ذهن و ذهن تأخیر در تشکیل صورتهای مالی میان دوره ای را اعلام می کند

ونکوور ، قبل از میلاد، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Body and Mind Inc. (CSE: BAMM) (OTCQB: BMMJ) (“شرکت” یا “BaM“) می خواهد اعلام کند که صورتهای مالی میان دوره ای آن برای دوره سه ماهه به پایان رسیده است 31 اکتبر 2020، از جمله بحث و تحلیل مدیریت مربوط ، و گواهینامه های مدیر عامل و CFO (در مجموع ، “31 اکتبر 2020 پرونده های مالی موقت“) طبق مقررات مربوط به اوراق بهادار کانادا در مهلت لازم برای تشکیل پرونده ثبت نشد 30 دسامبر 2020.

شرکت تشخیص داده است که قادر به برآورده کردن نیست 30 دسامبر 2020 مهلت تشکیل پرونده (“آخرین مهلت ثبت نام“) تحت قانون اوراق بهادار کانادا برای 31 اکتبر 2020 پرونده های مالی موقت اگرچه روند بررسی در حال پیشرفت است ، اما شرکت پیش بینی می کند برخی تأخیرها در تکمیل روند بررسی وجود داشته باشد ، به طوری که شرکت قادر به رعایت مهلت تشکیل پرونده برای 31 اکتبر 2020 پرونده های مالی موقت شرکت در حال انجام اقدامات پیشگیرانه برای رفع تاخیرها است و شرکت در تلاش است پرونده های مالی میان دوره ای را در اسرع وقت تکمیل کند.

این شرکت به مراجع نظارتی اوراق بهادار قابل اجرا در کانادا مراجعه کرده و حکم توقف مدیریت مربوط به اوراق بهادار شرکت را که علیه مدیر عامل و مدیر ارشد مالی شرکت برای تجارت اوراق بهادار شرکت اعمال می شود ، دریافت کرده است. دستور توقف تجارت تا زمان لازم الاجرا خواهد بود 31 اکتبر 2020 پرونده های مالی موقت ثبت می شود و مستلزم آن است که 31 اکتبر 2020 پرونده های مالی موقت در یا قبل از آن ثبت می شود 28 ژانویه 2021.

تا اکتبر 2020 تشکیل پرونده های مالی موقت ، شرکت در نظر دارد مطابق با سیاست ملی 12-203 اطلاعاتی را ارائه دهد سفارشات تجارت را متوقف کنید.

درباره شرکت بدن و ذهن

BaM یک اپراتور چند دولتی متمرکز بر سرمایه گذاری در کشت ، تولید و خرده فروشی شاهدانه با کیفیت بالا و پزشکی است. BaM کاملا متعلق است نوادا شرکت تابعه یکی از اولین پروانه های کشت ماری جوانا پزشکی را دریافت کرد و دارای پروانه کشت و تولید است. محصولات BaM شامل گل خشک ، خوراکی ها ، روغن ها و عصاره ها و همچنین کارتریج های GPEN Gio است. سویه های حشیش BaM جوایز بسیاری از جمله براکتی هفتگی لاس وگاس 2019 ، جام همپفست لاس وگاس 2016 ، ده بالا High Times ، جام راز NorCal و جام زمرد را به دست آورده است.

BaM به گسترش عملیات خود در ادامه می دهد نوادا، کالیفرنیا، آرکانزاس و اوهایو و با تمرکز زمان و منابع در بهبود بهره وری عملیاتی ، توسعه امکانات ، پیگیری فرصت های صدور مجوز دولت و ادغام و ادغام به افزایش ارزش سهامداران اختصاص یافته است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت www.bodyandmind.com مراجعه کنید.
اینستاگرام:bodyandmindBaM
توییتر:bodyandmindBaM

نه بورس اوراق بهادار کانادا و نه تنظیم کننده بازار آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس اوراق بهادار کانادا تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

بیانیه بندر امن
به جز اظهارات واقعیت تاریخی مندرج در اینجا ، اطلاعات ارائه شده در این خبرنامه “اظهارات آینده نگرانه” است زیرا از این اصطلاح در کاربرد استفاده می شود ایالات متحده و قوانین کانادا. این اظهارات مربوط به تجزیه و تحلیل و سایر اطلاعاتی است که براساس پیش بینی نتایج آینده ، برآورد مبالغی که هنوز قابل تعیین نیستند و مفروضات مدیریت ، و همچنین زمان تهیه و تشکیل پرونده های مالی سالانه 2020 و زمان و مدت زمان آن مدیریت دستور تجارت را تحت سیاست ملی 12-203 متوقف می کند. هر گزاره دیگری که بیانگر یا شامل بحث در مورد پیش بینی ها ، انتظارات ، باورها ، برنامه ها ، پیش بینی ها ، اهداف ، مفروضات یا وقایع یا عملکرد آینده باشد (اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “انتظار” یا “انتظار نمی رود”) “،” انتظار می رود “،” پیش بینی می کند “یا” پیش بینی نمی کند “،” برنامه ها “،” تخمین “یا” قصد دارد “، یا با بیان اینکه برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است “،” می تواند “،” می تواند “،” ممکن است “یا” انجام شود ، اتفاق بیفتد یا حاصل شود) گزاره هایی از واقعیت تاریخی نیستند و باید به عنوان “گزاره های آینده نگر” قلمداد شوند. چنین گزاره های آینده نگر شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است ایجاد کند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت تفاوت اساسی با نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی با چنین اظهارنظرهای آینده نگر دارد. از جمله این خطرات و سایر عوامل ، از جمله نتایج واقعی فعالیت ها ، تغییر در unde پیش فرضهای مرتبط با برآورد فعالیتها ، در دسترس بودن سرمایه برای تأمین بودجه برنامه ها و رقت ناشی از آن ناشی از افزایش سرمایه از طریق فروش سهام ، حوادث ، اختلافات کارگری و سایر خطرات. اگرچه شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را شناسایی کند که می تواند باعث شود اقدامات واقعی ، رویدادها یا نتایج با آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف می شود تفاوت اساسی داشته باشد ، اما ممکن است عوامل دیگری وجود داشته باشد که باعث می شود اقدامات ، حوادث یا نتایج پیش بینی نشده ، تخمین زده نشده یا مورد نظر. نمی توان اطمینان داشت که چنین اظهاراتی دقیقاً ثابت خواهد شد زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی تفاوت های اساسی داشته باشند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به بیانیه های آینده نگرانه مندرج در این خبر و هر سندی که در این خبر منتشر می شود ، اعتماد بیجا داشته باشند.

