراسر ویرجینیا کمک خواهد کرد که واقعاً در این زمان بحرانی دست و پنجه نرم می کنند. ما از حمایت آنها و همچنین همه اهدا کنندگان خود که #ShareTheLove تشکر می کنیم ، قدردانی می کنیم! “

در باره مراقبت از چمن سبز ویرجینیا
مراقبت از چمن سبز ویرجینیا یک شرکت متعلق به محلی است که دارای خدمات جامع مراقبت از چمن های تجاری و مسکونی در کشور می باشد ریچموند، ویلیامزبورگ، شارلوتزویلو فردریکسبورگ مناطق. ویرجینیا گرین در سال 2004 برای تجارت باز شد و به سرعت با اشتغال بیش از 185 همکار ، از جمله تیم زراعت داخلی و نمایندگان اختصاصی خدمات به مشتریان ، روی تأمین 100٪ رضایت مشتری متمرکز شده است. ویرجینیا گرین در نظرسنجی در نظرسنجی ریچموند تایمز-دیسپچ در سال های 2017 و 2018 در فهرست “بهترین خدمات چمن زنی / محوطه سازی” به عنوان شماره 1 قرار گرفت.

منبع مراقبت از چمن سبز ویرجینیا

مجموعه کارشناسان GFSI با مصاحبه های ایمنی مواد غذایی جدید باز می گردد

پاریس، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – امروز ، ابتکار جهانی ایمنی مواد غذایی (GFSI) آغاز فصل دومین سری از کارشناسان GFSI ، مجموعه ای سر مصاحبه با رهبران ایمنی مواد غذایی از صنعت ، دانشگاه ها ، بخش عمومی و پس از آن. این سریال که در سال 2019 راه اندازی شد ، دانش متنوعی از شبکه جهانی متخصصان ایمنی مواد غذایی GFSI را با فرمت قابل دسترسی و قابل هضم به اشتراک می گذارد.

فصل 2020 از سری GFSI Experts ، مطابق با تغییرهای اخیر سازمان در حاکمیت و استراتژی ، چشم انداز آینده ای را در پیش می گیرد. قسمتهای بعدی گفتگوها با خودی GFSI را برای توضیح این شیفت ها ، از جمله مکانهای مناسبی ارائه می دهد مدیر اریکا Sheward و صندلی های مشترک کریگ ویلسون و روی کربی، همه آنها طی یک سال گذشته القا شده اند. بینندگان همچنین به روزرسانی های مربوط به کار GFSI با شرکای دیگری مانند CODEX Alimentarius و سازمان تجارت جهانی / استانداردها و صندوق توسعه تجارت (STDF) ، و همچنین بحث و گفتگو با کارشناسان موضوع ، از جمله مانند Ignacio Gavilan، مدیر پایداری محیط زیست CGF بسته بندی پایدار در مقابل ایمنی مواد غذایی. بسیاری از مصاحبه شوندگان در کنفرانس GFSI 2020 در سالن سخنران بودند سیاتل.

“همه ذینفعان GFSI نمی توانند در کنفرانس سالانه ما شرکت کنند ، اما همه می توانند از بینش هایی که گویندگان در طول رویداد به اشتراک می گذارند بهره مند شوند.” اریکا Sheward، که در آن نمایش داده شده است قسمت اول سریال. “سری کارشناسان GFSI به ما اجازه می دهد تا این بینشها را در دسترس همگان قرار دهیم.”

این سریال قرار است از آوریل تا پخش شود سپتامبر 2020، با بیش از 20 مصاحبه در کل. فیلم های مصاحبه ها ، با رونوشت های کامل ، در کانال یوتیوب GFSI ، در کتابخانه GFSI و در اخبار GFSI در دسترس خواهد بود. بازدید کنندگان می توانند با عضویت در لیست پستی GFSI News و دنبال کردن #GFSIexperts در توییتر، Facebook یا LinkedIn. دسترسی به همه قسمت ها رایگان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به ایمیل ارسال کنید [email protected]

