با تعهد به مقرون به صرفه بودن و پایداری مالی ، خدمات پستی ایالات متحده با درخواست تغییر نرخ پستی ادامه می یابد

تغییرات قیمت پیشنهادی قیمت محصولات و خدمات بازار غالب بازار را تقریباً 6.9 درصد افزایش می دهد. قیمت نامه های کلاس اول 6.8 درصد افزایش می یابد تا کاهش درآمد ناشی از کاهش حجم نامه کلاس اول را جبران کند. در 10 سال گذشته ، حجم نامه 46 میلیارد قطعه یا 28 درصد کاهش یافته است و همچنان رو به کاهش است. در همین مدت ، حجم نامه کلاس اول 32 درصد کاهش یافته و حجم نامه درجه یک ایمیل – شامل نامه هایی که تمبر پستی دارند – 47 درصد کاهش یافته است.

مدیر پست و مدیر عامل پست گفت: “طی 14 سال گذشته ، خدمات پستی اختیارات محدودی در قیمت گذاری برای پاسخگویی به تغییر واقعیت های بازار داشته است.” لویی دی جوی. “به عنوان بخشی از برنامه 10 ساله ما برای دستیابی به پایداری مالی و تعالی خدمات ، خدمات پستی و شورای حکام متعهد به اجرای منطقی یک رویکرد قیمت گذاری منطقی هستند که به ما کمک می کند تا بتوانیم دوام و رقابت داشته باشیم و خدمات پستی قابل اعتماد را ارائه دهیم. از مقرون به صرفه ترین در جهان “.

تغییرات پیشنهادی خدمات پستی شامل موارد زیر است:

تولید – محصول

قیمت های فعلی

قیمت های برنامه ریزی شده

حروف (1 اونس)

55 سنت

58 سنت

حروف (اونس) اضافی

20 سنت

20 سنت (بدون تغییر)

نامه ها (1 اونس اندازه گیری شده)

51 سنت

53 سنت

کارت پستال داخلی

36 سنت

40 سنت

تخت (1 اونس)


نامه های بین المللی خروجی
(1 اونس.)

1.00 دلار

1.20 دلار

1.16 دلار


1.30 دلار

با توجه به مدل قیمت گذاری فعلی و تغییر نرخ پیشنهادی ، خدمات پستی هنوز هم کمترین نرخ پستی نامه ای را در جهان صنعتی دارد و همچنان ارزش زیادی در حمل و نقل دارد.

نرخ های ارسال نامه الکترونیکی از طریق یک قطعه ، بین المللی

قانون پاسخگویی و بهبود پستی (PAEA) در سال 2006 افزایش قیمت خدمات پستی را در شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) محدود کرد. PAEA همچنین PRC را ملزم به ارزیابی سیستم سقف قیمت 10 سال پس از تاریخ تصویب و در صورت عدم دستیابی به اهداف قانون ، سیستم را اصلاح یا جایگزین کرد. PRC تشخیص داد که محدودیت قیمت مانعی برای پایداری مالی سرویس پست در سال است دسامبر 2017، منجر به از دست دادن تجمعی درآمد ناخالص تجمعی می شود 55 میلیارد دلار. در ماه مه ، خدمات پستی خسارت خالص گزارش داد 82 میلیون دلار برای سه ماهه دوم سال 2021.

که در نوامبر 2020، PRC قوانين جديدي را درباره قيمت هاي غالب در بازار اعلام كرد كه افزايش قيمت هاي بالاتر از CPI را بر اساس عوامل خاصي امكان پذير مي سازد و به خدمات پست اجازه مي دهد تا در تعيين قيمت هاي خدمات پستي انعطاف پذيري بيشتري داشته باشند.

مدیر ارشد مالی و معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: “رای PRC در ماه نوامبر به خدمات پستی اجازه می دهد نرخ بالاتری در تعیین قیمت خدمات پستی داشته باشند.” جوزف کوربت. “همسان سازی قیمت های ما برای محصولات حاکم بر بازار به ما امکان می دهد درآمد کسب کنیم و برای تحقق پایداری مالی برای انجام مأموریت خدمات جهانی خود کمک می کنیم.”

با اجرای کامل ، برنامه 10 ساله خدمات پستی برای معکوس کردن پیش بینی شده طراحی شده است 160 میلیارد دلار در خسارات عملیاتی طی 10 سال آینده ابتکارات رشد و بهره وری این طرح ، از جمله تغییرات قیمت پیشنهادی ، همراه با قوانین لازم ، باید به خدمات پستی اجازه دهد تا تقریباً سرمایه گذاری کند 40 میلیارد دلار طی 10 سال آینده ، زیرساختهای خود را مدرن و بهبود بخشیدیم تا کارآمدتر و پاسخگوی خدمات باشیم.

در سال 2020 ، خدمات پستی تقریباً 129.2 میلیارد قطعه نامه و بسته به مشتریان مستقر در هر ایالت و منطقه ، شهرستان ، شهر ، شهر و مناطق روستایی کشور تحویل داد.

لیست کامل قیمت خدمات پستی با قیمت تمام محصولات را می توانید در سایت PRC در پیدا کنید https://www.prc.gov/dockets/active/R . برگه اطلاعات مربوط به درخواست تغییر نرخ خدمات پستی در اینجا موجود است: https://about.usps.com/what/strategic-plans/delivering-for-america/#prc

سرویس پستی معمولاً هیچ دلار مالیاتی برای هزینه های عملیاتی دریافت نمی کند و برای تأمین هزینه های فعالیت خود به فروش پست ، محصولات و خدمات متکی است.

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله فیلم و عکس صوتی و عکس با کیفیت پخش ، از اینجا بازدید کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، Pinterest و LinkedIn. مشترک شدن در کانال YouTube USPS، مثل ما در فیس بوک و از ما لذت ببرید وبلاگ ارسال های پستی. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

مخاطب: کیم فروم
[email protected]
usps.com/news

منبع خدمات پستی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.usps.com


Snapmaker نوآوری های چاپ سه بعدی جامعی را در TCT Asia 2021 ارائه می دهد

چاپ سه بعدی ، به عنوان نوعی ساخت مواد افزودنی ، مورد توجه TCT Asia است. بر خلاف اکثر غرفه داران ، Snapmaker ترکیبی از تولید افزودنی و ساخت تفریحی است و یک ماشین 3 در 1 ماژولار ایجاد می کند که شامل چاپ سه بعدی ، حکاکی و برش لیزر و ماشینکاری CNC است.

در TCT Asia امسال ، ماژول چرخان برای اولین بار در چین از آنجا که در اواخر سال 2020 در خارج از کشور راه اندازی شده است. ماژول دوار با هدف تولیدکنندگان مدل DIY ، طراحان مدل 3D و مهندسان فنی خبره ، لوازم جانبی عملی سازگار با Snapmaker 2.0 مدل های A250 و A350 است که میز چهار هسته ای CNC را قادر می سازد. تا آنجا که می دانیم هیچ کالای مشابه دیگری در بازار وجود ندارد.