موارد خاصی که در این خبر منتشر شده و اظهارات شفاهی که هر از گاهی توسط نمایندگان شرکت گفته می شود ، می تواند اظهارات آینده نگر باشد. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در اینگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه مبتنی بر پیش فرض های معقول است ، اما نمی تواند اطمینان حاصل کند که انتظارات آن محقق خواهد شد. اطلاعات رو به جلو در معرض خطرات ، روندها و عدم اطمینان خاصی است که می تواند نتایج واقعی را از نتایج پیش بینی شده متفاوت کند. بسیاری از این عوامل فراتر از توانایی شرکت در کنترل یا پیش بینی است. عوامل مهمی که ممکن است باعث تفاوت اساسی نتایج واقعی شود و می تواند بر شرکت تأثیر بگذارد و اظهارات مندرج در این خبر را می توان در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار یافت. این شرکت هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا تکمیل اظهارات آینده نگر ندارد چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست.

SOURCE Body and Mind Inc.

لینک های مربوطه

https://bamcannabis.com/

Watercrest Sarasota Living Living Community ساکنان آینده را با ویترین آشپزی اغوا می کند

بیش از 80 نفر از حاضران با خیال راحت دور هم جمع شدند تا از انبوه سبزیجات تازه ، گوشت های جیر جیر ، نان های پهن شیرین و دسرهای منحط تهیه شده توسط سرآشپز اجرایی و تیمش لذت ببرند. این رویداد به مهمانان و ساکنان احتمالی نگاه اجمالی به مواد تازه و فصلی فصلی که به صورت محلی پرورش یافته اند و با توجه بی نظیر به جزئیات به صورت روزانه در Watercrest Sarasota تهیه می شوند ، ارائه داد.

Watercrest Sarasota یک پردیس سالمند مجلل سالخورده 198 واحدی است که از 72 اقامتگاه مستقل ، 94 مساعدت زندگی و 32 اقامتگاه مراقبت از حافظه با امکانات کلاس جهانی و مراقبت های استثنایی تشکیل شده است. این مکان دارای مکان های ناهار خوری بزرگ و با طراحی عالی است که در آن تجارب آشپزی حواس را در یک محیط به سبک تفریحی زنده می کنند.

می گوید: “رویداد طعم و مزه Watercrest یک فرصت خارق العاده برای نمایش جامعه دیدنی و امکانات فوق العاده آن بود.” کالین بارانیک، مدیر اجرایی Watercrest Sarasota. “همانطور که ساکنان مستقر و مستقر ما در خانه جدید خود مستقر می شوند ، ما منتظریم در هفته های آینده از ساکنان مراقبت از زندگی و مراقبت از حافظه استقبال کنیم.”

Watercrest Sarasota یک محصول مهم Watercrest است که در ایده آل در 4100 University Parkway in واقع شده است ساراسوتا ، فلوریدا. این معماری و طراحی دارای یک تفرجگاه خیره کننده ، شومینه ، دیوار آب برجسته ، چندین گزینه ناهار خوری ، استخر ، سالن و آبگرم ، بالکن های بزرگ و فضای زندگی بیرونی به سبک فلوریدا است. علاوه بر این ، Watercrest که بصورت منحصر به فرد Market Street Plaza طراحی شده است ، فضای خیابان “بیرونی” را با چندین برنامه لمسی LifeBUILT به نمایش می گذارد. عنصر برجسته و اساسی برنامه نویسی مراقبت از حافظه چند حسی آنها.

برای اطلاعات جامعه ، تورهای مجازی یا رزرو خود در Watercrest Sarasota ، لطفاً تماس بگیرید کالین بارانیک، مدیر اجرایی در 941-979-1396 یا [email protected].

Watercrest Sarasota دومین پروژه توسعه زندگی سالمندان است که بین گروه زندگی سالمندان Watercrest و United Properties همکاری می شود. اولین پروژه آنها ، Watercrest Naples Assisted Living and Memory Care در سال 2020 در سال 2020 افتتاح شد ناپل ، فلوریدا برای اطلاعات در مورد United Properties ، به http://www.uproperties.com مراجعه کنید.

Watercrest Senior Living Group برای احترام به مادران و پدران ما تاسیس شد ، و آرزو دارد که با فراتر رفتن از استانداردهای مراقبت ، خدمات و آموزش همیار ، به چراغی برای کیفیت در زندگی سالمندان تبدیل شود. Watercrest Senior Living Group ، دارای یک مکان عالی برای کار ، متخصص در توسعه و فعالیت جوامع مراقبت از زندگی و حافظه و رشد رهبران خادم است. به www.watercrestseniorliving.com مراجعه کنید.