SOURCE ابتکار جهانی ایمنی مواد غذایی


خطر آلرژی های غذایی را کاهش دهید

“آلرژی غذایی 5.6 میلیون کودک را تحت تأثیر قرار می دهد. بروز آلرژی غذایی هر روز در حال افزایش است و طی یک دهه گذشته دو برابر شده است.” لیزا گیبلمدیر ارشد اجرایی فارس “والدین می خواهند که نوزادانشان بهترین تغذیه را دریافت کنند ، اما نمی دانید دقیقاً چطور باید در مورد آن بگذرید ، به خصوص با توجه به فراوانی اطلاعات در دسترس والدین ، ​​به طور آنلاین. FARE اولین کودک را ایجاد کرد تا والدین تازه و به زودی به آنها دسترسی پیدا کنند. تمام بهترین اطلاعات در مورد معرفی غذاهای جدید ، از یک منبع قابل اعتماد در یک مکان در دسترس است. “

دکتر. روچی گوپتا بعنوان سخنگوی اصلی Baby’s First خدمت خواهد کرد. دکتر گوپتا استاد دانشکده کودکان و پزشکی است دانشگاه شمال غربی، حضور بالینی در بیمارستان کودکان لوری از شیکاگو، و یک مادر به دو فرزند که یکی از آنها آلرژی شدید غذایی دارد. گوپتا همچنین به عنوان مشاور پزشکی FARE در زمینه سیاست ، آموزش و بهداشت عمومی فعالیت می کند.

دکتر گوپتا گفت: “مدت طولانی است كه والدین و پزشكان نیز معتقدند كه نوزادان نباید در سال اول خود در معرض برخی غذاها قرار بگیرند ، اما اوضاع تغییر كرده است.” “تحقیقات جدی و مطالعات امیدوارکننده اکنون نشان می دهد که وارد کردن انواع غذاها به رژیم غذایی کودک توصیه می شود – و ممکن است به کاهش برخی از حساسیت های غذایی مانند بادام زمینی کمک کند. البته همیشه همیشه در ابتدا با پزشک کودک خود صحبت کنید. در تلاش های FARE برای افزایش آگاهی در مورد این موضوع مهم و نقش آفرینی های والدین در سرتاسر کشور در هنگام شروع این ماجراجویی جدید ، مشتاقانه بازی خواهیم کرد. “

مطالعه منتشر شده در سال 2015 و بخشی از آن توسط FARE ، مطالعه زودرس درباره آلرژی بادام زمینی (LEAP) راهنمایی هایی را که کودکان و متخصصان آلرژی و ایمونولوژیست به والدین می دهند در مورد چه موقع غذاهای بادام زمینی را به کودکان واگذار می کند. این تحقیقات باعث شد آکادمی اطفال آمریکا به معرفی زودهنگام غذاهای بادام زمینی برای کودکانی که در معرض خطر آلرژی بادام زمینی هستند ، تأیید کند. در سال 2017 ، موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) ، بخشی از موسسه ملی بهداشت ، دستورالعملهای جدیدی را برای معرفی غذاهای بادام زمینی به نوزادان منتشر کرد. این توصیه ها بسته به خطر ابتلا به آلرژی کودک از بادام زمینی متفاوت است ، که می تواند توسط پزشک مراقبت های اولیه کودک یا توسط یک متخصص آلرژی / ایمونولوژیک ارزیابی شود. Baby’s First آخرین توصیه های متخصص را برای کمک به راهنمایی در مورد نحوه استفاده والدین و خانواده ها در عملی ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد معرفی اولیه و کودک اول ، به www.BabysFirst.org مراجعه کنید.

درباره FARE
FARE (تحقیقات و آموزش آلرژی غذایی) پیشروترین سازمان دفاع از آلرژی مواد غذایی در جهان و بزرگترین سرمایه گذار خصوصی تحقیقات آلرژی غذایی است. مأموریت ما بهبود کیفیت زندگی و سلامتی افراد مبتلا به آلرژی غذایی است و از طریق وعده درمانهای جدید به آنها امید می دهیم. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.foodallergy.org مراجعه کنید.

