برندهای Elegance با راه اندازی نام های تجاری جدید ، مشارکت های استراتژیک جدید و یک پلت فرم انقلابی مستقیم به مصرف کنندگان ، به رشد خود دامن می زنند.

پس از راه اندازی نوشیدنی انرژی گوریل کنف ، CBD همچنان محصولات نوآورانه را در گروه نوشیدنی های انرژی زا سودآور عرضه خواهد کرد. یک خط اضافی بدون قند Gorilla Hemp در ماه سپتامبر در بازارهای منتخب در دسترس خواهد بود ، موقعیتی که بتواند تقاضای روزافزون گزینه های نوشیدنی انرژی “بهتر برای شما” را جلب کند.

راه اندازی موفقیت آمیز گوریل کنف با توافق نامه توزیع انحصاری که الگانس اخیراً با آن منعقد کرده است ، پشتیبانی می شود تگزاسمبتنی بر KC توزیع ، یک شریک توزیع سابق برای ردبول. به عنوان بخشی از این توافق نامه ، KC توزیع به طور انحصاری سبد محصولات مارک های نوشیدنی انرژی را برای مدت 12 ماه به فروش می رساند. آنها همچنین ناوگان کامیون های حمل و نقل خود را با تبلیغات گوریل کنف به منظور افزایش آگاهی از مارک تجاری اضافی ، در برند خود تغییر نام می دهند تگزاس بازار.

به طور جداگانه ، الگانس چندین پیشرفت مهم را در گروه های تلخ و روحیه خود اعلام کرده است. Bittertales Aromatic Bitters در سال جاری آغاز خواهد شد سپتامبر 2020، ارائه یک ترکیب مدرن از یک کوکتل اصلی کلاسیک که ترکیبی از کیفیت استثنایی و ارزش بی نظیر است. این محصول در ابتدا در بازار خارج از خانه عرضه می شود و مشتریانی را که علاقه مند به مصرف کوکتل در خانه هستند ، هدف قرار می دهد. به علاوه ، هر هفت طعم دهنده نوشیدنی های شرکت Bitters Company استرالیا در آمازون عرضه می شوند ایالات متحده آمریکا در پایان آگوست 2020.

دو نوآوری محصول اضافی که در Q3 و Q4 راه اندازی می شوند ، الگانس را در ردیف کوکتل های RTD با رشد سریع قرار می دهند ، که طی سال گذشته به رشد بازار روحیه کلی دامن زده است. VOCO ، اولین محصول در نوع خود و ترکیبی از ودکا و آب نارگیل واقعی است اکتبر سال 2020 با چهار طعم میوه و یک بسته متنوع. این محصول کوکتل کنسرو شده ، نوشیدنی های “بهتر برای شما” را با فرمولاسیون ABV پایین و 12 اونس ارائه می دهد. قالب مناسب برای مصرف در حین حرکت. Twisted Shaker در Q4 با طیف وسیعی از کوکتل های بطری متوسط ​​ABV مبتنی بر ارواح که با طراحی بسته بندی برتر برجسته شده اند ، راه اندازی خواهد شد. هر عطر و طعم پرتاب یک دستور کوکتل کلاسیک ، از جمله Barrel-Aged Old Fashioned ، Cucumber Gimlet و Espresso Martini را نشان می دهد.

Elegance همچنین از برنامه های خود برای ورود مستقیم به فضای مصرف کننده با Bevmart ، یک بازار آنلاین نوشیدنی برای بازار استرالیا ، رونمایی کرده است. Bevmart قرار است در Q4 ، 2020 در www.bevmart.com.au راه اندازی شود و به عنوان بازار آنلاین انحصاری محصولات Elegance زیر عمل خواهد کرد: استرالیا: ودکا بی ادب در پنج طعم، کوکتل های Cheeky Espresso Martini در چهار طعم، Coventry Estate Gin در چهار طعم ، و Geo Liqueurs در چهار نوع.

برای حمایت از اجرای این ابتکارات رشد ، الگانس از اضافه شدن مدیران ارشد فروش و بازاریابی به تیم خود ، که همه آنها تجربه کار در مارک های نوشیدنی در سطح جهانی را دارند ، خبر داده است.

درباره برندهای الگانس ، شرکت

Elegance Brands، Inc. یک شرکت نوشیدنی جهانی است که محصولات با تمرکز بر نوآوری را توسعه ، بازاریابی و توزیع می کند. علاوه بر مارک برجسته خود ، Gorilla Hemp Energy Drink ، برندهای الگانس طیف وسیعی از نوشیدنی های کاربردی را ارائه می دهد ، به علاوه مشروبات الکلی و مارک های الکلی ، از جمله ودکا الگانس. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داستان Elegance ، به http://www.elegance-brands.com مراجعه کنید.

اظهارات رو به جلو

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است حاوی اطلاعاتی در مورد دیدگاه برند الگانس در مورد انتظارات آینده ، برنامه ها و چشم اندازهای آینده باشد که اظهارات آینده نگرانه را تشکیل می دهد. نتایج واقعی ممکن است از نظر تاریخی یا نتایج نشان داده شده توسط این اظهارنظرهای آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله عوامل مختلفی از جمله ، اما نه محدود به آنها ، خطرات و عدم اطمینان مربوط به توانایی آن در حفظ و رشد تجارت ، تغییر نتایج عملیاتی ، توسعه و معرفی محصولات و خدمات جدید ، بازاریابی و سایر ابتکارات توسعه تجارت و رقابت در صنعت ، و همچنین تأثیرات و عدم اطمینان مداوم بیماری همه گیر COVID-19 در بازار و اقتصاد جهانی. مارک های الگانس شما را تشویق می کند تا در پرونده های خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار سایر عواملی را که ممکن است نتایج آینده آن را تحت تأثیر قرار دهد ، بررسی کنید.