SOURCE گروه زندگی سالمندان Watercrest

لینک های مربوطه

http://www.watercrestseniorliving.com

Planet Fitness of New Mexico برای بهبود تناسب اندام در سال 2021 فضای امن COVID را ارائه می دهد

ALBUQUERQUE ، N.M. ، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – به طور جهانی توافق شده است که سال 2020 مادر سالهای سخت ، به ویژه در تاریخ اخیر بوده است. حتی اگر موفق شده اید بدون COVID بمانید ، استرس ناشی از تعطیلی مشاغل ، سفارشات خانه نشینی ، سیاست و نیاز همیشگی ماسک و فاصله اجتماعی از سلامت جسمی و روحی ما آسیب دیده است. اگرچه متخصصان پزشکی همچنان مردم را ترغیب می کنند تا راهی برای ورزش منظم پیدا کنند ، اما متأسفانه ، بسیاری هنوز مراکز تناسب اندام ایمنی را در طول بیماری همه گیر زیر سوال می برند.

اما خبر خوب این است.

بر اساس مطالعه ای که توسط گروه مشاوره اورگن انجام شده است از طریق داده های جمع آوری شده توسط وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست کلرادو (CDPHE) بازدید از کلوپ های بهداشتی خطر انتقال COVID-19 بسیار کم است.

این نشان می دهد مراکز تناسب اندام مانند Planet Fitness در اینجا وجود دارد نیومکزیکو برای اطمینان از امنیت و سلامتی اعضای استاندارد استاندارد طلا را برای اجرای پروتکل های بهداشتی و بهداشتی افزایش دهید.

به عنوان مثال ، Planet Fitness اجرا شد تناسب اندام اجتماعیبرای نشان دادن چگونگی قرار دادن ماشین های کاردیو و تجهیزات تمرینی ، بنابراین اعضای بدن باید یک فضا و فاصله کافی فیزیکی و همچنین یک تمرین خوب داشته باشند. برای اطمینان از ایمنی عضو و مهمان ، فاصله با نظارت بر اشغال بیشتر پشتیبانی می شود. Planet Fitness ویژگی برنامه موبایلی را به نام Crowd Meter معرفی کرده است که به کاربران اجازه می دهد قبل از خروج از خانه ظرفیت باشگاه را بررسی کنند.

همراه با فاصله ، کلوپ ها به صورت چهره عضو و مهمان احتیاج دارند ، خدمات بهداشتی افزایش می یابند ، ورود به سیستم همراه که دارای سوالات سلامتی برای اعضا و مهمانان است ، نیاز به بررسی درجه حرارت و PPE برای کارمندان دارد و تبلیغات علامت گذاری کافی را قرار می دهند تناسب اندام اجتماعی به طور برجسته در سراسر امکانات خود.

با بسیاری از لذت های کوچک که در زندگی روزمره ما لغو یا اصلاح شده است ، لازم نیست که ورزش و تناسب اندام یکی از مصدومین بیماری همه گیر باشد. در حقیقت ، بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند که قفل شدن و افزایش انزوای اجتماعی می تواند افسردگی و استرس را افزایش دهد. این امر نیاز به مراکز تناسب اندام و نوعی ورزش منظم را بیش از هر زمان دیگری حیاتی می کند.

ورزش بدنی منظم خطر بیماری تنفسی ، استرس را کاهش می دهد و سلامت قلب و عروق را بهبود می بخشد. همچنین ممکن است تأثیر COVID-19 را با داشتن سیستم ایمنی قوی کاهش دهد ، زیرا محققان پزشکی دریافته اند که حتی 20 دقیقه ورزش باعث افزایش ایمنی و سلامتی فرد می شود. کلینیک مایو از فعالیتهای منظم تناسب اندام و ورزش برای کاهش علائم افسردگی و اضطراب حمایت می کند. کلینیک مایو می گوید که 30 دقیقه در روز به مدت سه تا پنج روز در هفته با ترشح “اندورفین احساس خوب” ، کمک به کنار آمدن به روشی سالم ، کاهش افکار و نگرانی های منفی و تقویت اعتماد به نفس ، علائم افسردگی و اضطراب را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

واضح است که تناسب اندام برای بدن و ذهن ما مفید است اما باعث بهبود سلامت کلی و کاهش استرس و افسردگی می شود. بنابراین ، با غبار پاشی کردن کیسه بدنسازی ، گرفتن بطری آب خود و بازگشت به برنامه تناسب اندام ، در برابر COVID-19 مبارزه کنید. ما برای کمک و ایمنی در اینجا هستیم.

SOURCE ECP-PF Planet Fitness Southwest Division

حشیش پایداری 515 پوند غذا و پول نقد برای 4،020 وعده غذایی به بانک غذایی منطقه ای اوکلاهما اهدا می کند

پایداری شاهدانه ، یکی از اوکلاهما بزرگترین شرکتهای ماری جوانای پزشکی بصورت عمودی ، اهدا را به عنوان بخشی از آن اعلام کرد StabilityGives کمپین خیرخواهانه “ما یک تلاش دو بخشی برای حمایت از بانک غذای منطقه ای داشتیم. اول ، کارمندان ما برای اهدا 515 پوند غذای غیر قابل فساد با هم همکاری کردند. دوم ، ما به عنوان یک شرکت متعهد شدیم که اهدا کنیم 5 دلار برای هر خریدی که در درمانگاه شاهدانه پایداری انجام می شود 29 دسامبر 2020، “توضیح داد دیوید لوئیس، مدیر عامل حشیش پایداری.

