Prologis نتایج مجمع سهامداران را اعلام می کند

سانفرانسیسکو، 30 آوریل 2021 / PRNewswire / – هیئت مدیره Prologis ، Inc (NYSE: PLD) ، امروز اعلام کرد که پیشنهادهای زیر در جلسه سالانه سهامداران سهام شرکت در سال 2021 تصویب شده است:

  • 11 مدیر برای انتخاب هیئت مدیره ما تا جلسه سالانه سهامداران و انتخاب جانشینان آنها به طور صحیح و واجد شرایط.
  • انتصاب KPMG LLP را به عنوان شرکت حسابداری عمومی ثبت شده مستقل ما برای سال 2021 تصویب کنید.

سهامداران ما حمید آر. مقدم (رئیس) ، کریستینا جی بیتا ، جورج ال فوتیادس ، لیدیا اچ کنارد ، ایروینگ اف. لیونس سوم ، آوید مدجتبایی ، دیوید پی. اوکانر ، اولیویه پیانی ، جفری ال اسکلتون ، کارل بی وب و ویلیام دی. زولارس به عنوان مدیر شرکت.

رای مشورتی برای تصویب برنامه خسارت اجرایی شرکت برای سال 2020 تعداد لازم آرا favorable را کسب نکرد.

Prologis همچنان به بالاترین استانداردهای حکومتی متعهد است و دیدگاه سهامداران خود را از طریق تعامل مستقیم و همچنین نحوه رأی دادن به موارد آرا pro نیابتی شرکت به اشتراک می گذارد. Prologis بر این باور است که اصل پرداخت برای عملکرد در برنامه های آن گنجانده شده است و نتایج جبران خسارت با تجربه سهامداران آن مطابقت دارد. هیئت مدیره و کمیته جبران خسارت به عنوان بخشی از ارزیابی مداوم خود از برنامه های جبران خسارت اجرایی Prologis ، ارزیابی بازخورد مشترک و همچنین نتیجه رای گیری را ادامه می دهند.

درباره پرولوژی
Prologis ، Inc با تمرکز بر بازارهای با موانع بالا و رشد بالا ، رهبر جهانی در املاک و مستغلات تدارکات است. از همان زمان 31 مارس 2021، این شرکت به طور کامل متعلق به مالکیت و یا از طریق مشارکت های مشترک سرمایه گذاری ، املاک و پروژه های توسعه ای دارای مالکیت یا سرمایه گذاری بود که انتظار می رود در 19 کشور حدود 990 میلیون فوت مربع (92 میلیون متر مربع) باشد. Prologis امکانات تدارکاتی مدرن را به یک پایگاه متنوع تقریباً 5500 مشتری اجاره می دهد که عمدتا در دو گروه عمده انجام می شوند: کسب و کار از طریق تجارت و خرده فروشی / تحقق آنلاین.

اظهارات به جلو
عبارات موجود در این سند که واقعیت های تاریخی نیستند ، اظهاراتی آینده نگرانه به معنای بند 27 الف قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 ، با اصلاحیه است. این اظهارات آینده نگر براساس انتظارات ، برآوردها و پیش بینی های فعلی در مورد صنعت و بازارهایی که ما در آنها فعالیت می کنیم و همچنین اعتقادات و فرضیات مدیریت است. چنین اظهاراتی شامل عدم اطمینان است که می تواند به طور قابل توجهی بر نتایج مالی ما تأثیر بگذارد. کلماتی مانند “انتظار می رود” ، “پیش بینی می کند” ، “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” ، “می جوید” و “تخمین” ، از جمله تغییرات چنین کلمات و عبارات مشابه ، برای شناسایی چنین عبارات آینده نگر است ، که به طور کلی ماهیت تاریخی ندارند. تمام گزاره هایی که به عملکرد عملیاتی ، رویدادها یا تحولاتی اشاره دارند که ما انتظار داریم یا پیش بینی می کنیم در آینده اتفاق بیفتند – از جمله گزاره های مربوط به رشد اجاره و اشغال ، فعالیت توسعه ، فعالیت مشارکت و وضعیت ، شرایط عمومی در مناطق جغرافیایی محل کار ما ، بدهی ما ، ساختار سرمایه و موقعیت مالی ، توانایی ما در تشکیل مشارکت های جدید سرمایه گذاری مشترک و در دسترس بودن سرمایه در سرمایه گذاری های مشترک یا جدید – اظهارات آینده نگرانه هستند. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات ، عدم قطعیت و فرضیاتی می شوند که پیش بینی آنها دشوار است. اگرچه ما اعتقاد داریم انتظارات منعکس شده در هر گزاره آینده نگر مبتنی بر پیش فرض های منطقی است ، اما نمی توان اطمینان حاصل کرد که انتظارات ما محقق خواهد شد و بنابراین ، نتایج و نتایج واقعی ممکن است با آنچه در چنین آینده ای بیان شده یا پیش بینی می شود تفاوت اساسی داشته باشد – بیانیه های به دنبال برخی از عواملی که ممکن است بر نتایج و نتایج تأثیر بگذارد شامل موارد زیر است: (i) اقلیم های اقتصادی و سیاسی ملی ، بین المللی ، منطقه ای و محلی ؛ (ii) تغییر در بازارهای مالی جهانی ، نرخ بهره و نرخ ارز خارجی ؛ (III) افزایش یا پیش بینی رقابت برای خواص ما ؛ (چهارم) خطرات مرتبط با تملک ، تملک و توسعه املاک ؛ (v) حفظ وضعیت اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، ساختار مالیات و تغییر در قوانین و نرخ مالیات بر درآمد ؛ (vi) در دسترس بودن بودجه و سرمایه ، سطح بدهی هایی که حفظ می کنیم و رتبه بندی اعتباری ما. (vii) خطرات مربوط به سرمایه گذاری های ما در مشارکت های مشترک سرمایه گذاری ، از جمله توانایی ما در تأسیس مشارکت های جدید سرمایه گذاری مشترک ؛ (viii) خطرات انجام تجارت بین المللی ، از جمله خطرات ارزی ؛ (ix) عدم اطمینان محیطی ، از جمله خطرات ناشی از بلایای طبیعی ؛ (x) خطرات مربوط به شیوع ویروس کرونا در حال حاضر ؛ و (xi) آن عوامل اضافی که در گزارشهای ارائه شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار توسط ما تحت عنوان “عوامل خطر” مطرح شده است. ما وظیفه ای نداریم که اظهارات آینده نگرانه مندرج در این سند را به روز کنیم ، مگر اینکه قانون مورد نیاز باشد.

