خیلی زیاد داغ است یا سعی می کنید خیلی خسته شوید؟ پخت و پز همبرگر ایستاده برخی از علاقه مندی های فصلی ، بنابراین شما می توانید گرما در تابستان امسال!

ایروین ، کالیفرنیا.، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – هوس برخی از موارد مورد علاقه تابستان خود را ، اما آیا احساس گرم کردن چیزها نمی شوید؟ ایستگاه هامبورگر شما را پوشش داده است و در خدمت سه سگ تازه BBQ دهان شستشوی دهان و دندان ، با الهام از مقصد محبوب در طول مسیر BBQ است. علاوه بر این سگهای تازه جالب ، همبرگر ایستگاه سه لیموناد جنوبی تسکین دهنده عطر در خیارهای واضح ، هندوانه شیرین و میوه های وحشی توت در خدمت شماست. جدید خوشمزه ایالات متحده سگهای BBQ شامل جسورانه است سگ تگزاس در صدر بیکن ، پنیر چدار خرد شده ، پیاز کبابی و سس شیرین BBQ Ray Rays Baby. اگر چیزهای ملایمی را دوست دارید ، سعی کنید سگ کارولینا صدر با بیکن ، پنیر آمریکایی ، نیزه ترشی ، پیاز کبابی و سس طلای کارولینای. اگر باهوش همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، سعی کنید سگ کانزاس سیتی در صدر بیکن ، خردل آبجو ، پیاز کبابی و سس شیرین BBQ Ray Rays Baby. آنها را با لیمونادهای جنوبی و خوشمزه جدید ما امتحان کنید! آنها مکمل کاملی برای این سگ های شاداب جدید هستند.

InMed اعلامیه تکمیل ادغام سهام

معاملات سهام تلفیقی در TSX که انتظار می رود از آغاز آن آغاز شود 3 ژوئیهراد، سال 2020

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت دارویی InMed (“InMed” یا “Company”) (TSX: IN) (OTCQX: IMLFF) ، یک شرکت دارویی در مرحله بالینی است که در حال توسعه داروهایی است که بیماریهایی را با نیاز پزشکی بالا برآورده نمی کند و راه را برای پیشرفت بالینی کانابولین پیش می برد (“CBN”) ) ، خوشحالم که اعلام می کند ، در ادامه به انتشار مطبوعاتی خود که تاریخ آن رسیده است 19 ژوئنهفتم، 2020 ، که در رابطه با درخواست خود برای لیست سهام مشترک خود در بورس اوراق بهادار Nasdaq (“Nasdaq”) ، این شرکت ادغام سهام مشترک صادر شده و برجسته خود را بر اساس سی و سه (33) قبل تکمیل کرده است. ادغام سهام مشترک برای یک (1) سهم مشترک مشترک بعد از ادغام (“تحکیم”).

با توجه به تأیید بورس اوراق بهادار تورنتو (“TSX”) ، انتظار می رود سهام مشترک این شرکت تجارت را به صورت مبادله ای پس از ادغام در TSX (نماد تیک: IN) در آغاز کند. 3 ژوئیهراد، سال 2020 و به دلیل مشاهده در 3 ژوئیه 2020 از روز استقلال ایالات متحده ، شروع معاملات در OTCQX Best Market (نماد کنکوری: IMLFF) 6 ژوئیههفتم، 2020 تحت همان نمادهای تجاری و با شماره جدید CUSIP 457637502 و شماره ISIN CA4576375022.

تلفیق باعث می شود که تعداد سهام مشترک صادر شده و برجسته شرکت از 172.3 میلیون به 5.22 میلیون به صورت غیر رقیق کاهش یابد. هیچ سهام کسری به دلیل نتیجه تحکیم صادر نمی شود. هر سهم کسری باقی مانده پس از ادغام که کمتر از 1/2 سهم باشد ، لغو می شود و هر سهم کسری که حداقل 1/2 سهم باشد ، تا یک سهم کل گرد می شود. هر سهامدار همان درصد از سهام مشترک بلافاصله پس از تحکیم به عنوان سهامداری که بلافاصله قبل از تحکیم برگزار می شود ، نگه خواهد داشت.

سهامداران ثبت نام شده که دارای گواهینامه های سهم فیزیکی هستند ، نامه ارسال مشاوره تسویه حساب و حاوی دستورالعمل ها را از طریق پست الکترونیکی دریافت می کنند. دارندگان سهام مشترک این شرکت که دارای سهام عادی نامشخص هستند (به عنوان مثال سهام مشترکی که در فرم ورود به کتاب نگهداری می شوند و توسط یک گواهی سهم فیزیکی نشان داده نمی شوند) ، چه به عنوان دارندگان ثبت شده یا صاحبان سودمند ، دارای حساب ورود به حساب موجود خود خواهند بود ( ت) بصورت الکترونیکی توسط نماینده انتقال شرکت یا برای سهامداران سودمند توسط شرکتهای کارگزاری ، بانکها ، امانتها یا سایر نامزدها که به نفع آنها “نام خیابان” نگه داشته شده است ، تنظیم می شود. این دارندگان نیازی به انجام اقدامات اضافی برای مبادله سهام مشترک خود قبل از تحکیم برای سهام مشترک پس از تحکیم ندارند.

