فروشگاه های بزرگ زنجیره ای سوپرمارکت در آمریکای جنوبی به دلیل تحریم علیه اسرائیل فروش بستنی Unilever را متوقف می کند

گروه ال روزادو یکی از مهمترین شرکتها در است اکوادور. علاوه بر اینکه نمونه ای از نوآوری و رشد است ، با فعالیت های مختلف خود هزاران شغل ایجاد کرده است. این شرکت صاحب فروشگاه های زنجیره ای سوپرمارکت ، فروشگاه اسباب بازی ، فروشگاه های بزرگ ، مراکز خانگی ، سینما ، مراکز خرید و امتیازات غذایی در مهمترین شهرهای کشور است.

منبع گروهو ال روسادو

فروشگاه های بزرگ سوپرمارکت آمریکای جنوبی به دلیل تحریم ناعادلانه اسرائیل فروش بستنی یونیلور را متوقف کردند

گوایاکویل، اکوادور، 24 ژوئیه 2021 / PRNewswire / – گروه ال روزادو، که صاحب یکی از بزرگترین فروشگاه های بزرگ سوپر مارکت در است اکوادور، با بیش از 180 فروشگاه در سراسر کشور ، تصمیم به برداشتن بستنی تولید شده توسط Unilever از تمام مشاغل خود ، پیوستن به ابتکار سایر سوپرمارکت ها در سراسر جهان در برابر تحریم ناعادلانه ای که چند ملیتی در آن اعمال کرده است ، اسرائيل.

در باره گروه ال روزادو:

مسابقات قهرمانی بین المللی Lure با GWM POER در حال پایان است ، وسیله نقلیه برای همه شرایط مناسب است

ماهیگیری تقلب در اصل از آمریکای شمالی است و پس از 40 سال به یک ورزش رقابتی محبوب در سطح جهانی تبدیل شده است که بسیار مورد علاقه طرفداران ماهیگیری است. صیادان طعمه باید تجهیزات حرفه ای و قایق های ماهیگیری را حمل کنند و این سفر اغلب کوه و آب را شامل می شود. وانت های تمام زمینی که می توانند مقدار زیادی را بکشند و بارگیری کنند از این رو برای آنها ضروری است. صندوق عقب و مستقل GWM POER برای بارگیری مواد مناسب است و به راحتی می تواند یک قایق ماهیگیری را در هر مکان بکشد. GWM POER می تواند به طور مداوم در آب 700 میلی متر بالا بایستد و محصول ایده آل برای ماهیگیران است. GWM POER به مدت دو سال حامی مسابقات قهرمانی بین المللی لور است. این وسیله نقلیه در میان صیادان طعمه بسیار محبوب است.

به عنوان یک وانت ایمنی هوشمند نسل جدید ، GWM POER از روشی کاربر محور پیروی می کند و برای گروه های مختلف طراحی شده است ، که این محصول را به یک همراه صمیمی برای همه شرایط تبدیل می کند. علاوه بر ماهیگیری طعمه ای ، GWM POER همچنین برای هشت ورزش در فضای باز دیگر در سراسر جهان مناسب است ، به عنوان مثال برای فعالیت های بین المللی ، سفرها و اردوها ، جایی که عملکرد بی نظیر آن در همه شرایط مفید است و کاربران بی نظیر آن در سراسر جهان برای نگه داشتن متنوع ترین شرایط زندگی آماده

GWM POER به لطف سه قفل دیفرانسیل ، حالت خزنده ، قابلیت روشن شدن در محل ، 7 حالت مختلف رانندگی در خارج از جاده و سایر دستگاه های آفرود جامع ، به عنوان بخشی از پیمایش کوه اورست با سهولت در کنار جاده های نامناسب قرار گرفت. . در باران ، برف ، مه و سایر شرایط سخت آب و هوایی آزمایش شد. GWM POER از جاده های برفی و یخی عبور کرد پاس کیا وو لها در ارتفاع 5200 متری از سطح دریا ، با احترام به روح کوهنوردان از 108 منحنی پارک ملی کوه اورست عبور کرد. GWM POER از مفسران مشهور احمد الشهری و هانی داغوستانی دعوت کرد تا در اقیانوس ها ، بیابان ها و قلعه های عربستان سعودی رانندگی کنند تا قابلیت های جاده ای قدرتمند آن و قدرت یدک کشیدن و بارگیری آن را تحت تأثیر جذابیت عجیب و غریب بررسی کند. GWM POER ترکیبی از بدنه قوی خودرو ، فناوری هوشمند و عملکرد سختگیرانه با سطح بالایی از ایمنی است و ابعاد متنوع زندگی را با چادرها و موتورسیکلت ها در آفریقای جنوبی بازیابی می کند و با ادغام فعالیت ها و موقعیت های مبتنی بر سناریو ، احساسات کاربران را به هم پیوند می دهد. با رفتن به جلو ، GWM POER همچنین از طریق تعدادی از فعالیت های مشترک حمایت شده در زمینه های ماهیگیری دریایی ، دوچرخه سواری و کمپینگ به طور کامل در فرهنگ وانت آفریقای جنوبی ادغام می شود.