SOURCE Prologis، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.prologis.com

CannTrust تصویب دادگاه را برای 22.5 میلیون دلار کانادا در دارایی و CCAA تسهیلات مالی اعتبار تسهیلات اعلام کرد

واگن ، روشن، 30 آوریل 2021 / PRNewswire / – CannTrust Holdings Inc. (“CannTrust” یا “شرکت”) (در لیست نیست) امروز اعلام کرد که از دیوان عالی دادگستری انتاریو (لیست بازرگانی) تحت عنوان قانون تنظیم طلبکاران شرکت ها (کانادا) (“CCAA”) برای شرکت “بدهکار در اختیار” (“DIP”) و تسهیلات اعتباری خروجی CCAA (“تسهیلات اعتباری”) شرکت که قبلا اعلام شده بود و توسط وام دهنده اعتبار Cortland Credit تنظیم شده است.

همانطور که توسط شرکت در اعلام شده است 20 آوریل 2021، تسهیلات اعتباری متشکل از یک وام گردان است که براساس آن بازپرداخت ها و برداشت های اضافی گاه به گاه مجاز خواهد بود ، مشروط بر اینکه مبالغ بدهی تحت تسهیلات اعتباری از حد وام بیشتر نشود 22.5 میلیون دلار کانادا. تسهیلات اعتباری 12 ماه مدت دارد که با توافق مشترک ممکن است 12 ماه دیگر تمدید شود.

تسهیلات اعتباری با بهره امنیتی درجه یک در مورد تمام دارایی های CannTrust ، با رعایت برخی از مجازات های مجاز و برخی دارایی های استثنا شده و در زمان اجرای معاملات دادرسی CCAA ، با پرداخت هزینه DIP درجه اول فوق العاده ، موضوع به استثناهای محدود.

وجوه پیش بینی شده در قالب تسهیلات اعتباری برای تأمین نیازهای سرمایه در گردش CannTrust و پشتیبانی از احیای مجدد فعالیتهای خود استفاده خواهد شد ، به طوری که CannTrust می تواند ضمن ارائه محصولات با کیفیت و نوآورانه به بیماران و مصرف کنندگان ، به بازسازی اعتماد سهامداران ادامه دهد.

این شرکت قصد دارد یک نسخه از برگه اصطلاحات مربوط به تسهیلات اعتباری را در سایت www.sedar.com ثبت کند ، که برای حذف برخی از اطلاعات حساس تجاری که به دستور دیوان مهر و موم شده است ، تصحیح شده است.

CannTrust همچنان تحت حمایت CCAA است تا تلاش های خود را برای حل دعاوی مربوط به دعاوی مدنی و تکمیل بررسی گزینه های استراتژیک خود ، که شامل بررسی گزینه های مالی است ، تسهیل کند. جنبه های تلاشهای مداوم همچنان محرمانه است و شرکت قادر به پیش بینی زمان یا نتیجه آنها نیست. در این میان ، احیای مجدد مجوزهای حشیش و احیای مجدد فعالیتهای مداوم ، ورود مجدد CannTrust به بخشهای تجاری تفریحی و پزشکی کانابیس کانادا و ورود آن به توافق نامه پشتیبانی بازسازی برای تمرکز شرکت در بازسازی حق رای دادن ضروری است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل CCAA CannTrust ، لطفا به این آدرس مراجعه کنید: www.ey.com/ca/canntrust.

درباره CannTrust

CannTrust یک تولید کننده شاهدانه تحت نظارت فدرال است. ما با افتخار کانادایی هستیم ، مجموعه ای از مارک ها از جمله estora ، Liiv و Synr.g را که به طور خاص برای تعجب و لذت بیماران و مصرف کنندگان طراحی شده اند ، اداره می کنیم.

در CannTust ، ما متعهد به ارائه تجربه مشتری استثنایی و همچنین محصولات سازگار و با کیفیت از طریق فرآیندهای استاندارد هستیم. گلخانه ما گل شاهدانه درجه A تولید می کند ، که در حال حاضر در قالب های خشک ، قطره های روغن و کپسول به فروش می رسد. موفقیت مستمر ما در بازار حشیش پزشکی و گسترش بعدی آن در تجارت تفریحی در سال 2013 تاسیس شد ، منجر به این شد که در جوایز شاهدانه کانادا 2018 به عنوان تولید کننده مجاز سال انتخاب شویم.

CannTrust متعهد به تحقیق و نوآوری ، سرمایه گذاری در توسعه فناوری های محصولات جدید در بازارهای پزشکی ، تفریحی و سلامتی است ، در حالی که به رشد تحقیقات مبتنی بر شواهد در مورد استفاده و تأثیر حشیش کمک می کند.

در www.canntrust.com بیشتر بیاموزید.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اطلاعات آینده نگرانه” به معنای قوانین اوراق بهادار کانادا و “بیانیه های آینده نگرانه” به معنای ایالات متحده قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی از سال 1995 و سایر موارد قابل اجرا ایالات متحده قوانین بندرگاه امن ، و چنین اظهاراتی بر اساس انتظارات ، برآوردها ، پیش بینی ها ، مفروضات و عقاید و دیدگاه های کنونی CannTrust در مورد رویدادهای آینده است.

با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “باور” ، “انتظار” ، “احتمال” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “باید” ، “قصد” ، اطلاعات آینده نگر و اظهارات آینده نگر را می توان شناسایی کرد. “پیش بینی” ، “بالقوه” ، “پیشنهاد” ، “تخمین” و سایر کلمات مشابه ، از جمله تغییرات منفی و دستوری آن ، یا عباراتی که برخی از وقایع یا شرایط “ممکن است” ، “اتفاق” یا “رخ دهد” ، یا توسط بحث استراتژی

اطلاعات و بیانیه های آینده نگر در این خبر شامل اظهاراتی در رابطه با این انتظار است که CannTust برخی از دعاوی مربوط به دعاوی مدنی را تسویه کند و تحت حمایت CCAA از حمایت طلبکار خارج شود. اطلاعات و اظهارات رو به جلو لزوماً خطرات شناخته شده و ناشناخته ای را شامل می شوند ، از جمله ، بدون محدودیت: نتیجه بدهی های احتمالی شرکت ؛ تأثیر تحقیقات بالقوه نظارتی و تحقیقات دیگر. بررسی شرکت از گزینه های استراتژیک ؛ خطرات مرتبط با شرایط عمومی اقتصادی ؛ رویدادهای نامطلوب صنعت از دست دادن بازارها تحولات قانونی و نظارتی آینده در کانادا، ایالات متحده و جاهای دیگر صنعت شاهدانه در کانادا بطور کلی؛ و ، توانایی Cannrust برای اجرای استراتژی های تجاری خود است.