اطلاعات بیشتر و پاسخ به سؤالات مربوط به ادغام سهام اینمید ، از جمله توضیحات و نمونه ای از اثرگذاری خالص خالص در مالکیت درصد سهامداران از شرکت ، می توانید در https://www.inmedpharma.com/about/faq /

درباره InMed: InMed Pharmaceuticals یک شرکت دارویی در مرحله بالینی است که در حال توسعه خط لوله داروهای مبتنی بر کانابینوئید است ، که در ابتدا بر مزایای درمانی کانابینول (CBN) در بیماریهایی که نیاز به پزشکی بالایی ندارند متمرکز شده است. این شرکت به ارائه گزینه های درمانی جدید برای بیمارانی که ممکن است از داروهای مبتنی بر کانابینوئید بهره مند شوند ، اختصاص یافته است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.inmedpharma.com مراجعه نمایید.

توجه به اطلاعات پیشرو:
این نسخه خبری حاوی “اطلاعات آینده نگر” و “بیانیه های آینده نگر” (به صورت جمعی ، “اطلاعات رو به جلو”) به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. اطلاعات آینده نگر مبتنی بر انتظارات و باورهای فعلی مدیریت است و در معرض تعدادی از خطرات و ابهامات است که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با آنچه که در بیانیه های آینده نگر توضیح داده شده است. اطلاعات پیش رو در این نسخه خبری شامل اظهاراتی در مورد: لیست سهام مشترک شرکت در Nasdaq؛ اجرای و جزئیات تحکیم. زمان پیش بینی معاملات سهام مشترک در TSX بر اساس پس از تحکیم. و ارائه گزینه های درمانی جدید برای بیمارانی که ممکن است از داروهای مبتنی بر کانابینوئید بهره مند شوند.

با توجه به اطلاعات آینده نگر که در این خبر وجود دارد ، InMed فرضیات متعددی را در رابطه با ، از جمله موارد دیگر مطرح کرده است: توانایی به دست آوردن همه مصوبات مقرراتی لازم به موقع و یا اصلاً. توانایی جذب افراد آزمون مناسب؛ داده های بالینی و بالینی مثبت و مداوم و به موقع ، اثربخشی حمایت از ثبت اختراع تقاضا برای محصولات InMed؛ و ثبات اقتصادی و بازار ادامه یافته است. در حالی که InMed این فرضیات را منطقی می داند ، این فرضیات ذاتاً مشمول عدم قطعیت ها و احتمالات اقتصادی ، اقتصادی ، رقابتی ، بازار و اجتماعی هستند.

علاوه بر این ، عوامل خطر ناشناخته و ناشناخته ای وجود دارد که می توانند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای InMed را از لحاظ معنوی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهای آتی بیان شده یا منعکس شده توسط اطلاعات آینده نگر در این مقاله متفاوت کنند. از جمله عوامل خطر شناخته شده شامل موارد زیر است: پرونده های نظارتی ممکن است به موقع تشکیل و یا تأیید نشوند. InMed ممکن است به موقع و یا به هیچ وجه با لیست سهام های مشترک شرکت در Nasdaq اقدام نکند. InMed ممکن است تحکیم را به موقع یا اصلاً اجرا نکند. سهام مشترک ممکن است معاملات در TSX را بر اساس پس از تحکیم در تاریخ مورد انتظار ، یا به هیچ وجه شروع نکند. ممکن است InMed نتواند سایر نامزدهای محصول خود را به موقع یا اصلاً پیشبرد کند. آزمایشات بالینی ممکن است طبق پیش بینی انجام نشود. شرایط اقتصادی یا بازار ممکن است بدتر شود. فرآیند تولید کانابینوئید InMed و برنامه های تولید دارو ممکن است سطح مورد انتظار را به دست نیاورند. و InMed ممکن است نتواند گزینه های درمانی جدیدی را ارائه دهد که بیماران را از طریق داروهای مبتنی بر کانابینوئید سود می برد. بحث کامل تری در مورد خطرات و عدم قطعیت های موجود در InMed در جدیدترین فرم اطلاعات سالانه InMed و سایر افشای مداوم پرونده های ارائه شده به مراجع نظارتی اوراق بهادار کانادا در SEDAR در www.sedar.com منتشر شده است.

کلیه اطلاعات پیش بینی شده در اینجا با این بیانیه احتیاط کاملاً واجد شرایط است ، و InMed هرگونه تعهدی را برای تجدید نظر یا به روزرسانی هرگونه اطلاعات آینده نگر یا اعلام عمومی از نتایج هرگونه تجدید نظر در مورد هر یک از اطلاعات آینده به دنبال در این مورد رد می کند. برای انعکاس نتایج ، رویدادها یا تحولات آینده ، به استثنای آنچه در قانون مقرر شده است.

نیازی به آنها نیست تورنتو موجودی مبادلات و خدمات خود را مبادله كنيد و سرويس هاي ارائه شده خود را براي تحقيق يا صحت اين انتشار مجدداً بازبيني كرده يا توانايي پذيرش كنيد.

SOURCE InMed Pharmaceuticals Inc.

لینک های مربوطه

www.inmedpharma.com

شروین – ویلیامز برای اعلام نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 در 28 ژوئیه 2020

CLEVELAND، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت شروین ویلیامز (NYSE: SHW) با انتشار نتایج مالی خود برای انتشار سه ماهه دوم اعلامیه ای را منتشر می کند. 30 ژوئن سال 2020 قبل از افتتاح بازار سه شنبه ، 28 ژوئیه، 2020. در آن زمان ، یک نسخه از مطبوعات و اطلاعات مربوط به وضعیت مالی شروین – ویلیامز ، نتایج بخش عملیاتی و سایر اطلاعات با کلیک روی پیوند زیر ، مطبوعات مطبوعاتی شروین – ویلیامز ، و سپس کلیک بر روی مرجع در دسترس خواهد بود. به 28 ژوئیه رهایی.