روابط رسانه ای
[email protected]

روابط سرمایه گذار
[email protected]

SOURCE Elegance Brands Inc.

لینک های مربوطه

http://www.elegance-brands.com

Supreme شاهدانه از دارندگان بدهکار برای تبدیل جزئی و اصلاح بدهی ها تأیید می کند

تورنتو، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – The Supreme Cannabis Company، Inc. (“شاهدانه اعلی” یا “شرکت“) (TSX: FIRE) (OTCQX: SPRWF) (FRA: 53S1) امروز اعلام كرد كه دارندگان (“دارندگان بدهکار“) از بدهی های قابل تبدیل فوق العاده شرکت بدون برگه 6.0٪ که در سال صادر شده است اکتبر 2018 (“بدهی ها“) قطعنامه فوق العاده ای را تصویب کرده است که اصلاحات قبلاً در مورد شرایط بدهی ها را اعلام کرده است.

اصلاحات زیر ، در میان دیگر ، تصویب شد (“اصلاحات“):

  • کاهش کل مبلغ اصلی بدهی های پرداخت نشده از 100.0 میلیون دلار به 36.5 میلیون دلار.
  • تمدید تاریخ سررسید بدهی ها از 19 اکتبر 2021 به تاریخی که 5 سال به علاوه یک روز از تاریخ بسته شدن است (به شرح زیر) مگر اینکه قبل از سررسید دوباره خریداری ، بازخرید یا تبدیل شود.
  • کاهش قیمت تبدیل بدهی ها از 2.45 دلار در هر سهم به 0.285 دلار هر سهم (“قیمت تبدیل“).
  • اگر حجم روزانه میانگین قیمت معاملات سهام سهام مشترک شرکت (این “” حق معامله را داشته باشد ، این حق را خواهد داشت که مبلغ باقی مانده بدهی های معوقه را با قیمت تبدیل تغییر دهد).سهام مشترک“) بزرگتر است از 0.45 دلار برای هر 10 روز تجارت متوالی.
  • استهلاک مبلغ اصلی بدهی های باقیمانده با 1.0٪ در ماه در طول 24 ماه قبل از سررسید.
  • کاهش پرداخت سود سالانه به 2.9 میلیون دلار از جانب 6.0 میلیون دلار.
  • بدهی های باقیمانده با نرخ 11.06 per در سال تخصیص می یابد ، که به صورت نیمه سالانه آغاز می شود و از تاریخ بسته شدن اصلاحیه ها شروع می شود (“تاریخ بسته شدن“) و در تاریخ 3 سال از تاریخ بسته شدن پایان می یابد.

معاملات بدهی در بورس اوراق بهادار تورنتو با نماد معاملاتی FIRE.DB ادامه خواهد یافت.

قسمت تأسیس شده اصل به طور نقدی پس از سررسید قابل پرداخت است اما سود نقدی ندارد و به سهام مشترک قابل تبدیل نیست. اوراق بدهی جدید این اصل تخصیص یافته را اثبات می کند (“بدهی های تصفیه“) ، که در بورس اوراق بهادار تورنتو ثبت نخواهد شد ، دارای یک CUSIP جداگانه است و جدا از بدهی ها تجارت خواهد کرد.

با توجه به کاهش مبلغ اصلی بدهی ها توسط 63.5 میلیون دلار، از جمله ملاحظات دیگر ، شرکت مجموعاً 116.6 میلیون سهام مشترک صادر خواهد کرد (“سهام ملاحظه“) به دارندگان بدهکار. دارندگان بدهکار مقیم در حوزه های قضایی واجد شرایط ، نیمی از سهام در نظر گرفته شده خود را به عنوان سهام تجارت آزاد دریافت خواهند کرد و نیمی دیگر از سهام توجه به یک دوره محدود چهار ماهه خواهد بود. صاحبان بدهکار مقیم در سایر حوزه های قضایی حق دارند برای دریافت سهام ملاحظه مشروط به دوره های محدود ، تحت قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار.

برای اینکه صاحبان بدهکار واجد شرایط می توانند سهام ملاحظه آزادانه معاملاتی را دریافت کنند ، این دارندگان بدهکار باید به شرکت کنندگان CDS خود دستور دهند که قبل از پایان مهلت انتخابات (مناسب با توجه به صلاحیت اقامت از طریق CDS) انتخاب مناسب را انجام دهند.مهلت انتخابات“) ، که انتظار می رود در اطراف یا اطراف باشد 8 سپتامبر 2020. هر دارنده بدهکار واجد شرایط که نتواند قبل از مهلت انتخابات انتخاب کند ، 100٪ سهام ملاحظه را با یک دوره محدود چهار ماهه دریافت می کند.

شرح قبلی اصلاحیه ها فقط یک خلاصه است و با توجه به سند اعتماد اضافی که شرکت قصد دارد در تاریخ بسته شدن با متولی درج کند و در پروفایل SEDAR شرکت به آدرس www.sedar ثبت می شود ، در کل شرایط لازم را دارد. کام در این زمان ، کلیه اصلاحیه های بدهی ها موثر واقع می شوند و دارندگان بدهکار سهام ملاحظه و بدهی های افزایش را دریافت می کنند.

درباره شاهدانه اعلی.