هرگونه اطلاعات و اظهارنظرهای آینده نگر فقط از تاریخ ساخت آنها صحبت می شود و ، به جز موارد قانونی ، CannTrust هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در هرگونه اطلاعات یا اظهارنظرهای آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر. هر از چند گاهی عوامل جدیدی پدیدار می شوند و پیش بینی همه این عوامل برای CannTrust امکان پذیر نیست. هنگام در نظر گرفتن این اطلاعات و اظهارات آینده نگر ، خوانندگان باید عوامل خطر و سایر اظهارات هشدار دهنده را در فرم اطلاعات سالانه CannTrust به تاریخ داشته باشند 28 مارس 2019 (“AIF”) و با مراجعه به مقامات نظارتی اوراق بهادار کانادا در SEDAR به آدرس www.sedar.com و به عنوان نمایشگاه گزارش سالانه CannTrust فرم 40-F تحت قانون مبادله اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1934 ، با اصلاحیه ، با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در EDGAR به آدرس www.sec.gov (“مارس 2019 فرم 40-F “). عوامل خطرساز و سایر فاکتورهای ذکر شده در AIF می توانند وقایع یا نتایج واقعی را با آنچه در هرگونه اطلاعات یا اظهارنظرهای آینده نگر توصیف می شود ، متفاوت کنند. همچنین به خوانندگان یادآوری می شود که CannTrust به عنوان پیش فرض دوره خود ، پیش فرض است الزامات افشای تحت قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار و الزامات بورس اوراق بهادار ، که جدیدترین AIF ، فرم 40-F و سایر افشای آن همه عوامل خطر را که در حال حاضر با شرکت روبرو است منعکس نمی کند ، و شرکت مجددا اظهارنامه مالی را تکمیل یا ثبت نکرده است عبارات موجود در AIF یا مارس 2019 فرم 40-F یا در غیر این صورت اصلاحیه ای را در فرم 40-F ایجاد کرده است و این شرکت تصمیم گرفته است که پرونده های قبلی خود را اصلاح نکند یا پرونده های دیگری را با توجه به الزامات افشای دوره ای تحت قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار و الزامات بورس اوراق بهادار ایجاد نکند. هیچ یک از اوراق بهادار شرکت برای تجارت در بورس اوراق بهادار در هر حوزه قضایی ذکر نشده است کانادا، تجارت در اوراق بهادار شرکت منوط به یک دستور توقف تجارت است که در تاریخ صادر شده است 13 آوریل 2020 توسط کمیسیون اوراق بهادار انتاریو برای عدم موفقیت CannTrust در تعهدات افشای خود تحت قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار.

منبع CannTrust Holdings Inc.

لینک های مربوطه

https://www.canntrust.ca/

Hyperion خرید کامل کابینارت را کامل می کند

لس آنجلس، 30 آوریل 2021 / PRNewswire / – Hyperion Capital Partners LLC (“هایپریون”) امروز اعلام کرد که خرید شرکت United Cabinet Company، LLC dba Kabinart (“شرکت”) از خانواده موری را به پایان رسانده است. Kabinart تولید کننده کابینت های ممتاز ، نیمه سفارشی و سفارشی برای بازار مسکونی سطح بالا است.

در طول چهار دهه گذشته ، نشویل ، تنسیمبتنی بر Kabinart خود را به عنوان یک ارائه دهنده طاقچه از کابینت های با کیفیت بالا معرفی کرده است. این شرکت محصولات خود را از طریق شبکه فروشندگان شخص ثالث در نیمه شرقی منطقه به فروش می رساند ایالات متحده. کلیه اعضای اصلی مدیریت Kabinart پس از پایان کار با شرکت باقی مانده اند.

دو بنیانگذار و شریک Hyperion گفتند: “ما برای ادامه میراث ساخته شده توسط خانواده موری از همکاری با تیم مدیریتی Kabinart بسیار هیجان زده هستیم. با استفاده از رویکرد عملیاتی خود ، ما می خواهیم شرکت را در مرحله بعدی خود راهنمایی کنیم. رشد و سودآوری. “

شید موری گفت: “من و خانواده ام دهه ها صرف پرورش مارک Kabinart کرده ایم و یافتن شریک زندگی مناسب برای ما از اهمیت بالاتری برخوردار بوده است. Hyperion مناسب ترین وسیله برای هدایت شرکت به آینده است.”

بودجه این معامله توسط Oxer Capital و Salem Investment Partners تأمین شد. آلن ماتکینز لک گمبل مالوری & Natsis LLP به عنوان مشاور حقوقی Hyperion خدمت کرد.

سه فروشنده مشاور سرمایه به فروشندگان توصیه می کردند و توسط Bass ، Berry & Sims PLC نماینده آنها بودند.

درباره کابینارت
Kabinart تولید کننده کابینت های ممتاز ، نیمه سفارشی و سفارشی برای بازار مسکونی سطح بالا است. بر اساس نشویل ، تنسی، کابینارت محصولات خود را از طریق شبکه فروشندگان شخص ثالث در نیمه شرقی توزیع می کند ایالات متحده.

درباره هایپریون
Hyperion Capital Partners یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی متمرکز بر عملکرد است که در آن مستقر است لس آنجلس که مشارکت با مدیریت را ایجاد می کند و از آن استفاده می کند تا ارزش طولانی مدت قابل توجهی تولید کند. Hyperion سرمایه گذاری های کنترلی را در شرکت هایی که بین آنها تولید می کنند ، انجام می دهد 20 دلار و 200 میلیون دلار درآمد و که دفتر مرکزی آنها در است آمریکای شمالی.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید [email protected] یا به hyperion-cp.com مراجعه کنید.

SOURCE Hyperion Capital Partners

لینک های مربوطه

www.hyperion-cp.com

Bion اعلامیه نامه قصد تولید پروژه سوم در مقیاس تجاری را اعلام می کند

نیویورک، 30 آوریل 2021 / PRNewswire / – Bion Environmental Technologies، Inc. (OTC QB: BNET) ، توسعه دهنده فناوری تصفیه پسماند دام به همراه یک مدل تجاری متمرکز بر تولید گوشت و محصولات لبنی پایدار مارک دار ، اعلام کرد که نامه ای را اجرا کرده است قصد (LOI) با شرکت Lamb Farms ، شرکت ، یک اپراتور بزرگ لبنیات در سطح کشور نیویورک.

