صندوق امداد رستوران TX برای حمایت از رستوران های خرابکار گسترش می یابد

آستین ، تگزاس، 31 مه سال 2020 / PRNewswire / – انجمن رستوران های تگزاس (TRA) حمایت مالی را از طریق صندوق امداد رستوران TX به رستوران های مستقل آسیب دیده در اثر خرابکاری ، غارت و شورش هایی که در طول آخر هفته فوران کرده است ، گسترش می دهد. جورج فلوید کشتار غم انگیز این خشونت یکی دیگر از مشکلات عظیم رستوران ها ، کافه ها و سایر مشاغل مربوط به مواد غذایی است که به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 هنوز متحمل ضرر و فلانی می شوند. TRA صندوق امداد رستوران TX در پاسخ به COVID-19 راه اندازی کرد و اکنون از کل جامعه می خواهد تا در پاسخ به این بحران پیچیده ، حمایت خود از این صندوق را دو برابر کنند. کمک های مالی می تواند انجام شود ارسال پیام TRRF به 31996 ، بازدید از سایت www.txrestaurant.org/txrestaurantrelieffund ، یا ارسال ایمیل [email protected].

تگزاس بیش از 53،000 مشاغل خدمات غذایی که بیش از 1.4 میلیون کارگر قبل از شروع همهگیری COVID-19 به کار خود مشغول بودند ، با اعلام یک روز در ماه مارس به مدت بیش از شش هفته بسته شدند تا منحنی COVID-19 را صاف کنند. در سال 2019 ، تگزاس بخش غذاهای خدماتی اختصاص داده شده است 70 میلیارد دلار در درآمد (4.6 میلیارد دلار در مالیات به ایالت تگزاس) شبانه ، یکی از تگزاس بزرگترین بخش ها می بینند که درآمد آنها ناپدید می شود ، کارمندان خود را خالی می کنند ، و کارمندان را اخراج می کنند و میلیون ها دلار در مواد غذایی و آشامیدنی های قابل فساد و بدون هیچ گونه تقصیری از دست داده اند. تخمین زده می شود 700000 شغل و 4.2 میلیارد دلار درآمد از دست رفته است این برآورد محافظه کار نجومی است و پیش بینی می شود که فقط آغاز ضرر بی سابقه باشد.

در حالی که می بایست کافه ها به طور کامل بسته شوند ، رستوران ها به بهترین وجه ممکن مدل های تجاری خود را به بهترین وجهی نوآوری و سازگار کردند ، و همچنان به ارائه و تحویل غذا می پرداختند. با رهبری TRA ، واریزهایی به کار گرفته شد تا رستوران ها بتوانند الکل را به سفارشات روزانه بفروشند ، وعده های غذایی آماده را در فروشگاه های مواد غذایی محلی خود بفروشند ، و اقلام خرده فروشی مواد غذایی را بفروشند ، و رستوران های خود را به بوتیگ فروشی های مواد غذایی تبدیل کنند. مسئول٪ 51 تگزاس برای تهیه مواد غذایی ، رستوران ها تمام تلاش خود را برای نگه داشتن Texans انجام دادند.

از طریق سخاوت عمومی ، تأمین کنندگان مرتبط با صنعت و اهدا کنندگان شرکت ، صندوق رفاه رستوران TX در تاریخ تأسیس شد 23 مارس 2020. در حدود دو ماه ، این صندوق جمع آوری و توزیع شده است 2.23 میلیون دلار در کمک های حداکثر 5000 دلار به بیش از 400 رستوران. این کمک های مالی بلافاصله به برخی از سخت ترین رستوران های مستقل در سراسر ایالت کمک می کند و به آنها کمک می کند تا باز بمانند ، به کارگران خود بپردازند و در بسیاری از موارد ، وعده های غذایی برای پاسخگویان پزشکی ، پلیس و آتش نشانی را فراهم کنند. مثل همیشه ، رستوران ها در تلاش بودند تا پس دهند ، حتی اگر با بدترین بحرانی که صنعتشان تاکنون دیده بود روبرو شوند.

تگزاس بازگشایی مجدد ، با رستوران هایی که حداکثر 50 درصد از محل مجاز کار خود را آغاز می کنند ، شروع می شود و بارها در هفته گذشته با 25 درصد بار دیگر باز شدند. این نشان دهنده پیشرفت واقعی است ، اما رستوران ها و کافه ها نمی توانند تجارت خود را حفظ کنند ، بسیار کمتر از هفته ها تلفات را در این سطح جبران می کنند. برای رستوران هایی که آینده ای طولانی و نامشخص دارند ، خشونت و خرابکاری که این هفته رخ داد ، یک ضربه مخرب دیگر است که با ایجاد هزینه های تعمیر و از دست رفتن درآمد آنها قادر به پرداخت هزینه نیست.

یک بار دیگر ، TRA فوراً اقدام کرده است. در حالی که به کار خود ادامه می دهد 10 میلیون دلار هدف از جمع آوری کمک های مالی تگزاس رستوران های مستقل تحت تأثیر بحران COVID-19 ، TRA ماموریت صندوق امداد رستوران TX را برای کمک به مشاغل مستقل مربوط به خدمات غذایی در طی این شورش ها خراب می کند. برنامه جدیدی برای رستوران های آسیب دیده بصورت آنلاین در www.txrestaurant.org/txrestaurantrelieffund در دسترس است.

پیش از این هرگز رستوران ها ، کافه ها و سایر مراکز ارائه دهنده خدمات غذایی به این شدت نیاز داشتند. امروز به صندوق امداد رستوران TX کمک کنید تا به رستوران هایی که در حال جنگ برای زنده ماندن هستند و ترمیم آسیب های ناشی از غارت ، خرابکاری ، و سایر خشونت ها کمک کنید ، کمک کنید. صاحبان مشاغل مستقل بدون این حمایت مالی به شدت مورد نیاز زنده نمی مانند.