در طول این رویداد ، نزدیک به 200 مشتری شرکت کردند. “ثبات کمک مالی ما را جمع آوری کرد 1005 دلار – کمک مالی کافی برای تأمین 4،020 وعده غذایی به اوکلاهامانیان نیازمند. 4020 وعده غذایی به علاوه بیش از 500 پوند غذای اضافی که توسط کارمندان ما داده می شود ، تأثیر فوق العاده ای برای افراد نیازمند در این زمستان همه گیر ایجاد می کند “. دنور کیچ، مدیر ارشد اجرایی پایداری شاهدانه.

درباره حشیش پایداری
مستقر در Oklahoma City Stabil Canabis یکی از بزرگترین عملیات کشت ، پردازش و خرده فروشی شاهدانه در داخل کشور را در اوکلاهما با ردپای 90،000 فوت مربع. پایداری مجموعه متنوعی از محصولات شاهدانه برنده جایزه را به داروخانه ها و پردازنده های خرده فروشی و همچنین فعالیت یکی از اوکلاهما بزرگترین داروخانه در StabilityCannabis.com بیشتر بیاموزید.

SOURCE پایداری شاهدانه

لینک های مربوطه

https://www.stabilitycannabis.com

محصولات باغ سبز که توسط Central Garden & Pet خریداری می شود

نورتون ، ماس.، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Green Garden Products ، یکی از تأمین کنندگان عمده محصولات باغی مصرفی مارک دار ، امروز اعلام کرد که توافق نامه ای را برای خرید توسط Central Garden & Pet (NASDAQ: CENT، CENTA) (“مرکزی”) ، رهبر بازار امضا کرده است. در صنایع باغ و حیوانات خانگی خانگی ، برای 532 میلیون دلار. پیش بینی می شود معامله در سه ماهه اول تقویم سال 2021 بسته شود ، البته تحت شرایط خاصی از جمله تأیید مقررات است.

این معامله اوج رشد چشمگیر محصولات Green Garden و ادامه تکامل به عنوان یک رهبر بازار در بخش باغبانی است ، به ویژه در شش سال گذشته با راه اندازی پلت فرم تجارت الکترونیکی خود ، گسترش به دسته های جدید و مشارکت آن با فریمن اسپوگلی و شرکت ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار متوسط ​​پیشرو.

“محصولات Green Garden به بزرگترین شرکت شروع بذر و دانه در آمریکای شمالی تبدیل شده است. تیم ما بسیار خوشحال است که با Central Garden & Pet ، یک شرکت با تیم برجسته و شهرت عالی در صنعت چمن و باغ ، به نیروهای خود پیوست.” مایکل پیتراسویویچ، رئیس و مدیر عامل محصولات باغ سبز. “به عنوان شرکتی که از نظر تاریخی روی باغبان اوایل فصل تمرکز داشته ایم ، احساس می کنیم که این ترکیب اکنون می تواند فرصتی را برای ارائه محصولات و تجربیات جدید در کل سفر باغبان فراهم کند. علاوه بر این ، این معامله گواه کار برجسته است از همکاران و تیم مدیریتی ما ، و تأیید همکاری عالی که با مشتریان خرده فروشی ، تامین کنندگان و فریمن اسپوگلی و شرکت ، که به ویژه ، در طی شش سال گذشته یک شریک عالی و بسیار حمایت کننده بوده است. “

تیم کوفر، مدیرعامل Central ، اضافه کرد: “ما خوشحالیم که پس از بسته شدن از Green Garden در تیم Central Garden & Pet استقبال می کنیم. جدید ما اصلی در خانه است این استراتژی در ایجاد مقیاس بیشتر در دو بخش عملیاتی ما و تأمین نیازهای مشتری و مشتری متمرکز است. افزودن مارک های شناخته شده و مورد اعتماد دانه و دانه های سبز باغ برای سبزیجات ، گیاهان و باغات گل ، نمونه کارهای ما را به یک دسته باغ مجاور جذاب تبدیل می کند و رد پای ما را با مشتریان اصلی خرده فروشی تقویت می کند. علاوه بر این ، ما انتظار داریم که از قابلیت های تجاری ، ساخت برند و قابلیت های دیجیتال برای رشد فروش هم برای Central و هم برای شرکای خرده فروشی خود استفاده کنیم. “

Green Garden Products توسط مشاور ارشد کمک شد ویلیام بلر شرکت و مشاور BlackArch Partners و مورگان ، لوئیس و بوکیوس وکالت قانونی را ارائه دادند. Orrick ، ​​Herrington & Sutcliffe LLP به عنوان مشاور حقوقی مرکز کار می کرد.

درباره محصولات باغ سبز
دفتر مرکزی آن در نورتون ، ماساچوست، Green Garden Products پیشروترین تامین کننده بسته های بذر و محصولات شروع بذر برای باغ های گل و سبزیجات در است آمریکای شمالی، و همچنین یک شرکت کننده در حال ظهور در گروه خاک ویژه. این شرکت بیش از 3500 SKU را در زیر کشتی توزیع می کند –مورس، Seed American ، Livingston Seed ، McKenzie ، NK Lawn & Garden ، Jiffy ، SUPERthrive ، Dyna-Gro و Seeds of Change نام های تجاری را به شبکه ای با بیش از 70،000 مکان خرده فروشی در مرکز خانه ، بازرگان انبوه ، مزرعه و فروشگاه مستقل دلار ، و کانالهای توزیع کننده / تعاونی. این شرکت بهترین خدمات مدیریتی را در کلاس شامل انتخاب SKU ، بسته بندی و نمایشگرها ، خدمات بازرگانی در فروشگاه ها و راه حل های تدارکاتی به مشتریان خرده فروشی خود ارائه می دهد. علاوه بر مقر خود در ماساچوست، این شرکت از امکانات تولید و توزیع در استفاده می کند اوهایو، کالیفرنیا و مانیتوبا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات Green Garden ، لطفا به وب سایت شرکت به آدرس www.greengarden.com مراجعه کنید.