انتظار می رود LOI طی 60 تا 90 روز به توافق برسد تا یک بستر درمانی Bion نسل سوم (3G) در Lamb Farms ایجاد کند. اوکفیلد ، نیویورک، تاسیسات لبنیاتی. این پروژه در ابتدا زباله های گله شیردوشی 2000 سر در آن مکان را تصفیه خواهد کرد. Lamb Farms در حال حاضر پیشرو در پرورش و پایداری پیشرفته است. اوکفیلد سایت دارای هضم کننده بی هوازی است که سرعت قابل توجهی برای نصب و راه اندازی سیستم دارد. این مرکز همچنین یکی از تسهیلات منتخب کشور است که در حال حاضر متان خود را به وضعیت خط لوله ارتقا می دهد و اجازه می دهد دی اکسید کربن تمیز از جریان پسماندهای بیوگاز برای تولید بی کربنات آمونیوم بازیافت شود.

اوکفیلد ، نیویورک، مکان تقریباً 30 مایلی Buflovak ، ارائه دهنده اصلی مهندسی / فناوری Bion است ، بنابراین هر گونه چالش مرتبط با مقیاس بندی سیستم عامل می تواند به راحتی و به سرعت برطرف شود. گله تاسیس شده در اوکفیلد، با قرار دادن یک هضم کننده ، به Bion اجازه می دهد تا سیستم عامل را نسبتاً سریع نصب کرده و شروع به تولید بی کربنات آمونیوم برای آزمایشات رشد کند.

به عنوان بخشی از این پروژه ، نمایشگاهی “انبار گوشت گاو” در محل احداث می شود که مخلوطی از گاوهای گوشت گاو پایدار و پایدار / ارگانیک را در خود جای داده و تولید می کند. نصب گوشت گاو به Bion اجازه می دهد اثبات مفهوم فرصت گوشت گاو خود را نشان دهد ، در حالی که همچنین صدور گواهینامه یک مارک تجاری پایدار را از طریق برنامه تأیید شده فرآیند USDA (PVP) دنبال می کند.

USDA PVP استاندارد طلا برای صدور گواهینامه مواد غذایی است و امروزه برای بررسی طیف گسترده ای از ادعاهای مارک تجاری مانند “بدون آنتی بیوتیک تا کنون” ، قفس آزاد (تخم مرغ) و غیره از گوشت گاو پایدار Bion (و سایر دامها / محصولات لبنی) استفاده می شود. می تواند از PVP برای نشان دادن اثر کربن ، مواد مغذی ، آب و پاتوژن به میزان قابل توجهی کمتر به مصرف کننده ، ناشی از درمان و بازیابی بیون ، استفاده کند. پیش از این Bion موفق شده بود که پلتفرم فناوری 2G خود را توسط USDA PVP در سال 2016 مورد ارزیابی و پذیرش قرار دهد.

کریگ اسکات، مدیر ارتباطات Bion ، اظهار داشت: “ما خوشحالیم که به سمت اولین پروژه تجاری 3G حرکت می کنیم ، به ویژه در شرایطی که به ما امکان می دهد زباله های بیش از یک گونه را درمان کنیم. بستر 3G به ما فرصتی برای حل مشکلات ارائه می دهد. در ارتباط با تولید دام در مقیاس بزرگ ، در حالی که این بهبودها را با یک مارک تجاری پایدار ، واضح و معتبر از USDA به مصرف کننده ارائه می دهیم. ما مشتاقانه منتظر ورود با این پیام به بازار هستیم. “

مزارع بره یک عملیات لبنیاتی خانوادگی است که با 110 گاو در سال 1966 در تاسیس شد اوکفیلد ، نیویورک. امروزه ، فعالیت های مزارع بره شامل شش مکان ، یک گله شیردوشی بیش از 7000 گاو ، و محصولات زراعی است که خوراک گاوها و همچنین محصولات نقدی را تأمین می کند. Lamb Farms در سه زمینه اصلی برای موفقیت در تجارت تمرکز دارد: شیر مفید؛ گاوهای راحت کشاورزی پایدار.

فناوری نسل سوم انحصاری بیون برای کاهش قابل ملاحظه اثرات زیست محیطی تولید دام در مقیاس بزرگ و ارائه یک محصول پایدار دارای اعتبار USDA به مصرف کننده طراحی شده است. این پلت فرم به طور همزمان محصولات با ارزش بالا و انرژی های تجدیدپذیر را که درآمد را افزایش می دهند بازیابی می کند. بستر فناوری 3G Bion می تواند راهی برای پایداری واقعی اقتصادی و زیست محیطی با مزایای “برد-برد” حداقل برای یک بخش حق بیمه از 200 میلیارد دلار صنعت دام ، محیط زیست و مصرف کننده. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت Bion ، www.biontech.com مراجعه کنید.

این ماده شامل گزاره های آینده نگرانه بر اساس انتظارات معقول مدیریتی فعلی مدیریت است. در این سند ، کلمات “خواهد شد” ، “می تواند” باشد ، “انتظار می رود” و عبارات مشابه عبارات آینده نگر را مشخص می کند. این اظهارات با تکیه بر قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی ، بند 27 الف قانون اوراق بهادار از سال 1933 ، با اصلاحیه ، بیان شده است. خطرات و عدم اطمینان های زیادی وجود دارد که می تواند منجر به تفاوت واقعی نتایج واقعی با نتایج مورد انتظار شود.

SOURCE Bion Environment Technologies، Inc.

لینک های مربوطه

biontech.com

Pye-Barker Fire Acquires Total LifeSafety Corporation در ساحل جنسن ، فلوریدا

Total LifeSafety توسط برایان پولهموس در سال 2012. این دومین شرکت حفاظت از آتش سوزی بود که Polhemus مالک آن بود و فعالیت می کرد. او مالک سابق John W. Polhemus ، Inc است که در سال 2007 به United Technologies فروخته شد. جان دبلیو پلهموس، شرکت یک سرویس پاشش کامل ، هشدار دهنده آتش ، و شرکت امنیتی بود که به این شرکت خدمات ارائه می داد فلوریدا جنوبی بیش از 20 سال در منطقه و پیشگام در آزمایش و بازرسی NFPA بود.

Polhemus از دانش صنعت و رویکرد خدمات مشتری خود برای رشد دومین تجارت خود ، Total LifeSafety به موفقیت برابر استفاده کرد. امروز ، Total LifeSafety یک شرکت هشدار دهنده کامل سرویس است که در نصب و نظارت بر سیستم های جدید یا موجود تخصص دارد. آنها همچنین از طریق طلسم خود ، دیزل سگ آتش که در مدرسه و رویدادهای محلی برای آموزش ایمنی در برابر آتش سوزی به کودکان و بزرگسالان شرکت کرده است ، از آموزش و پرورش و اطلاع رسانی در جامعه حمایت می کنند.

پس از این خرید ، Polhemus برای مدیریت تیم خود و کمک به تلاش های Pye-Barker Fire باقی خواهد ماند.