کلیه کمکهای مالی به صندوق رفاهی رستوران TX با توجه به قوانین و مقررات مربوط به خدمات درآمدی داخلی (IRS) کاملاً از مالیات کسر می شود.

درباره بنیاد آموزش انجمن رستوران تگزاس (TRAEF)

بنیاد آموزش انجمن رستورانهای تگزاس (TRAEF) که در سال 1994 تأسیس شده است ، یک موسسه 501 (c) 3 برای سازمان سود نیست که در تأمین منابع لازم برای کمک به رستوران ها در مقابله با چالش های آموزشی و کارگری با جدیدترین نوآوری ها در آموزش و پرورش تأسیس شده است. فن آوری و آموزش. این بازوی توسعه نیروی کار انجمن است. مأموریت این بنیاد فراهم آوردن فرصتهای آموزشی برای ایجاد و حفظ نیروی انسانی متخصص خدمات مواد غذایی قوی در تگزاس است. برنامه پرچمدار این سازمان تگزاس پروستارت است ، یک برنامه علمی ، دو ساله در زمینه هنرهای آشپزی و مدیریت مدیریت رستوران در دبیرستان. تگزاس پروستارت در حال حاضر در بیش از 150 دبیرستان تگزاس است و سالانه به بیش از 15000 دانش آموز می رسد.

بر 23 مارس 2020، TRAEF صندوق امداد رستوران TX در پاسخ به بحران COVID-19 تأسیس مالی فوری برای رستوران های مستقل تأسیس کرد و این صندوق را گسترش داد. 31 مه سال 2020 حمایت مالی مؤسسات خدمات غذایی که در مواقع بحران تحت تأثیر قرار می گیرند. کمکهای مالی با ارسال پیام TRRF به 31996 ، مراجعه به سایت www.txrestaurant.org/txrestaurantrelieffund یا ایمیل ارسال می شود [email protected].

SOURCE انجمن رستوران های تگزاس

لینک های مربوطه

https://www.txrestaurant.org/

شهر Changzhou در شرق چین برای ترویج گردشگری از طریق پخش زنده

BEJJING ، 30 مه 2020 / PRNewswire / – مجموعه ای از جریانهای زنده از نقاط توریستی در شهر چانگژو در استان جیانگ سو در شرق چین توسط آژانس خبری شین هوا و Kuaishou ، یک پیشرو در زمینه پخش زنده مستقیم ، به طور مشترک راه اندازی می شود چین، در 30 و 31 مه.

پخش زنده ، نمایش جدیدی از چانگژو برای ترویج بخش گردشگری ، دو جاذبه اصلی توریستی خود یعنی Salt Lake Oriental Resort و Changdang Lake را با فعالیتهایی شامل ماهیگیری میگو ، مزه غذاهای محلی و آگاهی از فرهنگ محلی ارائه می دهد.

پارک Dinosaur ، دریاچه Tianmu ، شهر باستانی Yancheng ، Grand Pagoda ، Salt Lake City City ، کانال قدیمی … چانگژو برای توسعه گردشگری در سالهای اخیر ، از جمله اکتشاف میراث فرهنگی ، ارتقاء پروژه های مهم گردشگری و انگیزه های نوآوری ، بسیار تلاش کرده است.

چانگژو این کشور در سال 2019 نزدیک به 80 میلیون گردشگر محلی و بین المللی را دریافت کرد و درآمد کلی تقریباً 120 میلیارد یوان را به خود اختصاص داد. ارزش افزوده بخش گردشگری آن 7.6 درصد از تولید ناخالص داخلی استان را تشکیل می دهد. فشارسنجهای اصلی گردشگری چانگژو به طور مداوم در بین اولین استان استان قرار گرفت جیانگ سو.

برای بخش گردشگری کار ساده ای نیست چانگژو در جایی باشید که در حال حاضر هستید. در مقایسه با سوژو ، Wuxi ، نانجینگ و سایر شهرها در قسمت جنوبی جیانگ سو، چانگژو هیچ کوه معروف یا رودخانه بزرگی ندارد.

با این حال ، اوضاع در سال 2000 معکوس شد ، هنگامی که چانگژوهنگامی که یک موزه دایناسورها و یک پارک موضوعی دایناسورها افتتاح شد ، با موفقیت از محدودیت منابع پیشی گرفت. این پارک پس از گذشت تنها یک سال از افتتاح آن ، به عنوان یک جاذبه گردشگری ملی 4A طبقه بندی شد.

در همایشی برای توسعه گردشگری که در ماه مارس برگزار شد ، چانگژو یک سری اقدامات از جمله تقویت پشتیبانی مالی ، فعال کردن بازار محلی گردشگری ، تشویق آژانس های گردشگری برای گسترش مشتری مشتری ، ترویج مصرف در جهانگردی ، تا بهبود جذابیت و آموزش استعدادهای مربوطه را اجرا کرد.

دبیر حزب چانگژو چی چی جابین گفت: “بخش گردشگری به شدت تحت تأثیر اپیدمی COVID-19 قرار گرفته است. ما سیاست های مربوطه را تدوین کرده ایم و 300 میلیون یوان برای حمایت از توسعه بخش فرهنگی و گردشگری و ترویج مصرف اختصاص خواهیم داد. در جهانگردی “.

