تلاش های موسسه حقوقی PARRIS در مورد نتیجه کارخانه آبجوسازی محلی در بازگشایی کارخانه های تولید آبجو در سراسر شهرستان لس آنجلس

لس آنجلس، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – موسسه حقوقی پاریس به نمایندگی از تولید Palmdale’s Transplants Brewing ، خواستار شهرستان لس آنجلس هیئت نظارت دستورالعمل های بازگشایی خود را تغییر می دهد تا اجازه دهد دوباره کارخانه های آبجوسازی در سراسر استان آغاز به کار کنند.

طبق دستورالعمل های موجود ، در صورت تهیه غذا با فروش آبجو ، کارخانه های آبجوسازی می توانند مجدداً فعالیت خود را آغاز کنند. دستورالعمل های ایالتی به کارخانه های آبجوسازی اجازه می داد تا برای تهیه مواد غذایی با کامیون مواد غذایی قرارداد ببندند. با این حال ، در دستورالعمل های شهرستان تهیه غذا در آشپزخانه در محل صورت می گرفت. مانند کار پیوند ، بیشتر کارخانه های آبجو سازی آشپزخانه ای برای تهیه غذا ندارند. در نتیجه ، دستورالعمل های شهرستان منجر به خاموش شدن تقریباً اکثر موارد شد لس آنجلس’ کارخانه های کوچک سازی

موسسه حقوقی پاریس خواستار این شد که این استان دستورالعمل ها را تغییر دهد تا با دستورالعمل های ایالتی همسو باشد. این شرکت تهدید کرد که از شهرستان شکایت خواهد کرد مگر اینکه برای تغییر دستورالعمل ها در آن اقدام کند 29 سپتامبر 2020، جلسه هیئت مدیره.

نسخه ای از دادخواست را می توان در اینجا یافت. یک نسخه از نامه تقاضا را می توانید در اینجا پیدا کنید.

در پاسخ به تقاضای شرکت ، در 29 سپتامبر هیئت نظارت بر شهرستان رأی داد تا دستورالعمل های این شهرستان با دستورالعمل های ایالتی همسو شود و به کارخانه های آبجو سازی امکان تهیه غذای تهیه شده توسط فروشندگان را بدهد:

با توجه به اینکه ایالت کالیفرنیا به مشروب فروشی ها اجازه می دهد تا با یک فروشنده مجاز مواد غذایی مجاز به شخص ثالث همکاری کنند و در فضای باز با ظرفیت محدودی کار کنند ، احتیاط این است که شهرستان با دولت دوباره آرایش کند و به این مرحله پیش رود.

این پیروزی یک پیروزی عظیم برای صاحبان مشاغل سخت کوش است که با بسته شدن گسترده مربوط به COVID-19 که از مارس سال جاری برقرار شده است ، خرد شده اند. دفتر LA Controller گزارش داد که بیش از 50،000 شغل در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی به دلیل این اقدامات قفل شده از بین رفته است و بسیاری از آنها نتیجه اجباری شدن کارخانه های آبجوسازی و باغ های انگور است. وكیل گفت: “وكلاي ما هفته گذشته در مورد همين مسئله چوب زدند و خواستار آن شدند كه هيئت مديره راهكارهاي بازگشايي خود را غلط و غير ضروري تشخيص دهد.” خیل پاریس. “مردان و زنان سخت کوشی که زندگی خود را در برخی از نوآورترین موسسات در این کشور ریختند لس آنجلس اکنون می تواند قطعات به جا مانده از همه گیری را دوباره باز کرده و تحویل بگیرد. ” رکس پاریس. “این شرکت از هیئت مدیره تشکر می کند که تشخیص داده موضوعات وکلای ما قابل بررسی و در نهایت تغییر در سیاست بازگشایی شهرستان است.”

درباره شرکت حقوقی PARRIS
موسسه حقوقی PARRIS به عنوان یکی از برترین شرکت های حقوقی آسیب دیدگی ، استخدام و محیط زیست در آمریکا شناخته شده است. این شرکت با سابقه اثبات شده از جنگ برای عدالت به نیابت از خانواده ها و افراد ، از احکام و سازش های هفت و هشت رقمی بی نظیر برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، لطفا به این آدرس مراجعه کنید: www.parris.com

مخاطب
دانته هیکلز 551.949.2595
[email protected]

شرکت حقوقی SOURCE PARRIS

INDIBA® تجهیزات جدید فرکانس رادیویی را برای سلامتی و زیبایی مو ارائه می دهد

بارسلونا ، اسپانیا، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – INDIBA®، یک رهبر جهانی در راه حل های RF برای بازارهای زیبایی ، فیزیوتراپی و دامپزشکی ، HairWave ، دستگاهی برای بازیابی و طولانی شدن سلامت و زیبایی مو ، را ایجاد کرده است.

از HairWave می توان برای جلوگیری از ریزش مو ، تقویت و تجدید پوست ، برای آماده سازی ناحیه تحت درمان قبل و بعد از کاشت مو و همچنین برای حفظ مناطق قبلاً کاشته شده استفاده کرد. درمان های بدون درد INDIBA®، بافت را تحریک و اکسیژن می کند ، جریان خون را تقویت می کند و از ورود مواد مغذی به پوست سر و فیبر مو حمایت می کند.

بهبود در آبیاری ورود مواد مغذی لازم برای سلول ها در پایه فولیکول مو را برای تکثیر (فعالیت میتوزی) و تکثیر (فعالیت بازسازی) ایجاد می کند ، در نتیجه مو تشکیل می شود.

افزایش و بهبود جریان خون ناشی از استفاده از INDIBA®، همچنین به اسیدهای آمینه (اجزای ضروری پروتئین ها) کمک می کند تا به فولیکول مو برسند و به ساختار کراتین (پروتئین اساسی در ساختار فیبر مو) بپیوندند و کیفیت آن را تقویت و افزایش دهند.

اطلاعات بیشتر:

زیبایی شناسی پزشکی: https://www.indiba.com/es/products/hairwave-deep-care/

سالن های زیبایی: https://www.indiba.com/es/products/hairwave-deep-beauty/

INDIBA S.A. در سال 1983 تاسیس شد ، با دفتر مرکزی در بارسلونا، اسپانیا. آنها رهبران جهانی در راه حل های فرکانس رادیویی (RF) برای بازارهای زیبایی ، فیزیوتراپی و دامپزشکی هستند و به دلیل تحقیقات علمی خود شناخته شده اند.

برای اطلاعات بیشتر به: www.indiba.com

مخاطب:

جفرسون سوزا
INDIBA® مدیر بازاریابی جهانی
تلفن: +34 697 243 079

تصاویر مرتبط
hairwave.jpg
موج مو

لینک های مربوطه
صفحه محصول
صفحه محصول

SOURCE INDIBA

SOURCE INDIBA

RAVE Restaurant Group، Inc. نتایج مالی سه ماهه چهارم و سال مالی 2020 را گزارش می دهد

دالاس، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گروه رستوران RAVE ، شرکت (NASDAQ: RAVE) امروز نتایج مالی سه ماهه چهارم و سال مالی را گزارش داد 28 ژوئن 2020.