Polhemus به اشتراک گذاشت: “صفحه ای در صنعت من چرخیده است زیرا Total LifeSafety از Pye-Barker Fire استقبال می کند.” “این فصل جدید از رشد و فرصت فراتر از انتظار است.”

Pye-Barker Fire در حالی که فرصت ها به وجود می آید ، بر رشد بازارهای اصلی خود متمرکز است. تمرکز اصلی این شرکت خرید مشاغل پیشرو در بازار با عملکرد مالی خوب تاریخی برای پیوستن به رد پای چشمگیر و در حال گسترش آن است. Pye-Barker Fire برای فرهنگ خود ارزش قائل است و یک محیط کارآفرینی را که عملکرد فردی در آن شناخته شود ، ارتقا می بخشد. این شرکت با فروشندگان همکاری می کند تا طرحی پس از بسته شدن را هدف قرار دهد که هدف آن به حداقل رساندن اختلالات کسب و کار در عین حال توسعه کارمندان حرفه ای در آینده است.

درباره آتش سوزی و ایمنی Pye-Barker:

Pye-Barker Fire & Safety پیشرو در ارائه خدمات حفاظت از ایمنی در برابر آتش و زندگی ، با دفتر مرکزی در آتلانتا ، جورجیا و 80 مکان در قاره آمریکا قرار دارد. ارزشهای اصلی Pye-Barker Fire از زمان تاسیس در سال 1946 در ارائه خدمات صادقانه و قابل اعتماد از طریق کارکنان بسیار آموزش دیده و فداکار خود تردید ندارند. Pye-Barker Fire سرمایه گذاری زیادی در ارائه بهترین آموزش در کلاس برای تیم خود و در عین حال ارائه مزایای رقابتی صنعت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آتش سوزی پارکر ، به سایت www.pyebarkerfire.com مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

چاک ریمل، معاون توسعه تجارت

(910) 612-6252

[email protected]

SOURCE Pye-Barker آتش نشانی و ایمنی

لینک های مربوطه

https://www.pyebarkerfire.com

با هم برای شرکتهای امنتر راههای احضار شرکتهای سراسر جهان برای مقابله با ایمنی ناوگان شرکتها

نیویورک، 30 آوریل 2021 / PRNewswire / – به افتخار روز جهانی ایمنی ، شورای رهبری جهانی ایمنی ناوگان با هم برای راههای ایمن تر (TSR) ، در کنار Anheuser-Busch InBev (AB InBev) ، از شرکت های سراسر جهان برای ثبت نام در Focus خواستار هستند. برنامه ایمنی ناوگان ، برای بهبود ایمنی جاده ها ، به ویژه در ناوگان کوچک تا متوسط ​​، طراحی شده است. این ناوگان 88٪ از وسایل نقلیه تجاری موجود در جاده ها را تشکیل می دهد ، اما بسیاری از شرکت های کوچکتر منابعی برای اختصاص دادن به ابتکارات ایمنی ناوگان در کلاس جهانی ندارند. هدف این برنامه ارائه دسترسی به این مشاغل به اطلاعات ، راهنمایی ها و تجربیات برای کمک به نجات جان افراد است.

“ما با پنج اقدام اساسی ایمنی راه سازمان ملل متحد همسو هستیم ، برنامه هایی را توسعه می دهیم که بر مدیریت ایمنی جاده ها ، جاده های ایمن و تحرک ، وسایل نقلیه ایمن تر ، زمان پاسخگویی پس از تصادف و کاربران ایمن جاده تمرکز دارند – همان چیزی است که ما آخرین ابتکار مرکز است ، “به اشتراک می گذارد دیوید براونشتاین، رئیس TSR. “اساساً ، ما در حال تلاش برای آینده ای هستیم كه برخورد ترافیك جاده ای دیگر یكی از مهمترین دلایل مرگ و جراحت در سرتاسر جهان نباشد و این به معنای درگیر كردن شركتهایی است كه بیشترین استفاده را از جاده ها دارند.”

برنامه ایمنی ناوگان تسهیل شده بر پایه کوهورت ، که می توانید درباره آن بیشتر بدانید اینجا، 10 روش بهم پیوسته برای ایمنی جاده در ناوگان کوچک و متوسط ​​را فراهم می کند. این بهترین روشها شامل راهنماییهای مشخص در زمینه افزایش ایمنی ناوگان از جمله شرح وظایف راننده از جمله موارد دیگر است. فرآیندهای پردازنده بهبود یافته و آموزش راننده ، مربی و سرپرست ، به دنبال جلوگیری از مرگ و جراحات جاده ای سالانه 1.35 میلیون نفر است. این برنامه همچنین الگوها و ابزارهای دیگری را برای کمک به مشاغل به سرعت و به راحتی در اجرای هر روش بهتر ارائه می دهد ، هزینه های جبران شده توسط کمک های شرکت های بزرگ مانند AB InBev ، AT&T ، CalAmp ، Geotab ، Lyft ، Marsh ، PepsiCo ، Republic Services ، Samsara ، UPS و دیگران.

توضیح می دهد: “ایمنی جاده از درون آغاز می شود.” جوشوا ژیرارد، مدیر جهانی ایمنی در AB InBev ، یکی از شرکای بنیانگذار TSR. “وقتی شرکتی برای حمایت از کارمندان خود در ابتکارات ایمنی جاده ای سرمایه گذاری می کند ، آنها در حمایت از همه کاربران جاده سرمایه گذاری می کنند. در این روز جهانی ایمنی ، ما می خواهیم به ناوگان کوچک و متوسط ​​کمک کنیم تا فراتر از روش های استاندارد حرکت کنند و بهترین شیوه هایی را که ما به پیشرفت های مداوم در فرهنگ و نتایج ایمنی آنها کمک خواهیم کرد. ما متعهد هستیم که از طریق فرآیندهای بهبود یافته و راه حل های فن آوری که به نجات جان انسان ها کمک می کند ، جاده ها را به مکانی امن تر برای همه تبدیل کنیم. “

درباره هم برای جاده های ایمن تر

Together for Safer Roads یک سازمان غیردولتی جهانی است که با همکاری دولت ، مشاغل و سهامداران جامعه در پروژه های محلی ، مدیریت ایمنی ناوگان و ابتکارات فناوری برای جلوگیری از تصادفات رانندگی ، جراحات و مرگ و میر کار می کند. TSR همزمان با دهه ایمنی راه سازمان ملل آغاز به کار کرد و در سراسر جهان شرکایی دارد. اعضای TSR شامل AB InBev، AT&T، CalAmp، Geotab، Lyft، Marsh، PepsiCo، Republic Services، Samsara، UPS و دیگران هستند.

برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما مراجعه کنید یا ما را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و LinkedIn.