پخش مستقیم جریانها از طریق “kuaikan” ، که به معنای واقعی کلمه به معنی مشاهده سریع است ، راه اندازی می شود. گروهی از حسابهای ویدیویی کوتاه آژانس خبری شین هوا در سیستم عامل هایی مانند Douyin ، Kuaishou و Weibo ، که عمدتا بر اخبار تجاری و شیوه زندگی متمرکز شده اند. زندگی

لینک اصلی را تماشا کنید:
https://en.imsilkroad.com/p/313855.html؟from=singlemessage&isappinstalled=0

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم Xinhua

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم Xinhua

شهر چانگژو ، شرق چین ، گردشگری را از طریق پخش مستقیم ترویج می کند

BEJJING ، 30 مه 2020 / PRNewswire / – در تاریخ 30 و 31 ماه مه ، خبرگزاری Xinhua News و Kuaishou ، یک سکوی پیشرو در جریان مستقیم ، به طور مشترک یک سری پخش زنده از جاذبه های گردشگری را در شهر چانگژو، در استان جیانگ سو، در شرق شرق چین.

پخش زنده ، معیار جدیدی از چانگژو برای ترویج صنعت جهانگردی ، دو شهر از بزرگترین جاذبه های توریستی خود ، یعنی شرقی دریاچه نمک توچال و دریاچه چانگ گانگ را با فعالیت هایی ارائه می دهد که شامل ماهیگیری میگو ، مزه غذاهای محلی و یادگیری فرهنگ محلی می شود.

پارک دایناسورها ، دریاچه تیانمو ، شهر باستانی یانچنگ ، ​​پاگودای بزرگ ، شهر شرقی دریاچه نمک ، کانال باستانی … چانگژو این کشور در سالهای اخیر تلاش های زیادی را برای توسعه گردشگری اختصاص داده است ، از جمله آنها ، اکتشاف میراث فرهنگی ، ترویج پروژه های مهم گردشگری و تحریک نوآوری.

چانگژو این کشور تقریبا در سال 2019 حدود 80 میلیون گردشگر ملی و بین المللی را دریافت کرد ، که درآمد آن تقریباً 120،000 میلیون یوان بود. ارزش افزوده صنعت گردشگری آن 7.6٪ از تولید ناخالص داخلی استان را تشکیل می دهد. فشارسنجهای اصلی گردشگری چانگژو به طور مداوم در بین بالاترین استان استان رتبه بندی شده است جیانگ سو.

برای صنعت گردشگری در آن آسان نبوده است چانگژو رسیدن به جایی که امروز هستید برخلاف سوژو ، Wuxi ، نانجینگ و سایر شهرهای جنوبی جیانگ سو، چانگژو هیچ کوه یا رودخانه ای معروف ندارد.

با این حال ، این وضعیت در سال 2000 تغییر کرد ، چه زمانی چانگژو، یک شهر صنعتی معروف ، با غلبه بر محدودیت های منابع با موفقیت روبرو شد و موزه دایناسورها و پارک موضوعی دایناسورها افتتاح کرد تنها یک سال پس از افتتاح آن ، این پارک به یک جاذبه گردشگری ملی 4A داده شد.

در کنفرانس توسعه توریسم در ماه مارس ، چانگژو یک سری اقدامات ارائه شده است ، از تقویت پشتیبانی مالی و فعال شدن بازار گردشگری محلی ، تا تشویق آژانس های مسافرتی برای گسترش پایگاه مشتری ، ارتقاء مصرف گردشگری و بهبود جذابیت و آموزش استعدادهای مربوط .

چی جیابین ، دبیر حزب دبیر حزب گفت: “صنعت جهانگردی به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 به شدت آسیب دیده است.” چانگژو. “ما سیاست های مربوطه را تدوین کرده ایم و 300 میلیون یوان برای حمایت از توسعه صنعت فرهنگی و گردشگری و ترویج مصرف جهانگردی اختصاص خواهیم داد.”

پخش مستقیم جریانها از طریق “kuaikan” آغاز می شود ، که به معنای واقعی کلمه به معنای مشاهده سریع است ، گروهی از فیلم های کوتاه آژانس خبری شین هوا در سیستم عامل هایی مانند Douyin ، Kuaishou و Weibo ، و در درجه اول به کسب و کار و شیوه زندگی می پردازند. .

پیوند اصلی:
https://en.imsilkroad.com/p/313855.html؟from=singlemessage&isappinstalled=0

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم Xinhua

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم Xinhua

هنسی 3 میلیون دلار صندوق بازیابی تجارت کوچک را تأسیس کرد

وی گفت: “هنسی همیشه از روح و روان مقاومت کرده و این همان چیزی است که این مشاغل کوچک نشان می دهد. ما نمی خواهیم این ستون های جامعه در برابر همه گیر جهانی فعلی تسلیم شوند ، بنابراین ما می خواهیم حمایت خود را برای کمک به آنها در پیشبرد پیش ببریم.” لوران بویلمدیر عامل هنسی

برای ارائه کمک های فوری ، هنسی به سه سازمان ملی که در حال حاضر برای پشتیبانی از مشاغل در جوامع مربوطه خود تلاش می کنند ، رسیده است. تجارت ناتمام برای صد و یک مرد سیاه پوست ، مرکز توسعه تجارت آمریکایی آسیا و فدراسیون اسپانیایی اسپانیایی کمک می کند تا اطمینان حاصل کند که این پشتیبانی به طور مستقیم در سطح جامعه بین کسانی که بیشترین میزان به آن احتیاج دارند توزیع می شود.

“بیزینس تجارت برای جامعه ایجاد شده است و میراث ما در حمایت از مصرف کنندگان چند فرهنگی است و بر اخلاق ما” هرگز متوقف نشود. هرگز تسویه حساب نشود “تأکید می کند. (هرگز متوقف نشود. هرگز تسویه حساب نکنید.) او گفت جیلز وودایر، معاون رئیس جمهور ارشد ، هنسی ایالات متحده. “ما می خواهیم همه تلاش خود را بکنیم تا به مشاغل کوچک کمک کنیم تا از بحران فعلی جان سالم به در ببرند و متعهد به ارائه منابع بلند مدت شوند ، مگر اینکه آنها تجارت ناتمام خود را برای حل کردن انجام دهند ، بنابراین ما نیز چنین کاری انجام می دهیم.”