نکات برجسته چهارم چهارم:

 • فروش خرده فروشی فروشگاه های داخلی قابل مقایسه Pizza Inn در سه ماهه چهارم مالی سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 39٪ کاهش یافته است.
 • فروش خرده فروشی فروشگاه Pie Five در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ، در سه ماهه چهارم سال 2020 ، 37.9 درصد کاهش داشته است.
 • درآمد کل کاهش یافته است 1.5 میلیون دلار به 1.6 میلیون دلار برای سه ماهه چهارم مالی 2020 نسبت به مدت مشابه سال قبل.
 • درآمد قبل از مالیات بود 32 هزار دلار برای سه ماهه چهارم مالی 2020 در مقایسه با ضرر قبل از مالیات 1.1 میلیون دلار برای مدت مشابه سال قبل
 • شرکت درآمد خالص را ثبت کرد 31 هزار دلار برای سه ماهه چهارم مالی 2020 در مقایسه با خالص ضرر 0.8 میلیون دلار برای مدت مشابه سال قبل
 • به طور کامل رقیق شده ، درآمد خالص افزایش یافت 0.05 دلار در هر سهم به 0.00 دلار به ازای هر سهم برای سه ماهه چهارم مالی 2020 در مقایسه با خالص ضرر 0.05 دلار برای هر سهم برای مدت مشابه سال قبل.
 • معادل وجه نقد و پول نقد افزایش یافت 1.4 میلیون دلار در سه ماهه چهارم مالی 2020 تا 3.0 میلیون دلار در 28 ژوئن 2020.
 • تعداد واحدهای داخلی پیتزا مسافرخانه با 151 به پایان رسید.
 • تعداد واحد بین المللی Pizza Inn با 38 به پایان رسید.
 • تعداد واحدهای پای پنج در 42 به پایان رسید.

نکات برجسته سالانه:

 • سال مالی 2020 شامل 52 هفته در مقایسه با 53 هفته در سال 2019 بود.
 • کل فروش خرده فروشی فروشگاه مقایسه داخلی RAVE برای 53 هفته پایان یافته 10.5 درصد کاهش یافت 28 ژوئن 2020 در مقایسه با 53 هفته به پایان رسید 30 ژوئن 2019.
 • فروش خرده فروشی فروشگاه های داخلی مقایسه پیتزا مسافرخانه برای 53 هفته به پایان رسید 28 ژوئن 2020 8.8 compared نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است ، در حالی که کل فروش خرده فروشی داخلی 13.7 کاهش یافته است.
 • خرده فروشی فروشگاه مقایسه ای Pie Five برای 53 هفته به پایان رسید 28 ژوئن 2020 15.7٪ نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافت ، در حالی که کل فروش خرده فروشی در کل سیستم 37.4٪ کاهش یافته است.
 • درآمد کل تلفیقی 18.6٪ در سال 2020 کاهش یافته است 10.0 میلیون دلار.
 • درآمد خالص قبل از مالیات توسط 0.6 میلیون دلار به از دست دادن 0.2 میلیون دلار در سال مالی 2020 در مقایسه با از دست دادن 0.8 میلیون دلار در سال 2019 مالی.
 • درآمد خالص کاهش یافت 3.5 میلیون دلار به از دست دادن خالص از 4.2 میلیون دلار برای سال مالی 2020 در مقایسه با ضرر خالص 0.7 میلیون دلار در سال قبل
 • به طور كامل رقیق شده ، این شركت ضرر خالص خود را گزارش داد 0.28 دلار به ازای هر سهم در سال مالی 2020 در مقایسه با ضرر خالص 0.05 دلار به ازای هر سهم در سال قبل
 • EBITDA تنظیم شده از 0.6 میلیون دلار برای سال مالی 2020 یک بود 0.2 میلیون دلار افزایش نسبت به سال قبل
 • واحدهای داخلی پیتزا مسافرخانه در طول سال چهار کاهش یافت و مجموع واحدهای داخلی را در پایان سال مالی 2020 به 151 واحد باز کرد.
 • واحدهای بین المللی پیتزا مسافرخانه در طول سال ده واحد کاهش یافت و مجموع واحدهای بین المللی در پایان سال مالی 2020 افتتاح به 38 واحد.
 • پای پنج واحد در طول سال شانزده کاهش یافت و مجموع واحدهای باز شده در پایان سال مالی 2020 به 42 واحد رسید.

وی گفت: “بیماری همه گیر COVID-19 چالش های بی سابقه ای برای هر دو مارک تجاری ما ایجاد کرده است ، اما با پیشرفت تلاش های بهبودی ، دیدن تمرکز ما بر روی ایمنی ، راحتی ، کیفیت و ارزش در مشتریان ما بسیار دلگرم کننده است.” براندون سولانو، مدیر ارشد اجرایی Rave Restaurant Group ، Inc. “من همچنان از پاسخ هماهنگ تیم پشتیبانی مارکتینگ و رستوران خود برای هدایت ترافیک و فروش بیشتر از طریق کانالها و عملیات جدید الهام می گیرم.”

سولانو گفت: “ما در پیتزا مسافرخانه با راه اندازی Buffet Right-Way و تکیه بر تحویل خانه شخص ثالث برای افزودن جریان های درآمد جدید ، بر روی بازگشایی اتاق های غذاخوری با خیال راحت تمرکز داریم.” “اولویت اصلی ما این است که اطمینان حاصل کنیم مهمانان در داخل اتاق ناهار خوری ما احساس امنیت می کنند و بوفه جدید Right-Way ما این است که تجربه بوفه مشابهی را با اقدامات ایمنی بیشتر به آنها ارائه دهیم. بازخورد مهمان بسیار مثبت بوده است ، به طوری که بسیاری از مشتریان از آنها قدردانی می کنند برای لذت بردن از همان تنوع و کیفیت پیتزا مسافرخانه که بیش از 60 سال آنها را دوست داشته اند. برای مهمانانی که احساس راحتی بیشتری از لذت بردن از پیتزا مسافرخانه در خانه دارند ، Buffet To-Go بدون تماس ما هنوز برای حمل و تحویل در دسترس است. علاوه بر این ، 40٪ سیستم ما از تحویل در خانه شخص ثالث استفاده می کند و پیش بینی می کنیم این تعداد همچنان افزایش یابد. “

سولانو گفت: “اکثر مکانهای Pie Five ما از تحویل شخص ثالث استفاده می کنند و ما همچنان از برنامه وفاداری Circle of Crust به عنوان یک راننده ترافیک برای نام تجاری استفاده می کنیم.” “علاوه بر این ، ما همچنین در حال کار بر روی پیشرفت های جالب جدید منو هستیم که باید در اواخر امسال آزمایش شوند و تلاش ها را برای بهره وری عملیاتی و تجربه مثبت مهمان متمرکز می کنیم.”

کلینت فندلی، معاون رئیس امور مالی در RAVE ، اظهار داشت: “درآمد قبل از مالیات 32 هزار دلار برای سه ماهه چهارم مالی 2020 منعکس کننده تلاش های تهاجمی ما برای کنترل هزینه ها در برابر کاهش درآمد ناشی از همه گیری COVID-19 است. برای تمام سال های مالی 2020 ، 0.2 میلیون دلار ضرر قبل از مالیات 0.6 میلیون دلار بهبود نسبت به سال مالی 2019 بیشتر به دلیل کاهش هزینه های کاهش ارزش است. ضرر خالص 4.2 میلیون دلار برای کل سال مالی 2020 عمدتا نتیجه هزینه مالیات بر درآمد بود 4.1 میلیون دلار قابل انتساب به کمک هزینه ارزیابی دارایی های مالیاتی معوق ما در سه ماهه سوم. ما معتقدیم که اقدامات بودجه ای که طی چند ماه گذشته انجام داده ایم و عملکرد مالی ما در طی این بیماری همه گیر بی سابقه ، نویدبخش آینده شرکت است. “

اقدامات مالی غیر GAAP

صورتهای مالی شرکت مطابق با ایالات متحده اصول پذیرفته شده حسابداری (“GAAP”). با این حال ، شرکت همچنین اقدامات مالی غیر GAAP خاصی را ارائه داده و درباره آنها به عنوان اندازه گیری عملکرد عملکرد در مورد سرمایه گذاران بحث و تبادل نظر می کند. مدیریت همچنین ممکن است از این اقدامات مالی غیر GAAP در ارزیابی اثربخشی استراتژی های تجاری و برای برنامه ریزی و بودجه بندی استفاده کند. با این حال ، نباید این اقدامات مالی غیر GAAP را به عنوان جایگزین یا جایگزین صورتهای مالی آن که مطابق با اصول حسابداری پذیرفته شده عمومی تهیه شده ، مشاهده کرد.