The Supreme Cannabis Company، Inc.، (TSX: FIRE) (OTCQX: SPRWF) (FRA: 53S1) ، نمونه کارهای متنوعی از شرکتها ، محصولات و مارکهای مختلف شاهدانه است. از سال 2014 ، این شرکت به عنوان یکی از حق بیمه ترین تولیدکنندگان محصولات حشیش تفریحی ، عمده فروشی و پزشکی شناخته شده است.

نمونه کارها مارکهای Supreme Cannabis ، تجارب متنوع مصرف کننده و بیمار را با مارک ها و محصولاتی که علاقمندی های تفریحی ، تندرستی ، پزشکی و مصرف کنندگان جدید را برآورده می کنند ، متنوع می کند. نمونه کارهای تجاری تفریحی شرکت شامل 7ACRES ، Blissco است، 7ACRES Craft Collective ، Sugarleaf ، و Hiway. Supreme Cannabis از طریق مارک برتر Truverra خود به فرصت های شاهدانه پزشکی ملی و بین المللی می پردازد.

مارک های Supreme Cannabis با مجموعه متمرکز دارایی های عملیاتی کلاس جهانی پشتیبانی می شوند که عملکردهای کلیدی در زنجیره ارزش را شامل می شوند ، از جمله ، کشت مقیاس ، پردازش ارزش افزوده ، بسته بندی خودکار و آزمایش محصول و تحقیق و توسعه. شرکت را در اینستاگرام دنبال کنید، توییتر، فیس بوک، LinkedIn و YouTube.

ما به سادگی رشد بهتری می کنیم.

اطلاعات رو به جلو.

برخی از اظهارات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی ، از جمله اظهارات مربوط به اصلاحیه بدهی ها و تکمیل و زمان آن ، “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. اطلاعات آینده نگر ممکن است مربوط به وقایع یا نتایج پیش بینی شده و سایر اظهاراتی باشد که واقعیت تاریخی نیستند. اطلاعات آینده نگرانه مندرج در این اطلاعیه مطبوعاتی از تاریخ این گزارش انجام می شود و شرکت موظف نیست هرگونه اطلاعات آینده نگر را تغییر دهد یا تجدید نظر کند ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، مگر در موارد مورد نیاز توسط قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار.

منبع The Supreme Cannabis Company، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.supreme.ca/


هفته ملی وفل هدایای رسانه های اجتماعی با عنوان های 2020

NORCROSS ، گا، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – وفل زغال اخته برای مدت زمان محدودی به فهرست بازگردد ، وفل هاوس راهی دیگر برای زنگ زدن 65 شرکت به مشتریان می دهد.هفتم سالگرد و هفته ملی وفل امسال.

درست است ، کالای قابل احترام غذاخوری های مدل جنوبی 65 روشن می شود 5 سپتامبر، 2020. این یک نقطه عطف است که جشن سالانه مورد علاقه ناهار خوری گاه به گاه “همه چیز” را شروع می کند. آغاز هفته 6 سپتامبر همچنین به وفل هاوس وفادار و تازه واردین فرصتهای متعددی را برای پیوستن به سرگرمی مجازی امسال ارائه خواهد داد.

می گوید: “هفته ملی وفل فرصتی را برای طرفداران وافل از سراسر کشور فراهم می کند تا عشق خود را به وافل به اشتراک بگذارند.” پرتو کتی، مدیر بازاریابی خانه وفل. “همچنین به همکاران ما که روزانه به جوامع خود خدمات می دهند امکان تفریح ​​را فراهم می کند زیرا بسیاری از رستوران های محلی جشن های خود را برنامه ریزی می کنند.”

خانه وفل هفته ملی وفل را در سال 2001 راه اندازی کرد تا به مشتریان ، طرفداران و همکارانش راهی برای جشن عشق وافل و تاریخچه شرکت در قالب سرگرم کننده بدهد.

امسال وفل هاوس ضمن تبلیغ این مراسم خوب “روح وفل” با یک برنامه تبلیغاتی رسانه های اجتماعی برگزار خواهد کرد 100 دلار کارت هدیه هر روز به یک شرکت کننده خوش شانس اهدا می شود. روزانه ، مشتریان می توانند فقط برای نام بردن از برخی فعالیت های برنامه ریزی شده ، حافظه مورد علاقه وافل هاوس خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند ، سرور مورد علاقه خود را معرفی کنند ، عکس برگشتی وفل هاوس را ارسال کنند یا به یک سوال چیزهای بی اهمیت پاسخ دهند.

Beam می گوید: “تنها راه محاسبه تعداد ارسال ها این است که اگر شرکت کنندگان از هشتگ رسمی هفته استفاده کنند که # هفته وفل است.” “تیم ما به دنبال آن هشتگ خواهد بود و برنده هر روز به طور تصادفی از بین شرکت کنندگان در روز انتخاب می شود. هرچه بیشتر شرکت کنند ، شانس بیشتری برای برنده شدن دارند.”

متعصبین وفل چه در سنت وافل سنتی باشند و چه در تولید عطر و طعم بسیار در شرکت خواهند بود. در هر صورت ، وفل خامه ای شیرین کلاسیک Waffle House که با شربت آب می شود ، با کره بادام زمینی یا چیپس شکلات (یا هر دو) تزئین می شود ، یا با اسپند پاشیده است ، مطمئناً خوشایند شما خواهد بود! و فراموش نکنید که وافل زغال اخته با نسخه محدود را امتحان کنید تا عمر شما طولانی شود مهم نیست که چه چیزی را انتخاب کنید ، وفل های وفل هاوس با داشتن 128 میلیون وافل فقط در سال گذشته ، با داشتن 128 میلیون وافل ، یک غذای خوشمزه است که در برابر آزمایش زمان مقاومت کرده است.