این شرکت برای بحث در مورد نتایج مالی خود برای سه ماهه دوم ، و چشم انداز خود برای سه ماهه سوم و سال 2020 ، یک کنفرانس برگزار می کند. سه شنبه 11:00 صبح EDT، 28 ژوئیه ، 2020. شرکت کننده در این تماس رئیس و رئیس مدیر شروین ویلیامز ، جان موریکیسبه همراه دیگر مدیران ارشد

تماس کنفرانسی همزمان با حالت گوش دادن توسط انتشار دهنده مستقیم پخش می شود. برای گوش دادن به پخش وب در وب سایت شروین ویلیامز ، بر روی https://investors.sherwin-williams.com/events-and-presentations کلیک کنید ، سپس بر روی آیکون پخش در زیر مراجعه کنید. 28 ژوئیه رهایی. پخش اینترنتی نیز در وب سایت تقویم سرمایه گذاران Issuer Direct ، www.investorcalendar.com در دسترس خواهد بود. پخش مجدد بایگانی شده در https://investors.sherwin-williams.com/financials/quarterly-results/ در دسترس خواهد بود.

تماس با روابط سرمایه گذار:

تماس با رسانه:



جیم جی

جولی جوان

معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار و
ارتباطات شرکت

معاون رئیس جمهور ، شرکت جهانی
ارتباطات

شروین-ویلیامز

شروین-ویلیامز

مستقیم: 216.515.8682

مستقیم: 216.515.8849

[email protected]

[email protected]



اریک سوانسون


معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار


شروین-ویلیامز


مستقیم: 216.566.2766


[email protected]


منبع شرکت شروین ویلیامز

لینک های مربوطه

http://www.sherwin.com

StingHD از اینستاگرام Giveaway برای جشن گرفتن حرکت از دفتر مرکزی به بوکا راتون خبر داد

BOCA RATON ، Fla.، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شان پرلشتاینمدیرعامل جواهرات باسن و نمادین و نام تجاری سبک زندگی StingHD امروز اعلام کرد که این شرکت به یک کالای جدید و جدید از امکانات هنری در کشور منتقل می شود. بوکا راتون. StingHD که در سال 2011 تأسیس شد ، بخشی از هنری دیزاینز است و تقریباً 50 سال در کار عالی جواهرات ممتاز و عالی است.

برای بزرگداشت این اقدام ، StingHD اولین نمایشگاه هدیه خود را در اینستاگرام آغاز کرده است. در اینستاگرام به عنوانspjeweler ، پرلشتاین در حال دادن است لویی ویتون x NIGO Duffle یا 5000 دلار به صورت نقدی

پرلشتاین گفت: “ما در طول 12 ماه گذشته با StingHD رشد هیجان انگیزی را تجربه کرده ایم و می خواهیم هواداران و دنبال کنندگان خود را با انجام کاری خاص در میان این اوقات چالش برانگیز درگیر کنیم.” “ما توانستیم یکی از اولین ها را بدست آوریم لویی ویتون x کیسه های NIGO Duffle برای آمدن به ایالات متحده آمریکا و فکر می کردیم این یک چیز عالی برای دادن یک فن خوش شانس برای جشن گرفتن حرکت و رشد ما خواهد بود. “

این مسابقه به صورت زنده در اینستاگرام برگزار می شود و در پایان نتیجه خواهد گرفت 4 جولایهفتم در 11:59 بعد از ظهر ET و برنده در یا درباره آن اعلام خواهد شد 6 ژوئیه 2020.

درباره StingHD

شان پرلشتاین پدر هنری تقریباً 50 سال پیش هنری دیگنز را تأسیس کرد. آنها با بالاترین کیفیت الماس در اختیار مشتریان قرار داده اند که با خدمات مشتری درجه یک و کاردستی هنری ترسیم شده است. هر قطعه به عنوان ظرافت همراه با شجاعت و نبوغ توصیف می شود و نمادی از تجملات و طبقه است. 9 سال پیش ، شان پرلشتاین لوازم جانبی جدید مردان لوکس که تحت StingHD به بازار عرضه می شوند و اغلب با نادرترین ساعتهای دنیا جفت می شوند ، این مارک را دوباره معرفی کردند. پرلشتاین به همراه خانواده اش تجارت را گسترش دادند و شامل StingHD شد که موفقیت بزرگی را در رسانه های اجتماعی مشاهده کرده است و هنر طراحی جواهرات را در قرن بیست و یکم آورده است.

شناسه PRLog: www.prlog.org/12828371

منبع StingHD

لینک های مربوطه

https://www.stinghd.com


شرکت میر ، ایالات متحده و آشیا کوری 6،500 عایشه را برای خوردن اهدا می کنند. فرا گرفتن. بازی. پایه

والله ، کالیفرنیا، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت مایر ، ایالات متحده با شریک زندگی عایشه کاری کمک مالی خود را از 6 هزار و 500 عیار مهارت ™ 10 اینچی به عایشه و استفان کاری بخور فرا گرفتن. بازی. بنیاد ، که بر ادامه خدمت به افراد و خانواده ها در سراسر کشور متمرکز است اوکلند جامعه ای که در این اوقات نامشخص تلاش می کنند غذا را روی میز بگذارند. این مهارت ها در اوایل ماه ژوئیه در مکان های انتخاب وعده غذایی والی در اوکلند توزیع می شود.

“ما مفتخر به همکاری هستیم عایشه و استفان کاری در تأمین منابعی که به هزاران خانواده کمک خواهد کرد تا غذای مغذی را در خانه تهیه کنند ، ” کریستوفر بانینگ، مدیر عامل شرکت میر ، ایالات متحده “امیدواریم که مهارت های عایشه خانواده هایی را که از آنها دریافت می کنند خوشحال کنند و جرقه ای از الهام بخش برای پخت و پز غذاهای خوشمزه را برای سالهای آینده فراهم کنند.”