درباره Central Garden & Pet
Central Garden & Pet (NASDAQ: CENT، CENTA) می داند که خانه در زندگی مهم است و بیش از 40 سال است که با افتخار خانه های شاد و سالم را پرورش می دهد. با فروش خالص 2020 2.7 میلیارد دلار، Central مأموریت دارد که آینده صنایع حیوانات خانگی و باغی را رهبری کند. محصولات نوآورانه و مورد اعتماد این شرکت برای کمک به سبزتر شدن چمنها ، شکوفایی بیشتر باغها ، حیوانات اهلی حیوانات سالمتر و جوامع قویتر هستند Central دارای سبد پیشرو بیش از 65 مارک با کیفیت بالا از جمله Pennington ، Nylabone ، Kaytee ، Amdro و Aqueon ، قابلیت های تولید و توزیع قوی و فرهنگ رشد پرشور و کارآفرینی است. مرکز باغ و حیوان خانگی در واقع است نهر گردو ، کالیفرنیا و بیش از 6300 کارمند در سراسر کشور دارد آمریکای شمالی و اروپا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Central ، لطفا از وب سایت شرکت به آدرس www.central.com دیدن کنید.

در باره فریمن اسپوگلی و شرکت
فریمن اسپوگلی & Co. یک شرکت سهامی خاص است که منحصراً به سرمایه گذاری و مشارکت با مدیریت در شرکتهای توزیع کننده و مصرف کننده اختصاص دارد ایالات متحده. از زمان تاسیس آن در سال 1983 ، فریمن اسپوگلی سرمایه گذاری کرده است 5 میلیارد دلار در 65 شرکت پرتفوی با ارزش معاملات کل بیش از 25 میلیارد دلار، و در حال حاضر از FS Equity Partners VIII ، L.P. سرمایه گذاری می کند. فریمن اسپوگلی دفاتر دارد لس آنجلس و نیویورک. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.freemanspogli.com مراجعه کنید.

محصولات باغ سبز SOURCE

جزیره اقیانوس آرام تعطیلات را با تفنگداران دریایی ایالات متحده در کمپ پندلتون جشن می گیرد

سوپرمارکت جزیره اقیانوس آرام با دادن 5٪ تخفیف در خریدهای مواد غذایی بیش از دو دهه به همه پیشکسوتان و پرسنل نظامی ما احترام گذاشته است. آنچه 20 سال پیش قرار بود یک روز تخفیف 5٪ روز جانبازان باشد ، از آن زمان به طور روزمره ادامه یافته است 11 نوامبر، 2000. در سال اول تجارت ، بخش بازاریابی جزیره اقیانوس آرام ایده ارائه 5٪ تخفیف به همه جانبازان و پرسنل نظامی فعال با شناسنامه معتبر نظامی در روز جانبازان را داشت. با این حال ، بنیانگذار جزیره اقیانوس آرام ، نینو لیم، تصمیم گرفت 5٪ تخفیف را به طور دائم تمدید کند زیرا برای او منطقی نبود که چرا ما فقط از سربازان پیشکسوت و ارتش سالی یکبار که هر روز باید از آنها تجلیل شود ، تقدیر می کنیم.

تا به امروز ، سوپرمارکت جزیره اقیانوس آرام چندین مکان در نزدیکی پایگاه های نظامی ایالات متحده افتتاح کرده است. که در فوریه 2021، آن 17 باز خواهد شدهفتم سوپرمارکت در بلوار نلیس 317 در لاس وگاس. این جدیدترین مکان در فاصله 5 مایلی پایگاه نیروی هوایی نلیس است که 9500 پرسنل نظامی و غیرنظامی با کل جمعیت نظامی بیش از 40000 نفر شامل اعضای خانواده و پرسنل نظامی بازنشسته را استخدام می کند.

[جزیرهاقیانوسآرامسوپرمارکتهایزنجیرهایاستکهبهتبلیغموادغذاییوغذاهایدریاییفیلیپینیبرایسایرنقاطجهاناختصاصدارددفترمرکزیآندراست[IslandPacificissupermarketchaindedicatedtopromotingFilipinoFoodandSeafoodtotherestoftheworldItisheadquarteredinگردو ، کالیفرنیا و در حال حاضر 16 شعبه سوپرمارکت در جوامع در خدمت دارد کالیفرنیا و لاس وگاس.]

SOURCE جزیره بازار اقیانوس آرام

لینک های مربوطه

http://www.islandpacificmarket.com

استراتژی های مارک ها برای اجرای حقوق مالکیت معنوی ، حذف فروشندگان غیر مجاز و افزایش فروش

لانگ بیچ ، نیویورک، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Rosenbaum Famularo، P.C. امروز یکی از محبوب ترین فیلم های خود در زمینه محافظت از نام تجاری در سال 2020 دوباره منتشر شد. این ویدئو شامل دو استراتژی اساسی است که مارک ها باید از سال 2021 بدانند: نحوه مبارزه با فروشندگان بالقوه غیر مجاز و حداکثر سود فروش. این ویدیو که در ماه مارس منتشر شده بود ، همچنان در رابطه با مارک هایی باقی مانده است که هنوز هم اثرات COVID-19 را بر تجارت خود مدیریت می کنند.

