راهرو لبنیات امروز: فراتر از منگنه ها فکر کنید

این بدان معناست که راهرو بزرگ است … و فقط بزرگتر می شود. این تکامل و رشد در این ماه لبنیات در ژوئن جشن گرفته می شود.

نود درصد خانواده ها در راهروی لبنیات خرید می کنند. و امروز ، مهم نیست که چطور انتخاب می کنید یا باید غذا بخورید ، راهرو را پوشانده اید. طبق انجمن ملی غذاهای منجمد و یخ زده ، راهروی لبنیات با تغییرات جدید در سبک زندگی ، روند غذایی و نیازهای مهم رژیم در طول سالها سازگار شده است.

از غذاهای گیاهی گرفته تا غذاهای سنتی ، و میان وعده ها گرفته تا وعده های غذایی ، مجموعه زیادی از محصولات مغذی و بسته بندی شده پروتئین و همچنین بسیاری از گزینه های نرم کننده متناسب با هر مناسبت غذایی و رژیم وجود دارد.

تنوع همه کاره

وعده های غذایی ، مواد اولیه ، میان وعده ها ، نوشیدنی ها ، خوراکی ها و موارد دیگر – همه آنها را می توانید در راهرو لبنیات پیدا کنید. واقعاً چیزی برای همه وجود دارد: پنیر رشته ای تا ماست پروبیوتیک ، خامه قهوه تا آب میوه و موارد دیگر.

تنوع محصولات ، بوم بی پایانی را برای آشپزخانه های خانگی فراهم می کند تا در آشپزخانه خلاق باشند. اسموتی ، دیپ ، پای و حتی بستنی را می توان با چند ماده ساده از راهروی لبنیات تهیه کرد.

بعلاوه ، راهرو واقعاً نوآوری را به سطح بعدی رسانده است. نوشیدنی های آماده برای نوشیدنی ، خامه های با طعم ، نوشیدنی های شیرین ، کلوچه های انگلیسی و خمیر یخچالی تنها تعدادی از آخرین مواردی هستند که می توانید در سفر بعدی خود پیدا کنید.

و هرچه بیشتر میان وعده می خوریم ، راهرو مدرن لبنیات به راحتی در عادات غذایی انعطاف پذیر قرار می گیرد – از جمله میان وعده های قابل حمل ، حین حرکت و گزینه های کوچک غذایی.

یک خانواده متوسط ​​تقریباً هر هفته – 47 بار در سال ، از راهروی لبنیات خرید می کند. در سفر بعدی خود ، چند دقیقه اضافی را به بررسی تمام احتمالات آشپزی اختصاص دهید.

فراتر از فقط لبنیات

روند گیاهی محرک بزرگی برای رشد در راهرو بوده است. امروزه تقریباً به جای محصولات لبنی سنتی ، گزینه های لبنیات گیاهی وجود دارد!

درست در کنار شیر معمولی ، گزینه های شیر بادام ، سویا ، جو دوسر و بدون لاکتوز را پیدا خواهید کرد. ماست های غیر لبنی تقریباً به اندازه ماست سنتی زیاد هستند. حتی بیشتر پنیرها و کره های وگان در موارد ظاهر می شوند. در واقع برای هر رژیم غذایی چیزی وجود دارد.

و با توجه به اینکه غذاهای گیاهی فروش در سال 2018 رشد 20 درصدی نسبت به سال قبل را تجربه می کنند – بالاترین 3.3 میلیارد دلار، این گسترش فقط بزرگتر خواهد شد.

اکنون که ماه لبنیات ژوئن اینجا است ، زمان مناسب برای امتحان چیز جدید است! جشن یک ماهه NFRA شامل موارد ویژه ، دستور العمل های منحصر به فرد ، نکات آموزنده و حتی موارد دیگر است 10000 دلار قرعه کشی! در EasyHomeMeals.com وارد شوید

راهرو لبنیات همچنان گزینه های بی شماری و نوآوری فراتر از کالاهای سنتی خود را از همان روز ارائه می دهد. از ماه لبنیات ژوئن استفاده کنید و از راهروی لبنیات در بقالی محلی خود پایین بروید تا تمام راهرو را پیدا کنید.

برای الهام بیشتر ، به سایت EasyHomeMeals.com مراجعه کنید.

درباره انجمن غذاهای منجمد و یخ زده (NFRA)
NFRA یک انجمن صنفی غیرانتفاعی است که نمایندگی تمام بخشهای صنایع غذایی منجمد و یخچال را دارد. NFRA حامی تبلیغات ملی مارس ماه غذای منجمد ، ماه ژوئن لبنیات و ژوئن / ژوئیه بستنی و تازگی ها است. و اطلاعات مصرف کننده از قبیل رهنمودهای ایمنی غذا ، نکات تهیه غذا ، دستور العمل ها و فرصت های قرعه کشی را از طریق وب سایت مصرف کنندگان Easy Home Meals و ویژگی های رسانه های اجتماعی فراهم می کند.

SOURCE انجمن ملی غذاهای منجمد و یخچال دار

لینک های مربوطه

https://www.nfraweb.org

HEARTLAND 10.1٪ از اسرائیل TERMINAL X را خریداری می کند

TEL AVIV ، اسرائیل، 16 ژوئن 2021 / PRNewswire / – امروز گروه FOX از امضای توافق نامه ای بین HEARTLAND و TERMINAL X خبر داد. پس از اتمام پیشنهاد عمومی ، HEARTLAND حدود 10.1٪ از سهام TERMINAL X را در اختیار خواهد داشت.

HEARTLAND A / S بازوی سرمایه گذاری تاجر دانمارکی است آندرس هولچ پوولسن و صاحب دارایی های قابل توجه در صنایع مختلف ، از جمله مارک های مد و سیستم عامل های تجارت الکترونیکی پیشرو مد مانند وب سایت مد انگلیس ASOS و وب سایت های مد آلمان Zalando و About You.

اعلام این همکاری در حالی اعلام شد که TERMINAL X اعلام کرد در حال بررسی IPO در بورس اوراق بهادار تل آویو است. در ارائه سرمایه گذار که به مردم ارائه شد ، این شرکت رشد استثنایی در سه سال گذشته و همچنین داده های عملیاتی و موتورهای رشد چشمگیر را برای آینده ارائه داد.

TERMINAL X یک شرکت آنلاین با چند مارک است که به گروه FOX تعلق دارد و تنها در مدت سه سال به وب سایت پیشرو اسرائیل در زمینه خود تبدیل شده است. این سایت به مخاطبان اسرائیلی بیش از 160 مارک بین المللی برجسته مانند Nike ، Mango ، American Eagle و همچنین مارک های برجسته محلی و برچسب خصوصی TERMINAL X را ارائه می دهد. TERMINAL X اولین بار در اسرائيلکه یک روز کاری تحویل ، یک تجربه منحصر به فرد مشتری از طریق مهارت های پیشرفته فناوری و لجستیک ، یک انبار رباتیک کاملاً خودکار و درک عمیق از مد را ارائه می دهد.

گروه FOX پیشرو و بزرگترین گروه خرده فروشی در است اسرائيل. این گروه دارای 20 نمونه مارک بین المللی و داخلی از جمله Nike ، Foot Locker ، Mango ، American Eagle ، Billabong و غیره ، در کنار مارک های خاص خود مانند FOX ، FOX Home ، Laline ، Shilav و غیره است. این گروه در حدود 800 فروشگاه در اسرائيل و در دنیا 8500 نفر مشغول به کار است. این شرکت از سال 2002 به صورت عمومی مورد معامله قرار گرفته و اخیراً IPO و لیست سهام سهام شرکت تابعه خرده فروشان خود را که شبکه های Nike ، Foot Locker و Dream Sport را اداره می کند ، به پایان رسانده است. این لیست همزمان با اتمام انتقال 10 درصد از سرمایه خرده فروشی خرده فروشان به شرکت جهانی Foot Locker بود ، معامله ای که نمایانگر رای اعتماد بیشتر به گروه اسرائیلی است. گروه FOX با همکاری Nike و Foot Locker در چندین کشور در اروپا و کانادا فعال است و برای چند سال آینده برنامه توسعه قابل توجهی دارد.