در مورد عملکرد ، آن به یک دنده موج ولتاژ مجهز است و دارای یک کاهنده سرعت 100: 1 است ، از چرخش 5 درجه مداوم 360 درجه و کنترل دقیق 0.2 درجه پشتیبانی می کند. با کمک ماژول دوار و نرم افزار سفارشی Snapmaker ، کاربران می توانند آثار هنری دقیق 4 بعدی با مواد مختلف از جمله چوب ، تخته های ساخت الگو ، اکریلیک های غیرشفاف و موارد دیگر را بسازند.

Snapmaker برای نشان دادن توانایی های خود ، برنامه های قابل توجهی را ایجاد کرده است که در میان آنها On Mars Sand Table با مهارت ظریف خود بیشتر شرکت کنندگان را تحت تأثیر قرار می دهد. صدها بازدید کننده علاقه و تمایل به کشف بیشتر را نشان می دهند.

Ke Shuqiang ، مدیر مالی و مدیر عامل شرکت Snapmaker گفت: “خوشحالم که می شنوم امسال کاربران بیشتری با چاپ سه بعدی آشنا می شوند. برنامه های چاپ سه بعدی واقعاً می توانند به مردم و مشاغل کمک کنند تا مشکلات واقعی را حل کنند.” “Snapmaker به عنوان یک تولید کننده چاپگر سه بعدی ، روابط محکمی با کاربران ، ارائه دهندگان خدمات و توزیع کنندگان برای ارتقا promote مصرف مصرف چاپ سه بعدی ایجاد خواهد کرد.”

درباره TCT آسیا

TCT Asia با برنامه ریزی VNU Rapid News Ltd و با تمرکز بر تولید افزودنی ، چاپ سه بعدی ، طراحی و فناوری مهندسی یکی از برجسته ترین رویدادهای طراحی در ساخت در جهان است.

درباره Snapmaker

Snapmaker در سال 2016 تاسیس شد ، یک شرکت تولید ابزار دیجیتال است که به ارائه پرینترهای سه بعدی چند ابزاری مقرون به صرفه و مواد افزودنی مربوطه به افراد و مشاغل در سراسر جهان اختصاص دارد.

www.snapmaker.com
اطلاعات تماس: [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1520869/1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1520870/2.jpg

SOURCE شنژن Snapmaker شرکت فناوری ، آموزشی ویبولیتین

لینک های مربوطه

snapmaker.tmall.com

SOURCE شنژن Snapmaker شرکت فناوری ، آموزشی ویبولیتین

Snapmaker نوآوری های چاپ سه بعدی خود را در TCT Asia 2021 به نمایش می گذارد

چاپ سه بعدی ، به عنوان نوعی ساخت مواد افزودنی ، مورد توجه TCT Asia است. بر خلاف اکثر غرفه داران ، Snapmaker ترکیبی از تولید افزودنی و تفریحی است و یک ماشین 3 در 1 ماژولار ایجاد می کند که شامل چاپ سه بعدی ، حکاکی و برش لیزر و حکاکی CNC است.

در TCT Asia امسال ، Rotary Module برای اولین بار در سال معرفی شد چینهمانطور که در اواخر سال 2020 در خارج از کشور راه اندازی شد. Rotary Module با هدف DIYers سطح متوسط ​​، طراحان مدل 3D و مهندسین فنی ، لوازم جانبی سازگار با Snapmaker 2.0 A250 و A350 است که امکان CNC را از 4 محور دسک تاپ فراهم می کند. تا آنجا که می دانیم هیچ کالای مشابه دیگری در بازار وجود ندارد.

از نظر عملکرد ، به یک دنده موج ولتاژ مجهز شده و دارای کاهنده سرعت 100: 1 است ، از چرخش مداوم 360 درجه 5 درجه و کنترل دقیق 0.2 درجه پشتیبانی می کند. با کمک ماژول چرخشی و نرم افزار سفارشی Snapmaker ، کاربران می توانند با استفاده از مواد مختلف از جمله چوب ، تخته ابزار ، اکریلیک های غیرشفاف و موارد دیگر ، آثار هنری بسیار دقیق 4 بعدی را ایجاد کنند.

Snapmaker برای نشان دادن توانایی های خود ، برنامه های قابل توجهی را ایجاد کرد که در میان آنها جدول شن و ماسه On Mars یکی از برنامه هایی است که بیشتر شرکت کنندگان را برای کار ظریف خود متحیر می کند. صدها بازدید کننده علاقه و تمایل خود را برای کاوش بیشتر ابراز می کنند.

کی شوچیانگ ، مدیر ارشد مالی و مدیر عامل Snapmaker گفت: “من خوشحالم که می بینم امسال کاربران بیشتری با چاپ سه بعدی آشنا هستند. برنامه های چاپ سه بعدی واقعاً به مردم و مشاغل کمک می کند تا مشکلات واقعی را حل کنند.” “Snapmaker به عنوان تولید کننده چاپگرهای سه بعدی ، ارتباطات شدیدی با کاربران ، ارائه دهندگان خدمات و توزیع کنندگان برای ترویج استفاده و مصرف چاپ سه بعدی برقرار خواهد کرد.”

درباره TCT آسیا

TCT Asia با میزبانی VNU Rapid News Ltd یکی از برجسته ترین رویدادهای طراحی و ساخت در جهان است که بر تولید افزودنی ، چاپ سه بعدی ، طراحی و فناوری مهندسی متمرکز است.

درباره Snapmaker

Snapmaker در سال 2016 تاسیس شد ، یک شرکت تولید ابزار دیجیتال است که به ارائه پرینترهای سه بعدی چند ابزاری مقرون به صرفه و لوازم جانبی مرتبط به افراد و مشاغل در سراسر جهان اختصاص دارد.

www.snapmaker.com
مخاطب: [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1520869/1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1520870/2.jpg

لینک های مربوطه

snapmaker.tmall.com

SOURCE شنژن Snapmaker شرکت فناوری ، آموزشی ویبولیتین

شفق قطبی شاهدانه برای شرکت در سه کنفرانس آینده سرمایه گذاران مجازی

NASDAQ | TSX: ACB

EDMONTON ، AB، 28 مه 2021 / PRNewswire / – Aurora Cannabis Inc. (“شرکت” یا “Aurora”) (NASDAQ: ACB) (TSX: ACB) ، شرکت کانادایی که آینده کانابینوئیدها را در سراسر جهان تعریف می کند ، امروز اعلام کرد که مدیریت در سه کنفرانس آینده سرمایه گذاران شرکت خواهد کرد .