GWM POER از بدو تاسیس تاکنون توسط ده ها هزار مورد استفاده قرار گرفته و بسیار محبوب در بازار است. این وسیله نقلیه برنده جوایز پی در پی شیلی برای “بهترین وانت سال” ، “ماشین سال” از مقامات رسانه ای در استرالیا و نیوزیلند و سایر جوایز مهم شده است. در آینده ، GWM POER همچنان به بهینه سازی محصولات خود ، تجدید نظر در سناریوهای استفاده خود و ایجاد تجربه محصول خنک برای کاربران در سراسر جهان ادامه خواهد داد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1580196/GWM.jpg

منبع GWM

GWM POER مسابقات جهانی ترولینگ با اطمینان از زندگی کامل به پایان رسید

مسابقات ترولینگ در آمریکای شمالی آغاز شد و پس از 40 سال پیشرفت ، به یک ورزش محبوب رقابتی تبدیل شده است. طرفداران ماهیگیری این ورزش را بسیار دوست دارند. علاقه مندان به ترولینگ باید تجهیزات حرفه ای و قایق های ماهیگیری را به همراه داشته باشند و همچنین از موانع کوهستانی و آبی عبور کنند. بنابراین ، کامیون های وانت با قابلیت سفر در خارج از جاده ، یدک کش تریلر و حمل و نقل کالا باید ویژگی واجب آنها باشد. قفسه سقفی مستقل و باز GWM POER برای نگهداری بار ایده آل است و امکان یدک کشی آسان قایق به هر مکان را فراهم می کند. در نظر افراد فریبنده ، GWM POER که به گونه ای طراحی شده است که باید در آب عمیق 700 میلی متر قرار گیرد ، قابل توجه است. برند GWM POER به مدت دو سال متوالی از مسابقات قهرمانی جهانی واگن برقی حمایت مالی کرده است. تهیه کنندگی شرکت کنندگان در مسابقات با اتومبیل های این برند بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

GWM POER ، وانت ایمنی هوشمند نسل NEXT ، با رویکرد کاربر محور طراحی شده است ، و دسته های مختلف آنها را کاوش می کند ، تا آن را به عنوان یک همراه خوب برای همه موارد معرفی کند. علاوه بر ترول ، توسعه دهندگان GWM POER به دقت امکان استفاده از آن را برای هشت نوع فعالیت در فضای باز در سراسر جهان ، از جمله رانندگی در زمین های ناهموار ، سفرها و سفرهای چند روزه ، که در آن عملکرد کاربران از کشورهای مختلف نشان داده شده است ، مطالعه کرده اند. در هر شرایط شدید و امکانات بی حد و حصر. برای یک سبک زندگی متنوع.

GWM POER مجهز به سه قفل دیفرانسیل ، حالت حرکت آهسته ، عملکرد برگشت مخزن ، 7 حالت رانندگی در خارج از جاده و سایر دستگاه هایی است که از ویژگی های آفرود کامل آن اطمینان حاصل می کند ، به راحتی بر شرایط نامساعد جاده غلبه می کند. در طول سفر ، مقاومت آن در برابر باران ، بارش برف ، مه و سایر شرایط سخت آب و هوایی مورد آزمایش قرار گرفت. GWM POER جاده های برفی و یخی را روی گردنه پوشانده است پاس کیا وو لها در ارتفاع 5200 متری از سطح دریا با 108 پیچ در پارک ملی Sagarmatha ، با ادای احترام به روح کوهنوردی. توسعه دهندگان GWM POER مفسران مشهور احمد الشهری را دعوت کردند (احمد الشهری) و هانی داغوستانی با هدف برجسته سازی گسترده خواصی مانند شناور سازی بالا ، بازیابی خود و ظرفیت بالابری به شیوه ای عجیب و جذاب ، از اقیانوس ها ، صحراها و قلعه های عربستان سعودی گشت می زنند. با ترکیب بدنه عضلانی ، فناوری هوشمند ، عملکرد فوق العاده و ایمنی بالا ، GWM POER با به نمایش درآوردن امکانات کمپینگ و سفر با موتور سیکلت در آفریقای جنوبی و اتصال احساسات کاربر با تلفیق سناریوها با زندگی ، همه کاره بودن زندگی را زنده کرده است. با رفتن به جلو ، GWM POER همچنین از طریق طیف وسیعی از فعالیت های مشترک پشتیبانی برای ماهیگیری ، دوچرخه سواری و پیاده روی چند روزه ، کاملاً در فرهنگ وانت آفریقای جنوبی ادغام می شود.

از بدو تأسیس ، GWM POER مورد توجه ده ها هزار کاربر قرار گرفته و به طور گسترده ای در بازار شناخته شده است. این به نوبت برنده پیکاپ سال شیلی ، ماشین سال از رسانه های تأثیرگذار در استرالیا و نیوزیلند و جوایز معتبر دیگر شده است. با پیشرفت ، نام تجاری GWM POER همچنان به بهینه سازی محصولات خود ، بهبود موارد استفاده خود و ایجاد تجربه ای حتی شگفت انگیز برای کاربران در سراسر جهان می پردازد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1580196/GWM.jpg

منبع GWM

مسابقات بین المللی GWM POER مسابقات ماهیگیری طعمه مصنوعی به پایان می رسد و زندگی را در سناریوهای مختلف ایجاد می کند

صید طعمه مصنوعی از آمریکای شمالی آغاز شده و پس از 40 سال توسعه به یک ورزش محبوب رقابتی جهانی تبدیل شده است. علاقه مندان به ماهیگیری آن را دوست دارند. علاقه مندان به صید طعمه های مصنوعی علاوه بر مسافرت از کوه و آب ، نیاز به حمل وسایل و قایق های صیادی حرفه ای نیز دارند. بنابراین ، وانت های آفرود با تریلر و ظرفیت بار برای آنها ضروری است. صندوق عقب و آزاد GWM POER برای قرار دادن وسایل مناسب است و به راحتی می تواند یک قایق ماهیگیری را در هر مکان بکشد. GWM POER با قابلیت قرارگیری مداوم در 700 میلی متر آب محصولی است که علاقه مندان به ماهیگیری طعمه های مصنوعی آن را در نظر می گیرند. GWM POER به مدت دو سال متوالی از مسابقات قهرمانی طعمه مصنوعی بین المللی حمایت مالی کرده است. حمایت برند از شرکت کنندگان بسیار شناخته شده است.