آندرس هولچ پوولسن: “ما از TERMINAL X بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم. ویژگی های این شرکت با مهارت های چشمگیر و رشد فروش بالا است که انگیزه من را برای ورود به این همکاری ایجاد کرد. من قاطعانه به شرکت ، توانایی های آن و پتانسیل رشد آن اعتقاد دارم. “

هارل ویزل، مالک و مدیر عامل گروه FOX: “من از این همکاری استراتژیک با HEARTLAND خوشحالم. ابراز اعتماد هنگامی که از طرف این شریک خاص ناشی می شود ، بر موقعیت شایسته TERMINAL X در کنار بزرگترین بازیکنان جهانی تأکید می کند و بیش از هر یادداشت یا عددی بر پتانسیل ، قدرت و توانایی های آن گواهی می دهد. “

نیر هوروویتز، مدیر عامل شرکت TERMINAL X: “همکاری با HEARTLAND به TERMINAL X کمک خواهد کرد هم در بازار داخلی و هم در گسترش به سایر کشورها. TERMINAL X با توجه به بالاترین استانداردهای بین المللی ، یک تجربه خرید جامع را به مشتریان خود ارائه می دهد ، که ما را به پیشروترین ، متنوع ترین و بزرگترین پلت فرم در اسرائيل بود. HEARTLAND سابقه اثبات شده ای در شناسایی بازیگران تجارت الکترونیکی قبل از تبدیل شدن آنها به رهبران جهانی دارد و این مشارکت که امروز وارد آن می شویم یک گام استراتژیک برای آینده شرکت و رشد مداوم آن است. “

منبع گروه FOX

New Pig با برنامه سالانه توجه مشتری ، ماه ایمنی ملی را جشن می گیرد

گفت: “از همان ابتدا ، New Pig همیشه قهرمان شرکتهایی بوده است که در تعهد ما به ایمنی سهیم هستند.” دانیل سیلور، معاون توسعه محصول در New Pig Corporation. “تیم در کوه سنت ماری نه تنها از وظیفه ما برای ارتقا spaces فضاهای ایمن پشتیبانی می کند بلکه به ما در کشف برنامه های جدید Grippy Mat نیز کمک کرده است. آنها از هر لحاظ یک شریک واقعی PIG هستند. ”

کوه سنت ماری یک کالج خصوصی و کاتولیک واقع در زیر خط میسون-دیکسون است. یک کاربر اختصاصی از Grippy Mat New Pig – اولین تشک کف جاذب پشتی چسبدار – کوه سنت ماری برای امسال انتخاب شد PIG Safe Floors Spotlight به دلیل استفاده هوشمندانه آن از Grippy Mat در اطراف 1400 هکتار دانشگاه. از اتاق های رختکن و کافه های بدنسازی گرفته تا خوابگاه های دانشجویی و ورودی ها ، تیم نگهداری در کوه سنت ماری هر منطقه مشکل در اطراف دانشگاه خود را با Grippy Mat پوشش داده است.

Grippy Mat به عنوان یک جایگزین ایمن و ساده برای فرشهای اجاره ای سنتی با پشت لاستیکی طراحی شده است ، تخت خواب می کند ، هرگز دسته های خود را جمع نمی کند و از موقعیت خارج نمی شود ، و یک انتقال بدون درز از درب به کف را ایجاد می کند.

وی گفت: “استفاده از یك شركت حصیر اجاره ای واقعاً یك وسیله برای رسیدن به هدف بود – ما برای جلوگیری از لغزش و افتادن به حصیر نیاز داشتیم و فرشهای اجاره ای استاندارد صنعت بودند.” شری وینسیون، مدیر حضانت در کوه سنت ماری. “تغییر جهت Grippy Mat واقعاً طرز فکر ما در مورد تشک کف را در محیط دانشگاه تغییر داد. من دائماً مکانهای جدیدی را برای نصب Grippy پیدا می کنم تا خطرات ایمنی را کاهش دهد.”

طبق گفته وزارت کار ایالات متحده ، لغزش ها ، مسافرت ها و سقوط ها 25 درصد از مطالبات گزارش شده مربوط به جراحات را تشکیل می دهد که هر سال میلیون ها دلار برای کسب و کارها هزینه دارد. در محوطه دانشگاه ، حوادث غیرمترقبه ، حوادث و حواس پرتی دانشجویان ، خطر لغزش ، حوادث مسافرتی و سقوط را بیشتر می کند.

وی گفت: “شما باید بتوانید برای دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و کارمندان خود یک محیط آموزش ایمن فراهم کنید – و این همیشه یک چالش در حال پیشرفت خواهد بود.” کیم کلابه، مدیر عملیات نیروگاه فیزیکی. “Grippy Mat یک قطعه کوچک از این معما است – اما قطعه بسیار مهمی است.”

به عنوان یک تشکر از شما کوه سنت ماری برای تعهد تیم به ایمنی ، New Pig به دانشجویان Grippy Mats در محوطه دانشگاه هدیه خواهد داد. این حصیرها که قرار است برای سال تحصیلی 2021-22 مدرسه عرضه شود ، آرم مدرسه و همچنین سایر علائم بازاریابی را در خود جای داده است.

هر ساله در طول ماه ایمنی ملی ، New Pig به مشتریانی مانند مشتری احترام می گذارد کوه سنت ماری با پاداش مختص گیرنده. اطلاعاتی درباره نحوه درخواست برای سال آینده PIG Safe Floors Spotlight در وب سایت New Pig و در کانال های اجتماعی منتشر خواهد شد ژانویه 2022.

برای تماشای یک مطالعه موردی ویدئویی از کوه سنت ماری داستان ، اینجا را کلیک کنید

درباره خوک جدید

New Pig مارک شماره یک است که به شرکت ها کمک می کند تا نشت ، قطره قطره و نشت را برای محافظت از کارگران ، امکانات و محیط زیست مدیریت کنند. این شرکت به عنوان یک تامین کننده چند کاناله و چند مارک با بیش از 2700 راه حل کنترل نشت و مدیریت مایعات و محصولات نگهداری صنعتی ، در بیش از 100 کشور جهان به تأسیسات صنعتی ، تجاری ، تجاری ، نظامی و دولتی خدمات ارائه می دهد. از جمله مارک های برجسته New Pig می توان به جوراب جاذب PIG ، PIG Grippy Mat ، PIG SpillBlocker Dike ، و کابینت های ایمنی قابل اشتعال PIG اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.newpig.com مراجعه کنید. دفتر مرکزی خوک جدید در است تیپتون ، پنسیلوانیا

در باره دانشگاه کوه سنت ماری

دانشگاه کوه سنت ماری یک دانشگاه آزاد ، لیبرال ، دانشگاه کاتولیک در کوههای Catoctin نزدیک تاریخی است امیتسبورگ ، مریلند، با یک پردیس ماهواره ای در فردریک ، مریلند دومین شهر بزرگ. این دانشگاه بیش از 80 رشته ، خردسال ، تمرکز و برنامه های ویژه برای دانشجویان کارشناسی سنتی و بیش از 20 برنامه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بزرگسالان و همچنین 24 تیم ورزشی NCAA Division I ارائه می دهد. این کوه شامل مدرسه علمیه سنت ماری است که دومین مدرسه علمیه قدیمی در است ایالات متحده، و National Shrine Grotto of Our Lady of Lourdes ، عبادتگاهی ایده آل برای انعکاس معنوی واقع در تپه بالای دانشگاه.

SOURCE New Pig Corporation

لینک های مربوطه

http://www.newpig.com

Gordon & MacPhail قدیمی ترین ویسکی مالت اسکاچ جهان را معرفی می کند

جورج اورکوهارت، که نویسنده معتبر ویسکی است چارلی مکلی وی که پدر “پدر مالت” نامیده می شود ، با شور و حرارت اعتقاد داشت که باید هر ویسکی اجازه داده شود تا زمانی که بشکه و قارچ مخلوط شود ، بالغ شود تا کیفیت مطلوبی ایجاد شود و آماده به اشتراک گذاری شود. زمان کسک 340 قرار بود 80 سال باشد ، طولانی ترین زمانی که ویسکی اسکاچ به آن رسیده است.