این شرکت EBITDA و EBITDA تعدیل شده را از اقدامات مهم مکمل عملکرد می داند که معمولاً توسط تحلیلگران اوراق بهادار ، سرمایه گذاران و سایر اشخاص علاقه مند به صنعت ما مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت معتقد است که EBITDA بدون تأثیر هزینه های متأثر از روش های تأمین مالی ، روش های حسابداری و محیط مالیات ، در ارزیابی نتایج عملیات خود برای سرمایه گذاران مفید است. این شرکت معتقد است که EBITDA تعدیل شده با در نظر گرفتن هزینه های غیرعملیاتی یا غیرتکراری ، اطلاعات مفید دیگری را به سرمایه گذاران ارائه می دهد تا اندازه گیری عملکرد عملیاتی را مقایسه کند که از دوره به دوره دیگر قابل مقایسه است. مدیریت همچنین از این اقدامات مالی غیر GAAP برای ارزیابی عملکرد عملیاتی ، ارزیابی اثربخشی استراتژی های تجاری ، پیش بینی نیازهای سرمایه ای در آینده ، بودجه بندی و سایر اهداف برنامه ریزی استفاده می کند.

“EBITDA” نشان دهنده سود قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک است. EBITDA تعدیل شده نشان دهنده سود قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک ، هزینه جبران سهام ، هزینه های تفکیک ، فروش سود / ضرر دارایی ها ، هزینه های مربوط به کاهش ارزش ، هزینه های فروشگاه بسته و غیر عملیاتی است. سازگاری این اقدامات مالی غیر GAAP با درآمد خالص همراه با صورتهای مالی همراه است.

توجه به اظهارات آینده نگر

برخی از اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی ، غیر از اطلاعات تاریخی ، ممکن است اظهاراتی آینده نگرانه در مفهوم قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 تلقی شود و قرار است تحت پوشش بندرگاه های امن ایجاد شده در آن قرار گیرد. این گزاره های آینده نگر براساس انتظارات فعلی است که شامل خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات بی شماری است. مفروضات مربوط به این اظهارات آینده نگرانه شامل قضاوت درمورد سایر موارد ، شرایط اقتصادی ، رقابتی و بازار آینده ، چارچوب نظارتی و تصمیمات تجاری آینده است که پیش بینی دقیق همه آنها دشوار یا غیرممکن است و بسیاری از آنها فراتر از حد مجاز است. کنترل RAVE Restaurant Group، Inc. گرچه تصور می شود که مفروضات زیربنایی این گزاره های آینده نگر منطقی است ، اما هر یک از فرضیات می تواند نادرست باشد و بنابراین ، نمی توان اطمینان داشت که هر گزاره آینده نگرانه درست خواهد بود . با توجه به عدم اطمینان قابل توجهی که در این اظهارات آینده نگر وجود دارد ، درج چنین اطلاعاتی نباید به منزله ارائه دستیابی به اهداف و برنامه های RAVE Restaurant Group، Inc تلقی شود.

درباره RAVE Restaurant Group، Inc.

در سال 1958 تاسیس شد دالاسمبتنی بر گروه رستوران RAVE [NASDAQ: RAVE] دارای 231 شرکت رستوران Pie Five Pizza و Pizza Inn و کیوسک های Pizza Inn Express داخلی و بین المللی دارای 231 شرکت Pie Five Pizza و یا امتیاز یا مجوز است. Pizza Inn یک زنجیره بین المللی است که شامل پیتزاهای تازه ساخته شده ، همراه با سالاد ، ماکارونی و دسر است. شرکت Pie Five Pizza پیشتاز در فضای در حال رشد سریع و سریع پیتزا است. Pizza Inn Express یا PIE در حال ایجاد فرصت های منحصر به فرد برای تهیه پیتزای تازه تهیه شده از فروشگاه های غیر سنتی است. سهام عادی شرکت با نماد “RAVE” در بازار سرمایه نزدک ذکر شده است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.raverg.com مراجعه کنید.

مخاطب:
روابط سرمایه گذار
گروه رستوران RAVE ، شرکت
469-384-5000

RAVE RESTAURANT GROUP، INC.

بیانیه های تلفیقی عملکردها

(در هزاران ، به غیر از مقدار هر سهم)سه ماه به پایان رسید


سال مالی به پایان رسید

28 ژوئن ،


30 ژوئن ،


28 ژوئن ،


30 ژوئن ،

2020


2019


2020


2019درآمد:

1617 دلار


3،063 دلار


10،028 دلار


12319 دلار
هزینه ها و مخارج:

هزینه فروش

86


405


439


1،120


مخارج عمومی و اجرایی

920


651


5،503


5،274


هزینه های حق رای دادن

487


937


3،051


3،778


هزینه های قبل از افتتاحیه

سود فروش دارایی ها

(31)


(301)


(24)


(551)


کاهش ارزش دارایی های طولانی مدت و سایر هزینه های اجاره

44


1،275


880


1،664


بدهی بد

14


1054


53


1،265


هزینه بهره

20


27


95


104


هزینه استهلاک و استهلاک

45


81


186


466کل هزینه ها و هزینه ها

1585


4،129


10183


13،120
درآمد (ضرر) قبل از مالیات

32


(1066)


(155)


(801)


هزینه مالیات بر درآمد (سود)

1


(239)


4،078


(51)

درآمد خالص (ضرر)

31


(827)


(4،233)


(750)
درآمد / (ضرر) به ازای سهام مشترک – مبانی:

0.00 دلار


دلار (0.05)


دلار (0.28)


دلار (0.05)
درآمد / (ضرر) به ازای هر سهام مشترک – رقیق شده:

0.00 دلار


دلار (0.05)


دلار (0.28)


دلار (0.05)میانگین سهام مشترک توزین – پایه

15،194


15،072


15،144


15،070
میانگین وزنی مشترک و

سهام مشترک رقیق کننده بالقوه برجسته

15992


15،072


15،144


15،070
به یادداشتهای همراه در صورتهای مالی تلفیقی مراجعه کنید.

RAVE RESTAURANT GROUP، INC.