 • از جانب 1 ژوئن -2 ، 2021، میگل مارتین، مدیر عامل و گلن ایبوت، مدیر مالی در کنفرانس بهداشت مجازی جفرز شرکت خواهد کرد. این شرکت جلسات مجازی سرمایه گذاران یک به یک را برگزار می کند.
 • بر 3 ژوئن 2021، میگل مارتین در پنل جهانی بازیکنان کانادایی در کنفرانس Piper Sandler شرکت می کند ، از ابتدا ساعت 1:40 بعد از ظهر ET. این شرکت همچنین میزبان جلسات سرمایه گذاران مجازی خواهد بود.
 • بر 14 ژوئن 2021، این شرکت در Cantor Fitzgerald Canadian LPs Cannabis Forum شرکت خواهد کرد.

درباره شفق قطبی

شفق قطبی یک رهبر جهانی در صنعت شاهدانه است که هم به بازارهای پزشکی و هم برای مصرف کنندگان خدمت می کند. دفتر مرکزی آن در ادمونتون ، آلبرتا، شفق قطبی پیشگام حشیش جهانی است که به کمک به مردم در بهبود زندگی خود اختصاص داده است. نمونه کارهای تجاری این شرکت شامل Aurora ، Aurora Drift ، San Rafael ’71 ، Daily Special ، AltaVie ، MedReleaf ، CanniMed ، Whistler و Reliva CBD است. مارک های Aurora با تهیه محصولات نوآورانه و با کیفیت شاهدانه به مشتریان ، به عنوان رهبران صنعت در بازارهای پزشکی ، عملکردی ، سلامتی و تفریحی در هر کجا که راه اندازی می شوند ، ادامه می دهند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت ما به آدرس www.auroramj.com مراجعه کنید.

سهام مشترک شفق قطبی با نماد “ACB” در TSX و NASDAQ معامله می شود و سازنده شاخص ترکیبی S & P / TSX است.

SOURCE Aurora Cannabis Inc.

لینک های مربوطه

https://auroramj.com/

چرا کلاه گیس ها مد گرایش فارغ التحصیلان سال 2021 شده اند

نیویورک، 28 مه 2021 / PRNewswire / – LUVME HAIR ، یک برند معتبر کلاه گیس ، اخیراً افزایش قابل توجهی در تعداد مشتریانی که برای خرید کلاه گیس برای مراسم فارغ التحصیلی می آیند ، و افزایش گردش مالی نسبت به سالهای گذشته در این سه ماهه مشاهده شده است. “برای ماه های اخیر ، درصد خرید کلاه گیس های ما به عنوان تطبیق فارغ التحصیلی یا هدیه افزایش قابل توجهی داشته است. یکی از مشتریان ما که اخیراً کلاه گیس ما را آورده است ، آلی ، هدیه فارغ التحصیلی و عکس های خود را با دوستان خود با ما به اشتراک می گذارد. ما خوشحال هستند که می توانند این کودکان فارغ التحصیل را خوشبخت کنند. ” جان مدیر خدمات مشتری LUVME HAIR گفت.

با توجه طبق آمار فروش LUVME HAIR ، بهترین مدل کلاه گیس برای فصل فارغ التحصیلی 2021 پرفروش ترین مدل موهای بالغ است. بیشتر دختران رنگ طبیعی مو را انتخاب می کنند و محبوب ترین آن پوشش کلاه گیس موی بلند با زرق و برق بالغ است. مدیر مرکز تحقیقات مشتری LUVME HAIR به طور خلاصه گفت: “در انتخاب مدل مو ، می توان دریافت که این بخش از دانشجویان فارغ التحصیل می خواهند خود را از جوانی متمایز کنند و رشد و اطمینان بیشتری پیدا کنند. از آنجا که کلاه گیس آنها انتخاب می کنند ، آرزوهای آنها را حمل می کند به سمت آینده ، ما خوشحالیم که کلاه گیس های بهتری را برای آنها فراهم می کنیم و امیدواریم که کلاه گیس های ما بتوانند رشد آنها را همراهی و شاهد باشند.

برای فارغ التحصیلان که اکنون وارد محیط جدید می شوند ، ممکن است هزینه زیادی برای تهیه لباس های مناسب برای کار آینده آنها باشد. با توجه به توانایی مالی محدود دانشجویان فارغ التحصیل ، LUVME HAIR با قیمت مناسب تری از محصولات در طول دوره فارغ التحصیلی امتیازات بیشتری را برای آنها فراهم می کند ، امیدوار است که آنها بتوانند از مد و زیبایی که LUVME HAIR آورده لذت ببرند.

با فرا رسیدن ماه مه و ژوئن ، فصل فارغ التحصیلی دوباره به اینجا می رسد! با رسم یادآوری لحظه های مهم ، همه امیدوارند که در این روز مهم فارغ التحصیلی بهترین عملکرد خود را نشان دهند. “من خیلی سپاسگزارم. من درجای پدر و مادرم نبودم ، بنابراین خوشحالم كه آنها می توانند با من در اینجا باشند. من منتظر این لحظه بودم!” گفت: با فارغ التحصیلی ارشد تیلور از UFABC.

طبق روند Pinterest ایالات متحده ، چندین هفته است که کلمات کلیدی مربوط به فارغ التحصیلی مانند ناخن فارغ التحصیلی و هدایای فارغ التحصیلی در لیست روند قرار دارد. در مقایسه با سالهای گذشته ، جستجوهای مرتبط با مدل موی فارغ التحصیلی و کلاه گیس نیز امسال افزایش یافته است.

برخلاف مراسم فارغ التحصیلی آنلاین در سال 2020 ، بسیاری از مدارس مانند ارتش ایالات متحده و دانشگاه فلوریدا اعلام کرده اند که مراسم فارغ التحصیلی آفلاین خود را به طور معمول برگزار می کنند ، زیرا بیماری همه گیر در سال جاری بهبود می یابد. این دانشگاه ها اعلام کرده اند که اقدامات پیشگیری را در مراسم تدارک می بینند. این بدان معنا بود که دانشجویانی که در مراسم فارغ التحصیلی آفلاین شرکت می کنند ، نیاز به ماسک زدن برای زندگی قبل از کود دارند. از آنجا که قابل شناسایی ترین قسمت صورت پوشیده شده است ، و با لباسهای ثابت لیسانس ، مدل مو بهترین حالت بیان برای فارغ التحصیلان است. کلاه گیس ها به همین دلیل به یکی از ترندهای مد فصل فارغ التحصیلی 2021 تبدیل شده است. گردش مالی کل بازار کلاه گیس در فصل فارغ التحصیلی به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

SOURCE LUVME مو

لینک های مربوطه

www.heteinfo.com

ارزیابی و ردیابی شرکت های ضد عفونی کننده | اطلاعات شرکت را برای 100+ ارائه دهنده خدمات ضد عفونی کننده مشاهده کنید

مشاهده هر نمایه رایگان است و دارای بینش با کیفیت بالا است ، و اطلاعات دقیق شرکت را در اختیار مشاغل قرار می دهد. کاربران می توانند با استفاده از این بینش ها ، شرکت های صحیحی را که خدمات ضدعفونی کننده ارائه می دهند ، شناسایی ، هدف قرار داده و با آنها ارتباط برقرار کنند. این اطلاعات شرکت شامل بینش کارکنان ، رقبای شرکت ، تأثیر روندها و چالش های ظهور ، آخرین اخبار و موارد دیگر است.