در 5 فوریه سال 2020 ، با تکیه بر ظرفیت و تجربه منحصر به فرد خود که بیش از 125 سال پیش به دست آورد ، تصمیم به بسته بندی کالای گرانبها از بشکه ، دستیابی به 250 قطعه قطر گرفت.

وی گفت: “اینکه این ویسکی – قدیمی ترین ویسکی اسکاچ مالت ، که هنوز بطری شده است ، هنوز هم دارای طعم مهیجی با 44.9٪ قدرت ABV است – شاهدی بر دانش منتقل شده توسط نسل های متوالی خانواده من است.” استفان رانکین، مدیر پرستیژ در Gordon & MacPhail Whiskys ، و عضوی از نسل چهارم خانواده صاحب این شرکت است.

بیش از 125 سال است که Gordon & MacPhail توسط یک مأموریت ساده هدایت می شود: ایجاد ویسکی تک مالت با کیفیت استثنایی. از طریق چهار نسل مالکیت خانوادگی ، این شرکت بشکه های خود را با روحیات بیش از 100 کارخانه تقطیر اسکاتلندی ترکیب کرده است. همین عمق و وسعت بی نظیر است که باعث می شود گوردون و مک فیل بلوط ، روح و وقت را با هم ترکیب کنند و ویسکی های نمادی را پیدا کنند که در هیچ جای کره زمین وجود ندارد.

برای تجلیل از چشم انداز جان و جورج اورکوهارتGordon & MacPhail با معمار و طراح مشهور بین المللی ، سر دیوید آدجای OBE همکاری کرده است ، یک جعبه و یک جعبه بلوط منحصر به فرد برای استفاده با گرانترین ویسکی جهان ایجاد شده تا به امروز ایجاد کرده است. Adjaye به عنوان “معماری با حساسیت و دید یک هنرمند” توصیف شد ، یک انتخاب طبیعی برای کار به عنوان یک شریک خلاق بود. مردی که ارزشهای اختصاص داده شده به هنر ، میراث و صنعت کار شرکت را در اختیار دارد.

“وقتی من همکاری می کنم ، از نظر صنعت ، اعتقادات و سنت هایشان به دنبال شرکای همفکر خود هستم. من سخت گیری و وسواس گوردون و مک فیل را در مورد محصولاتشان و کارشان دوست داشتم – یک تعهد عاشقانه که به فرد اجازه می دهد کارهای استثنایی را انجام دهد با همکاری ما احساس فوق العاده ارگانیک کردم ، “گفت Adjaye.

وی اظهار داشت: “بلوغ ویسکی اسکاچ تک مالت در طی هشت دهه یک هنر است.” اوین مکینتاش، مدیر عامل Gordon & MacPhail. “از بسیاری جهات به معماری شبیه است از این جهت که شما چیزی را خلق می کنید که باید در برابر زمان آزمایش کند. هیچ یک نمی توانند عجله کنند. هر دو سر دیوید و گوردون و مک فهیل تعهد خود را برای سرمایه گذاری در آینده دارند. هر دو از اهمیت ایجاد چیزی استثنایی ، ترک میراثی برای استفاده برای نسلهای آینده. “

به همان روشی که طلا بزرگداشت 50 سالگی است ، بلوط به طور سنتی نماد 80 سال است ، بنابراین بازتاب دلپذیری از این ویسکی است که به مدت هشت دهه در بلوط گهواره است. کوزه و مورد قابل توجه آقا دیوید آجای در سپتامبر 2021 ، پارچ شماره 1 از اوایل اکتبر 2021 از طریق Sotheby’s به حراج گذاشته خواهد شد. برای ادامه استفاده از تم قدیمی ، درآمد حراج منهای هزینه ها به موسسه خیریه معتبر اسکاتلندی Trees for Life اهدا می شود که مأموریت آن حمل آن است احیای جنگل کالدونیا.

وی توضیح داد: “درست است که این نسخه میراثی مرتبط ، ارزشمند و ماندگار با مزایای مستقیم برای بسیاری فراهم می کند.” اوین مکینتاش.

محدوده Gordon & MacPhail’s Generations قبلاً بالغ ترین ویسکی های اسکاچ اسکیت مالت را که تاکنون بطری بسته اند ، به نمایش می گذارد. در اوایل سپتامبر که سرانجام Gordon & MacPhail Generations 80YO Glenlivet Distillery منتشر شد ، اعتبار آنها حتی بهتر خواهد شد.

علاقه خود را از طریق: gordonandmacphail.com ثبت کنید

Adjaye.com

Sothebys.com

Treesforlife.org.uk

gordonandmacphail

یادداشت برای سردبیران:

درباره Gordon & MacPhail Generations Range

نام “نسل ها” نشانگر دهه های زیادی است که این ویسکی ها اجازه بلوغ و چهار نسل متعلق به یک خانواده را دارند. محدوده Gordon & MacPhail’s Generations برخی از بالغ ترین ویسکی های اسکاچ مالت تک بطری را نشان می دهد که نشان دهنده لحظات شاخص در تاریخ مایع اسکاتلند است. نسخه های گذشته “Generations” شامل: Mortlach Distillery’s Generations 70 years old؛ نسلهای 70 سال از کارخانه تقطیر گلنلیوت. نسل های 70 ساله از مشروب فروشی گلنلیوت (انتشار دو) نسل های 75 ساله از کارخانه تقطیر مرتلاچ.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: g &[email protected]، 444+ (0) 20 7940 2900

ویدیو – https://www.youtube.com/watch؟v=_GNWjwSv0c8
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1530998/Gordon_MacPhail_Cask_340.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1531000/Gordon_MacPhail_David_Adjaye.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1531001/Gordon_MacPhail_Stephen_Rankin.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1531008/Gordon_MacPhail_Logo.jpg

منبع گوردون و مک فیل

تولیدکنندگان کالاهای بسته بندی شده مصرف کننده 23.8 میلیارد دلار برای تحول دیجیتال تا سال 2030 هزینه می کنند

لندن، 15 ژوئن 2021 / PRNewswire / – تولیدکنندگان کالاهای بسته بندی شده مصرف کننده (CPG) از تجزیه و تحلیل برای پیش بینی تقاضای مشتری و بهینه سازی فرایندهای خود استفاده می کنند. شرکت مشاوره بازار جهانی فناوری تحقیقات ABI پیش بینی می کند که به طور کلی ، درآمد کارخانه دیجیتال نزدیک می شود 24 میلیارد دلار آمریکا در سال 2030 ، با هزینه تولید کنندگان CPG برای داده ها و خدمات تجزیه و تحلیل پیش بینی شده است 4 میلیارد دلار آمریکا در سال 2030 ، نسبت به 500 میلیون دلار آمریکا در سال 2021

“مدیران کارخانه ها هر روز طناب محکمی را طی می کنند. تولید کم منجر به کمبود و از دست رفتن فرصت های درآمد می شود ؛ تولید زیاد به معنی هدر رفتن محصولات فاسدشدنی است” مایکل لارنر، تحلیلگر اصلی صنایع و تولید در تحقیقات ABI. “موضوعات دیجیتالی در سراسر زنجیره تامین ضروری است.”

برنامه ریزی تولید بدون کسب اطلاعات از سیستم های فروش خرده فروشان چالش برانگیز است. تولیدکنندگان CPG باید با خرده فروشان ، توزیع کنندگان و شرکای زنجیره تامین همکاری کنند تا اطلاعات فروش را از طریق زنجیره تأمین ، از کشاورز تا خط پرداخت ، به اشتراک بگذارند. لارنر خاطرنشان می کند: “اگرچه ایجاد رشته های دیجیتالی در سراسر زنجیره تأمین به زمان نیاز دارد ، اما در کوتاه مدت تولیدکنندگان CPG باید اطمینان حاصل کنند که برنامه های تولیدی آنها با حداکثر اطلاعات مربوطه امکان پذیر است.”