GWM’s POER به عنوان یک کامیون ایمنی هوشمند نسل جدید ، رویکردی کاربر محور را در پیش گرفته و محافل مختلف را کاوش می کند تا محصول خود را به عنوان یک همراه نزدیک برای همه سناریوها معرفی کند. علاوه بر ماهیگیری طعمه ، GWM’s POER همچنین در هشت محافل بیرونی در سراسر جهان سرمایه گذاری کرده است ، از جمله فعالیت های بین کشوری ، اعزامی و کمپینگ ، نمایش عملکرد خوب خود در همه سناریوها و ایجاد امکانات بی پایان سبک های ماهیگیری. زندگی متنوع برای کاربران جهانی

GWM’s POER مجهز به سه قفل دیفرانسیل ، حالت خزیدن ، عملکرد “چرخش مخزن” ، هفت حالت رانندگی در تمام زمین و سایر دستگاه های آفرود جامع ، در طول سفر با سهولت بر شرایط بد جاده غلبه کرده است. قله اورست. در هنگام عبور ، شرایط باران ، برف ، مه و دیگر آب و هوای پیچیده مورد آزمایش قرار گرفت. GWM POER در این گردنه از جاده های پوشیده از برف و یخ عبور کرد کیا وو لها، در ارتفاع 5200 متری از سطح دریا ، با 108 پیچ در پارک ملی قله اورست، ارج نهادن به روح کوهنورد. GWM POER از مفسران مشهور دعوت کرد احمد الشهری و هانی داغوستانی برای عبور از واحه ها ، بیابان ها و قلعه ها در عربستان سعودی برای برجسته کردن ترافیک قدرتمند ، نجات و حمل قدرت تحت جذابیت عجیب و غریب. GWM’s POER که ترکیبی از بدنه قوی ، فناوری هوشمند ، قدرت و ایمنی بالا است ، ابعاد مختلف زندگی را با چادر و موتور سیکلت در آفریقای جنوبی دوباره برقرار کرده و از طریق ادغام فعالیت های مبتنی بر سناریو و زندگی ، احساسات کاربران را مهار کرده است. در آینده ، POER GWM همچنین از طریق یک سری فعالیت های مشترک حمایت شده در محافل ماهیگیری دریایی ، دوچرخه سواری و کمپینگ به طور کامل در فرهنگ کامیون آفریقای جنوبی ادغام خواهد شد.

از زمان راه اندازی ، POER GWM ده ها هزار کاربر جمع کرده است و توسط بازار بسیار شناخته شده است. این جایزه شیلی را برای “بهترین وانت پیکاپ سال” ، “ماشین سال” صادر شده توسط مقامات رسانه ای در استرالیا و نیوزیلند و سایر جوایز محترم پس از آن دریافت کرد. در آینده ، GWM POER همچنان به بهینه سازی محصولات خود ، ابداع سناریوهای استفاده از آن و ایجاد تجربه محصول مدرن تری برای کاربران جهانی ادامه خواهد داد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1580259/GWM.jpg

منبع GWM

منبع GWM

GWM POER مسابقات بین المللی طعمه ماهیگیری بسته می شود و زندگی را در هر جایی که امکان پذیر باشد ایجاد می کند

صید طعمه از آمریکای شمالی آغاز شد و پس از 40 سال توسعه به یک ورزش محبوب رقابتی در سراسر جهان تبدیل شده است. به خصوص در بین علاقه مندان به ماهیگیری بسیار محبوب است. صید طعمه به تجهیزات حرفه ای و قایق نیاز دارد و علاقه مندان باید از کوه ها و انبوه آب عبور کنند. بنابراین ، وانت هایی که از پس رانندگی و یدک کشی خارج از جاده و یا بارگیری بار مناسب برمی آیند باید برای آنها یک ضرورت باشد. بدنه باز مستقل GWM POER برای قرار دادن همه ملزومات ایده آل است و به راحتی می توانید یک قایق ماهیگیری را با آن به هر کجا حمل کنید. GWM POER ، که حتی 700 میلی متر آب را هم پشت سر می گذارد ، تمام نیازهای هر عاشق ماهیگیری با طعمه را برآورده می کند. GWM POER برای دو سال متوالی از مسابقات قهرمانی بین المللی ماهیگیری طعمه حمایت مالی می کند. حمایت بسیار ارزشمندی خصوصاً تهیه وسایل نقلیه برای رقبا است.

GWM POER وانت هوشمند و ایمن نسل جدید است. در طول توسعه ، این شرکت رویکردی کاربر محور را در پیش گرفت و در زمینه های مختلف زندگی تحقیق کرد تا محصول خود را همراهی کند که در هر شرایطی صاحب آن را همراهی کند. علاوه بر صید طعمه ، GWM POER به هشت حوزه فعالیت در فضای باز در سراسر جهان نفوذ کرده است ، از جمله دویدن در سراسر کشور ، اعزام ها و کمپینگ. عملکرد خودروی خود را در هر شرایط ممکن به اثبات رسانده و دریچه ای برای امکانات بی پایان سبک زندگی کاربران جهانی خود باز کرده است.