بینش رایگان برای کلیه خدمات ضد عفونی کننده مشخصات شرکت شامل می شود:

 • لیست پیشنهادهای دسته بندی محصولات و خدمات و صنایع اولیه فعال
 • خطر انجام کسب و کار در چهار معیار مختلف
 • لیست مدیران کلیدی و نقش آنها در شرکت
 • اطلاعات مالی شرکت و اطلاعات عمومی سازمانی
 • رقبای جهانی ، ملی و منطقه ای
 • لیست مشتریان کلیدی
 • روندها و چالش های برتر در صنعت عملیاتی و تأثیر قابل توجه بر تأثیر تجارت
 • آخرین اخبار شرکت با قابلیت ثبت نام برای هشدارهای اخبار به موقع

شروع به مشاهده بینش رایگان شرکت کنید

شرکت های خدمات ضد عفونی کننده در BizVibe
پلت فرم BizVibe شامل نمایه های شرکت 10M + است که در 200 کشور و بیش از 40000 محصول و خدمات طبقه بندی شده است. بیش از 100 نمایه شرکت در ارتباط با خدمات ضد عفونی کننده در BizVibe وجود دارد که 5 گروه مرتبط را پوشش می دهد. هر نمایه شرکت شامل اطلاعات مفصلی است که برای کمک به تیم های خرید و فروش در یافتن تأمین کنندگان مورد اعتماد و چشم اندازهای فروش هدفمند است.

نمونه هایی از نمایه خدمات ضد عفونی کننده که می تواند در BizVibe کشف شود ، شامل شرکت هایی است که در این زمینه تخصص دارند:

 • خدمات ضد عفونی COVID
 • خدمات ضد عفونی در منزل
 • خدمات ضد عفونی اداری
 • خدمات ضد عفونی کننده تجاری
 • خدمات ضد عفونی اتومبیل
 • خدمات ضد عفونی کننده مدارس

دسترسی رایگان به نمایه شرکت برای همه گروه ها را دریافت کنید

مشخصات شرکت برای خریداران و فروشندگان
پلت فرم مدرن B2B BizVibe برای کمک به خریداران و فروشندگان جهانی طراحی شده است. با پشتیبانی از آخرین بهترین راه حل های موجود در کلاس ، BizVibe ویژگی های برجسته محصول را برای مدیران گروه و متخصصان فروش فراهم می کند.

ویژگی های خریداران:

 • تامین کنندگان مناسب را به سرعت کشف کنید
 • لیست کوتاه و هشدارهای سفارشی ایجاد کنید
 • کاهش خطر تأمین کننده و ارزیابی تأمین کنندگان
 • ارسال RFI / RFP

بیاموزید چگونه BizVibe به خریداران کمک می کند: https://www.bizvibe.com/find-suppyers

ویژگی های فروشندگان:

 • چشم اندازهای مناسب فروش را هدف قرار دهید
 • واجد شرایط بودن منجر شود
 • پتانسیل خریدار را تحلیل کنید
 • یکپارچه سازی API و غنی سازی داده ها

بیاموزید چگونه BizVibe به فروشندگان کمک می کند: https://www.bizvibe.com/sellers

درباره BizVibe
BizVibe توسط تیمی متشکل از خارج طراحی و ساخته شده است تورنتو، بنگلور، و لندن. ما شاخه ای از Infiniti Research هستیم و در هر سه مکان واحد اختصاصی داریم. BizVibe به خریداران کمک می کند تا مرتبط ترین تأمین کنندگان را از سراسر جهان پیدا کنند و به فروشندگان کمک می کند تا مشتریانی را که به محصولات و / یا خدمات خود نیاز دارند هدف قرار دهند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.bizvibe.com مراجعه کرده و امروز به صورت رایگان شروع کنید.

مخاطب
BizVibe
جسی مایدا
پست الکترونیک: [email protected]
+1 855-897-5880
وب سایت: https://www.bizvibe.com/

منبع BizVibe

لینک های مربوطه

http://www.bizvibe.com

Pro Stylist از HASK Hair Care برای ایجاد Iconic Cruella Look اما استون استفاده می کند

نیویورک، 28 مه 2021 / PRNewswire / – مارک پیشرو مراقبت از مو HASK و صاحب سبک جهانی مشهور ، نادیا استیسی، اعلام کرد محصولاتش در فیلم Cruella جدید با بازی مورد علاقه قرار می گیرند اما استون.

اسپری ترکیبی آرگان 5 در 1 یک محصول کلیدی برای استفاده بود زیرا به دلیل تمام مدل های آن بسیار خوب عمل می کرد تا از مو در برابر ابزار گرم استفاده شده در مجموعه محافظت کند. اسپری های ترک در HASK بهترین هستند – آنها سبک هستند و فاقد همه قسمت های بینی هستند ، که باعث می شود وقتی احساس راحتی کنم با استفاده از آنها بر روی بازیگران زن من! هنگام فیلمبرداری ، من به طور مداوم از درمان HASK نیز استفاده می کردم ماسک مو برای اصلاح و ترمیم موی بازیگران زیر کلاه گیس – من حتی آنها را بهمراه محصول به خانه می فرستم تا به عنوان درمانهای هفتگی استفاده کنند. نارگیل مغذی یکی فاو من است! محافظت از رنگ گل رز و هلو ماسک مو ضربه بزرگی برای ما بود زیرا موهای سیاه و سفید رنگ Cruella است “می گوید استیسی.

وقتی از آنها س “ال شد “در واقع کدام محصولات HASK را انجام داده اید استفاده برای ایجاد اما استون مدل موی کرولا و چرا؟ “استیسی می گوید:” برای کمک به ایجاد اما استون نگاه نمادین کرولا ، من قبل از حالت دادن به حرارت موهای او را با اسپری Leave-In 5 در 1 آماده کردم. سپس من اقدام کردم موس تقویت کننده حلقه HASK و از یک پخش کننده برای تقویت و تنظیم فرها استفاده کرد. برای تکمیل نگاه ، من کار کردم کرم تعریف کننده فر از ریشه تا نوک تا لکه زدگی و افزودن درخشش. Curls Curls هرگز اینقدر خوب به نظر نرسیده اند! “

HASK در خرده فروشی های سراسر کشور و Amazon.com به فروش می رسد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید: آلیسون لاگواردیا در (203) 220-8410 یا ایمیل [email protected] یا تایلر سهره در [email protected].

SOURCE HASK

BAHP قانون عدالت قاعدگی را برای همه تحسین می کند قانون 2021

آرلینگتون ، واشنگتن، 28 مه 2021 / PRNewswire / – مرکز بهداشت کودک و بزرگسالان (BAHP) با افتخار از تلاشهای مداوم کنگره حمایت می کند گریس منگ (D-NY) برای پیشبرد قانون قاعدگی برای همه در سال 2021 در روز بهداشت قاعدگی ، جمعه ، 28 مه 2021.