“COVID-19 تأثیر مخربی بر جامعه مشاغل كوچك كشور داشته است و برای بسیاری از این موارد ، تجارت ناتمام پشتیبانی و كمك بسیار مورد نیاز را ارائه می دهد. فصل تأسیس یك صد مرد سیاه هندسی را تحسین می كند. وی خاطر نشان کرد که به رسمیت شناختن اینکه مشاغل کوچک روح ایالات متحده است. ” مایکل جی. گارنررئیس جمهور موسس سازمان صد مرد سیاه پوست در NY.

“مشاغل کوچک نمایانگر امید و وعده اقتصادی محلات لاتین هستند. ما مفتخر و سپاسگزار هستیم که برای کمک به حمایت مالی مورد نیاز از مشاغل ضروری برای بازگرداندن رفاه اقتصادی جامعه ما ، به هنسی پیوستیم.” گفت فرانکی میراندارئیس فدراسیون اسپانیایی.

مشاغل ناتمام یا تجارت ناتمام ، فراتر از قرنطینه ، بنابراین تعهد به وجود خواهد داشت هنسی با شرکا کار کنید و ابتکار عمل را زنده نگه دارید. در مواقع بحران و فراتر از آن ، حمایت مستقیم نه تنها به مشاغل كوچك خواهد انجامید ، بلكه جوامع اطراف را نیز از طریق اشتغال ، ایجاد الگوهای نقش مثبت و تزریق پویایی اقتصادی و فرهنگی تقویت می كند.

وی گفت: “مرکز توسعه تجارت آمریکایی آسیا (AABDC) ، به همراه فدراسیون اسپانیایی و یک صد مرد سیاه ، مفتخر است که برای حمایت از مشاغل کوچک ، در همبستگی با هنسی بایستد.” جان وانگرئیس AABDC

به عنوان بخشی از تجارت ناتمام ، هنسی تأثیر COVID-19 را در صنعت میهمان نوازی با وعده اهدا اهدا خواهد کرد. 750،000 دلار دلار به سازمانی که از کارمندان مهمان نوازی و کارگران مهمان نوازی حمایت می کند.

ابتکار عمل ناتمام تجارت در ماه ژوئن آغاز می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت https://www.hennessy.com/en-us/unfinished-business مراجعه کنید

درباره HENNESSY
میسون هنسیرهبر کنیاک ، با مخلوط های استثنایی بیش از 250 سال در سراسر جهان می درخشد. با روحیه فتح بنیانگذار ایجاد شده است ریچارد هنسی، این نام تجاری در بیش از 160 کشور جهان وجود دارد. هنسی که در قلب منطقه چارنت قرار دارد ، همچنین ستون محکم اقتصاد منطقه و پرچم یک بخش غنی از دانش است. موفقیت و ماندگاری خانه براساس تعالی کنیاک های آن است که هر کدام از آنها در یک فرایند منحصر به فرد منتقل شده از نسلی به نسل دیگر متولد می شوند.

اولین خانه شراب و ارواح دارای گواهینامه ISO 14001 ، Hennessy با حمایت همه همکاران خود در حمایت از این بخش استثنایی ، ظرفیت نوآوری خود را متحد می کند. به عنوان جواهر تاج گروه LVMH ، هنسی سهم عمده ای در تجارت بین المللی فرانسه دارد ، با 99٪ تولید برای صادرات و سفیر جهانی برای هنر زندگی فرانسه.

هنسی در ایالات متحده آمریکا وارد و توزیع می شود. توسط موت هنسی موارد استفاده. Hennessy تقطیر ، سنین و طیف کاملی از کنیاک ها را ترکیب می کند: Hennessy V.S، V.S.O.P Privilège ، هنسی بلک، X.O. ، Privé ، Paradis ، پارادیس امپریال و ریچارد هنسی. کنیاک Hennessy® واردات 40٪ Alc./Vol. (80º) ، © 2020 وارد شده توسط Moët Hennessy موارد استفاده، شرکت ، NY، NY.

در مورد یک مرد آهنی سیاه
سازمان صد صد سیاه پوست (OHBM) در سال 1963 (پس از یک عمل ناعدالتی علیه یک زن سیاه پوست) توسط قاضی محترم رابرت مانگوم ، محترم دیوید نینکین محترم تأسیس شد ، جکی رابینسون و دیگر مردان برجسته دوره حقوق مدنی یک صد مرد سیاه سازمان پیشرو مدنی است که به مرد سیاهپوست اختصاص داده شده و در ایالات متحده و خارج از کشور به بیش از 100 فصل رسیده است. OHBM با اعطای سالانه جوامع را پشتیبانی می کند 100000 دلار در بورس های دانشگاهی سازماندهی برنامه های خرید اسلحه که 160 سلاح را از خیابان های ما خارج کرده است. دفاع از تلاش های رهبران شهری و ایالتی برای اعطای 30٪ از قراردادهای عمومی به مشاغل MWBE در سراسر ایالت NY، به COVID-19 Hunger Relief و سایر برنامه های تغذیه؛ و سالانه بیش از 200 دانش آموز را از سراسر شهر راهنمایی می کند NY از طریق برنامه مربیگری Junior One Hundred.