وانت GWM POER با سه قفل دیفرانسیل ، حالت خزنده ، چرخش مخزن ، 7 حالت آفرود و سایر فناوری های جامع آفرود ، در هنگام بررسی ارتفاع کوه اورست با سهولت بر شرایط بد جاده غلبه کرد. در طول سواری ، او باران ، برف ، مه و سایر مشکلات را مدیریت کرد. وانت GWM POER در این گردنه بر جاده های برفی و یخبندان غلبه کرد کیا وو لها در ارتفاع 5200 متری از سطح دریا با 108 پیچ در پارک ملی Mount Everest و ادای احترام به روح کوهنوردی. GWM POER خطاب به مفسران مشهور احمد الشهری و هانی داغوستانی ، که با همدیگر از طریق واحه ها ، بیابان ها و قلعه ها در عربستان سعودی سفر می کردند ، عملکرد خودرو و قابلیت نجات یا بارگیری در این محیط عجیب را برجسته کرد. وانت GWM POER با ترکیب بدنه ای عظیم ، فناوری هوشمند ، کارایی بالا و ایمنی کامل ، یک بعد زندگی پر از چادر و موتور سیکلت را در آفریقای جنوبی کشف کرده و از طریق ادغام فعالیت های مبتنی بر سناریو و زندگی واقعی ، احساسات کاربر را به هم متصل کرده است. در آینده ، GWM POER قصد دارد به طور کامل در فرهنگ وانت در آفریقای جنوبی از طریق چندین فعالیت حمایت شده در ماهیگیری دریا ، دوچرخه سواری و کمپینگ ادغام شود.

از زمان راه اندازی ، GWM POER ده ها هزار کاربر به دست آورده است و در بازار بسیار مورد توجه است. وی برنده جوایز شیلی “بهترین وانت سال” ، “ماشین سال” از مقامات رسانه ای در استرالیا و نیوزیلند و بسیاری دیگر شده است. در آینده ، GWM POER همچنان به بهینه سازی محصولات خود ، نوآوری در حالات کاربردی آنها و ایجاد تجارب بهتر برای کاربران جهانی خود ادامه خواهد داد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1580196/GWM.jpg

منبع GWM

کاهش حمل و نقل محصولات لبنی ایالات متحده بعید است با رشد محصولات جایگزین جبران شود

CLEVELAND، 24 جولای 2021 / PRNewswire / – طبق پیش بینی ها ، محموله های لبنی و محصولات جایگزین ایالات متحده شاهد کاهش حاشیه ای سالانه به صورت اسمی تا سال 2025 هستند. محصولات لبنی و جایگزین: ایالات متحده، گزارشی که اخیراً توسط Freedonia Focus Reports منتشر شده است. این انقباض تا حد زیادی منعکس کننده یک پایه بالا است ، با افزایش سطح 2020 به دلیل قیمت بالای پنیر. با مقایسه 2025 تا 2019 پیش بینی می شود محموله ها 0.9٪ در سال افزایش یابد. با این وجود انتظار می رود که افت تاریخی طولانی مدت در مصرف سرانه شیر مایعات و لبنیات منجمد ادامه یابد.

افزایش آگاهی مصرف کننده در مورد تأثیر صنایع لبنی بر رفاه حیوانات ، کمک به افزایش باکتری های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک ، و جنگل زدایی و تغییرات آب و هوایی از تغییر در ترکیب محصولات از لبنیات به محصولات جایگزین پشتیبانی می کند. با این حال ، برای پیشرفت این روند ، تولیدکنندگان باید به افزایش آگاهی مصرف کننده از تأثیرات منفی زیست محیطی صنعت جایگزین های گیاهی ، درجه وسیع فرآوری و استفاده از ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی بپردازند.

با کاهش سریعتر اصطلاحات ارزش اسمی ، موارد زیر جلوگیری می شود:

 • افزایش قیمت خوراک دام
 • رشد جمعیت و درآمد شخصی قابل استفاده
 • افزایش تولید محصولات غذایی و آشامیدنی حاوی لبنیات
 • تحقیقات اخیر نشان می دهد که محصولات لبنی با چربی زیاد (به عنوان مثال کره ، پنیر) به جای تأثیر منفی بر سلامتی و طول عمر تأثیر خنثی دارند

این اطلاعات و سایر بینشهای کلیدی در این مورد ارائه شده است محصولات لبنی و جایگزین: ایالات متحده. این گزارش میزان حمل و نقل لبنیات و محصولات جایگزین ایالات متحده در سال های 2021 و 2025 را با دلار اسمی آمریکا در سطح تولید کننده پیش بینی می کند. کل محموله ها بر اساس محصول از نظر:

 • پنیر
 • شیر مایع و خامه
 • لبنیات منجمد
 • ماست
 • کره خامه ای
 • محصولات دیگر مانند پنیر جایگزین های لبنیات؛ و شیر خشک ، غلیظ و تبخیر شده

برای نشان دادن روندهای تاریخی ، کل محموله ها ، بخشهای مختلف و تجارت بصورت سالانه از 2010 تا 2020 ارائه می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش در اینجا موجود است:
https://www.freedoniafocusreports.com/ محصولات-جانشین-لبنیات-ایالات-ایالات متحده-FF10013/؟progid=91541

درباره گزارشات تمرکز فریدونیا
هر ماه ، گروه Freedonia – بخشی از MarketResearch.com – بیش از 20 گزارش تمرکز جدید Freedonia را به چاپ می رساند ، که تجزیه و تحلیل تازه و بی طرفانه ای را در مورد انواع مختلف بازارها و صنایع ارائه می دهد. پوشش Focus Report که در 20-30 صفحه منتشر شده است ، از مواد اولیه تا کالاهای ساخته شده تمام شده و خدمات مرتبط مانند حمل بار و ساخت و ساز را شامل می شود. گزارشات اضافی کالاهای مصرفی را می توانید از طریق Freedonia Focus Reports یا MarketResearch.com خریداری کنید.