مدیر اجرایی BAHP گفت: “زنان و دختران در سراسر کشور ما به شدت محدود به محصولات بهداشت قاعدگی دسترسی دارند ،” جین ویشنف. “BAHP در حمایت از نماینده مجلس است گریس منگ و از حامیان مالیات قاعدگی برای همه برای سال 2021 ، زیرا ما برای پایان دادن به فقر دوره همکاری می کنیم. دسترسی ، قیمت و آموزش در مورد استفاده ایمن از این محصولات از حقوق بشر است. این قانون متعهد است اطمینان حاصل کند که همه افراد قاعدگی به این نیازهای اساسی دسترسی عادلانه دارند و راهی قدرتمند برای بزرگداشت روز بهداشت قاعدگی است.

قانون حقوق قاعدگی برای همه:

 • این گزینه را به ایالات متحده می دهد تا از بودجه های کمک مالی فدرال برای تأمین محصولات قاعدگی رایگان در مقاطع ابتدایی و متوسطه استفاده کند.
 • کالج ها و دانشگاه ها را به برنامه های آزمایشی تشویق می کند که محصولات قاعدگی را به طور رایگان به دانشجویان ارائه می دهد.
 • تضمین می کند که افراد زندانی و زندانیان در مراکز فدرال ، ایالتی و محلی به محصولات قاعدگی رایگان دسترسی دارند.
 • به ارائه دهندگان کمک های بی خانمان اجازه می دهد تا از بودجه کمک های مالی برای خرید محصولات قاعدگی استفاده کنند.

BAHP ، شرکت های عضو آن و سایر سازمان های شریک وابسته در سراسر کشور به طور خستگی ناپذیر برای افزایش دسترسی به محصولات دوره ای از طریق کمپین های آگاهی اجتماعی ، محرک های محصولات و سایر تلاش ها برای دستیابی به جوامع در سراسر ایالات متحده تلاش می کنند. قانون عدالت قاعدگی سال 2021 مثالی از نحوه کمک از دولت فدرال این تلاشها را برای تهیه محصولات به میلیونها خانواده نیازمند ادامه می دهد.

روز بهداشت قاعدگی یک بستر جهانی است که ضمن ارتقا health سلامت و وضعیت اجتماعی کلی زنان و دختران در سراسر جهان ضمن تلاش برای از بین بردن کلاله و سوceptions برداشت های منفی مربوط به قاعدگی ، آگاهی و آموزش را به ارمغان می آورد.

درباره BAHP
مرکز بهداشت کودک و بزرگسالان (BAHP) پرورش و حمایت از صنایع بهداشتی جاذب شخصی در آمریکای شمالی با ارتقا and و حمایت از ایمنی ، پایداری و یکپارچگی محصولات خود. www.bahp.com.

BAHP همچنین از طریق وب سایت آموزشی خود www.femcareanswers.com اطلاعاتی در مورد بهداشت و ایمنی زنان به افراد قاعدگی ارائه می دهد.

SOURCE مرکز محصولات بهداشتی کودک و بزرگسالان (BAHP)

لینک های مربوطه

http://www.bahp.com

Cansortium گزارش نتایج سه ماهه اول 2021

درآمد Q1 49٪ سالانه افزایش داشته است 15.1 میلیون دلار؛ EBITDA قابل تنظیم است به طور قابل توجهی به 4.4 میلیون دلار

مدیریت برای میزبانی کنفرانس امروز در 4:30 بعد از ظهر زمان شرقی

میامی ، فلوریدا، 28 مه 2021 / PRNewswire / – Cansortium Inc. (CSE: TIUM.U) (OTCQB: CNTMF) (“Cansortium” یا “شرکت”) ، یک شرکت حشیش یکپارچه عمودی است که تحت مارک Fluent operating فعالیت می کند ، امروز نتایج مالی را برای اولین بار اعلام کرد ربع به پایان رسید 31 مارس 2021، و همچنین نکات برجسته اخیر عملیاتی. مگر اینکه خلاف آن مشخص شده باشد ، همه نتایج با دلار آمریکا ارائه می شوند.

“جنبش سال گذشته تا سال 2021 ادامه داشت ، زیرا ما یک ربع دیگر از درآمد ثبت شده و EBITDA را تنظیم کردیم1، “مدیر ارشد اجرایی گفت رابرت بیسلی. “ما به خوبی از مرحله چرخش خود عبور کرده ایم و به رشد و سودآوری مداوم خود بازگشتیم. در واقع ، ما Q1 را با یک ماه رکورد دیگر از فروش در ماه آوریل دنبال کردیم ، و همچنان انتظار داریم که عملکردی گام در نیمه عقب رشد داشته باشد. با ورود آنلاین داروخانه ها و ظرفیت های کشت ، سال.

“ابتکارات توسعه ما در هر دو فلوریدا و پنسیلوانیا تقریباً از محل اعتبارات اخیر بدهی و حقوق صاحبان سهام ما تأمین شده است 90 میلیون دلار. تا پایان سال 2021 ، پیش بینی می کنیم در مجموع 30 داروخانه همراه با بیش از 150،000 فوت عملیاتی شوند2 ظرفیت کشت ، ما را برای سال 2022 حتی قوی تر قرار می دهد. “

نکات برجسته مالی Q1 2021 (در برابر Q1 2020)

 • درآمد 49٪ به افزایش یافت 15.1 میلیون دلار در مقایسه با 10.2 میلیون دلار
 • فلوریدا درآمد 41.4٪ به افزایش یافت 13.1 میلیون دلار در مقایسه با 9.3 میلیون دلار
 • سود ناخالص تنظیم شده2 49٪ افزایش به 9.7 میلیون دلار یا 64.2٪ درآمد ، در مقایسه با 6.5 میلیون دلار یا 64.0٪ از درآمد
 • مجموع ضرر خالص (5.1) میلیون دلار یا دلار (0.03) در هر سهم ، در مقایسه با ضرر خالص (13.9) میلیون دلار یا دلار (0.07) در هر سهم
 • EBITDA تنظیم شده به طور قابل توجهی به افزایش یافت 4.4 میلیون دلار در مقایسه با 0.7 میلیون دلار

___________________________

1 EBITDA تعدیل شده یک اقدام مالی غیر IFRS است که هیچ معنی استانداردی را که توسط IFRS تجویز شود ندارد و ممکن است با اقدامات مشابه ارائه شده توسط سایر شرکت ها قابل مقایسه نباشد. این شرکت EBITDA تعدیل شده را از EBITDA به علاوه (منهای) ضرر (سود) تحقق نیافته از مشتقات تعبیه شده ، بعلاوه (منهای) برخی از هزینه های یکبار مصرف غیر عملیاتی ، که توسط مدیریت تعیین شده محاسبه می کند. سازگاری از EBITDA تنظیم شده با ضرر خالص در برنامه های مالی همراه گنجانده شده است.