درباره خانه وفل®
خانه وافل® رستوران ها از زمان تأسیس این شرکت تاکنون پایه اصلی غذاخوری آمریکایی ها بوده اند Avondale Estates، Ga.، در روز کارگر 1955. امروز ، سیستم وفل هاوس تقریباً 1950 رستوران را در 25 ایالت اداره می کند. رستوران های وفل هاوس به دلیل سرو بیش از یک میلیارد وافل ، جهان در ارائه وافل ، استخوان های T ، شاخ و شانه ها و همچنین چراغ استقبال بعد از طوفان و در تمام تعطیلات شناخته می شوند.

SOURCE Waffle House، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.wafflehouse.com

Flowers Foods نام های Brad Cashaw رئیس زنجیره تأمین

الكساندر گفت: “برد عمل گسترده و تجربه زنجیره تأمین خود را با هدایت تیم ها و فعالیت های مختلف در سازمان های درجه جهانی به گلها می رساند.” “رهبری او ، درک صحیح از همه جنبه های تجاری و توانایی اثبات شده برای ارائه نتایج پایان به پایان ، سرمایه ای عظیم خواهد بود زیرا ما کار بهینه سازی زنجیره تأمین را که قبلاً تحت پروژه صد ساله آغاز شده است ، ادامه می دهیم. از طرف کل تیم رهبری ، ما بسیار هیجان زده هستیم که برد به گلها پیوسته است. “

پیش از پیوستن به گل ، کاشا معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد زنجیره تامین در Dean Foods بود که مسئولیت ساخت ، تدارکات ، تهیه ، تحقیق و توسعه ، ایمنی ، کیفیت ، مهندسی ، برنامه ریزی ، ناوگان ، بهینه سازی شبکه ، پایداری و تعالی عملیاتی را بر عهده داشت. پیش از آن ، کاشا معاون رئیس جمهور بود ، زنجیره تأمین واحد پنیر و لبنیات در گروه غذاهای کرافت ، با مسئولیت تمام جنبه های زنجیره تامین. وی معاون ارشد رئیس زنجیره تأمین اسنک در شرکت Kellogg بود و مسئولیت زنجیره تأمین آن واحد عملیاتی را بر عهده داشت. برد کار خود را در پپسی کو آغاز کرد و چندین نقش تولید و زنجیره تامین از جمله مدیر کارخانه در بخش نوشیدنی را داشت. وی از طریق بخش Quaker Foods and Snacks پپسیکو پیشرفت کرد ، جایی که در نهایت معاون رئیس جمهور ، عملیات زنجیره تامین و NA بود.

کشاو لیسانس مهندسی برق را از دانشگاه A&M Prairie View.

درباره غذاهای گلها
دفتر مرکزی آن در توماسویل ، گا، Flowers Foods، Inc. (NYSE: FLO) یکی از بزرگترین تولید کنندگان بسته بندی مواد غذایی نانوایی در است ایالات متحده با فروش 2019 از 4.1 میلیارد دلار. Flowers نانوایی های سراسر کشور را تولید می کند که طیف گسترده ای از محصولات نانوایی را تولید می کنند. از جمله مارک های برتر این شرکت می باشد خود طبیعت است، نان قاتل دیو، تعجب، و Tastykake. در www.flowersfoods.com بیشتر بیاموزید.