منابع مالی (تحقیقات و آموزش حساسیت غذایی)

Vireo Health از تشکیل شرکت تابعه علوم تجدیدپذیر زیست شناسی خبر داد

MINNEAPOLIS، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – Vireo Health International، Inc. (“Vireo” یا “شرکت”) (CNSX: VREO ، OTCQX: VREOF) ، شرکت کانابیس چند دولتی با محوریت علمی با فعالیتهای فعال در بازارها و مجوزهای صرفاً پزشکی و نه مجوز در 9 ایالت و مشترک المنافع پورتوریکو، امروز اعلام کرد تشکیل یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به نام Resurgent Biosc علوم، Inc. (“Resurgent”).

علوم تجدیدپذیر زیست شناسی است دلاور شرکتی که با هدف تجاری سازی سبد سهام Vireo از مالکیت معنوی و ابتکارهای مرتبط در یک نهاد غیر لمسی ایجاد شده است که ممکن است فرصت های مشارکت بالقوه یا سایر نتایج استراتژیک را گسترش دهد زیرا Vireo به دنبال کسب درآمد از پیشرفت های علمی در صنعت حشیش و فراتر از آن است. Vireo در حال حاضر دارای طیف گسترده ای از برنامه های ثبت اختراع در انتظار تأیید دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده است. در اوایل سال جاری اختراع ثبت شده در زمینه کاهش آسیب در محصولات دخانی صادر شد.

بنیانگذار و مدیر اجرایی گفت: “شکل گیری علوم زیستی Resurgent پیشرفتی اساسی در توسعه ما بوده است ، زیرا ما همچنان در تلاش برای شناسایی شرکای مناسب هستیم تا به ما در رسیدن به چشم انداز ویرو برای آینده شاهدانه کمک کند.” کایل کینگزلی، MD “بخش اعظم مالکیت معنوی ما با مشارکت در ذهن ساخته شده است ، و ساختار دادن آن دارایی های با ارزش در Resurgent به ما امکان می دهد تا بهینه سازی انعطاف پذیری را انجام دهیم زیرا این امر به فرصت های کسب درآمد هم در آینده نزدیک و هم در طولانی مدت مربوط می شود. ما به دنبال همکاری با شرکای خود برای تجاری سازی پیشرفت های علمی در حشیش هستیم که در نهایت ممکن است میلیون ها مصرف کننده در این کشور سود ببرد ایالات متحده و به طور بالقوه جهان “

درباره Vireo Health International، Inc.

Vireo Health International، Inc یک شرکت کانابیس تحت نظارت پزشکان است که با آوردن بهترین داروها ، علم و مهندسی به صنعت حشیش در ساختن ارزش طولانی مدت و پایدار متمرکز است. شرکت Vireo با فعالیت های استراتژیک در بازارهای پزشکی دارای مراحل محدود ، در مراحل اولیه ، دارای محصولات شاهد دارویی با درجه دارویی در گلخانه های سازگار با محیط زیست است و محصولات خود را از طریق شبکه رو به رشد محصولات سبز محصولات-خرده فروشی های خرده فروشی و صدها مکان شخص ثالث توزیع می کند. بازارهای اصلی پزشکی فعلی آن است نیویورک، مینه سوتا، پنسیلوانیا، آریزونا، نیومکزیکو، مریلند، اوهایو و رود آیلند همه این پتانسیل را دارند که در سه تا 24 ماه آینده قانونی سازی مصرف بزرگسالان را تصویب کنند و دو بازار دیگر نیز در این زمینه داشته باشند پورتوریکو و ماساچوست پتانسیل تجاری سازی نیز دارند. Vireo با توجه به تمرکز تیم های خود بر روی رانندگی نوآوری علمی در صنعت و تأمین مالکیت معنوی معنادار ، معتقد است که موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به یک رهبر بازار جهانی در صنعت شاهدانه دارد. امروز ، هشت از 10 بازار آن با 13 از 32 کل مجوز توزیع خرده فروشی برای تجارت باز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، لطفاً به www.vireohealth.com مراجعه کنید.

اطلاعات تماس

سوالات مربوط به سرمایه گذار
سام گیبون
معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار
[email protected]
(612) 314-8995

سوالات رسانه ای
آلب زاكس
معاون رئیس جمهور ، ارتباطات شرکت
[email protected]
(267) 221-4800

SOURCE Vireo Health International، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.vireohealth.com