درباره فدراسیون اسلامی
رسالت فدراسیون اسپانیایی اسپانیایی توانمندسازی و پیشبرد جامعه اسپانیایی است. فدراسیون اسپانیایی اسپانیایی کمک های مالی و خدماتی را به شبکه گسترده ای از دفاتر غیرانتفاعی لاتین ارائه می دهد که به آسیب پذیرترین اعضای جامعه اسپانیایی خدمت می کنند و در زمینه موضوعات حیاتی آموزش ، بهداشت ، مهاجرت ، حقوق شهروندی ، توانمندسازی در سراسر کشور طرفداری می کنند. تعامل اقتصادی ، مدنی و محیط زیست. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.HispaniaFederation.org مراجعه کنید

درباره شورای توسعه تجارت تجاری آمریکاییان آسیا
مرکز توسعه تجارت آمریکا و آسیا ، یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) (3) است که در سال 1994 تأسیس شده است. این کمک می کند تا شرکت های آسیایی-آمریکایی توانایی خود را در رقابت در بازار عمومی ، گسترش فرصت های شغلی خود و تقویت کنند. ترویج به رسمیت شناختن سهم شرکتهای آسیایی-آمریکایی در کل اقتصاد. AABDC: www.aabdc.com
50 جایزه برجسته: www.outception50award.com
AABR: www.aabusinessroundtable.org

تماس با مطبوعات
کیت کنی، BCW جهانی
(908) 834-5563 ، [email protected]

ژاکلین لانگ، هنسی
(917) 596-3871 ، [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1174167/Hennessy_Unfinished_Business.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1174170/One_Hundred_Black_Men.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1174168/Asian_American_Business_Development_Center.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1174169/Hispan_Federation.jpg

منبع هنسی

لینک های مربوطه

https://www.hennessy.com

منبع هنسی

معرفی فیلم و سریال های ایرانی

امروزه تعدد سریال های ایرانی در شبکه های نمایش خانگی و فیلم های سینمایی سبب سرگردانی مخاطبان زیادی گردیده و مشکلات بی شماری را برای مخاطبان علاقه مند به این دسته از فیلم و سریال ها ایجاد کرده است. اکثر مخاطبان با چالش هایی مواجه می شوند و سوالاتی پیرامون ذهن همه ی آنها است که کدام سریال ایرانی بهتر است ؟ یا کدام سریال ایرانی توانسته مخاطبان بیشتری را جذب کند؟ و دسته هایی از این نوع سوال ها که می توان گفت پاسخ به آنها بیشتر مرتبط با سلیقه ی مخاطبان و علاقه مندی به سریال مورد نظرشان است. واقعیت هم همین است ، اکثر سریال های نمایش خانگی در سال های اخیر توانسته اند مخاطبان زیادی را جذب کنند و شاید بتوان گفت تعداد بی شماری از مخاطبان سریال تلویزیونی را به سمت سریال های نمایش خانگی سوق داده اند. باحضور اکران آنلاین سینما شاهد فیلم های بسیاری در فروش بلیط فیلم های ایرانی بودیم که میتوان به فیلم خروج ، مهمانخانه ماه نو و زیر نظر اشاره داشت. با ما باشید تا با جدیدترین سریال های نمایش خانگی و فیلم ها پخش شده ایرانی که مخاطب زیادی را در برداشتند آشنا شوید.

لینک خبر: خبرگذاری الف – دانلود سریال

A.JAFFE به افتخار کارولین کوهن از آویز یادبودی رونمایی کرد

کارولین آویز مثلثی حکاکی شده با تولد خود ، شهری که در آن زندگی می کرد ، پوشیده و “مازل توو، “در حالی که در اردوگاه کار اجباری بود که تقریباً 80 سال پیش درگذشت. در حالی که جزئیات مرگ کارولین مشخص نیست ، مشخص است که وی آویز را هنگام حضور در اردوگاه از دست داد.

در سال 2016 ، باستان شناسان محل اردوگاه را گودبرداری كردند و آویز را كشف كردند كه به یك ژنتیك شناس الهام گرفت تا پرونده را در دست بگیرد و صاحب آن را تعیین كند و به دنبال یافتن خویشاوندان آن شخص برود. آویز تقریباً شبیه به موردی است که به آن تعلق داشت آن فرانکاین فرضیه را مطرح می کند که صاحب آن دوست نزدیک یا نزدیکی بوده است. این متخصص سلسله شناسی با استفاده از تحقیقات پر دردسر در دهها هزار نام در یاد واشم (مرکز جهانی یادبود هولوکاست) پایگاه داده تبعید ، کشف کرد که تنها یک نام با نام های متولد و حکاکی شهر مطابقت دارد – کارولین کوهن.

او درخت خانوادگی کارولین را ردیابی کرد و به اعضای زنده آن رسید تا آنها را به روند کشف برساند. نتیجه ، داستانی در حال حرکت است که خانواده ای متشکل از بیش از دو ده نفر از سراسر جهان ، همه قبلاً غریبه ها ، همه به دلیل آویز را بهم متصل می کند. این داستان جذاب در سال منتشر شده است نیویورک تایمز و مجله TIME ، در میان سایر رسانه ها.

A.JAFFE به سفارش خانواده کارولین کوهن، به عنوان تنها نهاد مجاز برای تکثیر آویز. A.JAFFE با یکی از اعضای خانواده اش کار کرد ، باری آیزمن، که تصویری از این قطعه خاص داشت. آنها با هم ماکت دقیقی را ایجاد کردند تا به عنوان یک ادای احترام به هر یک از اعضای خانواده ، بزرگداشت زندگی کارولین و پیوند آنها را قهرمان کنند.

“کار روی این آویز با A.JAFFE به روابط خانوادگی ما ، گذشته و حال اهمیت عمیق تری داده است. این امید خانواده من بود که به اشتراک گذاشتن آن با خویشاوندان کارولین باعث پیوند بیشتر ما شده و احساس امیدواری را از فاجعه ای که او به ارمغان آورده است. رنج می برد ، “آیزمن توضیح می دهد. وی گفت: “این یک انگیزه برای خانواده ما برای آگاهی از تحمل است ، و می داند که چنین ویرانی ها هرگز اتفاق نمی افتد. من تصمیم به همکاری با A.JAFFE برای ایجاد این قطعه گرفتم زیرا می دانستم تیم ذاتا معنای عمیقی را که این آویز در اختیار دارد درک می کنند. “”

می گوید: “ما به طور منحصر به فرد موقعیت داریم که قادریم با خانواده در این پروژه همکاری کنیم و انجام این کار افتخار بزرگی بود.” سام سندبرگرئیس A.JAFFE. “ما بیش از 125 سال میراث را در A.JAFFE داریم ، بنابراین ما ابزارهایی را برای ایجاد چیزی بسیار منحصر به فرد و بسیار معنی دار برای یک خانواده در اختیار داریم.”