FLO-CORP

بیانیه های آینده نگر
بیانیه های مندرج در این بیانیه مطبوعاتی که واقعیت تاریخی نیستند ، بیانیه هایی آینده نگرانه است. اظهارات رو به جلو مربوط به انتظارات فعلی در مورد وضعیت مالی آینده ما ، عملکرد و نتایج عملیات و تأثیر نهایی بیماری جدید ویروس کرونا (COVID-19) بر تجارت ، نتایج عملیات و وضعیت مالی ، هزینه های سرمایه گذاری برنامه ریزی شده ، اهداف بلندمدت مدیریت ، عرضه و تقاضا ، روند قیمت گذاری و نیروهای بازار و برنامه های ادغام و منافع مورد انتظار معاملات و اغلب با استفاده از کلمات و عباراتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “ادامه” مشخص می شوند “می تواند” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “برنامه ریزی” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “باید” ، “اراده” ، “می کند” ، “به احتمال زیاد” ، “انتظار می رود” یا “ادامه یابد” ، یا منفی این اصطلاحات یا اصطلاحات مشابه دیگر. تمام گزاره های آینده نگر در معرض خطرات و عدم اطمینان هستند که می تواند باعث شود نتایج واقعی با آنچه پیش بینی شده متفاوت است. سایر عواملی که ممکن است باعث نتایج واقعی با اظهارات آینده نگر موجود در این نسخه شود و ممکن است به طور کلی چشم انداز شرکت را تحت تأثیر قرار دهد ، شامل: (الف) تأثیر نهایی همه گیر COVID-19 و اقدامات گرفته شده در پاسخ به آن ، از جمله موارد دیگر ، تعطیلی موقت یا مستمر نانوایی در تجارت ما ، نتایج عملیات و وضعیت مالی ، که بسیار نامشخص است و پیش بینی آنها دشوار است ، (ب) شرایط اقتصادی و تجاری عمومی و شرایط رقابت در صنعت غذاهای پخته شده ، از جمله رقابت تبلیغاتی و قیمت ، ج) تغییر در تقاضای مصرف کننده برای محصولات ما ، از جمله تغییر در رفتار ، روند و ترجیحات مصرف کننده ، از جمله سلامت و روند غلات سبوس دار ، و حرکت به سمت محصولات ارزان قیمت با مارک فروشگاه ، (د) موفقیت در بهبود بهره وری و معرفی محصولات جدید ، (ه) کاهش چشمگیر در تجارت با هر یک از مشتریان اصلی ما از جمله کاهش تحولات نامطلوب در هر یک از مشاغل مشتری ما ، (و) نوسانات در قیمت گذاری کالاها ، (گرم) هزینه های انرژی و مواد اولیه و در دسترس بودن و ریسک هجینگ و طرف مقابل ، (ح) توانایی ما در ادغام کامل خریدهای اخیر در تجارت ما ، (i) توانایی ما در دستیابی به جریان نقدی از هزینه های سرمایه ای و تملک ها و در دسترس بودن خریدهای جدید که ارزش سهامداران را ایجاد می کند ، (ی) توانایی ما در اجرای موفقیت آمیز استراتژی های تجاری خود ، از جمله استراتژی هایی که شرکت تحت پروژه صد ساله آغاز کرده است ، که ممکن است ، از جمله موارد دیگر ، ادغام تملکات اخیر یا تملک یا تصرف دارایی با ارزشهای فعلی هدف گذاری شده ، استقرار سیستمها و فناوری جدید و ساختار سازمانی پیشرفته ، (k) ادغام در صنعت پخت و صنایع وابسته ، ( ل) اختلالات در سیستم تحویل مستقیم فروشگاه ما ، از جمله دادخواست یا حکم نامطلوب دادگاه یا دادگستری نهاد تقلبی یا دولتی که می تواند طبقه بندی مستقل توزیع کنندگان مستقل ما را تحت تأثیر قرار دهد ، (متر) افزایش پیچیدگی های حقوقی و مراحل قانونی که در معرض آن هستیم یا ممکن است تحت آن قرار بگیریم ، (n) فراخوان محصول یا نگرانی های ایمنی مربوط به محصولات ما ، و (o ) عدم عملکرد کافی سیستم های فناوری اطلاعات از جمله قطع ، نفوذ یا نقض امنیت این سیستم ها. لیست عوامل مهم فوق ، شامل همه این عوامل نیست و لزوماً آنها را به ترتیب اهمیت ارائه نمی دهد. علاوه بر این ، شما باید سایر افشای عمومی انجام شده توسط این شرکت را شامل شوید ، از جمله عوامل خطر موجود در گزارش سالانه اخیراً در مورد فرم 10-K و گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است (“SEC”) ) و افشای اطلاعات در پرونده های دیگر با SEC و بیانیه های مطبوعاتی شرکت ، برای سایر عواملی که ممکن است باعث نتایج واقعی با آنچه توسط شرکت پیش بینی شده است متفاوت باشد. ما به شما هشدار می دهیم که به بیانیه های آینده نگر اعتماد بیجا نکنید ، زیرا آنها فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می کنند و ذاتاً نامشخص هستند. این شرکت هیچ تعهدی در مورد بازنگری یا به روزرسانی عمومی این قبیل اظهارات را ندارد ، مگر در مواردی كه قانون الزام كرده است.

SOURCE Flowers Foods، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.flowersfoods.com

تجزیه و تحلیل داده های انرژی در 1100 خانه در کالیفرنیا نشان می دهد که ساکنان می توانند با اقدامات ساده در ساعات حساس شب از جلوگیری از خاموشی های نورد جلوگیری کنند

این تجزیه و تحلیل همچنین به بررسی انواع وسایل و وسایل مورد استفاده در آن مدت پرداخته است که می توانند به منظور کاهش مصرف انرژی تنظیم یا برنامه ریزی مجدد شوند. این مطالعه نشان داد که 88٪ مصرف از طریق سیستم های تهویه مطبوع انجام می شود. باقیمانده انرژی قابل تعویض شامل آبگرمکن ، ماشین لباسشویی (واشر و خشک کن) ، پمپ استخر و شارژر EV بود که همگی می توانند در ساعات دیگر شبانه روز خاموش یا استفاده شوند.

برای جلوگیری از خاموشی نورد ، کالیفرنیا ساکنان می توانند ترموستات های خود را در طول روز روشن کنند یا در اوایل روز که انرژی تجدید پذیر در شبکه زیاد است خانه خود را خنک کنند و سپس در ساعات شب ترموستات را روشن کنند.

در آینده ، شبکه برق به خانه های مردم متصل می شود و در پاسخ به تقاضای زیاد ، بارها را به طور خودکار کنترل می کند ، اما فناوری خانه های هوشمند امروزی ، مانند مانیتور انرژی خانگی Sense ، در حال حاضر بینش هایی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد که می تواند باعث کاهش یا تغییر مکان آنها شود. مصرف هنگام محدود کردن منابع انرژی ، خطر خاموشی های نورد را کاهش می دهد. Sense در حال همکاری با شرکای Schneider Electric و Landis + Gyr است تا هوش خود را در خانه های هوشمندتر و کارآمدتری که به نیازهای روزمره مردم پاسخ می دهند در حالی که انرژی را از شبکه برای کاهش هزینه ها و کربن بهینه می کند ، بسازد.

درباره Sense
مأموریت Sense این است که با آگاهی دادن به مردم در مورد آنچه در خانه های آنها اتفاق می افتد و همچنین کمک به ایمن تر ، کارآمدتر و قابل اعتمادتر بودن خانه ها ، همه خانه ها را هوشمند کند. Sense در سال 2013 توسط پیشگامان تشخیص گفتار تاسیس شد و از فناوری یادگیری ماشینی برای ارائه بینشی در زمان واقعی درباره رفتار دستگاه ، حتی برای دستگاههایی که “هوشمند” نیستند ، استفاده می کند. مشتریان برای استفاده گسترده از جمله نظارت بر وسایل منزل ، تعیین اینکه آیا وسایل خانه را در حالت کار باقی می گذارند و یا اینکه چگونه می توانند هزینه های انرژی خود را کاهش دهند ، به Sense اعتماد می کنند. سنس از دو شرکت بزرگ فناوری انرژی جهان ، اشنایدر الکتریک و لندیس + گیر سرمایه گذاری کرده است. دفتر مرکزی سنس در است کمبریج ، ماس. برای درک انرژی خود ، به این آدرس مراجعه کنید: https://sense.com.