درباره Anheuser-Busch InBev

Anheuser-Busch InBev یک شرکت تجاری عمومی است (Euronext: ABI) مستقر در لوون ، بلژیک، با لیست های ثانویه در مکزیک (MEXBOL: ANB) و آفریقای جنوبی (JSE: ANH) بورس اوراق بهادار و رسیدهای سپرده گذاری آمریکایی در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: BUD). رویای ما جمع کردن مردم برای جهانی بهتر است. Beer ، شبکه اجتماعی اصلی ، هزاران سال است که مردم را گرد هم آورده است. ما متعهد هستیم که مارک های بزرگی بسازیم که در طول زمان آزمایش کنند و بهترین آبجوها را با استفاده از بهترین مواد طبیعی دم کنیم. مجموعه متنوعی از بیش از 500 مارک آبجو شامل مارک های جهانی Budweiser® ، Corona® و Stella Artois® است. مارک های چند کشور Beck’s®، Hoegaarden®، Leffe® and Michelob ULTRA®؛ و قهرمانان محلی مانند Aguila® ، Antarctica® ، Bud Light® ، Brahma® ، Cass® ، Castle® ، Castle Lite® ، Cristal® ، Harbin® ، Jupiler® ، Modelo Especial® ، Quilmes® ، Victoria® ، Sedrin® ، و Skol®. میراث تولید آب میوه ما بیش از 600 سال قدمت دارد و قاره ها و نسل ها را در بر می گیرد. از ریشه های اروپایی ما در آبجوسازی دن هورن در لوون ، بلژیک. به روح پیشگام آبجوسازی Anheuser & Co در سنت لوئیس، ایالات متحده به ایجاد آبجوسازی قلعه در آفریقای جنوبی در طول ژوهانسبورگ هجوم آوردن به طلا. به بوهمیا، اولین کارخانه آبجوسازی در برزیل. از لحاظ جغرافیایی متنوع و با مواجهه متعادل با بازارهای توسعه یافته و در حال توسعه ، از قدرت جمعی تقریباً 164000 همکار مستقر در نزدیک به 50 کشور جهان استفاده می کنیم. برای سال 2020 ، درآمد AB InBev گزارش شده است 46.9 میلیارد دلار (به استثنای JV ها و همکاران).

تماس با رسانه:
ناتالیا مارتینز
مدیر ارتباطات ، LLYC
[email protected]

SOURCE AB InBev


درجه ، تولید کننده پیشرو AC ، برنده بزرگ “Global Cooling Prize 2021” نامگذاری شد

“Gree یک گروه صنعتی با فناوری جهانی متنوع است که تجارت خود را به کالاهای مصرفی خانگی و تجهیزات صنعتی گسترش داده و بر نوآوری مداوم و تحقیق و توسعه برای بهبود زندگی مردم پافشاری می کند. رد پای کربن کولرهای گازی موجود را 80 درصد کاهش دهید “، گفت دونگ مینگژو ، رئیس لوازم برقی Gree.

جایزه خنک کننده جهانی به طور مشترک در سال 2018 توسط م Instituteسسه راکی ​​کوه ، دولت کشور راه اندازی شد هند و Mission Innovation ، که متعهد به توسعه فن آوری های خنک کننده خلاقانه است که دارای تأثیر آب و هوایی پنج برابر کمتر از واحدهای تهویه مطبوع استاندارد موجود در بازار امروز (از جمله انتشار کربن غیر مستقیم تولید شده توسط برق شبکه و انتشار مستقیم کربن مربوط به اثر گلخانه ای مبرد) ، به منظور حل تهدید آب و هوا ناشی از افزایش تقاضا از تهویه مطبوع مسکونی.

فناوری خنک کننده ابتکاری “منبع صفر کربن” Gree ، تبرید پیشرفته فشرده سازی بخار ، تبرید فتوولتائیک بخار و تبخیر و مستقیم ، تهویه و موارد دیگر را با استفاده کارآمد از منابع انرژی تجدید پذیر و منابع خنک کننده رایگان ادغام می کند.

تأثیر آب و هوایی طرح جدید Gree با فناوری خنک کننده “Zero Carbon Source” کمتر از یک پنجم سیستم های تهویه مطبوع معمولی است. از طریق نوآوری و طراحی هوشمند ، فناوری آب و هوایی Gree دستیابی به موفقیت در محدودیت های بهره وری انرژی تهویه مطبوع معمولی است.

با افزایش سریع جمعیت و سرعت بخشیدن به شهرنشینی ، تخمین زده می شود که تا سال 2050 ، تقاضای جهانی برای تهویه هوا از 1.2 میلیارد واحد در سال 2016 به 4.5 میلیارد واحد افزایش یابد. هنگامی که راه حل های خنک کننده سازگار با آب و هوا ترویج و به طور مثر استفاده می شوند ، می توان از تولید 100 میلیارد تن معادل دی اکسید کربن جلوگیری کرد ، به جهان کمک می کند تا سال 2100 بیش از 0.5 درجه سانتیگراد گرم شود ، در حالی که این کیفیت زندگی افرادی را که زندگی می کنند بهبود می بخشد در آب و هوای گرم و مرطوب.

درباره Gree

Gree یک گروه صنعتی با فناوری جهانی متنوع است که تجارت خود را به کالاهای مصرفی خانگی و تجهیزات صنعتی تحت سه نام تجاری GREE ، KINGHOME و TOSOT گسترش داده است.

برای اطلاعات بیشتر ، به http://global.gree.com/ مراجعه کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1500889/1.jpg

لینک های مربوطه

http://global.gree.com

SOURCE Gree Electric Appliance، Inc

درجه تولید کننده پیشرو AC به نام “2021 Global Cooling Prize” برنده بزرگ

“Gree یک گروه صنعتی جهانی با فن آوری متنوع است که تجارت خود را به کالاهای مصرفی خانگی و تجهیزات صنعتی گسترش داده است و بر نوآوری مداوم و تحقیق و توسعه برای بهبود زندگی مردم اصرار دارد. فناوری تهویه مطبوع مناسب آب و هوا برنده بزرگ را در جایزه خنک کننده جهانی اهدا کرد تأثیر انتشار کربن کولرهای گازی موجود را 80 درصد کاهش می دهد “، گفت: خانم دونگ مینگژو ، رئیس و رئیس لوازم خانگی الکتریکی Gree.

جایزه خنک کننده جهانی به طور مشترک در سال 2018 توسط موسسه راکی ​​کوه ، دولت اکران شد هند و Mission Innovation ، که متعهد به توسعه موفقیت آمیز فن آوری های خنک کننده است که دارای پنج برابر (5 برابر) تأثیر آب و هوایی کمتر از واحدهای تهویه مطبوع استاندارد موجود در بازار امروز است (از جمله انتشار کربن غیر مستقیم تولید شده توسط برق شبکه و انتشار مستقیم کربن مربوط به گلخانه اثر مبردها) ، به منظور حل تهدید آب و هوا ناشی از افزایش تقاضا برای تهویه مطبوع مسکونی.