تولیدکنندگان CPG در حال کنترل سرمایه گذاری در حسگرها و تجزیه و تحلیل های اینترنت اشیا برای کنترل دما و رطوبت در تأسیسات خود و وضعیت مواد تشکیل دهنده و مواد غذایی هستند و در صورت تغییر شرایط فراتر از پارامترهای قابل قبول ، کارکنان را هشدار می دهند. بسیاری از تولیدکنندگان CPG پروژه های بلند پروازانه داده ای را انجام می دهند. به عنوان مثال ، Anheuser-Busch InBev 27 سیستم مختلف برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) خود را در یک سیستم واحد متحد کرده و مریخ در حال ایجاد یک رشته دیجیتال برای ایجاد دید از مبدا مواد اولیه آن تا محل فروش است. شرکت های فن آوری مانند AVEVA ، Parsable ، Seeq و TeamViewer از موقعیت خوبی برخوردارند تا از تولیدکنندگان CPG در استخراج و استفاده از داده های تولید شده در امکانات خود پشتیبانی کنند.

موضوعات دیجیتال برای تولیدکنندگان CPG برای تأمین نیاز سهامداران مختلف خود ضروری است. “تولیدکنندگان به کار با خرده فروشان و اپراتورهای زنجیره تأمین نیاز دارند تا از جمله پیش بینی و آماده سازی افزایش تقاضا ، انعطاف پذیری در خطوط تولید خود را برای مطابقت با طعم های آزمایشی و بسته بندی های جدید و همچنین اسناد و مدارک مورد نیاز برای تنظیم کننده ها به عنوان شواهدی از نحوه تأسیسات با مواد تشکیل دهنده چگونه کار می کند “، لارنر نتیجه گیری می کند.

این یافته ها از ABI Research’s Industry 4.0 در گزارش تجزیه و تحلیل کاربرد بازار کالاهای بسته بندی شده مصرف کننده است. این گزارش بخشی از خدمات تحقیقاتی صنعت و ساخت این شرکت است که شامل تحقیقات ، داده ها و ABI Insights است. بر اساس مصاحبه های گسترده اولیه ، گزارش های تجزیه و تحلیل برنامه تجزیه و تحلیل عمیق در مورد روند اصلی بازار و عوامل یک برنامه خاص را ارائه می دهند ، که می تواند بر یک بازار یا جغرافیای خاص متمرکز شود.

درباره تحقیقات ABI
تحقیقات ABI تحقیقات عملی و راهنمای استراتژیک را به رهبران فناوری ، مبتکران و تصمیم گیرندگان در سراسر جهان ارائه می دهد. تحقیقات ما بر روی فناوریهای دگرگونی متمرکز است که امروزه به طور چشمگیری در حال تغییر شکل صنایع ، اقتصاد و نیروی کار هستند. تیم جهانی تحلیلگران ABI Research اغلب سالها پیش از سایر شرکتهای مشاور فناوری ، مطالعات پیشگویی را منتشر می کنند و مشتریان ما را قادر می سازند از بازارها و رقبای خود جلوتر باشند.

تحقیقات ABI 1990 年关系。 我们 帮助 客户 创造 真实 的 业务 业务 成果

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ABI Research ، با ما با شماره +1.516.624.2500 در قاره آمریکا ، +44.203.326.0140 در این تماس بگیرید. اروپا، +65.6592.0290 در آسیا و اقیانوسیه یا به سایت www.abiresearch.com مراجعه کنید.

اطلاعات تماس:

جهانی
دبورا پترارا
تلفن: +555616226 551+
[email protected]

منبع تحقیقات ABI

لینک های مربوطه

https://www.abiresearch.com

بازار تشک | رشد 17.48 میلیارد دلار پیش بینی شده طی سالهای 2021-2025

بازار تشک به دلیل رشد گسترده بیماری همه گیر COVID-19 در طول دوره پیش بینی تأثیر مثبتی خواهد داشت. طبق تحقیقات بازار همه گیر متمرکز Technavio ، رشد بازار احتمالاً در سال 2021 نسبت به سال 2020 افزایش خواهد یافت.

با تداوم گسترش شیوع ویروس کرونا ویروس جدید ، سازمانها در سراسر جهان به تدریج با استفاده از فناوری منحنی فروکش خود را مسطح می کنند. بسیاری از مشاغل مراحل پاسخ ، بازیابی و نوسازی را طی می کنند. ایجاد انعطاف پذیری در تجارت و ایجاد چابکی به سازمانها کمک می کند تا در مسیر خود برای خروج از بحران COVID-19 به سمت وضعیت عادی بعدی پیش روند.

این تحقیق در مورد برنامه ریزی کسب و کار پس از همه گیری به مشتریان کمک می کند تا:

 • برنامه ریزی استراتژیک آنها را تنظیم کنید به محض شروع ثبات کسب و کار پیش بروید.
 • ساخت انعطاف پذیری توسط انتخاب منابع و سرمایه گذاری موثر برای واحدهای تجاری خاص ، محصولات و خطوط خدمات.
 • برنامه ریزی مبتنی بر سناریو را تصور کنید برای کاهش شرایط بحرانی آینده

ساختار برنامه ریزی کسب و کار پس از همه گیری را بارگیری کنید

ملاحظات اصلی برای پیش بینی بازار:

 • تأثیر قفل شدن ، اختلالات زنجیره تامین ، تخریب تقاضا و تغییر در رفتار مشتری
 • به دلیل تأثیر همه گیر شدن ، وضعیت های خوش بینانه ، احتمالی و بدبینانه برای همه بازارها
 • پیش از برآورد بازار بعد از COVID-19
 • سه ماهه تحلیل تأثیر و به روزرسانی برآورد بازار

سه شرکت کننده عمده در بازار تشک:

شرکت خواب کاسپر

تشریفات Casper Sleep Inc تشک های متنوعی مانند Wave Hybrid ، Nova Hybrid و سایر تشک ها را ارائه می دهد.

King Koil Licensing Co. Inc.

تشریفات King Koil Licensing Co. Inc تشک های متنوعی مانند Intimate LS ، Smartlife و سایر تشک ها را ارائه می دهد.

Kingsdown Inc.

Kingsdown Inc تشک هایی مانند شور ، پرایم و شروع تازه را ارائه می دهد.

اگر گزارشی را خریداری کنید که در 60 روز آینده به روز شود ، ما نسخه جدید و استخراج داده را به صورت رایگان برای شما ارسال خواهیم کرد! برای دریافت جزئیات تجزیه و تحلیل سهم بازار از شرکت کنندگان در بازار در حین قفل COVID-19 ، عکس فوری گزارش را در اینجا دریافت کنید:
https://www.technavio.com/report/mattress-market-size-industry-analysis

تشک بازار 2021-2025: تقسیم بندی

بازار تشک به شرح زیر تقسیم بندی شده است:

 • تولید – محصول
  • تشک Innerspring
  • تشک مموری فوم
  • تشک لاتکس
  • تشک های دیگر
 • کانال توزیع
 • جغرافیا
  • APAC
  • آمریکای شمالی
  • اروپا
  • آمریکای جنوبی
  • خاورمیانه و آفریقا

بازار تشک با گسترش کاربران نهایی تجاری هدایت می شود. علاوه بر این ، انتظار می رود افزایش محبوبیت تشک های سازگار با محیط زیست ، بازار تشک ها را به سمت شاهد CAGR تقریباً 8٪ در دوره پیش بینی سوق دهد.