ترازهای تلفیقی

(در هزاران ، به غیر از مقدار سهام)
28 ژوئن ،


30 ژوئن ،2020


2019


دارایی های


دارایی های فعلی

پول نقد و معادل


2969 دلار


2،264 دلار

پول توقیف شده


234


233

حساب های دریافتنی ، کمک هزینه کمتر برای بدهی های بد

به ترتیب 269 و 209 دلار


965


1،191

اسکناس های دریافتنی ، بهای کمتری برای بدهی بد به ترتیب 0 و 916 دلار


546


389

موجودیها7

مالیات بر درآمد دریافتنی4

املاک نگهداری شده برای فروش231

هزینه های قرارداد معوق


44


38

هزینه های پیش پرداخت و سایر موارد


174


346

کل دارایی های جاری


4،932


4703


دارایی های بلند مدت

اموال، ماشین آلات و تجهیزات، خالص


366


500

اجاره عملیاتی حق استفاده از دارایی ، خالص


3،567


دارایی های نامشهود با عمر مشخص ، خالص


155


196

اسناد بلند مدت دریافتنی


449


735

دارایی مالیاتی معوق ، خالص4،060

اتهامات قرارداد بلند مدت


231


232

سپرده ها و سایر موارد


5


کل دارایی


9705 دلار


10،426 دلار


تعهدات و حقوق سهامداران

تعهدات فعلی

حساب های قابل پرداخت – تجارت


446 دلار


400 دلار

حساب های قابل پرداخت – اختلالات فسخ اجاره


407


832

هزینه های تعهدی


775


834

اجاره معوق


0


37

مسئولیت اجاره عملیاتی ، جاری


632


0

درآمد معوق


254


275

کل بدهی های جاری


2514


2،378


بدهی بلند مدت

یادداشت های قابل تبدیل


1،549


1،584

وام PPP


657


0

اجاره معوق ، خالص از قسمت فعلی


0


397

بدهی اجاره عملیاتی ، خالص از سهم فعلی


3،471


0

درآمد معوق ، خالص از سهم فعلی


960


1561

سایر بدهی های بلند مدت


51


72

کل بدهی


9202


5992


تعهدات و تعهدات (توجه داشته باشید J)


حقوق صاحبان سهام

سهام عادی ، 0.01 دلار ارزش اسمی مجاز 26،000،000

سهام؛ به ترتیب 22،550،376 و 22،208،141 سهم منتشر کرد.

به ترتیب 15،465،222 و 15،090،837 سهم برجسته


225


222

اضافی پرداخت در پایتخت


33،531


33،327

کسری انباشته


-8،716


-4،483

سهام خزانه بهای تمام شده

سهام خزانه داری: به ترتیب 7،085،154 و 7،117،304


-24،537


-24،632

حقوق صاحبان سهام کل


503


4،434کل بدهی ها و حقوق صاحبان سهام


9705 دلار


10،426 دلار


به یادداشتهای همراه صورتهای مالی تلفیقی مراجعه کنید.


RAVE RESTAURANT GROUP، INC.

بیانیه های تلفیقی متراکم جریان های نقدی

(به هزاران نفر)
سال مالی به پایان رسید28 ژوئن ،


30 ژوئن ،2020


2019


جریان های نقدی از فعالیت های عملیاتی:

ضرر خالص


دلار (4،233)


دلار (750)


تنظیمات برای تطبیق ضرر خالص با پول نقد


ارائه شده توسط (مورد استفاده در) فعالیت های عملیاتی:


کاهش ارزش دارایی های طولانی مدت و سایر هزینه های اجاره

880


1،664هزینه جبران سهام

(104)


36استهلاک و استهلاک

145


423استهلاک دارایی اجاره عملیاتی

471
استهلاک دارایی های نامشهود با عمر مشخص

41


43استهلاک هزینه های انتشار بدهی

29


22سود فروش دارایی ها را بدست آورید

(24)


(551)پیش بینی بدهی بد (حساب های دریافتنی)

53


349پیش بینی بدهی بد (اسکناس قابل دریافت)


916دارایی مالیات بر درآمد معوق (خالص)

4،060


(198)


تغییر در دارایی ها و بدهی های عملیاتی:


حساب های دریافتنی

132


226یادداشت های عملیاتی قابل دریافت

104


50موجودیها

7


(1)هزینه های پیش پرداخت ، سپرده ها و سایر موارد ، خالص

167


(446)پول توقیف شده

(1)
درآمد معوق

(587)


(409)حساب های قابل پرداخت – تجارت

46


(21)حساب های قابل پرداخت – اختلالات فسخ اجاره

(985)


(418)مسئولیت اجاره عملیاتی

(494)
هزینه های تعهدی ، اجاره معوق و سایر موارد

(67)


(276)وجه نقد (استفاده شده در) توسط فعالیتهای عملیاتی تأمین می شود

(360)


659جریان های نقدی از طریق سرمایه گذاری فعالیت ها:

یادداشت های دریافتی از فروش دارایی های ثابت

123


201


درآمد حاصل از فروش دارایی ها


11


هزینه های سرمایه ای

(56)


(81)وجه نقد حاصل از فعالیت های سرمایه گذاری

67


131جریان های نقدی از فعالیت های مالی:

درآمد حاصل از فروش سهام

357


88


هزینه های صدور حقوق صاحبان سهام

(15)درآمد حاصل از وام PPP

657
وجوه نقد حاصل از فعالیتهای تأمین مالی

999


88


افزایش خالص وجه نقد و معادل آن

706


878

وجه نقد ، معادل پول نقد و وجه نقد محدود دوره

2497


1،619

وجه نقد ، معادل وجه نقد و پایان دوره نقدی محدود

3،203 دلار


2497 دلارافشای مکمل اطلاعات جریان نقدی

پرداخت نقدی برای:


علاقه

66 دلار


72 دلارمالیات بر درآمد

18 دلار


168 دلارفعالیت های غیر نقدی:


تبدیل اسکناس به سهام عادی

64 دلار


4 دلاریادداشت های قابل دریافت از فروش دارایی های ثابت

$ –


654 دلارحق اجاره عملیاتی دارایی هنگام تصویب

4150 دلار


$ –مسئولیت اجاره عملیاتی هنگام تصویب
4636 دلار


$ –


به یادداشتهای همراه به صورتهای مالی تلفیقی فشرده بدون حسابرسی مراجعه کنید.

RAVE RESTAURANT GROUP، INC.

EBITDA تنظیم شده

(در هزاران نفر)


سه ماه به پایان رسید


سال مالی به پایان رسید


28 ژوئن ،


30 ژوئن ،


28 ژوئن ،


30 ژوئن ،


2020


2019


2020


2019

درآمد خالص

31 دلار


دلار (827)


دلار (4،233)


دلار (750)

هزینه بهره

20


27


95


104

مالیات بر درآمد

1


(239)


4،078


(51)

استهلاک و استهلاک

45


81


186


466

EBITDA

97 دلار


دلار (958)


126 دلار


دلار (231)

هزینه جبران سهام (درآمد)


(374)


(104)


36

قطع شدن157


هزینه های قبل از افتتاح
ضرر (سود) فروش / دفع دارایی ها

(31)


(301)


(24)


(551)

کاهش ارزش دارایی های طولانی مدت و سایر هزینه های اجاره

44


1،275


880


1،664

درآمد فروشگاه پیش فرض و بسته Franchisee

(19)


(63)


(606)


(777)

هزینه های بسته و غیر عامل فروشگاه

87


87


137


238

EBITDA تنظیم شده است

178 دلار


دلار (334)


566 دلار


379 دلار

SOURCE RAVE رستوران گروه ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.raverg.com

شرکت Energizer Holdings ، تکمیل 800 میلیون دلار اسکناس ارشد و رضایت از شرایط قبل از بازخرید کامل 6.375٪ اسکناس های برجسته متعلق به سال 2026 را اعلام می کند.

ST لوئیز، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Energizer Holdings، Inc. (NYSE: ENR) (“شرکت”) امروز از اتمام موفقیت آمیز خصوصی خود که قبلاً اعلام شده بود ، خبر داد 800 میلیون دلار در مجموع مبلغ اصلی 4.375٪ اسکناس سالخورده بدهی سال 2029 (“یادداشت های جدید”) در یک پیشنهاد خصوصی ، مشروط به بازار و سایر شرایط عرفی. برخی از شرکتهای تابعه محدود داخلی شرکت ، یادداشت های جدید را بصورت مشترک و جداگانه ، به صورت ناامن تضمین می کنند.