SOURCE A.JAFFE

لینک های مربوطه

https://ajaffe.com/

Clean Rite Center به عنوان بهترین لباسشویی در بالتیمور نامگذاری شده است

BRONX ، N.Y.، 30 مه سال 2020 / PRNewswire / – Clean Rite Center افتخار دارد که توسط The شناخته شود بالتیمور خوانندگان و کارکنان خورشید به عنوان بهترین لباس های شسته شده در خدمت بیشتر هستند بالتیمور حوزه.

مرکز مناسک تمیز بالتیمور فروشگاه در 7017 Liberty Road یک اتاق استراحت راحت مجهز به وای فای رایگان ، صندلی ماساژ و تلویزیون – اما مهمتر از همه ، آنها لباس های شسته شده و اسپا را حفظ می کنند. دستیار مدیر تمیز Rite در Liberty Road ، لایشا بهترینبهترین گفت: “ما بر تمیز بودن و خدمات به مشتری تمرکز می کنیم.”

Clean Rite Center ، پیشروترین خدمات Laundromat در منطقه مترو NY ، ابتکار عمل جدیدی را برای خدمت به جامعه اعلام کرد

در مواقعی مانند اینها ، تاریخ صنعت ما ، وابستگی متقابل و اعتماد ما به یکدیگر ، مورد توجه تند تری قرار می گیرد – و به ما یادآوری می شود که این افراد افرادی هستند که تجارت را ایجاد و پشتیبانی می کنند. همین افراد ، در ولسوالی های ما ، در محله ها و خیابان های محلی ما – قهرمانان – هستند که رویاهای خارق العاده ای می بینند و کارهای خارق العاده ای انجام می دهند. کارگران ، مشتریان ، دوستان و همسایگان ما. کسانی از شما که به بهترین وجه توانایی خود را انجام می دهید – و با قدم گذاشتن به بهترین نفس خود – خانواده ، اجتماع خود و در نهایت جهان را بلند کنید.

Clean Rite از جشن ، پشتیبانی و تشویق شما خوشحال است. با پیگیری ابتکارات زیر به ما بپیوندید – برای مشتریان ، کارمندان ما و اعضای شهرهای کوچک و شهرها – که در آن پیوندهایی که در آنجا به اشتراک گذاشته می شود و اجتماعات ایجاد می شوند ، جشن می گیریم.

تمیز کردن مراسم مناسک بخور ابتکار عمل ما در حال حاضر است که غذاهای مفید و خوشمزه ای را روزانه به کارگران Clean Rite ما ارائه می دهیم نیویورک که ما به دنبال گسترش آن هستیم! در طول این بیماری همه گیر تاریخی ، هنگامی که مشاغل زیادی به ما متکی شده اند ، قهرمانان Clean Rite ما همچنان برای اطمینان از تمیز بودن ، ایمن بودن و بهداشت بودن لباس خود ، به نمایش و تلاش خود ادامه می دهند. Clean Rite از اینکه آنها را حفظ می کند خوشحال است.

تمیز کردن مراسم انجام مراسم ابتکار دوم ما نیز در حال اجراست و ارائه کمک های لباسشویی برای اقشار آسیب پذیر و افراد نیازمند است.

 • Clean Rite با مرکز جامعه از همکاری می کند جزیره استاتن در ارائه خدمات خشکشویی با تخفیف به شهروندان در معرض خطر ما.
 • در این مواقع بی سابقه ، هنگامی که از هموطنان ما خواسته می شود اعمال فوق العاده قهرمانانه ای انجام دهند ، ما مفتخریم که خدمات شستشوی رایگان را در ما ارائه دهیم برونکس مکان برای کارکنان بیمارستان ، حمایت از قهرمانانی که سلامت خود را در معرض خطر قرار می دهند تا جان خود را نجات دهند!

تمیز کردن مراسم بینش، بصیرت، درون بینی. به شروع ابتکار کارمندان ما خوش آمدید – انکوباتور ایده کارمند Clean Rite’s! ما همیشه می دانیم که کارکنان ما بزرگترین دارایی ما هستند – و ما از ایده هایی که تجربیات آنها به ارمغان می آورد قدردانی می کنیم. ما از همه کارمندان خود دعوت می کنیم بهترین فکر خود را در مورد نوآوریهای صنعت – و پیشرفتهایی که در خدمات مشتری و تجربه کارکنان می توانیم به اشتراک بگذارند ، به اشتراک بگذارند. اگر پیشنهادی اجرا شود ، در وب سایت ما ، در خبرنامه ما و در رسانه های اجتماعی برجسته می شود – و از اعضای تیم با کارت هدیه موردعلاقه خود تشکر می شود.

در حال آمدن است

در ماه های آینده به دنبال اطلاعات بیشتر بگردید زیرا ما ابتکارهای قهرمانان پاک Clean Rite را در زیر می گوییم.

تمیز کردن مراسم Shine Brite. بورس های تحصیلی. برای بسیاری از والدین و جوانان در جوامع ما ، رویای تحصیلات عالی از دسترس مالی برخوردار نیست. برای کمک به رؤیاهای محلی ما در دستیابی به اهداف خود ، Clean Rite با ابتکار عمل ShineBrite که شامل کالج ها و دانشگاه ها و همچنین دانشکده های حرفه ای است ، پنج بورسیه را در سطح ملی اعطا می کند. این بورس های تحصیلی سالانه نه تنها بر عملکرد دانشگاهی بلکه در مقاله هایی ارسال می شود که توسط کمیته قهرمانان پاک Rite ما ارسال و ارزیابی می شوند.