اطلاعات بیشتری در مورد روند جهانی تأثیرگذار بر آینده بازار تشک دریافت کنید ، درخواست رایگان نمونه @
https://www.technavio.com/talk-to-us؟report=IRTNTR41532

گزارش مرتبط در مورد کالاهای اساسی مصرف کننده

بازار جهانی تشک لاتکس– بازار تشک های لاتکس توسط کانال توزیع (آفلاین و آنلاین) و جغرافیا (APAC ، اروپا، MEA ، آمریکای شمالی، و آمریکای جنوبی)
گزارش رایگان گزارش را بارگیری کنید

بازار جهانی بالش لاتکس– بازار بالش لاتکس بر اساس کانال توزیع (آفلاین و آنلاین) و جغرافیا (آمریکای شمالی، اروپا، APAC ، MEA ، و آمریکای جنوبی)
گزارش رایگان گزارش را بارگیری کنید

رانندگان بازار

چالش های بازار

روندهای بازار

منظره فروشنده

 • فروشندگان تحت پوشش
 • طبقه بندی فروشنده
 • موقعیت بازار فروشندگان
 • سناریوی رقابتی

درباره ما
تکناویو یک شرکت پیشرو در زمینه تحقیقات و فناوری در سطح جهان است. تحقیق و تجزیه و تحلیل آنها بر روند در حال ظهور بازار متمرکز است و بینش های عملیاتی را برای کمک به مشاغل در شناسایی فرصت های بازار و ایجاد استراتژی های موثر برای بهینه سازی موقعیت های خود در بازار ارائه می دهد. کتابخانه گزارش Technavio با بیش از 500 تحلیلگر متخصص ، متشکل از بیش از 17000 گزارش و شمارش است که 800 فناوری را در 50 کشور پوشش می دهد. پایگاه مشتری آنها از شرکتهایی در هر اندازه ، از جمله بیش از 100 شرکت Fortune 500 تشکیل شده است. این پایگاه مشتری در حال رشد برای شناسایی فرصت ها در بازارهای موجود و بالقوه و ارزیابی موقعیت های رقابتی آنها در حالات تغییر بازار ، به پوشش جامع Technavio ، تحقیقات گسترده و بینش عملی بازار متکی است.

مخاطب
تحقیقات تکناویو
جسی مایدا
مجری رسانه و بازاریابی
ایالات متحده: +1 844 364 1100
انگلیس: +44 203 893 3200
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: www.technavio.com/
اتاق خبر: https://www.technavio.com/news/mattressmarket
صفحه گزارش: https://www.technavio.com/report/mattress-market-size-industry-analysis

SOURCE Technavio

صنعت کاکائو در سراسر جهان تا سال 2027

DUBLIN، 14 ژوئن 2021 / PRNewswire / – گزارش “بازار کاکائو بر اساس نوع محصول ، فرآیند ، ماهیت ، کیفیت و کاربرد: تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت 2021-2021” به ResearchAndMarkets.com ارائه.

اندازه بازار جهانی کاکائو در ارزش گذاری شد 12،874.0 میلیون دلار در سال 2019 ، و تخمین زده می شود که به 15501/1 میلیون دلار تا سال 2027 ، ثبت CAGR 4.3٪ از 2021 تا 2027.

کاکائو از یک گیاه گرمسیری به نام Theobroma cacao یا درخت کاکائو بدست می آید. کشورهای بزرگ تولید کننده کاکائو شامل این موارد هستند ساحل عاج، غنا، نیجریه، اکوادور، و کامرون. دانه کاکائو خشک و تخمیر می شود تا مشروبات کاکائو یا مشروبات شکلاتی تولید شود. این ماده اولیه اصلی برای تولید شکلات است. مصرف روزافزون شکلات ، تقاضای کاکائو در بازار جهانی را افزایش می دهد. از زمان های بسیار قدیم ، به دلیل طعم و بوی شیرین ، شکلات یک لوکس برتر محسوب می شود. همچنین مزایای مختلف سلامتی مانند کاهش سطح کلسترول و کاهش خطر مشکلات قلبی عروقی را ارائه می دهد. شکلات منبع غنی آنتی اکسیدان و مواد معدنی است. همچنین به حفظ وزن بدن کمک می کند. این عوامل تقاضا برای شکلات را در سطح جهانی تقویت می کنند و در نهایت به رشد بازار جهانی کاکائو در دوره پیش بینی دامن می زنند.

کره کاکائو و پودر کاکائو از مشروبات کاکائو تولید می شود. پودر کاکائو و کره کاکائو اکنون به طور فزاینده ای در صنایع مختلف مانند داروسازی ، نانوایی ، مواد غذایی و نوشیدنی ها ، مواد مغذی و آرایشی به عنوان طعم دهنده و رنگ دهنده استفاده می شود. همچنین به دلیل عطر و طعم و رایحه آن در تهیه لوازم آرایش استفاده می شود. بنابراین انتظار می رود که استفاده فزاینده کاکائو در صنایع مختلف موجب تقویت بازار جهانی کاکائو در سالهای آینده شود.

علاوه بر این ، افزایش تقاضا برای کاکائو در کشورهای در حال ظهور بازار جهانی کاکائو را پیش می برد. آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود که این منطقه سریعترین منطقه باشد زیرا به دلیل استفاده روزافزون کاکائو در صنعت شیرینی سازی ، نانوایی و صنایع غذایی و آشامیدنی. علاوه بر این ، افزایش درآمد یکبار مصرف و آگاهی مصرف کننده در مورد فواید سلامتی مصرف شکلات ، بازار کاکائو را تقویت می کند آسیا و اقیانوسیه منطقه

طبق تجزیه و تحلیل بازار کاکائو ، بازار کاکائو به نوع محصول ، فرآیند ، ماهیت ، کیفیت ، کاربرد و منطقه تقسیم می شود. بر اساس نوع محصول ، بازار جهانی کاکائو در کره کاکائو ، مشروبات کاکائو و پودر کاکائو دسته بندی می شود. توسط فرآیند ، به فرآیند هلندی و روند طبیعی تفکیک می شود. بر اساس طبیعت ، به ارگانیک و متعارف تقسیم می شود. بر اساس کیفیت ، به بخش عمده ، خاص و عطر و طعم خوب تقسیم می شود. بر اساس کاربرد ، آن را به شیرینی ، غذا و نوشیدنی ، نانوایی و سایر مواد تقسیم می کند. از نظر منطقه ای ، آن را در سراسر تجزیه و تحلیل آمریکای شمالی (ایالات متحده آمریکا.، کانادا، و مکزیک) ، اروپا (هلند، آلمان، بلژیک، فرانسه، انگلستان، ایتالیا، اسپانیا، سوئیس، و بقیه اروپا) ، آسیا و اقیانوسیه (چین، ژاپن، هند، مالزی، اندونزی، سنگاپور، و بقیه آسیا و اقیانوسیه) ، و LAMEA (برزیل، ایران، امارات متحده عربی، و بقیه LAMEA).

طبق پیش بینی بازار کاکائو ، بر اساس نوع محصول ، بخش مشروبات کاکائو بیشترین سهم را در بازار داشت ، با 4837.1 میلیون دلار در سال 2019 ، و انتظار می رود که اهمیت آن را در طول دوره پیش بینی حفظ کند. مشروبات الکلی کاکائو ، که به آن مشروبات شکلاتی نیز معروف است ، ماده اساسی مورد نیاز برای تولید شکلات خام است. کره کاکائو و پودر کاکائو نیز از مشروبات کاکائو تولید می شود. بنابراین ، تقاضای روزافزون برای شکلات ها و استفاده روزافزون از مشروبات کاکائو در شیرینی سازی ، مواد غذایی و نوشیدنی ها ، نانوایی ، مواد آرایشی و دارویی انتظار می رود که تقاضای مشروبات کاکائو را افزایش دهد.

بازیگران فعال در بازار جهانی کاکائو استراتژی های مختلف توسعه ای را برای گسترش سهم خود در بازار ، بهره برداری از فرصت بازار کاکائو و افزایش سودآوری در بازار اتخاذ کرده اند. بازیگران اصلی نمایه شده در این گزارش عبارتند از Cargill، Inc، Olam International Ltd.، Toutan S.A.، Barry Callebaut AG، The Hershey Company، Guan Chong Cocoa Manufacturer SDN. BHD ، Ciranda ، Inc ، United Cocoa Processor ، Inc. ، Bloomer Chocolate Company و VJ Jindal Cocoa Private Limited.