وی گفت: “با انتشار مجدد این ویدئو ، این شرکت با ارزش ترین اطلاعاتی را که در سال گذشته به مارك های تجاری ارائه داده است برای كمك به شروع 2021 در مسیری كه حداكثر درآمد را دارد ، برجسته می كند. راب سگال ، اسک، شریک Rosenbaum Famularo ، P.C. و رئیس محافظت از برند در تیم آمازون است. “چندین روش وجود دارد که ما به موفقیت برندها کمک می کنیم ، اما دو مورد اساسی است: حفاظت از طریق نظارت بر لیست و اجرای منظم.”

تیم محافظت از برند در آمازون می تواند بر هر لیست محصولات مارک دار فروخته شده در Amazon.com و سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی نظارت کند تا فوراً ببیند که آیا فروشندگان شخص ثالث غیر مجاز پیشنهادهایی را به آن لیست ها اضافه کرده اند یا خیر. وقتی متخلفان شناسایی شدند ، شرکت می تواند نامه توقف و انصراف را برای آنها ارسال کند. این شرکت یک روش اختصاصی برای تماس و متعاقباً حذف هرگونه فروشنده شخص ثالث غیرمجاز غیر مجاز از لیست های مارک دار توسعه داده است: “با محافظت از مارک تجاری به روش صحیح ، به ما کمک می کنیم تا سهم مشتری و بازار خود را افزایش دهیم ، در حالی که حقوق آن را کاملاً منطبق می کنیم. با قانون ، بر خلاف بسیاری از رقبای ما ، “گفت: CJ Rosenbaum ، Esq ، شریک موسس در شرکت.

اجرای منظم دومین اساسی است که هر برند باید دنبال کند. روزنبام گفت: “ضروری است كه مارك ها در صورت عدم دستیابی به مصوبه های سازگارانه وارد عمل شوند. اجرای منظم عامل بازدارندگی برای لیست های مارك دار در آینده است.” وی افزود: “نه تنها فروش افزایش خواهد یافت ، بلكه عامل بازدارندگی منافع بی ارزشی را برای مارك ها ایجاد می كند تا از ادامه آسیب پذیری جلوگیری كند.”

درباره Rosenbaum Famularo، P.C.
Rosenbaum Famularo ، P.C. ، یک شرکت حقوقی است که در آن مستقر است لانگ بیچ ، نیویورک، این کمک به افراد و شرکت هایی است که محصولات خود را در آمازون می فروشند. این شرکت یک تیم کامل دارد که با جلوگیری از فروش آنلاین کالاهای تقلبی از فروشندگان غیر مجاز ، از مارک ها محافظت می کند. فروشندگان علاقه مند می توانند با شرکت در BrandProtectionAmazon.com تماس بگیرند.

مخاطب:
میشل مالدونادو
[email protected]

SOURCE Rosenbaum Famularo، P.C.

لینک های مربوطه

https://rosenbaumfamularo.com/

MySize بیش از 12 میلیون پیشنهاد در سال 2020 ارائه می دهد

فرودگاه هوایی ، اسرائيل، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – MySize ، وارز. (“شرکت” یا “اندازه من”) (NASDAQ: MYSZ) (TASE: MYSZ) ، توسعه دهنده راه حل های اندازه گیری مبتنی بر تلفن های هوشمند ، امروز اعلام کرد که MySizeID بیش از 12 میلیون توصیه اندازه در سال 2020 ارائه داده است. MySizeID بارها نشان داده و ثابت شده است که افزایش اعتماد به نفس مشتری در انتخاب اندازه دقیق ، به طور قابل توجهی تبدیل خریدار را افزایش می دهد و بازده را کاهش می دهد.

برنامه MySizeID یک راه حل کلیدی است که به هر خریدار آنلاین کمک می کند تا اندازه لباس مناسب آن مارک خاص را براساس اندازه گیری بدنه واقعی خریدار انتخاب کند. فناوری نوآورانه My Size مصرف کنندگان را قادر می سازد تا یک بار با استفاده از تلفن هوشمند خود ، خود را بسنجند و سپس با یک لباس خاص مخصوص برند در اندازه شخصی خود مطابقت داشته باشند.

“توصیه های اندازه توسط MySizeID به بیش از یک میلیون خریدار در 58 کشور (به 9 زبان) کمک کرد تا با اطمینان از 600000 مورد پوشاک را بصورت آنلاین و با پشتیبانی از بیش از 250 مارک در سال 2020 خریداری کنند و انتظار می رود این روند در سال جدید بیشتر شود ، “رونن لوزون ، مدیر عامل MySize گفت. “بیش از 12 میلیون اندازه توسط MySizeID امسال توصیه شده است و ما پیش بینی می کنیم که در سال 2021 به دلیل تحول گسترده تجارت الکترونیکی ، رشد مداوم داشته باشد ، به دلیل همه گیری. برنامه های مختلف قیمت گذاری ما با مشتریان ما به طور کلی بر اساس قیمت هر توصیه های اندازه (PPSR) ، که بین آنها متفاوت است 0.01 دلار0.10 دلار، به علاوه هزینه نگهداری سالانه. “

آقای لوزون ادامه داد ، “ما در حال افزایش تقاضای خرده فروشان در سراسر جهان هستیم که به دنبال یک راه حل پایان به پایان هستند که به مشتریان کمک می کند با اطمینان اطمینان اندازه مناسب و مناسب خود را هنگام خرید آنلاین انتخاب کنند. فن آوری ما به مصرف کنندگان کمک می کند با اطمینان خرید ، خرید را افزایش دهند تجربه و پرورش وفاداری به برند. “

برای اطلاع از آخرین اخبار ، لطفا شرکت را دنبال کنید فیس بوک، LinkedIn، اینستاگرام و توییتر.