هدف از تجزیه و تحلیل این است که خواننده مشغول را از طریق موضوعات مربوطه به سرعت پشت سر هم هدایت کند ، از جمله:

 • اندازه کل بازار تاریخی و بازده صنعت
 • تقسیم بندی توسط محصولات و بازارها
 • شناسایی محرک های بازار ، محدودیت ها و شاخص های کلیدی
 • چشم انداز قطعه به بخش در پیش بینی های پنج ساله
 • بررسی پایگاه تأمین
 • منابع پیشنهادی برای مطالعه بیشتر

تماس با مطبوعات:
کورین گنگلوف
+1 440.842.2400
[email protected]

منبع گروه Freedonia

Eighty Six Brand جلوه ای شیرین از قند به بازار Delta-8 می بخشد

وقتی صحبت از محصولات غذایی می شود ، مصرف کننده سنتی گزینه های محدودی دارد زیرا بیشتر مارک های مواد غذایی فقط آدامس ، کالاهای پخته شده یا کپسول را ارائه می دهند. با توجه به کمبود زیاد نوآوری در محصول ، SUGAR مجموعه ای از محصولات دم کرده Delta-8 را مطابق با هدف مشخص ارائه چیزی به همان اندازه اشتها آور و قوی ارائه می دهد.

SUGAR برای راه اندازی اولیه خود ، هفت محصول نفیس تزریق شده Delta-8 را به صورت آنلاین اجرا می کند. برش های هلو و نوارهای تارت یک کلاسیک است. با این حال ، معادل های چاموی دو آب نبات نمادین ، ​​همان چیزی است که بلافاصله مارک تجاری را از دیگران متمایز می کند. Chamoy یک پوشش شیرین و کمی تند است که روی شیرینی های کلاسیک مکزیکی اعمال می شود و باعث می شود کل تجربه خوراکی لذت بیشتری داشته باشد.

SUGAR همچنین با لقمه های لثه ای ژله خربزه از فنجان های ژلاتین که بیشتر در میان وعده های آسیایی دیده می شود استفاده می کند. بعنوان واسطه ای بین لثه های معمولی و ژله های کمتر لزج ، نیشهای صمغی ژله خربزه انفجار خوشمزه ای از هندوانه شیرین را همراه با تمام قدرت Delta-8 تولید می کنند ، و بار دیگر باعث می شود هنگام خوردن آنها کل تجربه به اندازه بالا آمدن باشد. .

سرانجام ، SUGAR میله های شکلات و شیرینی و شیرینی را به مخلوط اضافه می کند. در حالی که شکلات تزریق شده شاهدانه روند جدیدی نیست ، اما دوز مصرفی معمولاً مورد پسند یا از دست دادن این تجربه است. SUGAR با افزودن خطوط برش و دستورالعمل های واضح در مورد چگونگی شکستن شکلات شکل ، این کار را ساده می کند تا اطمینان حاصل شود که دقیقاً از قدرت مورد نظر خود بارها و بارها برخوردار هستید.

THC Delta-8 خوراکی چیست؟

THC Delta-8 یا تتراهیدروکانابینول ، یک کانابینوئید جزئی است که به طور طبیعی در کنف مشاهده می شود. این تجربه روان پریشی کمتری را ایجاد می کند ، به طور موثر اضطراب و پارانویای موجود در THC Delta-9 سنتی را از بین می برد. غذای دم کرده Delta-8 که به عنوان یک ماده غذایی خوراکی مصرف می شود ، باید قبل از توزیع در جریان خون ، ابتدا از معده و روده عبور کند. مدت زمان بیشتری که برای هضم طول می کشد ، تجربه روان-عملی طولانی تر و قدرتمندتری نسبت به زمان مصرف Delta-8 در یک کارتریج بخار قابل استنشاق ایجاد می کند.

شما می توانید محصولات Delta-8 SUGAR را از طریق وب سایت آنها بصورت آنلاین پیدا کنید و به طور قانونی در بیشتر ایالات موجود است. برای داشتن لیست به روز از محل های SUGAR و Delta-8 ، حتما مقاله آنها را بررسی کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1579872/SUGAR_by_Eighty_Six_Brand.jpg

SOURCE هشتاد و شش نام تجاری

لینک های مربوطه

https://www.eightysixbrand.com

SOURCE هشتاد و شش نام تجاری

صنعت خرده فروشی سفر در سراسر جهان تا سال 2025

DUBLIN، 23 جولای 2021 / PRNewswire / – گزارش “بازار جهانی خرده فروشی سفر: اندازه و پیش بینی با تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19 ، 2021-2025” گزارش به ResearchAndMarkets.com ارائه.

این گزارش تجزیه و تحلیل عمیقی از بازار جهانی خرده فروشی سفر بر اساس ارزش ، نوع محصول ، کانال ، منطقه و غیره را ارائه می دهد. این گزارش تجزیه و تحلیل دقیق منطقه ای بازار خرده فروشی سفر ، شامل مناطق زیر را ارائه می دهد: آسیا و اقیانوسیه (چین، کره و سایر مناطق آسیا و اقیانوسیه) اروپا؛ آمریکا؛ و خاورمیانه و آفریقا. این گزارش همچنین تجزیه و تحلیل دقیقی از تأثیر COVID-19 در بازار خرده فروشی سفر ارائه می دهد.