مزایای کلیدی

 • این گزارش تجزیه و تحلیل کمی از روند فعلی بازار ، تخمین ها و پویایی اندازه بازار را از 2019 تا 2027 برای شناسایی فرصت های غالب ارائه می دهد.
 • تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر ، قدرت خریداران و تأمین کنندگان را برای ایجاد سهامداران در تصمیم گیری های سودجویی در تجارت و تقویت شبکه تامین کننده و خریدار خود برجسته می کند.
 • تجزیه و تحلیل عمیق و اندازه بازار و تقسیم بندی به تعیین فرصت های بازار کاکائو غالب کمک می کند.
 • کشورهای عمده هر منطقه با توجه به سهم درآمدشان از بازار نقشه برداری می شوند.
 • بخش موقعیت یاب بازیگران معیار را تسهیل می کند و درک روشنی از وضعیت فعلی بازیگران بازار در صنعت کاکائو را فراهم می کند.

عناوین اصلی تحت پوشش:

فصل 1 مقدمه

فصل 2: ​​خلاصه اجرایی

فصل 3: بررسی اجمالی بازار
3.1 تعریف و دامنه بازار
3.2 موقعیت برتر بازیکن
3.3 یافته های کلیدی
3.3.1. جیب های سرمایه گذاری برتر
3.4 تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر
3.5 پویایی بازار
3.5.1 رانندگان
3.5.1.1. افزایش تقاضا برای شکلات در سراسر جهان موجب تقویت بازار کاکائو می شود
3.5.1.2. اروپا و آسیا و اقیانوسیه در حال رانندگی در بازار کاکائو هستند
3.5.1.3. تولید سازگار با VSS تقاضا برای کاکائو پایدار را افزایش می دهد
3.5.2 خویشتن داری – خودداری – پرهیز
3.5.2.1. در دسترس بودن جایگزین های کاکائو ممکن است مانع رشد بازار شود
3.5.2.2. نوسانات دینامیکی قیمت دانه های کاکائو ممکن است مانع رشد بازار شود
3.5.3 فرصت ها
3.5.3.1. تقاضای روزافزون برای کاکائو ویژه فرصت های جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد اروپا
3.5.3.2. داستان سرایی استراتژی رایج بازاریابی در بازار کاکائو است
3.6 تأثیر و تجزیه و تحلیل COVID-19 در بازار کاکائو
3.7 مقررات اصلی: تأثیر بر بازار

فصل 4: بازار کوکو ، بر اساس نوع محصول
4.1 بررسی اجمالی
4.1.1 اندازه و پیش بینی بازار
4.2 کره کاکائو
4.2.1 روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
4.2.2. اندازه و پیش بینی بازار
4.3 مشروب کاکائو
4.3.1. روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
4.3.2. اندازه و پیش بینی بازار
4.4 پودر کاکائو
4.4.1. روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
4.4.2. اندازه و پیش بینی بازار

فصل 5: بازار کوکو ، بر اساس روند
5.1 بررسی اجمالی
5.1.1 اندازه و پیش بینی بازار
5.2 روند هلندی
5.2.1 روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
5.2.2. اندازه و پیش بینی بازار
5.3 روند طبیعی
5.3.1. روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
5.3.2. اندازه و پیش بینی بازار

فصل 6: بازار کوکو ، بر اساس طبیعت
6.1 بررسی اجمالی
6.1.1 اندازه و پیش بینی بازار
6.2 ارگانیک. آلی
6.2.1. روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
6.2.2. اندازه و پیش بینی بازار
6.3 مرسوم
6.3.1. روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
6.3.2. اندازه و پیش بینی بازار

فصل 7: بازار کوکو ، با توجه به کیفیت
7.1 بررسی اجمالی
7.1.1 اندازه و پیش بینی بازار
7.2 فله
7.2.1. روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
7.2.2. اندازه و پیش بینی بازار
7.3 تخصص
7.3.1. روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
7.3.2. اندازه و پیش بینی بازار
7.4 طعم خوب
7.4.1. روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
7.4.2. اندازه و پیش بینی بازار

فصل 8: بازار کوکو ، بر اساس کاربرد
8.1 بررسی اجمالی
8.1.1 اندازه و پیش بینی بازار
8.2 شیرینی پزی
8.2.1. روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
8.2.2. اندازه و پیش بینی بازار
8.3 غذا و نوشیدنی
8.3.1. روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
8.3.2. اندازه و پیش بینی بازار
8.4 نانوایی
8.4.1. روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
8.4.2. اندازه و پیش بینی بازار
8.5 دیگران
8.5.1. روند اصلی بازار ، عوامل رشد و فرصت ها
8.5.2. اندازه و پیش بینی بازار

فصل 9: بازار کوکو ، براساس مناطق

فصل 10: منظره رقابت
10.1 استراتژی های برتر برنده شدن
10.2 نقشه برداری محصول
10.3 داشبورد رقابتی
10.4 نقشه حرارتی رقابتی
10.5 تحولات کلیدی
10.5.1. تحصیل
10.5.2. گسترش تجارت
10.5.3. شراکت
10.5.4. راه اندازی محصول

فصل 11: پروفایل های شرکت
11.1 بری کالبو آگ
11.1.1 درباره شرکت
11.1.2. مدیران کلیدی
11.1.3. عکس فوری شرکت
11.1.4. عامل بخشهای تجاری
11.1.5. نمونه کارها محصول
11.1.6. هزینه تحقیق و توسعه
11.1.7. عملکرد تجاری
11.1.8. حرکتها و تحولات کلیدی استراتژیک
11.2 شرکت Blommer Chocolate
11.2.1. درباره شرکت
11.2.2. مدیران کلیدی
11.2.3. عکس فوری شرکت
11.2.4. نمونه کارها محصول
11.3 کارگیل ، شرکت بین المللی
11.3.1. درباره شرکت
11.3.2. مدیران کلیدی
11.3.3. عکس فوری شرکت
11.3.4. عامل بخشهای تجاری
11.3.5. نمونه کارها محصول
11.3.6. عملکرد تجاری
11.3.7. حرکت ها و تحولات کلیدی استراتژیک
11.4 Ciranda، Inc.
11.4.1. درباره شرکت
11.4.2. مدیران کلیدی
11.4.3. عکس فوری شرکت
11.4.4. عامل بخشهای تجاری
11.4.5. نمونه کارها محصول
11.5 GUAN CHONG COCOA MANUFACTURER SDN. BHD
11.5.1 درباره شرکت
11.5.2. مدیران کلیدی
11.5.3. عکس فوری شرکت
11.5.4. عامل بخشهای تجاری
11.5.5. نمونه کارها محصول
11.5.6. عملکرد تجاری
11.5.7. حرکتها و تحولات کلیدی استراتژیک
11.6 OLAM INTERNATIONAL LIMITED
11.6.1. درباره شرکت
11.6.2. مدیران کلیدی
11.6.3. عکس فوری شرکت
11.6.4. عامل بخشهای تجاری
11.6.5. نمونه کارها محصول
11.6.6. عملکرد تجاری
11.6.7. حرکتها و تحولات کلیدی استراتژیک
11.7 شرکت هرشی
11.7.1. درباره شرکت
11.7.2. مدیران کلیدی
11.7.3. عکس فوری شرکت
11.7.4. عامل بخشهای تجاری
11.7.5. نمونه کارها محصول
11.7.6. هزینه تحقیق و توسعه
11.7.7. عملکرد تجاری
11.7.8. حرکتها و تحولات کلیدی استراتژیک
11.8 TOUTON S. A.
11.8.1. درباره شرکت
11.8.2. مدیران کلیدی
11.8.3. عکس فوری شرکت
11.8.4. عامل بخشهای تجاری
11.8.5. نمونه کارها محصول
11.9 United Cocoa Processor، Inc.
11.9.1. درباره شرکت
11.9.2. مدیران کلیدی
11.9.3 عکس فوری شرکت
11.9.4. نمونه کارها محصول
11.10 VJ Jindal Cocoa Private Limited
11.10.1 درباره شرکت
11.10.2. مدیران کلیدی
11.10.3 عکس فوری شرکت
11.10.4. نمونه کارها محصول

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/ik65aw مراجعه کنید

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با شماره تلفن +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1904
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