مهارتی که شامل ترکیبی از سه رنگ – گرگ گرگ و میش ، قند قهوه ای و قرمز سیهنا است – بخشی از محبوب ترین مجموعه خانه عایشه ™، که به همراه سایر وسایل آشپزخانه آشیا ، نانوایی و سایر محصولات آشپزخانه ، توسط شرکت مایر ، ایالات متحده ارائه می شود.

تاسیس در ژوئیه 2019، بخور فرا گرفتن. بازی. به بهبود زندگی بچه ها و خانواده ها کمک می کند اوکلندمنطقه خلیج فارس و سراسر کشور در اوایل ماه مارس ، هنگامی که Curry’s به همراه شرکای خود متوجه شدند که گرسنگی برای بسیاری از دانشجویان مسئله بزرگی خواهد بود ، آنها به سرعت بسیج شدند تا وعده های غذایی روزانه را برای 24000 دانش آموز OUSD و خانواده هایشان فراهم کنند. قبل از این بحران ، حدود 25٪ بچه ها در این شهر زندگی می کنند اوکلند بطور منظم با گرسنگی دست و پنجه نرم می کرد و 18000 کودک برای 2-3 تا از وعده های غذایی روزانه خود به وعده های غذایی مدرسه متکی بودند.

گفت: “من به خاطر مهربانی و سخاوتمندانه شرکت میر و کل تیم آنها بسیار شکرگزار هستم.” عایشه کاری. “وقتی استفان و من شروع به خوردن كردیم. یاد بگیرید. بازی كنید. تابستان گذشته ، من به یاد بیاورم آن روز شادی را در چهره بچه ها دیدم ، و احساس افتخار و افتخار می كنم كه به من این فرصت داده می شود كه زندگی خود را با چنین روشی مثبت تحت تأثیر قرار دهند. با نگاه به گذشته ، ما هرگز نمی توانستیم تصور کنیم خانواده های جامعه ما چقدر سریع به منابع بنیاد و شرکای ما اینقدر سریع احتیاج پیدا می کنند. من معتقدم غذا قدرت دارد. خانواده ها را جمع می کند – کشتی ارتباطی ، عشق و خوشبختی. با کمک مالی از شرکت مایر ، با هم خواهیم توانست نشان دهیم که چگونه غذا تأثیر لاینفک در زندگی افراد دارد. “

ریشه در سه مورد از مهمترین ستون ها برای یک کودک سالم در دوران کودکی – تغذیه ، آموزش و فعالیت بدنی – بخورید. فرا گرفتن. بازی. به گونه ای طراحی شده است که به منظور اطمینان از مسیری برابر برای موفقیت برای همه کودکان فراهم می شود. کودکان آینده ما هستند و ما عمیقاً به توانمندسازی آنها و باز کردن درهای آینده خود متعهد هستیم. “ما به عنوان والدین ، ​​بسیاری از فرصتهای منحصر به فرد را که بچه های ما به آنها دسترسی دارند ، می بینیم و امید ما این است که بخورید. بیاموزید. بازی کنید. بچه ها را در جامعه ما و فراتر از آن تأثیر می گذارد تا رویاهای خود را بگذرانند.”

کالیفرنیاشرکت مستقر در مایر ، ایالات متحده ، یکی از بزرگترین شرکتهای آشپزی در آمریکا است. علاوه بر Ayesha ™ ، مارک های فروخته شده توسط شرکت Meyer در ایالات متحده شامل Anolon® ، Circulon® ، Farberware® ، Hestan Commercial ، Hestan NanoBond ™ ، Hestan Cue ™ ، Ruffoni® ، BonJour® ، Rachael Ray® ، KitchenAid® و LockNLock می شوند.

SOURCE Meyer Corporation ، ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.meyer.com/us.html

برند Duck® بیستمین سالانه جایزه را در فینالیست های Prom® معرفی می کند

از هم اکنون ، مردم می توانند به صورت آنلاین رای دهند تا دو برنده جایزه بزرگ – یك لباس و یك كیسه – كه هر كدام جایزه می گیرند را به دست آورد 10،000 دلار بورس تحصیلی. هشت راننده دریافت می کنند 500 دلار بورس تحصیلی و اردک® بسته های جایزه برند 100 دلار.

2020 گیر در Prom® فینالیست های لباس:
Ainsley Dunning (Bristol ، VA)
81 ساعت و 14 نوار اردک® رول
لنا هارت (آیر ، انتاریو، CA)
146 ساعت و 12 نوار اردک® رول
پیتون منکر (اسپارت ، ایلین)
395 ساعت و 41 نوار اردک® رول
Zipporah Wills (رانچو کوکامونگا ، کالیفرنیا)
120 ساعت و 20 نوار اردک® رول
آنا ناول (پالم کویر ، کالیفرنیا)
40 ساعت و 10 نوار اردک® رول

2020 گیر در Prom® فینالیست های Tux:
کورتنی باربر (Rolling Hills Estates، CA)
90 ساعت و 9 نوار اردک® رول
اشتون کوردیسکو (Marietta ، GA)
80 ساعت و 27 نوار اردک® رول
جوشوا اوهالا (Rocky River، OH)
96 ساعت و 20 نوار اردک® رول
اریک دوست (میسوری سیتی ، TX)
105 ساعت و 25 نوار اردک® رول
لری Inniss III (Freeport ، NY)
43 ساعت و 25 نوار اردک® رول

هیئت داوران فینالیست ها را با ارزیابی هر نوع نوک اردک انتخاب کردند® شاهکار در معیارها از جمله استفاده از رنگ و طرح ، طرز کار و اصالت. آنها همچنین چگونگی برخورد نوک اردک را در نظر گرفتند® در ایجاد لباس یا لباس و لوازم جانبی مورد استفاده قرار گرفت.