این گزارش همچنین فرصت های کلیدی در بازار را ارزیابی می کند و عواملی را که رشد صنعت را تحت تأثیر قرار داده و می تواند باشد ، بیان می کند. همچنین رشد بازار جهانی خرده فروشی سفر جهانی با در نظر گرفتن الگوهای رشد قبلی ، محرک های رشد و روندهای فعلی و آتی برای دوره 2021-2025 پیش بینی شده است.

بازار جهانی خرده فروشی سفر با بسیاری از بازیگران عمده بازار که در سراسر جهان فعالیت می کنند ، چندپاره شده است. بازیگران اصلی بازار خرده فروشی سفر عبارتند از: Dufry AG ، Hotel Shilla Co. ، Ltd (The Shilla Duty Free) ، Lagardere S.C.A و Lotte Corporation (Lotte Duty Free) همچنین با اطلاعات مالی و استراتژی های تجاری مربوطه نمایه می شوند.

بازار جهانی خرده فروشی سفر در طول سال های 2017-2019 به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و پس از آن بازار در سال 2020 به طرز چشمگیری کاهش یافته است ، و سپس در چهار سال آینده یعنی 2021-2025 به تدریج افزایش یافته است. انتظار می رود بازار خرده فروشی سفر به دلیل سلطه بر جمعیت Z و هزاره ، افزایش در شهرنشینی جهانی ، افزایش جمعیت طبقه متوسط ​​، افزایش مصرف کالاهای لوکس شخصی ، افزایش تعداد فرودگاه ها ، افزایش پیشنهادات سفر ، افزایش گزینه های عبور از زمان انتظار و غیره افزایش یابد. با این وجود بازار با چالش هایی از جمله اختلال در صنعت گردشگری ، کندی اقتصادی ، کمبود جا ، نیازهای خسته کننده سفرهای هوایی و …

خرده فروشی مسافرتی محل بازار خرده فروشی است که عمدتا در مناطق سفر مانند فرودگاه ، هواپیمایی ، کشتی و غیره انجام می شود. محصولی که برای فروش در چنین سیستم عامل هایی در نظر گرفته شده ممکن است در هنگام خرید مشمول مالیات و عوارض باشد ، حتی اگر شخص در حال ترک کشور باشد. مفهوم خرده فروشی سفر به سال 1947 برمی گردد که مغازه های “بدون مالیات” به عنوان یک استراتژی بازاریابی معرفی شدند.

بازار خرده فروشی سفر را می توان بر اساس نوع محصول (عطر و لوازم آرایشی ، شراب و ارواح ، مد و لوازم جانبی و سایر محصولات) تقسیم بندی کرد. و توسط کانال (DFS غیر فرودگاه ، فرودگاه ، هواپیمایی و کشتی)

عناوین اصلی تحت پوشش:

1. خلاصه اجرایی

2. مقدمه
2.1 سفر خرده فروشی: یک نمای کلی
2.1.1 روند استقرار در خرده فروشی سفر
2.1.2 مزایای خرده فروشی سفر
2.1.3 ویژگی ها در خرده فروشی سفر
2.1.4 انواع خرید در خرده فروشی سفر
2.2 تقسیم بندی خرده فروشی سفر: یک نمای کلی
2.2.1 تقسیم بندی خرده فروشی سفر توسط کانال
2.2.2 تقسیم بندی خرده فروشی سفر براساس نوع محصول

3. تجزیه و تحلیل بازار جهانی
3.1 بازار جهانی خرده فروشی سفر: تحلیلی
3.1.1 بازار جهانی خرده فروشی سفر براساس ارزش
3.1.2 بازار جهانی خرده فروشی سفر بر اساس نوع محصول (عطرها و لوازم آرایشی ، شراب و ارواح ، مد و لوازم جانبی و سایر محصولات)
3.1.3 بازار جهانی خرده فروشی سفر توسط کانال (DFS غیر فرودگاه ها ، فرودگاه ها ، خطوط هوایی و کشتی ها)
3.1.4 بازار جهانی خرده فروشی سفر بر اساس منطقه (آسیا و اقیانوسیه، اروپا، آمریكا ، و خاورمیانه & آفریقا)
3.2 بازار جهانی خرده فروشی سفر: تجزیه و تحلیل نوع محصول
3.2.1 معاملات جهانی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی بر اساس ارزش
3.2.2 بازار جهانی خرده فروشی Wine & Spirits براساس ارزش
3.2.3 مد جهانی و لوازم جانبی بازار خرده فروشی سفر براساس ارزش
3.2.4 جهانی خرده فروشی سفر جهانی به ارزش
3.3 بازار جهانی خرده فروشی سفر: تحلیل کانال
3.3.1 بازار جهانی خرده فروشی DFS مسافرتی بر اساس ارزش
3.3.2 بازار جهانی خرده فروشی سفر به فرودگاه های جهانی
3.3.3 بازار خرده فروشی مسافرتی خطوط هوایی جهانی براساس ارزش
3.3.4 بازار جهانی خرده فروشی سفر فری بر اساس ارزش