فرماندار کالیفرنیا Newsom #GUI سودهای رستوران و بار را از سلامت و ایمنی عمومی می گذارد

“در حالی که نیاز به حمایت از مشاغل کوچک در طول بهبود اقتصادی مهم است ، اولویت بندی بهداشت عمومی بسیار مهم است. من به عنوان یک عامل و طرفدار امنیت جوانان و جامعه ، نگرانی اصلی من مربوط به فروش نوشیدنی های الکلی برای حمل و تحویل الکل در خانه برای مصرف کنندگان است.” ، برگزار شد ژان شیماتسو، سخنگوی AADAP ، Inc (برنامه کنترل سو Ab مصرف مواد مخدر در آسیای آمریکایی) و CAPA. “کوکتل های الکلی یک ماده غذایی یا نوشیدنی ضروری نیستند و اجازه دادن به” نوشیدن مشروبات الکلی “در ظروف با سهولت کار در داخل یک وسیله نقلیه ، در را برای جوانان برای دسترسی و مصرف آنها باز می کند. از همه مهمتر ، کمک می کند خطرات رانندگی در حالت مستی برای همه. “

نیوزوم هنگامی که اعلام کرد بسیاری از اعلامیه های “تنظیم مقررات” ABC را از سال گذشته تا 31 دسامبر 2021 تمدید می کند ، طرفداران بهداشت عمومی و محله را ناامید کرد. “برای ارتقا بهداشت عمومی.” این اعلان ها به عنوان جبران خسارت موقت از طریق ارتقا مصرف الکل به عنوان اقدامی برای نجات رستوران ها و بارها در طی همه گیر شدن ، با این قصد تصور می شد که فروش هنگام بازگشت دولت به حالت عادی برگردد.

طبق دستورات جدید Newsom ، مقررات زدایی تا پایان سال 2021 ادامه خواهد داشت. قانونی که می خواهد برخی از اقدامات مقررات دائمی را دائمی کند می تواند به تصویب برسد و از اول ژانویه 2022 اجرا شود. برخی از آنها برای یک یا دو سال دیگر تاریخ انقضا دارند ، اما طرفداران بهداشت و ایمنی عمومی در دولت می ترسند كه اقدامات فرماندار باعث دلگرمی صنعت برای ادامه فشار قانونگذار به سمت پایین صخره به منظور كاهش دائمی مقررات اصلی الكل ، افزایش سود شما و تسریع در رشد نرخ وابستگی بالینی شود و حوادث وسایل نقلیه موتوری مربوط به الکل.

تمجید و ترویج مصرف الکل در مکانهای عمومی در اصلی اقدامات اخیر نیوزوم به سود عموم صاحبان مشاغل (از جمله گروه PlumpJack خود فرماندار) خواهد بود. فرماندار و قانونگذار کالیفرنیا آنها در حال حاضر به دنبال ایجاد و گسترش فروش مشروبات الکلی و مصرف در پیاده روها ، کوچه ها ، پارکینگ ها و پارک های عمومی کوچک همراه با ایجاد “مناطق مهمانی” دائمی و “کوکتل های دوربرگردان” با تحویل در منزل بدون هیچ نوع نوع مجوز. ABC ، ​​نظارت ، و یا آموزش مورد نیاز خدمات نوشیدنی مسئول (RBS) برای شرکت های تحویل خانه.

“گسترش خدمات مشروبات الکلی در فضای باز ، نوشیدنی های الکلی برای استفاده و مقررات زدایی از الکل در خانه باعث ارتقا سلامت عمومی نمی شود! در حقیقت ، استاندار ، علاوه بر استرس ناشی از بیماری همه گیر و شغل ، در مصرف الکل نیز افزایش یافته است. از دست دادن ، که به افزایش مشکلات بهداشت روان ، از جمله خودکشی کمک کرده است ” Maribel Briseño ، نماینده CAPA (پالمدیل) “سلامت و ایمنی عمومی در معرض خطر است. به جای صرفه جویی در شرکت ها – که شامل زنجیره های بزرگ شرکتی نیز می شود ، نه فقط مشاغل کوچک – این کار باید بر روی نجات جان مردم باشد و سود را بر سود در اولویت قرار ندهد! درمورد زندگی!”

اگرچه به نظر می رسد فرماندار اهمیتی نمی دهد ، اما طرفداران بهداشت عمومی به ویژه نگران هستند كه تحویل الكل به مشتریان ، به ویژه از طریق رستوران ها ، از مرحله خرید تا محل تحویل منزل ، كه هیچ كدام از آنها وجود ندارد ، فاقد مقررات است. این یک فرد بالغ هوشیار است که سفارش الکل را خریداری و دریافت می کند. بعلاوه ، به نظر می رسد فرماندار با ادامه اجازه شلوغ کردن خیابان ها و پیاده روها با کافه تریاهای بیرون ، گوش خود را نسبت به خطری که امنیت جامعه را تهدید می کند ، گوش می دهد.

“اجازه دادن به ادامه مشاغل برای برپایی میزها در خارج ، حقوق افراد دارای معلولیت و عابران پیاده را نقض می کند” بریسئو اضافه کرد.“ایمنی مردم با مجبور كردن آنها به خیابان به خطر می افتد زیرا میزها مسیر آنها را در پیاده روهای عمومی مانع می كنند. این نقض قانون آمریكاییان با معلولیت (ADA) است. ما نباید حق تقدم شهروندان را به خطر بیندازیم”.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) تخمین زده اند که در کالیفرنیا سالانه 10 هزار و 500 مرگ و 165 هزار مورد بستری در اثر الکل در بیمارستان رخ می دهد که هزینه ای بالغ بر آن است 14 دلار.500 میلیون هزینه دولت و 35 دلار.000 میلیون خسارت کلی مربوط به آن. در همین حال ، میزان اختلال سو abuse مصرف الکل در طی 20 سال گذشته 50٪ یا بیشتر افزایش یافته است و تصادفات راننده مرگبار از 2015 تا 2020 30٪ افزایش یافته است. “در تلاش برای بازگشت به عادی اقتصادی ، ما نمی توانیم عقل سلیم را نادیده بگیریم تا چند پنی بیشتر بدست آوریم ، به خصوص وقتی که هزینه زندگی انسان است” شیماتسو اضافه کرد.

“صنعت و دولت کالیفرنیا، از بالا به پایین ، آنها در یک رابطه وابستگی کد ناسالم گیر افتاده اند “، برگزار شد بروس لی لیوینگستون، مدیر اجرایی / مدیر عامل عدالت الکل. “انجمن رستورانهای کالیفرنیا و شرکت مشروبات الکلی جهانی Diageo در پشت بسیاری از کارزارهای لابی قرار دارند که می خواهند استاندار و قانونگذار کالیفرنیا اولویت کمک های نظارتی بر بهداشت و ایمنی عمومی و مسائل همسایگی. “

الکل العدل و CAPA معتقدند که زمان آن فرا رسیده است که فرماندار نیوزوم و قانونگذاران از کالیفرنیا به سوگندهای خود احترام بگذارید تا از سلامتی و ایمنی محافظت کنید. هدف باید کاهش ریسک باشد ، نه تقویت بهبود اقتصادی با ترویج مصرف در فضای باز و عمومی از محصولاتی که این همه آسیب ، رنج و مرگ برای جوامع در جهان ایجاد می کند. کالیفرنیا. از مردم خواسته می شود تا اقدامی انجام دهند و فرماندار و رهبران منتخب آنها را در جریان بگذارند سلامت عمومی برای بهبود وضعیت کشور مهمتر از مصرف نوشیدنی های الکلی در مکان های عمومی است.

اینجا را کلیک کنید: https://bit.ly/3oFz1uo یا PUBLICHEALTH را به شماره 313131 پیامک کنید تا پیام خود را به فرماندار Newsom و قانونگذاران کالیفرنیا.