“هر ساله ما با خلاقیت و تخیل استک در پروب از بین می رود® شرکت کنندگان ، و 2020 نیز از این قاعده مستثنی نبود. ” اشلی لوک، مدیر ارشد محصولات و مدیر برند جهانی در اردک® شرکت مادر برند ، Shurtape Technologies، LLC. “ما بسیار هیجان زده هستیم که توانستیم در این زمان های چالش برانگیز از دانش آموزان الهام بگیریم ، و نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم کدام یک از جوایز بزرگ ما را به خانه می برد!”

به فینالیست ها تشویق می شود تا با استفاده از کلمه دهان ، رسانه های اجتماعی ، رسانه های محلی و هر ایده تبلیغاتی خلاق دیگری که در سر می پرورانند ، حمایت و رأی دهند.

تاریخ هایی که باید بخاطر بسپارید:

  • رای گیری در مورد فینالیست ها: 30 ژوئن تا 10 ژوئیه 2020
  • برندگان جایزه بزرگ اعلام شدند: در داخل یا اطراف آن 21 ژوئیه سال 2020

در مورد 20 بیشتر بدانیدهفتم اردک سالانه® نام تجاری گیر در Prom® بورسیه تحصیلی و به فینالیست های مورد علاقه خود در StuckAtProm.com رای دهید.

نوار TUE® نوار مارک تجاری
یک اصل آمریکایی ، Duck Tape® نوار مجرای مارپیچ همه چیز برای تعمیر روزانه ، پروژه ها یا صنایع دستی است. نوار اردک® طیف گسترده ای از راه حل های نوآورانه و آینده نگر را ارائه می دهد که به همه کمک می کند – از سازندگان و سازندگان گرفته تا خود – متخصصان و متخصصان – ایده های خود را به زندگی منتقل کنند. این برند روندها را با طیف گسترده ای از رنگ ها و طراحی های خود تنظیم می کند ، از خلاقیت الهام می بخشد و راه را در پروژه های DIY یا محل کار ، کاردستی و موارد دیگر هدایت می کند ، با ارائه ابزاری که مصرف کنندگان برای تهیه یا تعمیر هر کاری نیاز دارند. نوار اردک® این برند توسط Shurtape Technologies ، LLC ، تولید کننده پیشرو در صنعت نوار چسب و مصرف کننده محصولات منزل و اداری ، با امکاناتی در سراسر جهان به بازار عرضه می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصول و همچنین DuckTapeMaker.com به عنوان منبع الهام ، تخیل و خلاقیت روزانه به DuckBrand.com مراجعه کنید. در اردک به روز باشید® با پیوستن به حدود 5 میلیون طرفدار ما در فیس بوک ، اخبار مربوط به نام تجاری را ببینید® (Facebook.com/DuckTape) و (Facebook.com/TheDuckBrand)ما را در توییتر دنبال کنید® (TheDuckBrand) و اینستاگرام (@TheDuckBrand) ، به دنبال تابلوهای ما در Pinterest® (Pinterest.com/TheDuckBrand) و تماشای ما در YouTube® (YouTube.com/TheDuckBrand).

فن آوری های شفاف ، LLC
بر اساس Hickory ، N.C.، Shurtape Technologies ، LLC ، پیشرو در صنعت و بازاریاب نوار چسب و محصولات مصرفی خانه و اداری است که دارای امکاناتی در ایالات متحده، انگلستان، آلمان، مکزیک، پرو، امارات متحده عربی، چین و استرالیا. با هم ، شرکتهای تابعه ما در بازارهای بی شماری از جمله صنعتی / MRO ، ساختمان و ساخت و ساز ، بسته بندی ، برقی ، گچبری ، HVAC ، رنگ حرفه ای ، خودرو ، دریایی ، هوا فضا ، هنر و سرگرمی ، هنرهای گرافیکی ، کنترل صدا ، پزشکی ، DIY ، خانه و دفتر و خرده فروشی. علاوه بر راه حل های مخصوص چسب ، Shurtape Technologies محصولاتی را با نام های تجاری قابل تشخیص مانند اردک ارائه می دهد®، FrogTape®، تی رکس®، همسر نقاش®، شورتاپه® و کیپ®. در ShurtapeTech.com بیشتر بدانید.

فیس بوک® یک علامت تجاری ثبت شده از Facebook، Inc.
توییتر® یک علامت تجاری ثبت شده در توییتر ، شرکت است.
اینستاگرام یک علامت تجاری ثبت شده در اینستاگرام ، LLC است.
پینترست® یک علامت تجاری ثبت شده از Pinterest، Inc.
YouTube® یک علامت تجاری ثبت شده Google ، Inc است.

نام تجاری SOURCE Duck®

لینک های مربوطه

http://www.duckbrand.com


تیلور اورت با نام 2019-20 Gatorade® National Tracking Sports and Field Field of Year

BEAVERCREEK ، اوهایو، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – در 35 مورد خودهفتم سال افتخارآفرین ترین ورزشکاران دبیرستانی کشور ، امروز شرکت Gatorade اعلام کرد تیلور اورت دبیرستان Beavercreek در بیورکرک ، اوهایو ورزشکار پیست و میدانی دختران 2019-20 Gatorade National Girls سال است. اوترت به خاطر دستاوردهای خود در این زمینه و خارج از کشور ، جایزه معتبر کسب کرد و به گروهی چشمگیر از برندگان سابق پیست دختران ملی و ورزشکار میدانی سال گذشته که برای 72 مدال طلای و 33 قهرمانی ملی شرکت کرده اند ، پیوست.