4. تحلیل بازار منطقه ای
4.1 بازار خرده فروشی سفرهای آسیا و اقیانوسیه: یک تحلیل
4.1.1 بازار خرده فروشی سفر آسیا و اقیانوسیه براساس ارزش
4.1.2 بازار خرده فروشی سفرهای آسیا و اقیانوسیه بر اساس منطقه (کره ، چین، و بقیه آسیا و اقیانوسیه)
4.1.3 بازار خرده فروشی سفر کره ای بر اساس ارزش
4.1.4 بازار خرده فروشی سفر کره با کانال (فرودگاه و سایر کشورها)
4.1.5 بازار خرده فروشی سفر به فرودگاه کره از نظر ارزش
4.1.6 کره بازارهای خرده فروشی مسافران دیگر براساس ارزش
4.1.7 بازار خرده فروشی سفر چین براساس ارزش
4.1.8 بقیه بازارهای خرده فروشی سفرهای آسیا و اقیانوسیه براساس ارزش
4.2 بازار خرده فروشی سفر اروپا: تحلیلی
4.2.1 ارزش خرده فروشی بازار سفر اروپا
4.3 بازار خرده فروشی سفر به آمریکا: تحلیلی
4.3.1 بازار خرده فروشی سفرهای آمریکایی براساس ارزش
4.4 خاورمیانه و بازار خرده فروشی سفر آفریقا: یک تحلیل
4.4.1 خاورمیانه و بازار خرده فروشی سفر آفریقا براساس ارزش

5. تأثیر COVID-19
5.1 تأثیر COVID-19
5.1.1 تأثیر COVID-19 در بازار خرده فروشی سفر
5.1.2 تأثیر COVID-19 در بازار جهانی خرده فروشی سفر
5.1.3 تأثیر COVID-19 در بازار خرده فروشی سفر در چین
5.1.4 تأثیر COVID-19 در بازار خرده فروشی سفر کره

6. دینامیک بازار
6.1 راننده رشد
6.1.1 سلطه ژنرال Z و جمعیت هزاره
6.1.2 افزایش شهرنشینی جهانی
6.1.3 افزایش جمعیت طبقه متوسط
6.1.4 افزایش مصرف کالاهای لوکس شخصی
6.1.5 افزایش تعداد فرودگاه ها
6.1.6 افزایش پیشنهادات سفر
6.1.7 در حال رشد گزینه هایی برای گذراندن زمان انتظار
6.2 چالش ها
6.2.1 اختلال در صنعت گردشگری
6.2.2 کاهش سرعت اقتصادی
6.2.3 عدم دسترسی به فضا
6.2.4 الزامات سفر هوایی خسته کننده
6.3 روند بازار
6.3.1 افزایش استفاده از هوش مصنوعی (AI)
6.3.2 پیشرفتهای فنی
6.3.3 برج کنترل مسافر
6.3.4 ابزار شخصی و قیمت گذاری
6.3.5 روند رو به رشد رباتیک در خرده فروشی سفر
6.3.6 مکمل واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

7. چشم انداز رقابتی
7.1 بازیکنان بازار خرده فروشی سفر جهانی: یک مقایسه مالی
7.2 بازیکنان بازار خرده فروشی سفر جهانی: مقایسه قیمت محصول
7.3 بازیکنان بازار خرده فروشی سفر در چین: مقایسه مالکیت
7.4 بازیکنان بازار خرده فروشی سفر در چین: مقایسه فروشگاه بدون عوارض دریایی

8. مشخصات شرکت
8.1 Dufry AG
8.1.1 بررسی اجمالی تجارت
8.1.2 بررسی اجمالی مالی
8.1.3 استراتژی تجارت
8.2 هتل شیلا شرکت با مسئولیت محدود (Shilla Duty Free)
8.2.1 بررسی اجمالی تجارت
8.2.2 بررسی اجمالی مالی
8.2.3 استراتژی تجارت
8.3 Lagardere S.C.A
8.3.1 بررسی اجمالی تجارت
8.3.2 بررسی اجمالی مالی
8.3.3 استراتژی تجارت
8.4 شرکت لوته (Lotte Duty Free)
8.4.1 بررسی اجمالی تجارت
8.4.2 بررسی اجمالی مالی
8.4.3 استراتژی تجارت

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/3ty5im مراجعه کنید

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با شماره تلفن +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1904
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

Cantu Beauty نسل بعدی رهبران زن را پرورش می دهد ، با همکاری Gyrl Wonder برای حمایت از دختران جوان سیاه و لاتین از فر تا پا

استمفورد ، اتصال، 23 جولای 2021 / PRNewswire / – زیبایی کانتو، مارک برنده جوایز چند فرهنگی برای مراقبت از مو ، در حال همکاری با سازمان های غیرانتفاعی است ژیرل واندر، برای حمایت از جوامع سیاه و لاتین با پرورش نسل بعدی رهبران زن از حلقه تا پا. این مشارکت با هم ، رویدادها ، منابع و برنامه های سفارشی طراحی شده برای زنان جوان جاه طلب رنگارنگ را برای کمک به ایجاد انعطاف پذیری ، اعتماد به نفس و سلامتی ذهنی هنگام شروع مرحله بعدی سفرهای شخصی و شغلی فراهم می کند.

طبیعتاً برنامه نویسی این کار را شروع می کند شنبه 24 جولای در روز بین المللی مراقبت از خود با مکالمه ای بین Cantu Beauty’s ملیسا کارنگی، رئیس ارتباطات جهانی و جامعه و بنیانگذار Gyrl Wonder Tola Lawal. این دو نفر میزبان یک Instagram Live on خواهند بود CantuBeauty در 3:00 بعد از ظهر EST دعوت از مشاوران Gyrl Wonder و جامعه #CantuCrew برای شرکت در بحث در مورد همه چیز مراقبت از خود.