مخاطب: Michael J. Scippa 415 548-0492
خورخه کاستیلو 213 840-3336

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/147418/alcohol_justice_logo.jpg

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/469269/Califorina_Alcohol_Policy_Alliance_Logo.jpg

منبع الکل عدالت؛ اتحاد سیاست مشروبات الکلی کالیفرنیا

لینک های مربوطه

http://www.AlcoholJustice.org

منبع الکل عدالت؛ اتحاد سیاست مشروبات الکلی کالیفرنیا

شیعه: گفتگو با جهان به “زبان چای”

XINYANG ، چین ، 11 ژوئن 2021 / PRNewswire / – در 9 ژوئن ، دیپلمات ها و خبرنگاران بسیاری از کشورها سفر به “کشف زیباترین دهکده چای در جاده ابریشم” را آغاز کردند. آنها به منطقه Shihe ، شهر Xinang ، هنان آمدند. استان برای کشف اسرار چینی …

دولت جزیره من برنامه های صدور مجوز برای بخش جدید صادرات شاهدانه را باز می کند

– راهنمایی نظارتی کامل در مورد الزامات صدور مجوز برای تولید کنف و محصولات با درجه عالی. محتوا در THC – هموار کردن راه برای تبدیل شدن جزیره من به یک رهبر جهانی در صادرات شاهدانه پزشکی

– هیچ تغییری در قانونی بودن حشیش طبی با نسخه یا استفاده غیر پزشکی از حشیش توسط بزرگسالان در جزیره

دوگلاس ، جزیره من ، 11 ژوئن 2021 / PRNewswire / – دولت جزیره من تأیید کرده است که درخواست های مجوز برای تولید ، توزیع و صادرات محصولات شاهدانه پزشکی از جزیره باز است.

تنظیم کننده صنعت ، کمیسیون نظارت بر قمار (GSC) ، به تازگی دستورالعمل هایی را برای حمایت از چارچوب نظارتی خود تکمیل کرده است ، که جزئیات مورد نیاز برای صدور مجوز را به طرف علاقه مندان ارائه می دهد. مجوزهای تولید کنف و محصولات با محصول بالا محتوا در THC

این گام مهمی را در جزیره من به عنوان صادر کننده جهانی شاهدانه پزشکی نشان می دهد که سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی قابل توجهی برای این جزیره فراهم می کند. انتظار می رود این بخش در سالهای آینده 250 شغل جدید و 3 میلیون پوند درآمد سالانه ایجاد کند و از طریق رشد زیرساخت های مرتبط – از جمله مالی و عملیاتی – به میزان قابل توجهی بیشتر برای حمایت از بخش ایجاد شود. دولت معتقد است که بخش حشیش پزشکی همچنین از بخشهای ساخت و ساز و پاکسازی در جزیره من و همچنین توسعه مشاغل داخل و خارج از آن ، جزیره پشتیبانی و نوآوری خواهد داشت. بازار رو به رشد جهانی شاهدانه فرصت های قابل توجهی برای توسعه اقتصادی در جزیره من فراهم می کند ، با پیش بینی بازار جهانی تا سال 2027 82.19 میلیارد دلار ، رشد 20.25٪ بین 2017 و 2020 ، به عنوان بخشی از آگاهی بیشتر از مزایای شاهدانه که انتظار می رود فرصت های جدیدی برای بازار ایجاد کند.

Laurence Skelly MHK ، وزیر تجارت ، اظهار داشت: “رونق بازار جهانی شاهدانه پزشکی فرصت های قابل توجهی را برای توسعه اقتصادی در جزیره من فراهم می کند ، و چارچوب قانونی و دستورالعمل جدید مجوزهای دقیق و انعطاف پذیر را برای طیف گسترده ای از محصولات شاهدانه فراهم می کند. ، از کنف صنعتی که در خارج از منزل رشد می کند تا محصولات پزشکی در محیط داخلی رشد می کند

“دولت جزیره من اطمینان دارد که GSC ساختار نظارتی در کلاس جهانی لازم برای تنظیم این صنعت جدید و پیچیده را فراهم خواهد کرد. من خوشحالم که از برنامه های صدور مجوز استفاده می کنم و مشتاقانه منتظر جذب مشاغل با کیفیت به این جزیره هستم ، و این امر باعث می شود که بخش صادرات شاهدانه به عنوان یک عامل اصلی در بهبود اقتصادی این جزیره پس از تخمدان شناخته شود. “

مارک رادرفورد، مدیر سیاست و قانونگذاری GSC ، اظهار داشت: ” GSC در حال حاضر یک چارچوب پیچیده برای نظارت بر قمار دارد. ما با دقت کار کرده ایم تا بهترین این چارچوب را برای خطرات صنعت جدید به کار بگیریم و در زمینه های فنی که برای ما جدید هستند آموزش دیده ایم. اکنون باید اطمینان حاصل کنیم که همه ذینفعان از صلاحیت برخوردار هستند ، دارای سوابق تمیز و قادر به ایجاد یک بخش ایمن ، قابل اعتماد و کارآمد هستند.

“ما به عنوان تنظیم کننده ، آرزو داریم که با چارچوب نظارتی خود تا حد ممکن از مصرف کنندگان محافظت کنیم تا آنها بتوانند از مقررات کاملاً اندیشیده شده و تحت نظارت درست بهره مند شوند. پس از سالها ممنوعیت ، بازارهایی که مجوزهای ما در آنها فعالیت خواهند کرد هنوز در مراحل ابتدایی هستند و هنوز بسیاری از عدم اطمینان را نشان می دهند. برای رفع این وضعیت ، هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که مشتریانی که محصولات تولید شده در جزیره من را خریداری می کنند ، می توانند از طریق برچسب گذاری دقیق و آزمایش مستقل ، دقیقاً بفهمند که محصول آنها چیست.

“GSC تشخیص می دهد که بسیاری از ذینفعان در این زمینه تازه ایجاد شده وجود دارند و قصد دارند ارزش های همکاری خود را با سایر مقامات دولتی در رویکرد خود برای قاعده گذاری شاهدانه گسترش دهند. ”

راهنمای کامل ، همراه با اسناد درخواست مجوز و اطلاعات بیشتر در اینجا موجود است: https://www.isleofmangsc.com/

مقررات جزیره من مطابق با قوانین و مقررات کنونی حشیش انگلیس است و سیاست ملی جزیره من در مورد استفاده از حشیش توسط ساکنان آن را تغییر نمی دهد.

یادداشت ها برای ویراستاران:

1 – بر اساس گزارش تحقیقات Bridge Data در مورد بازار جهانی شاهدانه دارویی ، که در اینجا خلاصه شده است.

درباره جزیره من

 • جزیره من وابستگی تاج انگلیس است که در قلب جزایر انگلیس با 85000 نفر جمعیت واقع شده است
 • حوزه قضایی مستقل با قدیمی ترین پارلمان جهان با بیش از 1000 سال قدمت ، به نام تینوالد ، که قوانین خود را وضع می کند و مالیات خود را می پردازد
 • دولت جزیره من یک دموکراسی نماینده پارلمانی است. به عنوان وابسته به تاج ، تابع دولت انگلستان نیست
 • حوزه قضایی کاملاً شخصی با سیستم بهداشت و آموزش خاص خود
 • یک اقتصاد قوی و متنوع ، شامل بخشهای مختلفی ، از جمله یک بخش مهندسی و ساخت با دقت بالا ، و یک بخش بازی آنلاین معروف در جهان ، تولید ناخالص داخلی 5.43 میلیارد GBP. Moody’s Aa3 رتبه بندی مستقل پایدار است
 • خدمات مالی و حرفه ای 44 درصد از تولید ناخالص داخلی را نشان می دهد. فناوری نشان دهنده 30٪ از تولید ناخالص داخلی
 • کمترین میزان جرم و جنایت در میان جزایر انگلیس
 • مخلوط فرهنگ های بین المللی. بیش از 50٪ از ساکنان در این جزیره متولد نشده اند
 • اولین و تنها قلمرو قضایی تعیین شده به عنوان ذخیره گاه زیست کره یونسکو. دولت جزیره من متعهد است تا سال 2050 به انتشار صفر خالص گازهای گلخانه ای برسد.
 • برگزار کننده مسابقات موتور سیکلت معروف TT از سال 1907 تاکنون

منبع گروه جزیره من برای شرکت