فن آوری خنک کننده ابتکاری “منبع صفر کربن” Gree ، تبرید پیشرفته فشرده سازی بخار ، فتوولتائیک مستقیم ، خنک کننده تبخیری ، تهویه و موارد دیگر را در خود ادغام می کند ، که به طور کارآمد از منابع انرژی تجدید پذیر و منابع خنک کننده رایگان استفاده می کند.

تأثیر آب و هوایی طراحی جدید Gree با فناوری خنک کننده “Zero Carbon Source” کمتر از یک پنجم سیستم های تهویه مطبوع معمولی است. از طریق نوآوری و طراحی هوشمند ، فناوری سازگار با آب و هوا Gree یک موفقیت بزرگ در محدودیت بهره وری انرژی کولرهای گازی معمولی است.

با افزایش سریع جمعیت و سرعت بخشیدن به شهرنشینی ، تخمین زده می شود که تا سال 2050 ، تقاضای جهانی برای تهویه مطبوع اتاق از 1.2 میلیارد واحد در سال 2016 به 4.5 میلیارد واحد افزایش یابد. هنگامی که راه حل های خنک کننده سازگار با آب و هوا به طور مثر ترویج و به کار گرفته می شوند ، می توان از تولید 100 میلیارد تن معادل دی اکسیدکربن جلوگیری کرد ، به جهانیان کمک می کند تا سال 2100 بیش از 0.5 درجه سانتیگراد را کاهش دهند در حالی که کیفیت زندگی برای مردم گرم و گرم افزایش می یابد آب و هوای مرطوب.

درباره Gree

Gree در سال 1991 تاسیس شد ، یک گروه صنعتی جهانی با تکنولوژی متنوع است که تجارت خود را به کالاهای مصرفی خانگی و تجهیزات صنعتی تحت سه نام تجاری GREE ، KINGHOME و TOSOT گسترش داده است.

برای اطلاعات بیشتر به http://global.gree.com/ مراجعه کنید.

SOURCE Gree Electric Appliance، Inc

لینک های مربوطه

http://global.gree.com

Technomic TIndex را برای ردیابی صنعت خدمات غذایی در ایالات متحده راه اندازی می کند.

شیکاگو، 30 آوریل 2021 / PRNewswire / – امروز Technomic اولین TIndex (فهرست فنی) را ارائه داد که برای ارائه معیاری برای کمک به تحلیلگران و رهبران صنعت در ردیابی سلامت صنعت خدمات غذایی در این کشور طراحی شده است. ایالات متحده. TIndex یک روش منحصر به فرد برای ردیابی صنعت خدمات غذایی است که با استفاده از مجموعه داده های مختلف موجود در Technomic ، از جمله معاملات اپراتور ، ردیابی بازدید کننده از مشتری و اطلاعات فروش توزیع کننده ساخته شده است. سپس داده ها برای همسان سازی با نمایندگی کل صنعت خدمات غذایی ، وزن و ارزیابی می شوند.

توضیح می دهد: “ما از سال 1966 صنعت خدمات غذایی را ردیابی کرده ایم.” جو پاولک، مدیر عامل فنی در Technomic. “TIndex به ما این امکان را می دهد تا تصویری از سلامت صنعت را كه بر اساس سالها اطلاعات تاریخی و تخصص صنعت ساخته شده است ، ارائه دهیم. در این ماه ، TIndex با بهبود واكسن ها و شروع كاهش محدودیت های COVID-19 ، آغاز بهبود صنعت را نشان می دهد. در طول سال 2020 ، TIndex زیر 85 باقی مانده است ، اما از آن زمان شاهد یک افزایش ثابت هستیم ژانویه 2021

Technomic با شروع TIndex هر ماه منتشر خواهد شد مارس 2021، و دارای داده های تاریخی TIndex است که از ابتدای سال 2020 شروع می شود.

TIndex شاخص Technomic در کل صنعت ایالات متحده است که ماهانه گزارش می شود و عملکرد آن را با ماه مشابه سال 2019 مقایسه می کند. TIndex شامل تورم است و امکان تجزیه و تحلیل رشد صنعت را به صورت سال به سال برای همان ماه فراهم می کند.

  • مارس 2021 شاخص (فعلی): 94.1
  • فوریه 2021 شاخص شاخص: 86.1
  • ژانویه 2021 شاخص: 82.2

به عنوان یک مقایسه ، TIndex در مارس 2020، آغاز محدودیت های COVID-19 در ایالات متحده ، 75.5 بود ، به این معنی که صنعت در مقایسه با تقریبا 25٪ رشد می کند مارس 2021 به مارس 2020.

سوالات مطبوعاتی ، Technomic: کلار تولدو، (312) 506-3835 ، [email protected]

درباره Technomic

Technomic، Inc ، یک شرکت Winsight ، به عنوان یک شرکت مشاوره مدیریت در سال 1966 تاسیس شد. از آن زمان ، خدمات Technomic رشد کرده اند و شامل ابزار تحقیق B2B مبتنی بر ابر ، ردیابی روند مصرف کننده و منو ، و همچنین سایر تحقیقات و استراتژیک پیشرو قابلیت ها ، برای اولویت بندی و اندازه فرصت های تجاری مشتریان ما شامل تولید کنندگان و توزیع کنندگان مواد غذایی ، رستوران ها ، خرده فروشان و چندین شرکت تجاری دیگر که با صنایع غذایی همسو هستند و به دنبال تصمیم گیری آگاهانه برای حمایت از رشد تجارت خود هستند. در www.technomic.com به Technomic مراجعه کنید.

SOURCE Technomic

لینک های مربوطه

http://www.technomic.com

هانتکی در افتتاحیه نمایشگاه دستاورد علوم و فناوری فضایی سرنشین دار چین در سال 2021 در “چالش ، مریخ” در شهر شنژن شرکت می کند

شنژن ، چین، 30 آوریل 2021 / PRNewswire / – روشن است 27 آوریل 2021، “دستاورد ، مریخ” نمایشگاه دستاورد علوم و فناوری فضایی سرنشین دار چین ، به میزبانی موسسه علوم و فناوری فضایی (شنژن) و گروه شنژن شنژن ، رسماً در موزه هنرهای معاصر و برنامه ریزی شهری شنژن برگزار شد. افتتاحیه فرصتی شگفت انگیز به مخاطبان داد تا آینده را کشف کنند و زندگی در مریخ را تجربه کنند. در همان زمان ، هانتکی گروپ ، به عنوان شریک نمایشگاه دستاورد علم و فناوری فضایی سرنشین دار چین ، مارک تصفیه کننده هوا Oucica خود را به سایت نمایشگاه آورد و از هوای پاک چین دانش و فناوری فضایی سرنشین دار.