2 سود ناخالص تعدیل شده یک معیار مالی غیر IFRS است که معنای استانداردی ندارد که توسط IFRS تجویز شده باشد و ممکن است قابل مقایسه با اقدامات مشابه ارائه شده توسط سایر شرکت ها نباشد. این شرکت سود ناخالص تعدیل شده از سود ناخالص بعلاوه (منهای) تغییرات در ارزش منصفانه داراییهای بیولوژیکی را محاسبه می کند ، همانطور که در بیانیه تلفیق عملکرد ارائه شده است.

نکات برجسته عملیاتی اخیر

 • فروش ثبت شده در آوریل فلوریدا در تعطیلات شاهدانه 4/20 توسط حجم رکورد برجسته شده است
 • 21 گونه گل جدید در فلوریدا و همچنین چندین محصول جدید ، از جمله سه طعم دهنده حالت جدید و جین وست لوله های
 • در ماه آوریل ، شرکت یک 17 میلیون دلار استقرار خصوصی و 71 میلیون دلار وام مدت دار تضمین شده ، که منابع و سرمایه در گردش مورد نیاز برای حمایت از رشد و توسعه Cansortium را فراهم می کند
 • در ماه مه ، این شرکت تقریباً راضی و لغو شد 43 میلیون دلار بدهی میراث و بازخرید شده 5 میلیون دلار نت های قابل تبدیل
 • از همان زمان 28 مه 2021، این شرکت تقریباً داشت 30 میلیون دلار پول نقد و معادل آن 71 میلیون دلار بدهی و الف 5 میلیون دلار اسکناس قابل تبدیل معوق ، و همچنین تقریباً 267 میلیون سهام کاملا رقیق مانده (براساس روش سهام خزانه و قیمت سهام در 27 مه 2021)

چشم انداز 2021
این شرکت در حال تکرار راهنمایی سالیانه درآمد خود است که قبلاً صادر کرده است تقریباً بین 90 میلیون دلار به 100 میلیون دلار، و همچنین تنظیم تقریباً EBITDA 30 میلیون دلار به 35 میلیون دلار.

که در فلوریدا، کانسورتیوم همچنان انتظار دارد که تا پایان سال 2021 (27 مکان فعلی در FL) مجموعاً 27 درمانگاه به بهره برداری برسد و در پایان سال چهار مکان دیگر مشخص شود. انتظارات شرکت نیز تقریباً ادامه دارد 70 دلار-80 میلیون درآمد سال 2021 از محل فعالیت های آن در سال تأمین می شود فلوریدا.

که در پنسیلوانیا، شرکت همچنان به افتتاح یک داروخانه اضافی در Q3 2021 ، با سومین افتتاحیه داروخانه در Q4 2021 ادامه می دهد.

که در میشیگان، این شرکت تقریباً 2،600 پوند دارد. زیست توده موجودی و 900 پوند. از گل آماده برای فروش این شرکت پیش بینی می کند که طی 30-60 روز آینده همه به فروش برسد و بر اساس قیمت های فعلی بازار ، تقریباً تولید می شود 3 میلیون دلار از درآمد

صورتهای مالی تلفیقی حسابرسی نشده شرکت و یادداشتهای همراه آن ، همراه با بحث و تحلیل مدیریت (MD&A) ، در زیر مشخصات شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com در دسترس است و از طریق بخش روابط سرمایه گذاران وب سایت شرکت به آدرس www نیز قابل دسترسی است. .getfluent.com.

کنفرانس تلفنی
این شرکت امروز در 4:30 بعد از ظهر زمان شرقی برای بحث در مورد نتایج مالی و برجسته های عملیاتی آن.

رایگان شماره شماره گیری: 1-800-319-4610
شماره شماره گیری بین المللی: (604) 638-5340
شناسه کنفرانس: 10014932
پیوند: Cansortium Q1 2021 Webcast

لطفا 5-10 دقیقه قبل از زمان شروع با شماره تلفن کنفرانس تماس بگیرید. یک اپراتور نام و سازمان شما را ثبت می کند. اگر در برقراری ارتباط با تماس کنفرانسی مشکلی دارید ، لطفاً با شماره تلفن 200-4603 (949) با Elevate IR تماس بگیرید.

تماس کنفرانسی همچنین برای پخش از طریق بخش اخبار و رویدادها در وب سایت روابط سرمایه گذاران شرکت به آدرس https://investors.getfluent.com/ در دسترس خواهد بود.

درباره Cansortium Inc.
Cansortium یک شرکت شاهدانه کاملاً یکپارچه است که دارای مجوز و فعالیت در آن است فلوریدا، پنسیلوانیا، میشیگان و تگزاس. این شرکت با نام تجاری Fluent فعالیت می کند و اختصاص داده شده به عنوان یکی از با کیفیت ترین شرکت های شاهدانه برای جوامعی است که خدمت می کند. این امر متعهدانه و بی وقفه Cansortium به تعالی عملیاتی در کشت ، تولید ، توزیع و خرده فروشی است. دفتر مرکزی این شرکت در میامی، فلوریدا.

سهام مشترک Cansortium Inc. در CSE تحت نماد “TIUM.U” و در بازار مشاغل OTCQB تحت نماد “CNTMF” معامله می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، لطفا به سایت www.getfluent.com مراجعه کنید.

اطلاعات رو به جلو
برخی از اطلاعات موجود در این خبر می تواند اطلاعات آینده نگر باشد. در برخی موارد ، اما نه لزوماً در همه موارد ، می توان اطلاعات آینده نگر را با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “اهداف” ، “انتظار” یا “انتظار ندارد” ، “انتظار می رود” شناسایی کرد ، “فرصتی وجود دارد” ، “موقعیت قرار می گیرد” ، “تخمین می زند” ، “قصد دارد” ، “فرض می کند” ، “پیش بینی می کند” یا “پیش بینی نمی کند” یا “اعتقاد دارد” ، یا تغییرات چنین کلمات و عباراتی یا بیان می کند که اعمال خاصی ، رویدادها یا نتایج “ممکن است” ، “می تواند” ، “می تواند” ، “ممکن است” ، “خواهد شد” یا “گرفته خواهد شد” ، “رخ می دهد” یا “حاصل می شود” علاوه بر این ، هر گزاره ای که به انتظارات ، پیش بینی ها یا سایر توصیفات رویدادها یا شرایط آینده اشاره داشته باشد ، حاوی اطلاعات آینده نگر است. اظهارات حاوی اطلاعات آینده نگر واقعیت تاریخی نیستند بلکه در عوض بیانگر انتظارات ، برآوردها و پیش بینی های مدیریت در مورد رویدادهای آینده هستند.