About My Size، Inc.

My Size، Inc. (TASE: MYSZ) (NASDAQ: MYSZ) یک فناوری اندازه گیری منحصر به فرد مبتنی بر الگوریتم های پیچیده و فناوری پیشرفته با کاربردهای گسترده از جمله پوشاک ، تجارت الکترونیکی ، DIY ، حمل و نقل و صنایع تحویل بسته را توسعه داده است. این فناوری اندازه گیری اختصاصی توسط الگوریتم های مختلفی هدایت می شود که قادر به اندازه گیری به روش های مختلف جدید هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اندازه من ، لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید: www.mysizeid.com. ما به طور معمول اطلاعاتی را که ممکن است برای سرمایه گذاران مهم باشد در بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت خود ارسال می کنیم. ما را دنبال در فیس بوک، LinkedIn، اینستاگرام و توییتر.

لطفا کلیک کنید اینجا برای نشان دادن اینکه MySizeID چگونه یک راه حل کامل برای اندازه گیری صنعت خرده فروشی ارائه می دهد.

ثبت نام اینجا برای یک برنامه رایگان از راه حل MySizeID برای فروشگاه آنلاین خود.

لطفا کلیک کنید اینجا برای بارگیری MySizeID برای iOS.

لطفا کلیک کنید اینجا برای بارگیری MySizeID برای آندروید.

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره های آینده نگرانه ای به معنای مقررات بندرگاه امن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. این بیانیه ها با استفاده از کلمات “می تواند” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “مشخص می شود” قصد ، “” برآورد ، “” انتظار “،” ممکن است “،” ادامه “،” پیش بینی “،” پتانسیل “،” پروژه “و عبارات مشابه که برای شناسایی عبارات آینده نگر است. تمام بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می کنند. شما نباید بیش از حد به این اظهارات آینده نگر اعتماد کنید. اگرچه ما معتقدیم که برنامه ها ، اهداف ، انتظارات و مقاصد ما که در بیانیه های آینده نگرانه منعکس شده یا پیشنهاد شده اند منطقی است ، اما نمی توان اطمینان حاصل کرد که این برنامه ها ، اهداف ، انتظارات یا اهداف محقق خواهد شد. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های قابل توجهی است (برخی از آنها از عهده ما خارج است) و فرضیاتی که می توانند باعث شوند نتایج واقعی تفاوت اساسی با تجربه تاریخی و انتظارات یا پیش بینی های فعلی داشته باشند. نتایج واقعی که از نظر گزاره های آینده نگر تفاوت اساسی دارند و قیمت معاملات سهام عادی ما ممکن است به طور قابل توجهی نوسان کند. اظهارات آینده نگر نیز تحت تأثیر عوامل خطر توصیف شده در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده قرار دارد. به استثنای قانون ، ما هیچ تعهدی را در مورد بروزرسانی یا بازنگری علنی اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، پس از تاریخی که اظهارات گفته می شود یا منعکس کننده وقوع پیش بینی نشده ، متعهد نمی شویم. مناسبت ها.

تماس مطبوعاتی ایالات متحده:
ارتباطات اشتراوس
[email protected]
www.strausscomms.com

تماس با IR:
یا Kles ، مدیر مالی
[email protected]

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/689689/MySize_Logo.jpg

منبع My Size Inc.

لینک های مربوطه

https://mysizeid.com


بزرگترین پروژه های علامت گذاری توسط Front Signs در سال 2020

سیهارت

این شرکت برندهای کاملی را برای مرکز سلامتی سیهارت در سال انجام داد سانتا مونیکا. Front Signs حروف کانال دارای نور پس زمینه را نشان می دهد که نام شرکت را برای داخل و خارج نشان می دهد. آنها همچنین یک علامت اکریلیک برای محوطه داخلی ساخته اند. علائم دارای نور پس زمینه هم به صورت LED روشن شده و هم از مواد برتر مانند آلومینیوم و اکریلیک ساخته شده اند.

حیوان مدرن

راه حل های علامت داخلی و خارجی برای مشتریان آنها در Modern Animal محقق شده است. آنها طیف وسیعی از محصولات را از تابلوهای جعبه سبک ، حروف سه بعدی و برگردان های پنجره تا پارکینگ و تابلوهای راهنما تولید کردند. همه علائم از مواد برتر مانند آلومینیوم ، دی باند ، اکریلیک و وینیل مات ساخته شده اند.

آژانس بهداشت و مراقبت در منزل

این شرکت تمام علامت های داخلی و خارجی را برای مارک تجاری آژانس بهداشت و درمان Ways Home تولید کرده است. Front Signs یک علامت جعبه نور و حروف کانال منحصر به فرد برای ویترین فروشگاه ساخته است. آنها همچنین علائم سه بعدی ساخته شده از آلومینیوم مسواک شده را برای مارک تجاری داخلی تهیه کردند. تابلوهای روشن LED ویترین از مواد آلومینیومی و اکریلیک برتر ساخته شده اند.

رنو مد

راه حل های علامت فروشی در فروشگاه برای Renu Med ارائه شده است. Front Signs علائم جعبه نور سفارشی و حروف کانال را در یک مسیر مسابقه با نام و نشان شرکت تولید می کرد. تمام علائم ویترین فروشگاه با لامپ های LED کم مصرف روشن می شوند. علائم از مواد آلومینیومی و اکریلیک با کیفیت بالا ساخته شده اند.