تمیز کردن مراسم کار مناسک برنامه های مشاوره کسب و کار.
تمیز کردن مراسم مراسم زنده کمک مالی برای کارمندان که با مشکل روبرو هستند.
تمیز کردن مراسم نور افکن. برجسته کردن یک کارمند که برای ارائه خدمات فوق العاده به مشتری از راهی خارج شده است.
بچه ها آیین تمیز. برجسته کردن دستاوردهای فرزندان کارمندان و جوامع محلی ما.

SOURCE مراکز مناسک تمیز

لینک های مربوطه

https://cleanritecenter.com/

کنفرانس سرمایه واقعی شاهدانه بنزینگا شاهدانه برای اتصال مدیر عاملان ، سرمایه گذاران و کارآفرینان مشهور علف های هرز 1 ژوئن

دیترویت، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – گردهمایی برتر کارآفرینان حشیش و سرمایه گذاران در آمریکای شمالی در حال رفتن مجازی است.

قسمت هفتم کنفرانس سرمایه شاهدانه بنزنینا افراد داخلی و سرمایه گذاران صنعت از سراسر جهان گرد هم می آیند 1 ژوئن برای یک روز کامل از کلمات کلیدی ، بحث در صفحه ، گفتگوهای مربوط به آتش سوزی ، شبکه سازی ، ارائه شرکت ، نمایش مشهور و موارد دیگر.

اولین کنفرانس سرمایه مجازی شاهدانه بنزنینگا تضمین می کند که تمام مزایای کنفرانس حضوری همهجانبه و قوی را از هر مکان دور افتاده به شرکت کنندگان ارائه می دهد. در این کنفرانس یک کنفرانس تعاملی از سخنرانیهای زنده و در صورت تقاضا از مدیران ارشد ، سرمایه گذاران و رهبران موجود در فضای حشیش برگزار می شود.

این کنفرانس با یک یادداشت اصلی در مورد اعتماد مصرف کننده تحویل داده می شود مدیر عامل شرکت Caliva دنیس اومالی در ساعت 10 صبح ET.

در مرحله بعد ، ما یک میزگرد بزرگ با ورزشکاران فوق ستاره خواهیم داشت ایزیا توماس، جان سالی، جوشوا توماس و الهارینگتون، توسط خبرنگار مالی یاهو تعدیل شده است الکسیس کینان.

ارائه شرکت ها ، چت های آتش نشانی و چراغهای روشنایی شرکتها در دو مسیر جداگانه دنبال خواهد شد که مدیران شرکت های برتر صنعت مانند

 • Zelira Therapeutics (ZLDAF) ،
 • Corp Growth Corp (CGC) (WEED)
 • VerdeMed ،
 • منابع TILT (TLLTF) ،
 • قرمز سفید & شکوفه،
 • روح شورشی ،
 • CannaPhyll ،
 • AdvisorShares کانابیس خالص ETF (YOLO) ،
 • کنسرو IM (IMCNF) ،
 • آتش و گل (FFLWF) ،
 • ساوا ،
 • تعادل ،
 • Ventures Global Treehouse
 • شکارچی + Esquire ،
 • گروه رنگین کمان رنگین کمان ،
 • ریشه های ردبد ،
 • صنایع جامع ،
 • NewTropic ،
 • بدن و ذهن (BMMJ) ،
 • تسلط توسط OSRAM ،
 • منابع جدید افرا ،
 • اومورا ،
 • راه حل های دقیق استخراج ،
 • Ascend Wellness Holdings ،
 • Kushco Holdings (KSHB) ،
 • شرکت Valens (VLNCF) ،
 • بورس نئو ،
 • آزمایشگاههای MediPharm (MEDIF) ،
 • گروه Blinc ،
 • بندرگاه (HSDEF) ،
 • MariMed (MRMD) ،
 • Schwazze (SHWZ) ،
 • اکسپرس آناناس ،
 • کلمبیا مراقبت (CCHWF) ،
 • و دیگران.

بعداً در روز ، بحث های پانلی برگزار می شود. جزئیات مربوط به هر یک را می توان در زیر مشاهده کرد.

بنزنین گفت: “کنفرانس های سرمایه کنسولی بنزینگا کانابیس همیشه در زمینه گرد هم آوردن حرکت کننده ها و شیکرها در صنعت بوده است. مدیر عامل جیسون رازنیک. “صدها میلیون دلار در گذشته افزایش یافته است bzcannabis.com حوادث ، و ما انتظار نداریم که این یکی متفاوت باشد. رویدادهای مجازی راهی جدید برای اتصال و شبکه در این فضا است. “

همانطور که در بالا ذکر شد ، پانل های بی شماری و کلیدهای یاد شده اضافی در طول روز در کنفرانس سرمایه بنزینگا کانابیس ، نسخه مجازی برگزار می شود.

آزمایشگاه های کرسکو (CRLBF) بنیان گذار و کارآفرین حشیش جو کاتالبیانو در مورد دسترسی سرمایه به روشهای جایگزین با گروه سهام شرکت Pelorus Rob Sechrist.

اواخر روز Trulieve است (TCNNF) کیم ریورز، باغ باغ کینگ لوری کیببی و شرکت Valens اورت ختنه راه هایی برای رشد یک شرکت حشیش پیدا می کند.

خبرنگار کلوئه آئیلو در مورد نوآوری خرده فروشی با سوپرت مدیر عامل میمی لام. در همین زمان ، نویسنده وارن بابرو وارد می شود راه حل های استخراج دقیق تجارت با بنیانگذار آن نیک تنانت.