شرکت از خالص درآمد حاصل از فروش یادداشت های جدید ، همراه با پول نقد در دسترس ، برای (i) تأمین بودجه بازخرید اسکناس 2026 (به شرح زیر) و (ii) پرداخت هزینه ها و هزینه های مربوط به بازخرید یادداشت های 2026 و ارائه یادداشت های جدید. در انتظار استفاده از سود خالص برای اهداف مندرج در این بند ، شرکت سود خالص را در یک حساب بانکی تفکیک شده و با بهره که توسط شرکت نگهداری می شود ، واریز کرده است.

همزمان با ارائه یادداشت های جدید ، شرکت اطلاعیه ای برای بازخرید مشروط برای بازخرید کامل آن صادر کرد 750 میلیون دلار جمع مبالغ اصلی مانده 6.375٪ یادداشتهای ارشد متعلق به سال 2026 (“یادداشتهای 2026”). امروز شرکت به متولی یادداشت های 2026 اطلاع داد که شرایط بازپرداخت مشروط برآورده شده اند و بازخرید یادداشت های 2026 در 16 اکتبر 2020.

یادداشت های جدید و ضمانت های مربوط به آنها برای فروش به خریداران م qualifiedسسه واجد شرایط در پیشنهاد اسکناس های ارشد معاف از ثبت طبق قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”) و به افراد غیر آمریکایی ارائه شد خارج از ایالات متحده مطابق با مقررات S تحت قانون اوراق بهادار.

یادداشت های جدید و ضمانت نامه های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده اند و مگر در مواردی که ثبت شده باشد ، امکان عرضه یا فروش در ایالات متحده مگر به موجب معافیت یا معامله ای که مشمول شرایط ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی نباشد. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هرگونه ضمانت نامه نیست و به منزله پیشنهاد ، درخواست یا فروش در هر حوزه قضایی نیست که چنین پیشنهادی ، خواستگاری یا فروش غیرقانونی باشد. این بیانیه مطبوعاتی مطابق با قانون 135 ج تحت قانون اوراق بهادار صادر می شود.

درباره شرکت Energizer Holdings، Inc.

شرکت انرژی دهنده ، شرکت (NYSE: ENR) ، دفتر مرکزی آن در سنت لوئیس ، میسوری، یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان باتری های اولیه ، چراغ های قابل حمل و محصولات مراقبت از خودکار ، عملکرد ، مبرد و عطر است. نمونه کارها مارک های شناخته شده جهانی شامل Energizer® ، Armour All® ، Eveready® ، Rayovac® ، STP® ، Varta® ، A / C Pro® ، Refresh Car Your! ® ، California Scents® ، Driven® ، Bahama & Co. ® ، LEXOL® ، Eagle One® ، Nu Finish® ، Scratch Doctor® و Tuff Stuff®. ماموریت Energizer به عنوان یک شرکت تولید کننده کالاهای مصرفی با مارک جهانی ، هدایت هزینه برای ارائه ارزش به مشتریان و مصرف کنندگان ما بهتر از دیگران است.

بیانیه های آینده نگر

این سند شامل هر دو عبارت تاریخی و آینده نگر است. اظهارات رو به جلو براساس واقعیت های تاریخی نیستند بلکه در عوض انتظارات ، برآوردها یا پیش بینی های ما در مورد نتایج یا رویدادهای آینده را شامل می شوند ، از جمله ، بدون محدودیت ، فروش آینده ، حاشیه ناخالص ، هزینه ها ، درآمد ، جریان های نقدی ، نرخ مالیات و عملکرد شرکت. این عبارات را به طور کلی می توان با استفاده از کلمات یا عبارات آینده نگر شناسایی کرد مانند “باور” ، “انتظار” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “ممکن است” ، “می تواند” ، “قصد” ، “باور” “تخمین” ، “برنامه” ، “هدف” ، “پیش بینی” ، “احتمال” ، “باید” ، “پیش بینی” ، “چشم انداز” یا سایر کلمات یا عبارات مشابه. این اظهارات تضمین کننده عملکرد نیستند و ذاتاً در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیاتی شناخته شده و ناشناخته هستند که پیش بینی آنها دشوار است و می تواند باعث شود نتایج واقعی ما با نتایج بیان شده در آن اظهارات تفاوت اساسی داشته باشد. ما نمی توانیم به شما اطمینان دهیم که هر یک از انتظارات ، برآوردها یا پیش بینی های ما محقق خواهد شد. اظهارات آینده نگرانه موجود در این سند فقط از تاریخ این سند ارائه می شود و ما از هرگونه تعهد به روزرسانی عمومی هر بیانیه آینده نگر برای انعکاس رویدادها یا شرایط بعدی صرف نظر می کنیم. عوامل متعددی می توانند باعث شوند نتایج واقعی و رویدادهای ما تفاوت معناداری با آنچه بیان شده یا ضمنی گفته های آینده نگر است ، از جمله ، بدون محدودیت:

 • شرایط اقتصادی و بازار
 • روند بازار در دسته هایی که ما در آن رقابت می کنیم.
 • تأثیر شیوع COVID-19 در تقاضای مصرف کننده ، هزینه ها ، مخلوط محصولات ، در دسترس بودن محصولات ما ، ابتکارات استراتژیک ما ، زنجیره تأمین جهانی ما و شرکای ما ، عملیات و مسیرهای بازار.
 • توانایی ما در ادغام مشاغل ، تحقق نتایج پیش بینی شده مشاغل به دست آمده و به دست آوردن صرفه جویی در هزینه ، هم افزایی و سایر مزایای پیش بینی شده مشاغل خریداری شده در بازه زمانی پیش بینی شده یا به طور کلی.
 • تأثیر مشاغل به دست آمده در عملیات تجاری ما.
 • موفقیت محصولات جدید و توانایی توسعه مداوم و بازاریابی محصولات جدید.
 • توانایی ما در جذب ، حفظ و بهبود توزیع با مشتریان اصلی ؛
 • توانایی ما در ادامه تبلیغات برنامه ریزی شده و سایر هزینه های تبلیغاتی.
 • توانایی ما در اجرای به موقع ابتکارات استراتژیک ، از جمله بازسازی ، و تغییرات بازار بین المللی به روشی که تأثیر مثبتی بر وضعیت مالی و نتایج عملیات ما بگذارد و فعالیت های تجاری ما را مختل نکند.
 • تأثیر ابتکارات استراتژیک ، از جمله بازسازی ، در روابط ما با کارمندان ، مشتریان و فروشندگان.
 • توانایی ما در حفظ و بهبود سهم بازار در دسته هایی که علی رغم افزایش فشار رقابتی در آنها فعالیت می کنیم.
 • قدرت مالی توزیع کنندگان و تامین کنندگان ؛
 • توانایی ما در بهبود عملیات و تحقق بخشیدن به صرفه جویی در هزینه ها.
 • تأثیر انگلستان روابط تجاری آینده پس از خروج از اتحادیه اروپا ؛
 • تأثیر نرخ ارز خارجی و کنترل ارز ، و همچنین جبران خالص ها ؛
 • تأثیر شرایط نامساعد یا غیر منتظره آب و هوایی ؛
 • عدم اطمینان از توقف مورد انتظار LIBOR و انتقال به هر معیار نرخ بهره دیگر ؛
 • تأثیر مواد اولیه و سایر هزینه های کالا ؛
 • تأثیر تغییرات قانونی یا تعیین مقررات یا تغییرات مقامات فدرال ، ایالتی و محلی و خارجی ، از جمله تعیین گمرک و تعرفه ها ، و همچنین تأثیر تغییرات احتمالی در قوانین ، سیاست ها و مقررات مالیاتی ؛
 • هزینه ها و آسیب های شهرت مرتبط با حملات سایبری یا نقض امنیت اطلاعات یا سایر رویدادها ؛
 • تأثیر ادعاهای تبلیغاتی و مسئولیت محصول و سایر دعاوی؛ و
 • انطباق با میثاق های بدهی و حفظ رتبه های اعتباری و همچنین تأثیر بهره و بازپرداخت اصل بدهی موجود و هرگونه بدهی در آینده.