مخاطب: [email protected]

منبع Sense

لینک های مربوطه

www.sense.com

نسخه Ford GT Heritage Edition دارای صندلی های قرمز Alcantara است

آلکانتارا در سال 1972 تاسیس شد ، یکی از مارک های برجسته Made in Italy است. علامت تجاری ثبت شده Alcantara S.p.A و نتیجه فناوری منحصر به فرد و اختصاصی ، Alcantara a ماده ای بسیار نوآورانه است که ترکیبی بی نظیر از کیفیت های حسی ، زیبایی و عملکرد را ارائه می دهد. آلکانتارا به لطف تطبیق پذیری فوق العاده خود ، ماده انتخاب شده برای مارک های برجسته در زمینه های تخصصی متعدد است: مد و لوازم جانبی ، صنعت خودرو ، طراحی داخلی ، دکوراسیون منازل و لوازم الکترونیکی مصرفی. این ویژگی ها ، همراه با تعهدی جدی و اثبات شده در استفاده از مواد پایدار ، به آلکانتارا اجازه می دهد سبک زندگی معاصر را بیان و تعریف کند: سبک زندگی کسانی که دوست دارند با احترام به محیط زیست ، از محصولات روزمره لذت کامل ببرند. با تجزیه و تحلیل ، کاهش و جبران تمام CO2 انتشار آلاینده های مرتبط با این شرکت ، در سال 2009 آلکانتارا “Carbon Neutral” (از “گهواره تا گور”) مجاز شد. برای مستند کردن سفر شرکت در این زمینه ، Alcantara گزارش پایداری سالانه را تأیید می کند که توسط BDO تأیید شده و برای بررسی در وب سایت شرکت موجود است. دفتر مرکزی آن در میلان، آلکانتارا همچنین دارای امکانات تولید و یک بخش تحقیقاتی در نرا مونتورو در قلب ایتالیا اومبریا منطقه (ترنی).

برای اطلاعات بیشتر:

www.alcantara.com

twitter.com/alcantaraspa

facebook.com/alcantara.company

youtube.com/alcantaracompany

Instagram.com/alcantara_company

SOURCE Alcantara S.p.A.

لینک های مربوطه

http://www.alcantara.com


استارباکس 83.500 دلار کمک مالی به بانک غذایی منطقه ای LA برای کمک به رفع گرسنگی ارائه می دهد

لس آنجلس، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – بانک غذای منطقه ای لس آنجلس خوشحال است اعلام کند که کمک هزینه دریافت کرده است $ 83،500 از استارباکس برای کمک به کاهش گرسنگی در شهرستان لس آنجلس. بودجه از برنامه غذای شربت خانه متحرک (MFP) بانک غذا پشتیبانی خواهد کرد ، غذاهای مقوی برای خانواده ها و افرادی که گرسنه هستند تأمین می شود.

MFP بانک غذا در خط مقدم پاسخگویی به بیماری همه گیر COVID-19 است و مستقیماً بین مشتریانی که دسترسی غیرقابل اعتماد یا کافی به غذای کافی ندارند ، توزیع می شود. این یک منبع ارزشمند است ، به ویژه در جوامع کم درآمد و بدون دسترسی منطقی به انبار غذای سنتی.

وی گفت: “قبل از شیوع ، از هر 5 نفر 1 نفر در LA County با عدم امنیت غذایی روبرو بودند.” مایکل سیلرئیس جمهور و مدیر عامل بانک غذای منطقه ای LA. “اکنون ، در میان بیماری همه گیر ، حتی بیشتر همسایگان ما نیز نیازمند هستند. ما مفتخریم که با Starbucks و Feeding America همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل شود که افرادی که با گرسنگی دست و پنجه نرم می کنند به وعده های غذایی سالم دسترسی داشته باشند. این کمک هزینه نمونه ای از آنچه می توانیم به دست آوریم در صورت موفقیت است. همکاری.”

“جوامع محلی ما اکنون بیش از هر زمان دیگری به پشتیبانی ما احتیاج دارند ، و Starbucks متعهد است تا وظیفه ما را برای کمک به کاهش گرسنگی در ایالات متحده انجام دهد.” جین مالی، مدیر تأثیرات اجتماعی در استارباکس. “سرمایه گذاری ما در برنامه نوآورانه شربت انبار غذای سیار بانک منطقه ای غذا فراتر از مشارکت اهدای غذا است تا حتی بیشتر خانواده های نیازمند نزدیک به محل زندگی خود برسند.”

Starbucks در حال افزایش تعهد خود برای پایان دادن به گرسنگی با سرمایه گذاری در برنامه های Feeding America و بانک های عضو غذایی در سراسر ایالات متحده است. این تابستان ، این شرکت سرمایه گذاری مجدد کرده است 1 میلیون دلار برای حمایت از برنامه های مواد غذایی متحرک غذا برای 13 بانک غذا در سراسر کشور ایالات متحدهاز جمله بانک غذا منطقه ای LA ، به عنوان بخشی از تلاش های خود برای کمک به کاهش گرسنگی. این شرکت همچنین از سال 2016 تاکنون 27 میلیون وعده غذایی از طریق برنامه FoodShare ایالات متحده خود اهدا کرده و برنامه های اهدای مربوط به گرسنگی را به کشورهای دیگر در سراسر جهان گسترش می دهد.