اطلاعات آینده نگر لزوماً بر اساس بسیاری از نظرات ، پیش فرض ها و تخمین ها استوار است که اگرچه از تاریخ انتشار این خبر توسط شرکت منطقی تلقی می شود ، اما در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها ، فرضیات و سایر عواملی است که ممکن است ایجاد کند نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها متفاوت از نتایج بیان شده یا ضمنی این اطلاعات آینده نگر باشد ، از جمله عوامل محدود شده در اسناد عمومی شرکت موجود در www.sedar.com ، اما محدود به آنها نیست. این عوامل برای نشان دادن لیست کاملی از عواملی که می توانند بر شرکت تأثیر بگذارند در نظر گرفته نشده اند. با این حال ، این عوامل باید با دقت مورد بررسی قرار گیرند. نمی توان اطمینان داشت که چنین برآورد ها و فرضیاتی درست به اثبات می رسند. اظهارات آینده نگرانه مندرج در این خبر منتشر شده از تاریخ انتشار این خبر است و شرکت صریحاً از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی یا تغییر اظهارات حاوی هرگونه اطلاعات آینده نگر ، یا عوامل یا مفروضات اساسی آنها صرف نظر می کند ، خواه به عنوان نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، مگر در مواردی که قانون الزام می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر: www.getfluent.com

CANSORTIUM INC.

بیانیه تلفیقی موقعیت مالی

(000 دلار)
31 مارس 2021

31 دسامبر 2020

دارایی هایدارایی های جاریپول نقد و معادل

$

3،114

$

3،392

حساب های دریافتنی

115

148

موجودی ، خالص

6860

5،006

دارایی های بیولوژیکی

5،536

1،914

یادداشت قابل دریافت

3،887

3،859

هزینه های پیش پرداخت و سایر دارایی های جاری

1052

1،365

کل دارایی های جاری

20564

15،684
سرمایه گذاری برای فروش

200

200
اموال و تجهیزات ، خالص

20،880

19،517

دارایی های نامشهود ، خالص

96652

97،035

دارایی های حق استفاده

18،427

19،094

سپرده

1050

1050

حسن نیت

1،526

1،526

دارایی های دیگر

481

425

کل دارایی

$

159،780

$

154،531
تعهداتبدهی های جاریحسابهای قابل پرداخت

7،281

4808

بدهی های تعهدی

7،803

7،614

مالیات بر درآمد قابل پرداخت

10،028

8،925

بدهی های مشتقه

7،004

7،412

بخش فعلی اسکناس قابل پرداخت

39658

38،583

تعهدات اجاره

2،006

1894

کل بدهی های جاری

73،780

69،236یادداشت های قابل پرداخت ، خالص از بخش فعلی

13،224

13182

تعهدات اجاره ، خالص از سهم فعلی

20،265

20،811

مالیات بر درآمد معوق

23465

23،471

کل بدهی

130،734

126.700
حقوق صاحبان سهامسرمایه مشترک

141،176

137،835

ذخیره غرامت مبتنی بر سهام

5704

4،675

ویژگی تبدیل حقوق صاحبان سهام

11،044

11،044

حکم

15200

13،265

کسری انباشته

(143705)

(138،609)

دیگر زیان انباشته

(374)

(379)

حقوق صاحبان سهام کل

29،046

27،831
کل بدهی ها و حقوق صاحبان سهام

$

159،780

$

154،531

CANSORTIUM INC.

بیانیه عملکردها

(000 دلار)
برای سه ماه به پایان رسید
31 مارس


2021

2020
درآمد ، بدون تخفیف

$

15،116

$

10163

هزینه کالاهای فروخته شده

5407

3،660

سود ناخالص قبل از تعدیل ارزش منصفانه

9709

6،503
ارزش منصفانه محقق شده افزایش موجودی موجود در فروش

(4593)

(7،562)

تغییر غیر واقعی در ارزش منصفانه دارایی های بیولوژیکی

6،879

12،110

سود ناخالص

11995

11،051
هزینه هاعمومی و اداری

3،289

3،139

خسارت مبتنی بر سهام

3،232

886

فروش و بازاریابی

3،546

3،121

استهلاک و استهلاک

1،530

1502

مجموع هزینه ها

11،597

8،648
از دست دادن عملیات

398

2،403
هزینه های دیگر (درآمد)هزینه بهره ، خالص

3130

3،759

تغییر در ارزش منصفانه بازار بدهی مشتقه

(408)

1835

از دست دادن ارزش سهام در سرمایه گذاری در کاردانی

183

ضرر در تجدید ساختار بدهی

8،065

ضرر در تصرف دارایی ها

48

هزینه دیگر (درآمد)

(113)

16

کل هزینه (درآمد) دیگر

2،657

13،858
ضرر قبل از مالیات بر درآمد

(2،259)

(11455)
مالیات بر درآمد

2،838

2،833
ضرر خالص

(5،097)

(14،288)
(سود) / از دست دادن عملیات متوقف شده

(2)

(376)
ضرر خالص پس از عملیات متوقف شده

$

(5،095)

$

(13،912)
ضرر جامع دیگر:سود (ضرر) ترجمه ارزی

5

(70)
ضرر جامع

$

(5،090)

$

(13،982)
ضرر خالص هر سهمپایه ای

$

(0.03)

$

(0.07)

رقیق شده

$

(0.03)

$

(0.07)

CANSORTIUM INC.

گزارش گردش پول نقد

(000 دلار)


برای سه ماه به پایان رسید
31 مارس


2021

2020

فعالیت های عملیاتیضرر خالص

$

(5،095)

$

(13،912)

تنظیمات سازگاری ضرر خالص با خالص وجه نقد مورد استفاده در فعالیت های عملیاتی:سود تحقق نیافته از تغییرات ارزش منصفانه دارایی های بیولوژیکی

(6،879)

(12،110)

سود واقعی در تغییرات ارزش منصفانه دارایی های بیولوژیکی

4،593

7،562

خسارت مبتنی بر سهام

2،151

806

استهلاک و استهلاک

2231

1،990

عملیات متوقف شده

(2)

(370)

تجمع بدهی های قابل تبدیل

1،123

1822

سود بدهی های اجاره

618

663

تغییر در ارزش منصفانه بازار مشتقه

(408)

1835

از دست دادن سرمایه گذاری در کاردانی

183

ضرر در تجدید ساختار بدهی

8،065

ضرر در تصرف دارایی ها

48

هزینه مالیات معوق

(6)

1،108

تغییر در دارایی ها و بدهی های عملیاتی:حساب های دریافتنی

33

8

فهرست

(1،854)

(1،627)

دارایی های بیولوژیکی

(1،336)

1715

هزینه های پیش پرداخت و سایر دارایی های جاری

417

(592)

دارایی های دیگر

(56)

1

حسابهای قابل پرداخت

2،473

998

بدهی های تعهدی

191

660

مالیات بر درآمد قابل پرداخت

1،103

1،726

وجه نقد خالص که توسط فعالیتهای عملیاتی (استفاده شده) تأمین می شود

(655)

531
فعالیت های سرمایه گذاریخرید املاک و تجهیزات

(2،610)

(1،132)

پرداخت اسکناس قابل دریافت

284

درآمد حاصل از فروش اموال و تجهیزات

17

یادداشت های دریافتنی

(311)

(339)

خالص وجه نقد مورد استفاده در فعالیت های سرمایه گذاری

(2،620)

(1،471)
فعالیت های مالیدرآمد حاصل از انتشار سهام و ضمانت نامه

1891

4351

درآمد حاصل از صدور اسکناس قابل پرداخت

62

پرداخت تعهدات اجاره

(1،052)

(1064)

سهام صادر شده برای بازپرداخت سود اسکناس قابل پرداخت

884

اعمال ضمانت نامه

1،275

بازپرداخت اصل اسکناس قابل پرداخت

(6)

(9)

خالص وجه نقد حاصل از فعالیت های تأمین مالی

2،992

3،340

تأثیر ارز خارجی بر پول نقد و معادل آن

5

(70)

افزایش (کاهش) خالص وجه نقد و معادل آن

(278)

2330

پول نقد و معادل وجه نقد ، شروع دوره

3،392

2516

پول نقد و معادل نقدی آن ، پایان دوره

$

3،114

$

4846

CANSORTIUM INC.