علاوه بر این ، سایر خطرات و عدم قطعیت هایی که در حال حاضر برای ما شناخته نشده اند و یا غیرمادی می دانند ، می توانند بر صحت اظهارات آینده نگرانه تأثیر بگذارند. لیست فاکتورهای بالا گویا است ، اما به هیچ وجه جامع نیست. تمام اظهارات آینده نگر باید با درک عدم اطمینان ذاتی آنها ارزیابی شود. خطرات و عدم اطمینان های اضافی شامل مواردی است که هر از گاهی در اسناد عمومی ما ثبت می شود ، از جمله مواردی که تحت عنوان “عوامل خطر” در فرم 10-K ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“کمیسیون”) شرح داده شده است 19 نوامبر 2019 و فرم 10-Q ما در کمیسیون ثبت شده است 5 آگوست 2020.

SOURCE Energizer Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

www.energizer.com

کمپین تبلیغاتی ویندوز آندرسن جدید باعث تازه شدن نام تجاری به زندگی می شود

این تبلیغات پس از تحولات جسورانه نام تجاری در ماه فوریه گذشته انجام می شود که شامل یک آرم جدید و عنوان الهام بخش است. هدف از این تازه سازی ، الهام بخشیدن به صاحبان خانه و ایجاد مخاطبان حرفه ای تجارت از طریق تجارب مشترک امکان ، شادی و ارتباط است.

وی گفت: “این کمپین بیش از هر زمان دیگری مرتبط است ، زیرا خانواده ها در حال یافتن وقت با یکدیگر هستند و تمرکز زیادی بر روی خانه دارند.” آنی زیپفل، معاون ارشد و مدیر ارشد بازاریابی اندرسن. “اکنون همه چیز به معنای خیلی بیشتر است. این کارزار جدید ، خانواده های واقعی آندرسن را در لحظات شاد و واقعی خانوادگی برجسته می کند ، همه به این دلیل که پنجره ها و درهای ما فضاهایی را ایجاد می کنند که این امکان را می دهد!”

در این تبلیغات داستان های الهام بخشی از خانه های واقعی آندرسن و همچنین بازیگران دیده می شود که از لحظاتی که در خانه خود از طریق دریچه پنجره ها و درهای آندرسن ایجاد می کنند لذت می برند. این کمپین یکپارچه از طریق تلویزیون ، هولو ، یوتیوب ، اینستاگرام ، فیس بوک ، Pinterest ، نمایش برنامه ای ، صدای دیجیتال و واحدهای دیجیتال سفارشی به دست مصرف کنندگان می رسد.

درباره شرکت آندرسن
آندرسن در سال 1903 بر اساس فلسفه کار “همه با هم” برای وعده دادن به مشتریان خود تاسیس شد. هر روز ، بیش از 10 هزار کارمند شرکت قادر به تصور آنچه ممکن است و انجام درست است. آندرسن محصولاتی را برای نحوه زندگی مردم ، عملکردی بی نظیر برای راحتی و امنیت صاحبان خانه و گزینه های طراحی بی پایان برای دستیابی به هر سبک ارائه می دهد.

دفتر مرکزی این شرکت در Bayport، Minn.، Andersen Corporation و شرکتهای تابعه آن تولید و تولید پنجره و درب محصولات تحت مارک های Andersen® ، Renewal توسط Andersen® ، EMCO® ، Weiland® ، MQ ™ و Heritage ™ است. آندرسن ، یک شرکت خصوصی ، سایت های تولیدی را در سراسر آمریکای شمالی و اروپا اداره می کند. آندرسن به عنوان شریک سال بهترین آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده 2019 ENERGY STAR – جایزه تعالی پایدار کسب کرده است. به ما در andersenwindows.com مراجعه کنید.

ما را در FacebookAndersenWindows، Twitter دنبال کنید AndersenWindows، و اینستاگرامandersen_windows.

* برای جزئیات ضمانت از andersenwindows.com بازدید کنید

SOURCE Andersen Corporation

لینک های مربوطه

https://www.andersenwindows.com


Chandon México برچسب جدید خود Chandon Rosé را راه اندازی می کند ، “El Día de la Ceja” را جشن می گیرد

ژان و جین ؛ بنیانگذاران Benefit Cosmetics از سال 1976 شروع به طراحی ابرو کردند … به همین دلیل سال به سال در ماه اکتبر “جهانی ملی ابرو” را در سراسر جهان جشن می گیرند و رکوردهای طراحی ابرو را می شکنند. بدون تردید ، امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست و Chandon Rosé به این جشن اضافه می شود و با ایجاد لمس حباب انگیز ، زیرا با Chandon؛ #SiempreHayRazones تا ما را دلگرم کند.

شاندون روز این رنگ صورتی روشن ، رایحه های تازه میوه های قرمز و نت های گل کاملاً معطر با رایحه پرالین دارد. روی کام ، این یک شراب گازدار است که با رایحه های میوه ای ، شدت و خامه ای خود شگفت زده می کند. ایده آل برای لذت بردن از یک بعد از ظهر با دوستان ، در یک تراس ، در یک صبحانه یا با این دستور العمل کوکتل با Chandon Rosé:

“زندگی در روزنه”
عناصر:

 • 3 تکه یخ
 • آب لیچی 3 اونس
 • 5 اونس شاندون روز
 • 3 برش توت فرنگی
 • آب نبات پنبه ای صورتی را تزئین کنید
 • جام شراب سفید.

روش تهیه:

 1. اضافه کردن یخ به لیوان شراب ما
 2. آب لیچی را اضافه کنید
 3. برش های توت فرنگی را اضافه کنید ،
 4. سپس آب نبات را اضافه کنید
 5. ما را اضافه کنید شاندون روز
 6. در آخر خوب مخلوط کنید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید chandon_ar #SiempreHayRazones.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1284306/Arte_Final.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1284307/logo_chandon.jpg

منبع Chandon

منبع Chandon

بهترین استخرها با بهترین پمپ شروع می شوند

جدید جندی® ePump برای افزایش صرفه جویی در انرژی و نصب آسان تر طراحی شده است

سن دیگو، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Fluidra ،® تولید کننده پیشرو تمیز کننده های استخر و تجهیزات استخر نوآورانه ، ePump performance با عملکرد پیشرفته جدید خود را با موتور پیشرفته جدید به منظور افزایش قدرت و کارایی و نصب و نگهداری آسان تر برای متخصصین استخر ، به روز کرده است.

پمپ بهینه برای استفاده در هنگام ساخت استخرهای پیشرفته و چند منظوره ، Jandy ePump برای صرفه جویی در مصرف کنندگان استخر طراحی شده است 1100 دلار در هزینه های برق * در حالی که عملکرد آرام با فناوری منحصر به فرد “پمپ آرام” را فراهم می کند که دینامیک جریان را در داخل پمپ کنترل می کند تا صدای کمتری ایجاد کند.