ماموریت بانک غذایی منطقه ای لس آنجلس بسیج منابع برای مبارزه با گرسنگی در جامعه ما است. با تشکر از حمایت اهدا کنندگان ، آژانس های شریک و جامعه ما ، بانک غذا توزیع مواد غذایی را از اواسط مارس تا اواسط ماه اوت 114 درصد در مقایسه با سطح قبل از همه گیری افزایش داده است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به LAFoodBank.org.

درمورد لس آنجلس بانک غذای منطقه ای

بانک غذایی منطقه ای لس آنجلس برای مقابله با گرسنگی در حال جمع آوری منابع بوده است شهرستان لس آنجلس از سال 1973. برای حمایت از دید بانک غذا که هیچ کس در آن گرسنه نشود شهرستان لس آنجلس، محصولات غذایی و غذایی از طریق شبکه ای از 600 آژانس شریک و مستقیماً به خانواده ها ، سالمندان و کودکان از طریق برنامه های توزیع مستقیم توزیع می شود. بانک غذا بیش از 1.5 میلیارد پوند غذا توزیع کرده است که معادل 1.2 میلیارد وعده غذایی از سال 1973 است. در پاسخ به بحران کرونا ویروس ، بانک غذا توزیع مواد غذایی را 114 درصد افزایش داده و تقریباً 77 میلیون پوند غذا از اواسط توزیع کرده است. مارس تا نیمه اوت. Food Bank یک موسسه خیریه دارای امتیاز 4 ستاره توسط Charity Navigator است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید LAFoodBank.org.

درباره STARBUCKS
از سال 1971 ، شرکت قهوه استارباکس متعهد به تهیه و تفت دادن اخلاقی قهوه با کیفیت عالی است. امروزه با بیش از 30،000 فروشگاه در سرتاسر جهان ، Starbucks برتر کباب و خرده فروشی قهوه تخصصی در جهان است. ما با تعهد بی دریغ خود به تعالی و اصول راهنمای خود ، تجربه بی نظیر استارباکس را از طریق هر فنجان برای هر مشتری زنده می کنیم. برای به اشتراک گذاشتن در تجربه ، لطفاً از فروشگاه های ما یا به صورت آنلاین در ما دیدن کنید https://stories.starbucks.com/ و www.Starbucks.com.

تماس با رسانه

دیوید می
مدیر بازاریابی و ارتباطات
[email protected]

SOURCE بانک غذایی منطقه ای لس آنجلس

لینک های مربوطه

http://LAFoodBank.org

InventHelp Inventor لوازم جانبی را برای دیدن راحت توالت در شب توسعه می دهد (LST-1062)

پیتزبورگ، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت ، “من می خواستم راهی آسان تر برای دیدن توالت هنگام رفتن به دستشویی در نیمه شب ایجاد کنم” رانچو کوکامونگا ، کالیفرنیا.، “بنابراین من GLOW را اختراع کردم.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع راهی موثر برای دیدن توالت در شب یا تاریکی فراهم می کند. با این کار گزینه ای برای نورهای سنتی شب و منابع نوری ارائه می دهد. در نتیجه ، باعث افزایش دید می شود و می تواند به جلوگیری از خراب شدن سرویس بهداشتی کمک کند. این اختراع دارای یک طراحی ساده و جدید است که مناسب و آسان برای استفاده است ، بنابراین برای خانواده ها و حمام های تجاری ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه آن موجود است.

مخترع طرح اختراع را توصیف کرد. “طراحی من نیاز به روشن کردن همه چراغ ها در حمام را از بین می برد.”

طرح اصلی به لس آنجلس دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-LST-1062 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

InventHelp Inventor برای بزرگداشت رویدادهای مهم (LVT-304) یک ساعت منحصر به فرد را تهیه می کند

پیتزبورگ، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت ، “من می خواستم راهی ویژه برای خانواده ها برای ثبت ، به اشتراک گذاری و جشن گرفتن مهمترین رویدادها و زندگی ایجاد کنم.” کینگمن ، آریز.، “بنابراین من ساعت B-DAY / LIFE RECORDED ساعت / بعد از ساعت زندگی را اختراع کردم.”

این اختراع برای جشن گرفتن یک کودک ، فارغ التحصیل ، زوج یا عزیز نزدیک به مرگ یک یادداشت چشم نواز فراهم می کند. با انجام این کار ، جایگزینی برای فروشگاههای سنتی ، کتابهای کودک ، کتابهای قراضه ، یادبودها و غیره ارائه می دهد در نتیجه فرد می تواند اطلاعات ویژه ای را ذخیره و به خاطر بسپارد و می تواند باعث جلب توجه و ارائه گزینه ای منحصر به فرد برای هدیه های مختلف شود. . این اختراع دارای طرحی جدید و احساسی است که استفاده از آن آسان است ، بنابراین برای عموم افراد ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

مخترع طرح اختراع را توصیف کرد. “طرح من یک جایگزین ایمن و مطمئن برای به اشتراک گذاری اطلاعات آنلاین ارائه می دهد و گزینه مدرن تری نسبت به کتاب های کودک و آلبوم های عکس سنتی ارائه می دهد.”