پارک مگنولیا

نام تجاری کامل Magnolia Park Arcade Building به دست آمد. علامت های جلویی تعدادی تابلوی آویز آلومینیوم و استایرن ساختند که نام مستاجران در سراسر ساختمان نشان داده شده است. آنها همچنین علائم راهنمای ساخته شده از آلومینیوم با دوام و اکریلیک را ارائه دادند. یکی از علائم راهنما بر روی ساختمان اصلی نصب شده در حالی که دیگری در یک راهرو مرکزی ایستاده است.

در سال 2021 ، Front Signs قصد دارد محصولات و خدمات خود را گسترش دهد و ما را با پروژه های بزرگ از تاسیسات جدید و پیشرفته خود غافلگیر کند.

Front Signs یک شرکت علامت سازی و چاپ جامع است که دفتر مرکزی آن در بوربانک ، کالیفرنیا. آنها طراحی ، ساخت ، مجوز ، نصب ، مرمت و نگهداری علائم را ارائه می دهند.

علی رغم شکست های همه گیر جهانی ، تیم موفق شد در سال 2020 دستاوردهای بزرگی را به ثبت برساند. یکی از بزرگترین موفقیت های آنها انتقال به یک مرکز جدید و تبدیل شدن به بزرگترین شرکت علامت گذاری در منطقه بود.

علائم جلو
3520 والهلا دکتر
بوربانک ، کالیفرنیا 91505
844-833-1188
[email protected]
https://www.frontsigns.com/

این اطلاعیه مطبوعاتی از طریق 24-7PressRelease.com صادر شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به http://www.24-7pressrelease.com مراجعه کنید.

SOURCE علائم جلو

لینک های مربوطه

https://www.frontsigns.com

سلامت بهتر در سال 2021 – 6 “روند” بهداشت

نووی ، میش.، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – بازار و کافه بهداشت بهتر در میشیگان، 14 مکان در سرتاسر کشور ، پاسخ می دهد: روندهای بهداشتی 2021 سبک زندگی معقولی است که بر ایمنی و سلامتی تمرکز دارد.

با قطعنامه های سال نو در مورد ریختن پوند اضافی به دست آمده هنگام استرس خوردن هنگام قفل کردن ، در اینجا چگونگی بهتر کردن 2021 آورده شده است:

IN برای سال 2021

 1. مصونیت از سبک زندگی – تقویت ایمنی برای متابولیسم و ​​سلامتی مفید است. غذاهای ارگانیک مرکبات ، سبزیجات ، سیر ، زنجبیل ، آجیل و ویتامین های D ، C ، روی ، گل سرخ و ملاتونین با هدف کاهش بار سمی در بدن از آفت کش های غذایی – این بدان معنی است که سیستم های ما می توانند به جای دیگر مهاجمین خارجی تمرکز کنند ، مانند ساختن مصونیت
 2. رژیم های گیاهی – از کره گیاهی گرفته تا گوشت های گیاهی. طعم و مزه برای محیط و سلامت بهتر می شود.
 3. رژیم های ضد التهاب – سبز مانند اسفناج و کلم پیچ ؛ بادام ، گردو ، ماهی آزاد ، ماهی تن ، انواع توت ها ، زردچوبه. به سیستم ایمنی بدن کمک می کند.
 4. مراقبت از خود ذهنی– بد نیست اعتراف کنیم که شما اضطراب یا افسردگی دارید که خواب را تحت تأثیر قرار می دهد. گیاهان ملاتونین و آشواگاندا روند طبیعی دارند و گفته می شود مانند اسیدهای چرب امگا 3 در مکمل های کتان و ماهی نیز کمک می کنند.
 5. کتو با گوشت های بدون هورمون – BS و پروتئین ها را برای سلامتی و کاهش وزن فراهم می کند.
 6. رژیم های کم قند – ماست ، شکلات ، نوشیدنی های کاربردی کم قند جدید (برای انرژی ، هضم ، التهاب ، کاهش وزن). حتی سس گوجه فرنگی کم قند!

2021 بر روی کالاهای اصلی سلامتی تمرکز دارد:

 • ویتامین سی – عملکرد ایمنی بدن.
 • ویتامین دی – سیستم ایمنی بدن با باکتری ها و ویروس ها مبارزه می کند.
 • فلز روی – مصونیت ، مقاومت در برابر عفونت ، رشد مناسب برای سیستم عصبی.
 • گل سرخ – انستیتوی ملی بهداشت می گوید: “تحقیقات اولیه نشان می دهد که گیاه شاه بلوط ممکن است علائم آنفولانزا یا سایر عفونت های دستگاه تنفس فوقانی را تسکین دهد.”

چه خبر؟

 • برچسب های گمراه کننده –در اینجا لیستی از موادی است که فروشگاه های بهتر بهداشت در قفسه های آن اجازه نمی دهند: https://www.thebetterhealthstore.com/nono-list/
 • کاملاً مخالف اشتهای شماست – باید از روندهایی که از خوردن غذا اجتناب می کنند خودداری کرد. همه ما به تغذیه نیاز داریم.

در Better Health Markets ، متخصصان تغذیه برای بهبود سلامتی مشتریان را به مناطق راحتی خود راهنمایی می کنند. چگونه غذا بخوریم تا تغذیه روزانه مورد نیاز سلامتی را بدست آوریم؟ آب میوه و اسموتی بسیار محبوب هستند – آنها مواد مغذی زیادی را در یک فنجان قرار می دهند.

در سال 2021 ، معقول بودن و تغذیه ذهن و بدن شما مرسوم است.

www.thebetterhealthstore.com

تماس با رسانه:

لانا مینی


مارکس لاین


248.855.6777

SOURCE Better Health Market & Café

لینک های مربوطه

https://www.thebetterhealthstore.com/