رئیس اجرایی هانتکی آقای لیو گفت که هانتکی گروپ ارتباط طولانی مدتی با فناوری فضایی دارد. چین صنعت هوافضا چندین دوره مهم مانند کارآفرینی دشوار و جهانی شدن را نیز تجربه کرده است. تاکنون صنعت هوافضای چین به مقیاس و سطح قابل توجهی در جهان رسیده است. آقای لیو خوشحال است که می توان نمایشگاه دستاوردهای علم و فناوری فضایی سرنشین دار چین را برگزار کرد شنژن شهر ، و مردم را دعوت می کند تا خانواده های خود را به تجربه دستاوردهای چین در صنعت هوافضا. این دستاوردها جهان را متحیر می کند و موفقیت های درخشان چینی ها در زمینه هوافضا را به مخاطب ثابت می کند. در همان زمان ، هانتکی گروپ با موسسه علوم و فناوری فضایی به یک همکاری استراتژیک رسیده است (شنژن) و در تدوین استانداردهای ملی برای دستگاه های تصفیه هوا فتوکاتالیست به همکاری دست یافتند. در حال حاضر ، به طور فعال در حال تدوین فرمول های استاندارد ملی برای دستگاه های تصفیه هوا فتوکاتالیست است. هانتکی برای آینده اطمینان دارد. از این پس ، هانتکی هر مرحله از فرمول بندی استاندارد را برای ایجاد پایه ای محکم برای کاربرد عمیق دستگاه های تصفیه هوا فتوکاتالیست در چین پروژه های علوم و فناوری هوافضا با سرنشین.

این نمایشگاه دستاورد اولین نمایشگاه دستاورد علم و فناوری هوافضا با موضوع پرواز فضایی با سرنشین است. کل محوطه نمایشگاه بیش از 1800 متر مربع مساحت دارد. مناطق متعددی مانند اردوگاه پایگاه مریخ ، اردوگاه آموزش فضایی و اکتشاف پایگاه مریخ وجود دارد. شایان ذکر است که برای اولین بار بسیاری از محصولات معتبر فضاپیمای چینی و همچنین فضاپیماها و وسایل نقلیه اکتشافی ماه را مونتاژ کرده است. ایستگاه فضایی، مارس طولانی خانواده موشک های سری و بسیاری از مدل های دیگر نمایش داده می شود. نمایشگاه دستاوردهای علوم و فناوری فضایی سرنشین دار چین 2021 از سال گذشته ادامه خواهد داشت 30 آوریل تا 24 ژوئیه و در موزه هنرهای معاصر و برنامه ریزی شهری شنژن برگزار می شود.

مخاطبان این فرصت را دارند که تجربه بدیع شروع از زمین و ورود به “کمپ پایگاه مریخ” را با پوشیدن لباس فضایی و نشستن در پایگاه مریخ تجربه کنند تا طوفان مریخ و زندگی پرتنش مریخ را در مرکز بحران انرژی مریخ تجربه کنند. ! آنها همچنین می توانند به تئوری اساسی “بخش آموزش ویژه تیانگونگ” ، آمادگی جسمانی ، آموزش سازگاری با فضای فضایی و هشت برنامه آموزش فضانورد دیگر بپیوندند ، صحنه آموزش تحقیقات علمی فضانورد را تجربه کنند. مخاطبان این فرصت را دارند که راز و عظمت فضانوردان چینی را احساس کنند و برای دیدن لباس های ارزشمند فضایی و چتر نجات غول پیکر کپسول از “موزه هوافضا” دیدن کنند.

دستگاه تصفیه هوا فتوکاتالیست Oucica KJ380 یکی از نمایشگاه ها است. این توابع ضد ویروس ، عقیم سازی ، از بین بردن بو و از بین بردن آلدئید است. این محصول از فناوری تجزیه UVA و فیلتر کامپوزیت با بازده بالا استفاده می کند که می تواند در ضد عفونی و تصفیه نقش داشته باشد. در همان زمان ، محصولات تصفیه کننده هوا فتوکاتالیست Oucica “مجوز بهداشت برای تولیدکنندگان محصولات ضد عفونی” صادر شده توسط کمیسیون بهداشت استان گوانگدونگ را دریافت کرده اند. هدف اصلی تولید تجهیزات ضد عفونی کننده درجه پزشکی “ضدعفونی کننده های هوا Photocatalyst” است. این بدان معناست که هانتکی صلاحیت تحقیق و توسعه ، تولید و فروش محصولات تجهیزات ضد عفونی را به طور مستقل دارد و می تواند محصولات قابل تصفیه هوا را برای همه کاربران به ارمغان بیاورد.

سفر به زمان و مکان برای تجربه توسعه چین صنعت هوافضا و مهمترین دستاوردهای علم و فناوری هوافضا را آشکار می کند. در مبارزات نسل های فضانوردان چینی ، این اوج دوران است چین هوافضا که هرگز نباید آن را از دست بدهید. این فرصت خوبی برای بازدید از نمایشگاه دستاورد علم و فناوری فضایی سرنشین دار چین برای تماشای توسعه است هوافضا. چین صنعت هوافضا به سمت روشن تر حرکت خواهد کرد آینده.

ما داریم از زمان جوانی آرزوی کاوش در فضا را داشتیم. شاید نتوانیم ستاره های دور را لمس کنیم ، شاید نتوانیم از جاذبه زمین خلاص شویم و فضای پرسه را تجربه کنیم ، شاید نتوانیم هر لحظه شگفت انگیز علم و فناوری هوافضای چین را تجربه کنیم ، شاید نتوانیم تصور کنیم که در آسمان پرستاره زمین به زمین نگاه کنیم کائنات.

زمان نمایشگاه

30 آوریل، 2021-24 جولای 2021

محل نمایشگاه

موزه هنرهای معاصر و برنامه ریزی شهری شنژن (طبقه اول)

تنظیم کننده

موسسه علوم و فناوری فضایی (شنژن)
شنژن گروه رسانه ای

شریک

شنژن هانتکی الکترونیک شرکت با مسئولیت محدود
دستگاه تصفیه هوا Oucica Photocatalyst

بخشی از محتوای این مقاله از طرف برگزارکننده است ، در صورت مخالفت یا س questionsال ، لطفاً برای حذف تماس بگیرید

SOURCE Huntkey

لینک های مربوطه

https://fa.huntkey.com/