آشتی تنظیم شده EBITDA

000 دلارسه ماه تمام شد


31 مارس
2021

31 مارس
2020

واریانس

ضرر خالص

$

(5،095)

$

(13،912)

$

8،817

هزینه بهره

3130

3،759

(629)

مالیات بر درآمد

2،838

2833

5

استهلاک و استهلاک

2،232

1،989

243

EBITDA

$

3،105

$

(5،330)

$

8،435


سه ماه تمام شد


31 مارس
2021

31 مارس
2020

واریانس

EBITDA

$

3،105

$

(5،330)

$

8،435

تغییر در ارزش منصفانه دارایی های بیولوژیکی

(2،286)

(4548)

2،262

ضرر در تجدید ساختار بدهی

8،065

(8،065)

تغییر در ارزش منصفانه بازار مشتقه

(408)

1835

(2،243)

خسارت مبتنی بر سهام

3،232

886

2،346

عملیات متوقف شده

(2)

(376)

374

ضرر در تصرف دارایی ها

48

48

سایر هزینه های غیر تکراری

697

183

514

EBITDA تنظیم شده است

$

4386

$

715

$

3،671

SOURCE Cansortium Inc

لینک های مربوطه

www.cansortium.com

الماس آبی در استرالیا علیه غذاهای آزادی غالب است

SACRAMENTO ، کالیفرنیا.، 28 مه 2021 / PRNewswire / – روشن است 28 مه 2021، دادگاه کامل دادگاه فدرال استرالیا – در یک تصمیم 3-0 به اتفاق آرا – دادگاه بدوی را تأیید کرد 5 مارس 2021 رد ادعاهای ادعا شده در استرالیا توسط شرکت های وابسته Freedom Foods Group Ltd (“آزادی”) در برابر تولید کنندگان Blue Diamond (“Diamond Blue”). تصمیم دادگاه کامل به نزدیک به هشت ماه تلاش طرفین در دادگاه های استرالیا پایان داد ، که طی آن آزادی تلاش کرد مانع از پیشبرد الماس آبی با داوری خود علیه آزادی در ایالات متحده. Blue Diamond اکنون ادعاهای خود علیه Freedom را در آن داوری تحت پیگرد قانونی قرار خواهد داد.

بر 25 سپتامبر 2020، Blue Diamond از آزادی به دلیل کلاهبرداری و نقض مجوز و توزیع توافق نامه طرفین در داوری انجمن داوری آمریکا که در ساکرامنتو ، کالیفرنیا. در این روند Blue Diamond ادعا می کند ، اگرچه Freedom به طور قراردادی قول داده است که محصولات Blue Diamond را صادقانه در تولید ، فروش و تبلیغ کند استرالیا و نیوزلند – و عدم رقابت با Blue Diamond در آن سرزمین ها – پس از آن Freedom با رقابت مستقیم با Blue Diamond با چندین خط از محصولات نوشیدنی مبتنی بر آجیل خود Freedom ، از جمله MilkLAB ، قرارداد را نقض کرد. Blue Diamond به دنبال جبران خسارت علیه Freedom و حکمی است که به Freedom از ساخت و فروش MilkLAB و سایر محصولات رقیب دستور داده است.

بر 29 سپتامبر 2020، فقط چهار روز پس از آغاز الماس آبی کالیفرنیا داوری ، آزادی با آغاز یک دادخواست استرالیایی علیه Blue Diamond پاسخ داد. در آن ، آزادی ، از جمله موارد دیگر ، استدلال کرد که توافقنامه مجوز و توزیع طرفین ، که در سال 2011 تشکیل شد ، یک قرارداد حق رای دادن طبق قانون Franchising استرالیا است و شرط داوری توافق نامه باید باطل شود. بر 5 مارس 2021دادگاه بدوی استرالیا ادعاهای آزادی را رد کرد و دادخواست استرالیا را متوقف کرد. آزادی به رای دادگاه اعتراض کرد. بر 28 مه 2021، فقط 9 روز پس از دعوت طرفین برای استدلال استیناف ، دادگاه كامل تصمیمی سه خطه صادر كرد كه در آن فرجام خواهی آزادی را رد كرد ، رأی دادگاه بدوی را تأیید كرد و هزینه های تجدیدنظر خود را به الماس آبی داد.

وی گفت: “ما دادخواست استرالیایی Freedom را به عنوان یک تلاش استراتژیک برای جلوگیری از استفاده Blue Diamond از حق قراردادی خود در داوری ادعاهای خود علیه Freedom در نظر گرفتیم.” مایکل اف دونر، مشاوره Blue Diamond در کالیفرنیا داوری “ما از دادگاه فدرال سپاسگزاریم استرالیا استدلال های آزادی را رد کرد ، قابل اجرا بودن قول قراردادی آزادی برای داوری را تأیید کرد و تصمیم خود را به روشی به موقع و کارآمد صادر کرد. ”

درباره الماس آبی
Blue Diamond Growers ، یک تعاونی تحت مالکیت پرورش دهنده و نمایندگی بیش از 3000 شرکت کالیفرنیا تولید کنندگان بادام ، پیشرو در بازار و پردازش بادام است. این شرکت در سال 1910 تأسیس شد کالیفرنیا صنعت بادام و بازارهای جهانی برای بادام را گشود. Blue Diamond به ارائه فواید بادام در سراسر جهان اختصاص دارد و این کار را با تهیه بادام ، مواد بادام و محصولات مارک دار با کیفیت بالا انجام می دهد. دفتر مرکزی آن در ساکرامنتو، این شرکت بیش از 1800 نفر را در سراسر کارخانه های پردازش خود ، ایستگاه های دریافت و فروشگاه های هدیه استخدام می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرورش دهندگان Blue Diamond ، به سایت www.bluediamond.com مراجعه کرده و این شرکت را در فیس بوک ، اینستاگرام ، LinkedIn و توییتر.

SOURCE تولید کنندگان الماس آبی

لینک های مربوطه

http://www.bluediamond.com/