سپس شاهد پایان نامه در بازارهای ماری جوانا و سرمایه گذاری با آنها خواهیم بود جفری اوون بنت، کاون ویویان آذرو Piper Sandler’s مایکل لاوری.

در ادامه با یک گپ در مورد وضعیت جدید صنعت ، برجسته می شود Trevor Fencott آتش و گل؛ جولیانا استراتون، توصیف فرماندار ستوان ایلینویز؛ و سافیرا گالوب، مدیرعامل گروه The Liaison. این صفحه توسط CNBC’s تعدیل می شود جان نجاریان.

و روز را با بحث و تابلوی پر از ستارگان در مورد چگونگی ظاهر صنعت شاهدانه پس از COVID-19 با مدیریت دارایی سیمور و CNBC تیم سیمور، همراهان سرمایه سرمایه مت هاوکینز، مدیریت سرمایه گذاری ارتفاعی رودریک استفانصندوق ARCADIAN متیو نوردگرن، FocusGrowth سرمایه همکاران جان لیکورتزوس، و یونی مایر کاسا ورد پایتخت.

ناظران اضافی این جلسات شامل معاون رئیس جمهور ارشد بنزنین است پاتریک لین، بنزنین کانابیس مدیر عامل و ال پلانتو مدیر عامل خاویر هسه، ویرایشگر بنزین آنتونی نوتو، خبرنگار بازارهای ایالات متحده بنزینگا اندرو برد، و بنیانگذار مشاوران سرمایه Viridian اسکات گریپر.

این که آیا شما یک سرمایه گذار ، مدیرعامل حشیش یا شخصی علاقه مند به این فضا هستید ، این رویداد همه چیز مورد نیاز شما را ارائه می دهد – از فرصت های سرمایه گذاری گرفته تا بینش صنعت.

این فرصت را از دست ندهید تا با THE حشیش و شیکرها در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. برای ثبت نام در این رویداد و دریافت به روزرسانی در مورد کنفرانس سرمایه شاهدانه مجازی ، اینجا را کلیک کنید.

SOURCE Benzinga

لینک های مربوطه

www.benzingapro.com

تاج و کالیبر ، سرآشپز مشهور آلتون براون ، تالار مشاهیر موسیقی راک اند رول جان اویتس و ساعت مچی ساعت ساز Cameron Weiss برای حمایت از کسانی که تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند

اتلانتا، 30 مه سال 2020 / PRNewswire / – زندگی کسانی که در صنایع موسیقی و خدمات غذایی فعالیت می کنند توسط همه گیری COVID-19 تقویت شده است. سرآشپز مشهور آلتون براون، موسیقیدان Rock & Roll Hall of Fame جان اویتس، و ساعت ساز کامرون ویس برای حمایت از این صنایع با فروشندگان ساعت Crown & Caliber اقدام به حراج ساعت های شخصی خود کرده ایم که 100 درصد از درآمد آن به MusiCares و دادن آشپزخانه می رود.

حراج های Giving Time قبلاً بیش از این افزایش یافته است 25000 دلار از قبلی آلتون براون و اهداهای تماشای تاج و کالیبر. حراج دوم در یک سکوی جدید نمایش داده می شود که داستانی از هر ساعت و تجربه پیشنهاد قیمت پیشنهادی را نشان می دهد.

هامیلتون پاول ، مدیرعامل و بنیانگذار تاج و کالیبر گفت: “حراج های وقت دادن به ما این امکان را می دهد که به تعهد خود در ایجاد تأثیر مثبت و پایدار بر جامعه خود در مدت زمان بسیار زیاد ادامه دهیم.” سخاوت این اهدا کنندگان ، که برای کمک به دیگران ، ساعتهای شخصی خود را ارائه داده اند ، الهام بخش است و ما مفتخریم که در کنار آنها باشیم. “

ساعتهای براون و تاج و کالیبر برای حمایت از دادن آشپزخانه حراج گذاشته می شود که به کارگران سرویس های مواد غذایی کمک های اضطراری می کند. آتلانتا از طریق پشتیبانی مالی و شبکه ای از منابع جامعه. ساعتهای ویس و ایتس برای بهره مندی از MusiCares ، بنیاد خیریه وابسته آکادمی ضبط که یک صندوق امداد COVID-19 ایجاد کرده است ، به مزایده گذاشته می شوند. علاوه بر این ، یک اهدا کننده گمنام دو بازه زمانی اضافی به شما داده است که فرصت های پشتیبانی مردم از این دو خیریه را در اختیار مردم قرار می دهد. تمام ساعتهای خریداری شده از طریق Giving Time با یک سال ضمانت از طریق Crown & Caliber همراه خواهند بود.

ساعتهای مزایده برای حراجهای Giving Time عبارتند از:

 • آلتون براون ساعت مچی استاندارد میدانی Weiss American Issue
 • جان اویتس پورشه طراحی 1919 Chronotimer Flyback
 • کامرون ویس نمونه اولیه ویس محدود میدان تیتانیوم Edition Limited
 • Rolex Datejust از Crown & Caliber
 • سوپر مارکت Bremont از یک دهنده ناشناس
 • Grand Seiko SBGV019G از یک دهنده ناشناس

حراج های Giving Time را می توان در سایت هایtimetime.crownandcaliber.com یافت. مناقصه در ساعت ها ساعت 3 بعد از ظهر به پایان می رسد. سه شنبه 2 ژوئن.

تماس با رسانه – برایان هریس[email protected]

تصاویر مرتبط

تاج-کالیبر-دادن-زمان-حراج.jpg
حراج زمان تاج و کالیبر
فروش خرده فروشی Crown & Caliber را با افراد مشهور تماشا کنید تا ساعتهایی را برای حمایت از کسانی که تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند ، حراج کنید.

SOURCE تاج و کالیبر