طرح اصلی به لاس وگاس دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-LVT-304 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

Baby Magic Partners با Baby2Baby برای کمک به کودکان در فقر زندگی می کنند

COPPELL ، تگزاس ، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – هرگز زمان مهم تری نبوده است که به بچه های کوچک دست کمک دهید. جادوی کودک®، مارک معتبر مراقبت از پوست کودک ، در حمایت از کودکان نیازمند قدم بر می دارد ، در حالی که دلیل دیگری برای خرید محصولات معطر محبوب خود به مصرف کنندگان می دهد. از ماه سپتامبر که ماه ایمنی کودک است ، جادوی عزیزم® بخشی از درآمد محصولات ویژه با مارک اختصاصی را به Baby2Baby ، یک سازمان غیرانتفاعی که به کودکان در فقر 0 تا 12 سال زندگی می کند ، پوشک ، لباس و تمام مایحتاج اساسی مورد نیاز کودکان ارائه می دهد.

بیش از 65 سال مورد اعتماد مادران ، پدران و مادربزرگ ها است جادوی عزیزم® محصولات مراقبت از کودک را با ترکیبات مفید و برخی از شناخته شده ترین رایحه های مراقبت از کودک در آمریکا ایجاد می کند. با توجه به بسیاری از کودکان نیازمند به دنبال یک سال پرتلاطم ، این مارک بخشی از درآمد حاصل از محبوب ترین کالاهای مراقبت از پوست خود را در تمام ماه ایمنی کودک اهدا می کند ، و در حالی که عرضه آنها به طول می انجامد. محصولاتی که در این طرح خیریه گنجانده شده اند دارای یک مارک مخصوص مشخص شده و شامل 30 اونس هستند. نسخه های لوسیون کودک ملایم ، حمام کودک آرام و لوسیون کودک آرام. این موارد نه تنها به بازگشت بیشتر کودکانی که به آن احتیاج زیادی دارند کمک می کند بلکه باعث آرامش بخش و آرامش بخش پوست با ارزش کودک قبل و بعد از حمام و خواب می شود.

جادوی کودک سیندی آکر ، مدیر برند در Naterra International Inc. گفت: “یک مارک تجاری است که عشق ، محافظت و راحتی را برای همه کودکان فراهم می کند ، بنابراین ما از حمایت از سازمان فوق العاده ای مانند Baby2Baby با این ابتکار بشردوستانه استقبال می کنیم.” زمانی برای ارزیابی سلامتی و سلامتی بچه های کوچک ما ، و این شامل قرض دادن دست به کودکان نیازمند است. امیدواریم که مصرف کنندگان ما احساس خوبی داشته باشند و بدانند که هرگونه خرید کالاهای جدید ویژه مشخص شده ما به یک کودک کمتر خوش شانس کمک می کند. ”

همه جادوی عزیزم محصولات ضد حساسیت ، متخصص پوست آزمایش شده و فاقد سولفات ، رنگ ، پارابن و فتالات هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Baby2Baby و تلاش آنها برای حمایت از کودکانی که در فقر در سراسر کشور زندگی می کنند ، به سایت www.baby2baby.org مراجعه کنید. علاوه بر این ، برای اطلاعات بیشتر در مورد جادوی بچه مجموعه محصولات مخصوص نوزادان ، به سایت www.babymagic.com مراجعه کرده یا با نام تجاری در فیس بوک و اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

در باره جادوی عزیزم®
پدر و مادر از سال 1951 مورد اعتماد ، جادوی کودک® یک مارک واقعی است که به سنت اعتقاد دارد و هیچ چیز مانند تجربیات مشترک خانواده ها را به هم پیوند نمی دهد. این برند به خاطر پذیرش قدرت یک لمس دوست داشتنی شناخته شده است و عطرهای تأثیر عاطفی می توانند به ارمغان بیاورند. از طریق لحظات شیرین ، ارزشمند زندگی ، شبهای بی خواب ، فوران های بی نظم و گریه های بی پایان ، فقط بدانید ، جادوی کودک® در این سفر با شما اینجا است.

درباره Naterra International Inc.
مستقر در کوپل ، تگزاس، درست در خارج از دالاس ، شرکت بین المللی Naterra با کارخانه جدید تولید یکی از محصولات آرایشی و بهداشتی با قابلیت های پیشرفته در آن مستقر شده است. 320،000 فوت مربع مرکز تولید ، توزیع و تحقیق در مورد سخت ترین اقدامات کنترل کیفیت برای تهیه فرمول های سفارشی کالاهای نوآورانه پیروی می کند. Naterra با افتخار خود در زمینه تحقیق و نوآوری ، از روند بازار پیش می رود تا به طور مداوم جدیدترین و بهترین محصولات را تولید کند. Naterra محل زندگی مارک های خانوادگی مانند Tree Hut ، Baby Magic و موارد دیگر است.

درباره Baby2Baby
Baby2Baby ، یک سازمان غیرانتفاعی به رهبری هم ر Presسای جمهور کلی ساوی پاتریسوف و نورا وینشتاین، کودکانی را که در فقر زندگی می کنند ، از سن 0 تا 12 سال ، پوشک ، پوشاک و کلیه ملزومات اساسی لازم را برای کودکان فراهم می کند. در 9 سال گذشته ، Baby2Baby بیش از 100 میلیون مورد را به کودکان در پناهگاه های بی خانمان ، برنامه خشونت خانگی ، مهدکودک ، بیمارستان ها و مدارس تحت حمایت و همچنین کودکانی که همه چیز را در پی فاجعه از دست داده اند توزیع کرده است. Baby2Baby هر ساله به صدها هزار کودک در سراسر کشور خدمات می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Baby2Baby لطفا به سایت www.baby2baby.org مراجعه کنید.

منبع جادوی کودک

لینک های مربوطه

http://www.babymagic.com