اورت از خانواده اش در خانه از غنیمت غافلگیر شد.

این جایزه که نه تنها از برتری های عالی ورزشی ، بلکه معیارهای بالای پیشرفت تحصیلی و شخصیت نمونه ای که در این رشته و خارج از میدان نشان داده شده است ، می شناسد ، اورت را به عنوان بهترین ورزشکار رشته و دختران دبیرستانی کشور برگزیده است. یک هیئت مشاوره ملی متشکل از کارشناسان خاص ورزش و روزنامه نگاران ورزشی به انتخاب اورت از بیش از یک میلیون دانش آموز دیگر ورزشکار که در مسابقات دختران و رشته های سراسر کشور رقابت می کنند ، کمک کردند.

رقابت برای دریافت جایزه ملی شدید بود. اورت در صدر فهرست 51 برنده دولت در رده های دخترانه و میدانی قرار دارد که در مجموع لیستی باور نکردنی از موفقیت ها کسب می کنند ، از جمله هفت نفر با افتخارات همه آمریکایی ، 40 نفر که داوطلب در دو یا چند سازمان هستند و 25 نفر با معیارهای 4،0 یا بالاتر.

اورت هم اکنون یک فینالیست برای معتبرترین جایزه در ورزش های دبیرستانی ، جایزه ورزشکار دبیرستانی زن سال Gatorade ، که در ماه ژوئیه اعلام می شود ، است.

“تیلور مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد را دارد که حداقل برای دو دهه از هیچ ورزشکار آمادگی در ورزش ندیده ایم.” اریک بول، ویرایشگر DyeStat. وی علاوه بر موفقیت های بی نظیر خود به عنوان یک جونیور آمریکایی (U20) در مسابقات پیاده روی ، با داشتن رکورد در 7 رده از راه دور ، وی همچنین ظرفیت مطابقت با هر یک از همسالان نخبه خود را در steeplechase نشان داده است – جایی که او ساعت را پشت سر گذاشت. 25 بار برتر جهانی در بین زنان در هر سنی در سال 2019 (2000 متر) و همچنین مسابقات مسافت سنتی در سطح کشور و مسیر پیگیری.آزمایش دقیق او ، فداکاری بی قید و شر و عزم بی امان از خصوصیاتی است که او را به دنبال داشته است. آرکانزاس، و سرانجام سفر خارق العاده خود را به بازی های المپیک خواهد کرد. “

این سنگر 5 فوت 10 برنده 1600 متر با زمان 4: 52.02 و 3200 متر اجرا در 10: 34.79 در بخش داخلی 2020 بخش 1 دیدار کرد. دونده مسابقه Gatorade Ohio Ohio Cross Country Runner of Year ، Everet در این مسابقه دو مایل برنده شد دانشگاه کنتاکی دعوت دبیرستان در ماه مارس با زمان 10: 18.94 ، که در زمستان گذشته به عنوان عملکرد شماره 3 کشور در بین رقبای داخلی آماده است. او 10 بار برتر آمریكا را در سه رویداد سرپوشیده در سال 2020 و 20 مسابقه برتر آمریكا در سه رویداد در فضای باز در سال 2019 به نمایش گذاشت. قهرمان ایالت در 3200 در بهار گذشته ، وی همچنین در استادیوم 2000 متری در New Balance Nationals Outdoor 2019 ، برنده شد. رله دوم را در رله و رله 4×800 قرار دهید. بهترین زمان شخصی اورت در استیپچاز در رده هفتم تاریخ مقدماتی قرار دارد و او همچنین در رده های برتر همیشگی 35 برای دو مایل داخل خانه و 50 زمان برتر 50 در مایل در فضای باز در بین دختران دبیرستانی قرار گرفته است. وی دارای هفت رکورد دبیرستان ملی در مسابقات پیاده روی و همچنین هفت رکورد U20 آمریکایی در آن رشته ورزشی است.

همچنین یک هنرمند با استعداد ، اورت به مدت شش سال سرور محراب در پایگاه هوایی رایت پترسون بوده و وی را از طریق گروه جوانان نمازخانه ای AFB حمایت می کند. او همچنین علاوه بر داوطلب شدن به عنوان یک مقام رسمی و مربی برای ورزشکاران دبیرستان با باشگاه آهنگ خود و همچنین اهدای وقت خود در اردوگاه Beavercreek XC برای ابتدایی ، به عنوان سخنران الهام بخش برای ورزشکاران برنامه تابستانی در دبیرستان West Liberty-Salem خدمت کرده است. ورزشکاران ، آموزش کلاس کوچک در راهپیمایی. مربی فاصله دبیرستان Beavercreek گفت: “تیلور یکی از انواع و خوشحالی مربیان است.” هوارد راس. “کیفیتی که او را نسبت به سایر ورزشکاران متفاوت می کند ، توجه او به جزئیات است. او محرک ترین ورزشکاری است که من تاکنون مربیگری کرده ام.”

اورتت معدل 3.49 درجه وزنی را در کلاس حفظ کرده است. او نامه ملی هدف برای بورس تحصیلی در این دانشگاه را امضا کرده است دانشگاه آرکانزاس.