مجهز به بزرگترین ظرفیت سبد سطح صاف صنعت برای کاهش تعمیر و نگهداری و عملکرد برتر ، ePump بهبود یافته همچنین با ارائه انواع امکانات نصب ، انعطاف پذیری بیشتری را با تنظیم پد استخر فراهم می کند.

ePump موجود در مدل های 2.2 و 2.7 THP ، دارای پورت RS485 Quick Connect برای نصب و خدمات سریعتر است و توسط یک موتور با سرعت متغیر ولتاژ دوگانه سنجش خودکار تأمین می شود که به طور خودکار منابع تغذیه 115 یا 230 ولت را تشخیص داده و سازگار می کند. .

بعلاوه ، ePump دارای دو رله کمکی مستقل است که پمپ را قادر می سازد تا تجهیزات اضافی استخر مانند کلر ساز نمک و / یا پمپ تقویت کننده را بدون نیاز به تایم کلاک جداگانه کنترل کند. وقتی صاحبان خانه با iQPUMP01 جندی جفت شوند ، می توانند از یک سیستم اتوماسیون ساده و کم هزینه کنترل شده از طریق برنامه پیشرو صنعت iAquaLink® لذت ببرند. علاوه بر این ، کنتاکت های خشک روی صفحه رله های دستگاه های خارجی را برای کنترل زمان کار و پمپ پمپ و بدون نیاز به کنترل کننده پمپ با سرعت متغیر سنتی مجاز می دانند.

Jandy ePump کاملاً قابل برنامه ریزی و قابل تنظیم است و قادر به کار با خط کامل سیستم های اتوماسیون Jandy® AquaLink® ، iQPUMP01 یا کنترل کننده JEP-R است. علاوه بر این ، تنظیم آسان کنترل کننده به طور خودکار اتصال به یک سیستم اتوماسیون یا یک کنترل کننده سنتی را تشخیص می دهد و نیازی به تنظیم دستی تنظیمات نیست.

* بر اساس یک استخر 28000 گالنی با دو گردش مالی در روز با هزینه انرژی 0.195 دلار/ کیلووات ساعت در مقابل پمپ های یک سرعت قابل مقایسه ؛ هنگامی که مطابق با الزامات قابل استفاده 10 CFR 429 آزمایش می شود.

درباره Fluidra
Fluidra یک شرکت در فهرست عمومی است که متمرکز بر تولید محصولات ، خدمات نوآورانه و راه حل های اینترنت اشیا برای بازارهای استخرهای مسکونی و تجاری در سطح جهان است. این شرکت در بیش از 45 کشور جهان فعالیت می کند و دارای مجموعه ای از شناخته شده ترین و معتبرترین مارک های صنعت از جمله Jandy است.®، قطبی®، و زودیاک®. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Fluidra ، به fluidrausa.com مراجعه کنید یا با شماره 800-822-7933 تماس بگیرید.

منبع Fluidra

لینک های مربوطه

http://fluidrausa.com

نحوه رانندگی در هنگام حرکت و ارسال Covid-19

DUBLIN، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گزارش “Store of the Future 2020: How to Drive Footfall Through and Post Covid-19” به ResearchAndMarkets.com ارائه.

Covid-19 همه چیز را تغییر داده است و منصفانه است که بگوییم در بحث خرده فروشی ، صنعت فناوری به طور گسترده ای به سطح بالاتری رسیده است. از طرف دیگر ، بسیاری از راه حل های توصیف شده در این گزارش از مدتی قبل وجود داشته است – و اکنون نشان دهنده شراب قدیمی در بطری های جدید است. تنها تازگی واقعی و نوآوری واقعی همچنان Amazon Go و فناوری کنارگذاشتن آن است. گفته شد ، اکنون بسیاری از راه حل ها به دلیل تغییر شرایط ایجاد شده توسط شیوع Covid-19 ، در جلوه ای جدید ظاهر می شوند. در حالی که به عنوان مثال ، یک راه حل با قابلیت بینایی رایانه برای اضافه کردن قیمت ها در زمان واقعی ، عمدتا مربوط به از بین بردن هزینه ها ، همراه با بازرسی دستی کارکنان و بهبود توان جریان است ، اکنون همه چیز در مورد مسائل بهداشتی و جلوگیری از تماس انسانی ، نقاط تماس و از بین بردن صف ها. به عبارت دیگر ، ما نه تنها در خود راه حل ها ، بلکه در بازاریابی پیرامون موارد و قابلیت های استفاده از آنها ، یک محوری بزرگ دیده ایم.

با این وجود ، هر دهه مفاهیم خرده فروشی انقلابی جدید ظهور می کند (فروشگاه اپل خرده فروشی لوازم الکترونیکی را زیر و رو کرد) و ناشر فکر می کند Peloton یکی از این بازیگران است. مانند اپل ، استراتژی Peloton با فروش محصول خود کمک می کند ، خرده فروش موفق شده است شبکه های اجتماعی ، بازی و تناسب اندام را با مدل اشتراک و قرعه کشی قابل توجه خریداران از مکان های خود ترکیب کند.

بدیهی است که ردیابی آنچه Peloton انجام می دهد و یا اینکه چگونه یک خرده فروش کفش در حال اجرا بر این بحران غلبه می کند ، در نگاه اول برای سایر بخشها محدودیت مفید خواهد داشت ، اما عناصری وجود دارد که می توانند در سایر مدلهای تجاری گنجانده شوند – به ویژه در مورد ارتباطات رسانه های اجتماعی ، جوامع آنلاین ، تعامل و مشارکت مانند.

سایر نمونه های خرده فروشی در حال حاضر موفق ، به شدت به نوعی یا به شکل آنلاین درگیر می شوند ، اعم از ایستگاه های مختلف کلیک و جمع آوری (بدون سرنشین) ، فروشگاه های خودکار ، کمدهای نگهداری و ماشین های فروش یا خرده فروشان که از پیشنهادهای نوع Zoom برای فروش به خریداران در خانه استفاده می کنند. فروشگاه های موجودی صفر یک وارونگی از این مفهوم است و باید به خوبی با لباس کار کند (مخصوصاً در مواردی که استفاده از اتاق تغییر مکان بسیار محدود شده است).

حتی اکنون تکنیک هایی وجود دارد که چگونه خرده فروشان می توانند به فروشگاه های خود بروند ، بسیاری از آنها شامل فناوری هستند ، اما نه همه آنها. بیشتر این راز در خرده فروشان استفاده از مکان های فروشگاه خود به روشی بسیار بهتر برای بازیابی اصالت و بومی سازی فروشگاه هایشان است. و ناشر به معنای ساخت MFC در مجاورت فروشگاه های آنها نیست (حتی اگر این یک راه حل خوب برای برخی از خرده فروشان باشد).

در هر صورت ، همراه با تغییر به سمت آنلاین ، قفل شدن و متعاقباً کاهش آن نشان داده است که بسیاری از خرده فروشی های فیزیکی در وضعیت نامطلوبی قرار دارند. پس چه اتفاقی خواهد افتاد؟ تأثیر احتمالی رکود اقتصادی باعث خواهد شد بسیاری از مشاغل به دیوار بروند و بیکاری به سرعت افزایش یابد ، بنابراین انتظار می رود تغییر کانال به تخفیف دهندگان (آلدی و لیدل دوباره برنده شوند). در خیابان های بزرگ ، با ورشکستگی های خرده فروشی که در بخش املاک و اجاره ها و رژیم های نرخ (تغییر در بالادست صندوق های بازنشستگی به عنوان سرمایه گذاران املاک و PE و غیره گسترش می یابد) ، پریشانی بزرگی ایجاد خواهد شد. برای همه خرده فروشان زنده مانده ، سرعت عظیمی در روند دیجیتالی شدن در جریان است.