می گوید: “زنان رنگین پوست شایسته قهرمان شدن هستند.” دامتریا موستین، معاون رئیس بازاریابی جهانی در Cantu Beauty. “Cantu Beauty از کار با Gyrl Wonder برای تقویت عزت نفس ، اعتماد به نفس و مجهز کردن زنان جوان به هیجان انگیز است که نه تنها در نیروی کار رقابتی حرکت می کند ، بلکه زودهنگام تنظیم می کند که سلامتی عاطفی و تعادل بین زندگی و کار نیز یک کلید است. ماده موفقیت. ”

مکالمه اینستاگرام اولین سری از برنامه هایی است که به طور خاص برای راهنمایان Gyrl Wonder طراحی شده است. در ماه آگوست ، کانتو یک سری کارگاه های مجازی را برای ماه سلامت ملی برگزار می کند تا انرژی مثبت را برای ذهن ، جسم و روح تقویت کند. سپس، کانتو و ژیرل واندر بیش از 100 دختر را برای اجلاس سلامتی احساسی در ماه اکتبر دعوت خواهد کرد. Cantu Beauty سرمایه گذاری اولیه خود را در برنامه Gyrl Wonder تا پایان سال انجام داده است ، با پشتیبانی از یک صفحه نمایش فروشگاه در فروشگاه های منتخب Walmart در سراسر کشور با بخشی از درآمد حاصل از Gyrl Wonder.

Tola Lawal ، بنیانگذار Gyrl Wonder ، می گوید: “Gyrl Wonder شکوفا می شود زیرا ما به جامعه رهبران سخاوتمند خود مانند زنان Cantu Beauty متکی هستیم که می خواهند تغییری در زندگی دختران ما ایجاد کنند.” “ما از آوردن شریكی مانند كانتو در این سال شگفت زده شده ایم كه می تواند بین مهارتهای سختی كه دختران ما قبل از ورود به نیروی كار فرا می گیرند كمك كند ، اما همچنین موارد نامحسوس مورد نیاز خود را برای تمرین مانند مراقبت از خود برای تقویت آنها تقویت می كند. در شغل آنها شکوفا شود. ”

مشارکت Gyrl Wonder یکی از تعهدات اخیر Cantu Beauty برای اعتلای زنان سیاه پوست و لاتین در جامعه خود است. پاییز سال گذشته ، Cantu Beauty Cantu Elevate: برنامه ای را با همکاری 25 زن سیاه پوست در زیبایی برای بالا بردن کارآفرینان زن سیاه پوست برای شکل دادن به آینده زیبایی راه اندازی کرد. این برنامه افتتاحیه به سه کارآفرین زن سیاه پوست یک کمپین تبلیغاتی تحت حمایت کانتو اعطا کرد که تقریباً ارزش آن را دارد 160،000 دلار با کمپین هایی که قرار است امسال راه اندازی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، Gyrl Wonder را دنبال کنید اینستاگرام یا فیس بوک یا به آنها در gyrlwonder.com مراجعه کنید. علاوه بر این ، با Cantu Beauty روشن در ارتباط باشید اینستاگرام، فیس بوک، و توییتر یا از آنها دیدن کنید cantubeauty.com.

درباره GYRL WONDER
Gyrl Wonder یک طرح خط لوله 501c3 حرفه ای است که باعث ایجاد زنان جوان جاه طلب رنگین پوست در سنین 17 تا 22 سالگی می شود. مأموریت آن این است که دختران را از طریق تأثیرات اجتماعی ، جستجو در شغل و همسویی عینی توانمند سازد. آنها در حالی که به آنها می آموزند چگونه از این ابزار برای رسیدن به اهداف شخصی و شغلی خود استفاده کنند ، دسترسی و منابع لازم را برای ورود موفقیت آمیز به یک نیروی کار رقابتی فراهم می کنند. گیرل واندر زن جوانی را که علاقه خود را به جعبه ابزار لازم برای تبدیل علایق خود به حرفه تبدیل کرده ، مجهز می کند. آنها از طریق اکتشاف شغلی برای زن جوانی که تلاش می کند شغلی متناسب با مهارت خود پیدا کند پشتیبانی می کنند. زنان جوان راهنمایی و دسترسی به منابعی را می یابند که به آنها کمک می کند تا به حرفه مورد علاقه خود بروند. دختران جوان از طریق برنامه نویسی ، خدمات اجتماعی ، راهنمایی و ابتکار برجسته ، آکادمی Gyrl Wonder Leadership Leadership ، با کاوش هدفمند که مطابق با علاقه ها و مهارت های آنها است آشنا می شوند. Gyrl Wonder همچنین امکان کارورزی برای دختران دانشگاهی ، پیشرفت شغلی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی اخیر و کارگاه های آمادگی برای از سرگیری و مصاحبه را برای همه ارائه می دهد! در gyrlwonder.org بیشتر بیاموزید.

درباره کانتو
این ماموریت Cantu Beauty است که شما را با شکوه تمام جشن بگیرد. چه بخواهید از کلاف ، فر ، موج و یا موی صاف استفاده کنید ، کانتو محصولاتی را به طور خاص با توجه به شما و قابلیت انعطاف پذیری موهای شما طراحی می کند. مجموعه محصولات برنده جایزه کانتو با الهام از موهایی با بافت زیبا به شما کمک می کند تا به هر ظاهری که می خواهید برسید. با فرمول یک نوع ، کانتو کمک می کند تا به همه چیز ، از ظاهر پیشرفته تا سبک های کلاسیک ، برسید. Cantu Beauty بخشی از PDC Wellness & مراقبت شخصی است. برای اطلاعات بیشتر به pdcwellness.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه
توکز سیدنی، مایل به قرمز
[email protected]
212-714-5743

منبع: Cantu Beauty