گیتاراد ارشد گفت: “با وجود اینکه بسیاری از فصول ورزشی به دلیل بیماری کروناویروس لغو یا کوتاه نمی شود ، برنامه Gatorade Player of Year همچنان به رسمیت شناخته شده و تجلیل از نخبه ترین دانش آموزان-ورزشکار ملت به خاطر دستاوردهای باورنکردنی خود در داخل و خارج از میدان”. معاون رئیس جمهور و مدیر کل برت اوبراین. “تیلور اورت یک رهبر و الگوی در ورزش ، کلاس و جامعه او است و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا شاهد موفقیت او در ورزش و زندگی باشیم. ”

هر ساله کمیته انتخاب استعداد برتر کشور در این کشور را ارزیابی می کند منطقه کلمبیا و در 50 ایالت ، برندگان ملی را در 12 ورزش مختلف انتخاب می کنند: فوتبال ، والیبال دختران ، دختران و پسران کراس کشور ، بسکتبال پسران و دختران ، بیس بال ، سافت بال ، فوتبال پسران و دختران و پسران و دختران. از 12 برنده ملی ، یک ورزشکار پسر و یک ورزشکار زن هر کدام به نام های ورزشکار دبیرستان سال Gatorade سال شناخته می شوند.

از زمان آغاز برنامه در سال 1985 ، دریافت کنندگان جوایز Gatorade Player of Year صدها قهرمانی حرفه ای و کالج کسب کرده اند و بسیاری نیز در جوامع خود به ستون تبدیل شده اند و مربی ، صاحب مشاغل و مربیان شده اند. برندگان قبلی شامل لیست ممتازی از ورزشکاران ، مانند پیتون منینگ، ابی وباباچ، شهرکهای کارل-آنتونی، درکت جاتر و بسیاری از نمادهای ورزشی دیگر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه Gatorade Player of Year ، برندگان گذشته را انتخاب کنید یا نامزد دانش آموزان ورزشکار شوید ، به آدرس www.Gatorade.com/POY ، در فیس بوک به آدرس www.facebook.com/GatoradePOY مراجعه کنید یا در توییتر ما را دنبال کنید در www.twitter.com/Gatorade.

درباره Gatorade
شرکت Gatorade ، بخشی از PepsiCo (NASDAQ: PEP) ، از طریق مارک هایی که شامل Gatorade ، Propel ، Muscle Milk و Bolt24 می باشد ، نیاز مصرف کنندگان شرکت کننده در ورزش و تناسب اندام را برآورده می کند. راه حل های ارائه شده از طریق درک عمیق از نیازها و مناسبت های منحصر به فرد انواع مختلف ورزش و تناسب اندام هدایت می شود. Gatorade ، مارک مارکی آنها ، بیش از 50 سال سابقه مطالعه بهترین ورزشکاران جهان و تحقیقات مربوط به تغذیه ورزشی توسط مؤسسه علمی ورزشی Gatorade مورد حمایت قرار گرفته است و به آن اجازه می دهد محصولاتی با فرمول علمی ارائه دهد که پاسخگوی نیاز ورزشکاران باشد. و خارج از میدان برای اطلاعات بیشتر و لیست کاملی از محصولات ، لطفاً به www.gatorade.com مراجعه کنید.

درباره PepsiCo
محصولات PepsiCo بیش از یک میلیارد بار در روز در بیش از 200 کشور و سرتاسر جهان از آن لذت می برند. PepsiCo تولید بیش از 64 میلیارد دلار در درآمد خالص در سال 2018 ، هدایت شده توسط یک نمونه کارها مکمل مواد غذایی و آشامیدنی که شامل Frito-Lay ، Gatorade ، Pepsi-Cola ، Quaker و Tropicana است. مجموعه محصولات PepsiCo طیف گسترده ای از غذاها و نوشیدنی های لذت بخش را شامل می شود ، از جمله 22 مارک تولید کننده بیشتر از 1 میلیارد دلار هر کدام در فروش خرده فروشی سالانه

در قلب PepsiCo عملکرد با هدف است – اعتقاد اساسی ما مبنی بر موفقیت شرکت ما به طور پیوسته با پایداری جهان اطراف ما در ارتباط است. ما معتقدیم که بهبود مستمر محصولاتی که می فروشیم ، با مسئولیت پذیری برای محافظت از سیاره خود و توانمندسازی مردم در سراسر جهان ، PepsiCo را قادر می سازد تا یک شرکت جهانی موفق را اداره کند که ارزش بلند مدت را برای جامعه و سهامداران ما ایجاد می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.pepsico.com مراجعه کنید.