تحلیلگران معتقدند نسل جدید فروشگاه های مجهز به فناوری جایگزین مدل قدیمی مورد ضرب و شتم آنلاین و Covid-19 می شوند. سرانجام ، فناوری به تنهایی خرده فروشان را از بحران عبور نخواهد داد ، اما نقشی اساسی در یافتن راه حل یا بسیاری از راه حل های جزئی خواهد داشت که در ترکیب آن چیزی شبیه بازگشت به عادی قبل از دوره Covid فراهم می کند.

عناوین اصلی تحت پوشش:

1. خلاصه اجرایی

2. مجموعه جدیدی از شرایط ، ویروس کرونا و افسردگی آینده

3. راه حل های فنی

4. بازگشت قیمت بیش از ارزش ، همانطور که رکود اقتصادی شروع به گاز گرفتن می کند

5. به سمت آینده بدون پول؟ ویروس کرونا ویروس ها را تسریع می کند

6. صندوق های انقلابی ، فروشگاه آینده

7. سوال اساسی پای پا بعد از تابستان از دست رفته سال 2020

8. نحوه راندن پا: نمونه های موردی ، Peloton

9. نحوه رانندگی در Footfall: نمونه های موردی – تورهای پیاده روی ، خوش آمدگویی و حمایت مالی از گردشگران اجتماعی و حمایت مالی

10. خرده فروشی و فروشگاه های Zero Inventory را بزرگنمایی کنید ، به ماهیگیری در جایی که ماهی است بروید

11. کمد ، فروشگاه های بدون سرنشین ، کلیک و جمع آوری ، یکی از بزرگترین برندگان Coronavirus

12. ربات ها ، ظهور ماشین ها

13. مراکز تحقق خرد ، راه حل فضای غیرمولد

14. Takeoff Technologies ، رهبر اولیه بازار

15. Alphabot / Alert ، راه حل Walmart

16. همکاری آمازون و دماتیک مدل MFC را تأیید می کند

17. توصیه ها و چشم انداز

18. منابع


شرکت های ذکر شده

 • Ahold Delhaize
 • آلبرتسون
 • آلدی
 • آمازون
 • سیب
 • بامبوزر
 • بونوبوس
 • غاز کانادا
 • Chowbotics
 • کلورون
 • ده گانه
 • دیور
 • دونلم
 • ورزش کوهستانی الیس بریگام
 • یخچال کشاورز
 • FedEx
 • خاصیت فریزر
 • H&M
 • جان لوئیس
 • کسکو
 • Knapp
 • لیدل
 • Lifvs
 • نست
 • نوردستروم
 • پلوتون
 • سدانو
 • ستاره پیما
 • ویکفرن
 • والمارت
 • ویلبهاوس
 • وولورث

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/t0lgv4 مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیقات بازار بین المللی و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات مربوط به بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع اصلی ، شرکت های برتر ، محصولات جدید و آخرین روند را به شما ارائه می دهیم.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

صبحانه برای دسر؟ Dippin ‘Dots اعلامیه جدید عطر و طعم با مدت زمان محدود ، غلات Frooty را صادر می کند

عطر و طعم جدید صورتی روشن ترکیب محبوب صبحانه شیر و غلات میوه ای را به عنوان بستنی مهره ای منجمد دوباره تصور می کند. برای هر کسی که از نوشیدن شیر پس از خوردن یک کاسه غلات لذت می برد ، این عطر و طعم بستنی برای شماست. مهمانان می توانند آن را در هر یک از مراکز فروش کیوسک و مرکز خرید Dippin ‘Dots’ 120+ پیدا کنند. برای یافتن مکانی در نزدیکی خود ، به www.dippindots.com/dotsspots.html مراجعه کنید.

وی گفت: “ما فکر کردیم Frooty Cereal طعم مناسبی برای معرفی در حال حاضر است ، زیرا چیزی متفاوت از طعم های معمولی پاییزی مانند ادویه کدو تنبل و کارامل نمکی است که هرجای دیگر شاهد آن هستیم.” استیو روتنشتاین، مدیر ارشد Franchising برای Dippin ‘Dots. “پس از موفقیت در Cold Brew Latte در اوایل سال جاری ، ما هیجان زده ایم که با ارائه پیشنهاد دیگر حق امتیاز دیگر ، فروشگاه ها و کیوسک های مراکز خرید خود را در این مدت مقصد نگه داریم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Dippin ‘Dots ، به www.dippindots.com مراجعه کنید.

درباره Dippin ‘Dots، L.L.C.

Dippin ‘Dots از سال 1988 دانه های کوچک بستنی ، ماست ، شربت و محصولات یخی با طعم منجمد را تولید و توزیع کرده است. ساخته شده در مرکز تولید شرکت در پادوکا ، کنتاکی، Dippin ‘Dots محصولات منحصر به فرد منجمد خود را از طریق شبکه توزیع و پخش مستقیم در 50 کشور و 7 کشور توزیع می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، از جمله فرصت های حق رای دادن ، به www.dippindots.com مراجعه کنید. Dippin ‘Dots را در فیس بوک ، اینستاگرام و. دنبال کنید توییتر.

منبع Dippin ‘Dots

لینک های مربوطه

www.dippindots.com


کاسیو یک مدل ساعت EDIFICE را که با همکاری برند هوندا ریسینگ ایجاد شده است ، روانه بازار می کند

هوندا ریسینگ به فعالیتهای اتومبیلرانی مربوط توسط شرکت هوندا موتور ، آموزشی ویبولیتین مرتبط است. در تمام جهان. این شرکت به عنوان تامین کننده واحدهای نیرو برای تیم فرمول یک Scuderia AlphaTauri ، که کاسیو شریک رسمی آن است ، در کانون توجه قرار گرفت. همکاری بین مارک های هوندا مسابقه و EDIFICE ، که از ژاپن نشأت گرفته اند ، از یک تعهد مشترک برای استفاده از فناوری پیشرفته در عملیات جهانی رشد کرده است.

ساعت جدید EFS-560HR چهارمین مدل حاصل از همکاری با هوندا ریسینگ است. این ساعت از پیست مسابقه الهام گرفته و نمادی از ارتباط بین توسعه فن آوری های آزمایش شده در مسابقات است که سپس به اتومبیل های سواری ، هوندا و توسعه فناوری های ساعت EDIFICE که ایده های تیم های مسابقه را ادغام می کند ، منتقل می شود. هنگام طراحی ساعت ، از جزئیات ویژه روی صفحه شماره گیری ، که شبیه یک سطح مسابقه ای آسفالت است ، تا لهجه های قرمز در اطراف صفحه و صفحات درج شده ، که شبیه فرورفتن در مسیر مسابقه است ، همه جزئیات در نظر گرفته شد.

این حاشیه از الیاف کربن ساخته شده است که به طور گسترده ای در اتومبیلرانی مورد استفاده قرار می گیرد. دستبند برای مقاومت در برابر شرایط سخت مکانیکی مسابقه ، با پارچه CORDURA Kev با پر کردن الیاف Kevlar پوشانده شده است. شیشه ساخته شده از کریستال یاقوت کبود مقاوم در برابر خراش و سیستم شارژ خورشیدی در عمل بسیار عالی هستند. صفحه ، دستبند و پشت قاب با آرم هوندا ریسینگ مشخص شده است. مدل ایجاد شده از این همکاری در بسته ویژه ای ارائه می شود که طرفداران هوندا ریسینگ را بیش از پیش هیجان زده خواهد کرد.

Kevlar ark یک علامت تجاری یا علامت تجاری ثبت شده E.I. du Pont de Nemours and Company

EFS-560HR: https://products.edifice-watches.com/asia-mea/fa/_detail/EFS-560HR-1A/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1282425/EDIFICE.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1282426/EDIFICE_2.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1282427/EFS_560HR.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO.، LTD