GARORADE GREORADE GIRLS OF GIRLS ANAL TRACK TRADING AND FIELD OF FIELD OF FIRE OF THE WINNERS Year

سال

نام

خانه

وضعیت

2018-19

یاس مور

مانسفیلد ، TX

دانشگاه جورجیا

2017-18

كاتلین توحی

تیلز ، نیویورک

سالآخری دبیرستان

2016-17

سیدنی مک لوگلین

Scotch Plains، NJ

برای دانشگاه کنتاکی رانندگی کنید

2016-16

سیدنی مک لوگلین

Scotch Plains، NJ

برای دانشگاه کنتاکی رانندگی کنید

2014-15

کاندیس هیل

Conyers ، GA

تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

2013-14

راون ساندرز

Charleston، SC

برای دانشگاه می سی سی پی انداخت

2013-13

کندل ویلیامز

Marietta ، GA

برای دانشگاه جورجیا

2011-12

شلی واوگان

مانسفیلد ، TX

برای دانشگاه A&M تگزاس انداخت

2010-11

امی ویسنباخ

استودیوی سیتی ، کالیفرنیا

برای دانشگاه استنفورد

2009-10

اشتون پورویس

اوکلند ، کالیفرنیا

حامی دانشگاه A&M تگزاس

2008-09

آنا جلمینی

شفر ، کالیفرنیا

برای دانشگاه ایالتی آریزونا پرتاب کرد

2007-08

قیمت شانل

ایستون ، پنسیلوانیا

برای دانشگاه تنسی رانندگی کرد

2006-07

امیلی پندلتون

لیندزی ، اوه

رانندگی برای دانشگاه میشیگان

2005-06

بیانکا نایت

ریج لند ، MS

آدیداس

2004-05

بریتانی دانیلز

تریسی ، کالیفرنیا

برای دانشگاه تنسی رانندگی کرد

2003-04

شالوندا سلیمان

اینگل وود ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

2002-03

آلیسون فلیکس

North Hills، CA

تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

2001-02

سانا ریچاردز

فورت لادردیل ، فلوریدا

از تیم Track and Field Field بازنشسته شد

2000-01

Ychlindria Spears

لولینگ ، TX

برای دانشگاه تگزاس ، آستین

1999-00

مونیک هندرسون

سن دیگو ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1998-99

استیسی مارتین

الیتسویل ، IN

رانندگی برای دانشگاه آبرن

1997-98

آنجلا ویلیامز

چینو ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1996-97

کینشاسا دیویس

کارسون ، کالیفرنیا

حامی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است

1995-96

کیم مورتنسن

هزار اوکس ، کالیفرنیا

رانندگی برای دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس

1994-95

جانانا هیز

ریورساید ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1993-94

سوزی پاول

مودستو ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1992-93

ماریون جونز

هزار اوکس ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1991-92

ماریون جونز

هزار اوکس ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1990-91

ماریون جونز

هزار اوکس ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1990-90

ملیسا ویس

بیکرزفیلد ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1988-89

آنجلا برنهام

Oxnard، CA

رانندگی برای دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس

1987-88

کریست گاینز

دالاس ، TX

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1987-87

جینین ویکرز

پومونا ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1985-86

یولاندا جانسون

دنور ، شرکت

حامی دانشگاه ایالتی کلرادو

منبع شرکت Gatorade

لینک های مربوطه

http://www.gatorade.com


“من سگم را خیلی دوست دارم” اولین بار پوشش تصادفات حیوان خانگی را راه اندازی کرد

برنامه “I Love My Dog So So Protection Protection” با یک رهبر دارای رتبه A + در صنعت بیمه حیوانات خانگی قرار دارد که ده ها هزار حیوان خانگی را در آن پوشش می دهد. ایالات متحده.

“متوسط ​​هزینه مراقبت های دامپزشکی فوری است 1500 دلار طبق هر حادثه ، طبق اخبار دامپزشکی ، “گفت نیکلاس پرکین، صاحب ، من سگم را خیلی دوست دارم. “ما هیجان زده هستیم که فقط می توانیم چنین پوشش شگفت انگیزی را ارائه دهیم 9،95 دلار یک ماه.”

“ما از داشتن شریک زندگی با I Love My Dog Souch ، یکی از بزرگترین اجتماعات دوستداران سگ ، بسیار مأیوس شده ایم تا یک بسته مقرون به صرفه از پوشش بازپرداخت تصادفی را برای حیوانات خانگی خود فراهم کنید. مثل خودم ، بسیاری از آمریکایی ها حیوانات خانگی خود را خانواده می دانند و می خواهند. اطمینان حاصل كنید كه در صورت بروز حادثه از آنها مراقبت می شود. “ مایلز آلکینز، COO ، 3P استراتژی های خطر ، LLC. “من اطمینان دارم که این شبکه ویژه از صاحبان حیوانات اهلی و سگ ، خدمات ما را برای چنین سرمایه گذاری اندکی ارزشمند می داند.”

جزئیات کامل این طرح را می توانید در اینجا مشاهده کنید:

www.ilovemydogsomuch.com/insure

www.ilmdsmpp.com

درباره من عاشق DOG من بسیار هستم (www.ilovemydogsomuch.tv):
The Much LLC که در سال 2009 تاسیس شد ، یک مجله اینترنتی مستقر در آمریکاست و روی سگها از جمله سرگرمی ، سلامتی ، منابع آموزشی ، مشاوره و نجات حیوانات متمرکز شده است.

درباره 3P استراتژی خطر ، LLC (www.3prisk.com):
3P Risk Strategies، LLC یک شرکت Fintech / Insurtech است که برنامه های محافظت شخصی مبتنی بر وابستگی را به منظور ارتقاء شیوه زندگی اعضای و پیروان شرکای وابسته و انجمن ما طراحی و توسعه می دهد. مأموریت ما بر اساس حداکثر “ما مسئولیت رسیدگی غیر منتظره را خواهیم داشت ، بنابراین شما مجبور نیستید!”

منبع من سگ من را خیلی دوست دارم LLC

لینک های مربوطه

www.ilovemydogsomuch.tv

گروه نوشیدنی Geloso جایزه برند Hot Impact را در سال 2019 اعلام کرد و برندگان جوایز برند Hot Hot را برای سومین سال در یک ردیف نام گذاری کردند

ROCHESTER ، N.Y. ، 30 ژوئن 2020 / PRNewswire / – هر سال ، مجلات Impact و Market Watch مارک های نخبه ای را که در رده های مربوطه برای فروش و رشد قابل توجهی قرار دارند ، به نمایش می گذارند. اولین بار Geloso جایزه برند Hot Impact را برای نام تجاری Clubtails ، توسط M. Shanken دریافت کرد …

OTI تجارت خود را در ژاپن گسترش می دهد

YOKNEAM ، اسرائیل ، 30 ژوئن 2020 / PRNewswire / – On Track Innovations Ltd. (OTI) (OTCQX: OTIVF) ، ارائه دهنده جهانی ارتباطات میدانی نزدیک (NFC) و راه حل های پرداخت بدون پول ، امروز اعلام کرد که همه آنها با موفقیت تمام شده است الزامات مورد نیاز EMV به همراه FeliCa ژاپنی – سایپرز ، باشگاه دانش