بازار آشام فوری 2021-2025: ساختار برنامه ریزی صنعت پس از همه گیری

انتظار می رود بازار آشپزی فوری با رشد 3.45 میلیارد دلار در طی سالهای 2021-2025 ، طبق Technavio. این گزارش تجزیه و تحلیل دقیقی از تأثیر همه گیر COVID-19 در بازار آشپزی فوری در سناریوهای پیش بینی خوش بینانه ، احتمالی و بدبینانه ارائه می دهد.

شرکتها مراحل پاسخ ، بازیابی و تمدید را طی می کنند.

بارگیری: تحلیل Technavio در مورد فرصت بازار

بازار آشپزی فوری به دلیل رشد گسترده بیماری همه گیر COVID-19 در طول دوره پیش بینی تأثیر مثبتی خواهد داشت. طبق تحقیقات بازار متمرکز بر همه گیر Technavio ، رشد بازار در مقایسه با 2019 افزایش می یابد.

با تداوم گسترش شیوع ویروس کرونا ویروس ، سازمانها در سراسر جهان به تدریج منحنی فروکش خود را با استفاده از فناوری تسطیح می کنند. بسیاری از مشاغل مراحل پاسخ ، بازیابی و تجدید مرحله را طی می کنند. ایجاد انعطاف پذیری در تجارت و ایجاد چابکی به سازمانها کمک می کند تا در مسیر خود برای خروج از بحران COVID-19 به سمت حالت عادی بعدی پیش روند.

این تحقیق در مورد برنامه ریزی کسب و کار پس از همه گیری به مشتریان کمک می کند تا:

 • برنامه ریزی استراتژیک آنها را تنظیم کنید به محض شروع ثبات کسب و کار پیش بروید.
 • ساخت انعطاف پذیری توسط انتخاب منابع و سرمایه گذاری موثر برای واحدهای تجاری فردی ، محصولات و خطوط خدمات.
 • برنامه ریزی مبتنی بر سناریو را تصور کنید برای کاهش شرایط بحرانی آینده

ساختار برنامه ریزی کسب و کار پس از همه گیری را بارگیری کنید

ملاحظات اصلی برای پیش بینی بازار:

 • تأثیر قفل شدن ، اختلالات زنجیره تامین ، تخریب تقاضا و تغییر در رفتار مشتری
 • به دلیل تأثیر همه گیر شدن ، وضعیت های خوش بینانه ، احتمالی و بدبینانه برای همه بازارها
 • پیش از برآورد بازار بعد از COVID-19
 • سه ماهه تحلیل تأثیر و به روزرسانی برآورد بازار

با استفاده از دسترسی فوری به 17000+ گزارش تحقیقات بازار

سیستم عامل اشتراک Technavio

گزارش مرتبط در مورد صنایع اصلی مصرف کننده:

بازار مواد غذایی کنسرو شده توسط محصولات ، کانال توزیع و جغرافیا – پیش بینی و تحلیل 2020-2024

بازار غذاها و نوشیدنی های کاربردی توسط محصولات و جغرافیا – پیش بینی و تحلیل 2020-2024

سه شرکت کننده اصلی بازار آشپزی فوری:

شرکت B&G Foods Inc.

شرکت B&G Foods Inc. در یک بخش صنعت فعالیت می کند و نمونه کارهای متنوعی از غذاهای پایدار و قفسه بندی شده با کیفیت بالا را در ایالات متحده تولید ، فروش و توزیع می کند. کانادا و پورتوریکو. برخی از محصولات شامل سبزیجات منجمد و کنسرو شده ، بلغور جو دوسر و سایر غلات داغ ، انواع میوه ها و کنسرو گوشت و لوبیا است. این شرکت طیف گسترده ای از انواع سوپ فوری مانند سوپ چیلی “Darn Good” ، سوپ کلم بروکلی Cheddar ، سوپ سیب زمینی Ceddar ، مرغ خامه ای با سوپ برنج و غیره را ارائه می دهد.

کمپبل سوپ

کمپبل سوپ شرکت فعالیت خود را در بخشهای مختلف – غذا و نوشیدنی ها و خوراکی ها انجام می دهد. این شرکت طیف گسترده ای از انواع سوپ فوری مانند سوپ گوجه فرنگی خامه ای ، سوپ Tortilla مرغ پنیر ، سیب زمینی پنیردار با سوپ طعم بیکن و غیره را ارائه می دهد.

شرکت های تجاری کاناگرا

Conagra Brands Inc فعالیت خود را در بخشهایی از جمله مواد غذایی و خوراکی ها ، یخچال و منجمد ، بین المللی ، Foodservice ، غذاهای Pinnacle و غذاهای تجاری انجام می دهد. این شرکت طیف گسترده ای از سوپ های گیاهی ، گوشت گاو و مرغ مانند کوفته مرغ ، سبزیجات روستایی ، گوشت گاو سبزیجات و … را ارائه می دهد.

اگر گزارشی را خریداری کنید که در 60 روز آینده به روز شود ، ما نسخه جدید و استخراج داده را به صورت رایگان برای شما ارسال خواهیم کرد! برای دریافت جزئیات تجزیه و تحلیل سهم بازار از شرکت کنندگان در بازار در حین بستن COVID-19 ، عکس فوری گزارش را در اینجا دریافت کنید https://www.technavio.com/report/instant-soup-market-industry-analysis

بازار آشام فوری 2021-2025: تقسیم بندی

بازار آشپزی فوری به شرح زیر تقسیم شده است:

 • کانال توزیع
 • جغرافیا
  • آمریکای شمالی
  • اروپا
  • APAC
  • آمریکای جنوبی
  • MEA

بازار آشپزی فوری با راه اندازی محصولات جدید هدایت می شود. علاوه بر این ، انتظار می رود رشد روزافزون محصولات غذایی راحت در جمعیت کارگر بازار آشپزی فوری را به سمت شاهد CAGR بیش از 3٪ در دوره پیش بینی تحریک کند.

اطلاعات بیشتری در مورد روند جهانی تأثیرگذار بر آینده بازار آشپزی فوری دریافت کنید ، درخواست رایگان نمونه @ https://www.technavio.com/talk-to-us؟report=IRTNTR43495

رانندگان بازار

چالش های بازار

روندهای بازار

منظره فروشنده

 • فروشندگان تحت پوشش
 • طبقه بندی فروشنده
 • موقعیت بازار فروشندگان
 • سناریوی رقابتی

درباره ما
تکناویو یک شرکت پیشرو در زمینه تحقیقات فناوری و مشاوره جهانی است. تحقیق و تجزیه و تحلیل آنها بر روند در حال ظهور بازار متمرکز است و بینش های عملیاتی را برای کمک به مشاغل در شناسایی فرصت های بازار و ایجاد استراتژی های موثر برای بهینه سازی موقعیت های خود در بازار ارائه می دهد. مشتری در حال رشد ما برای شناسایی فرصت ها در بازارهای موجود و بالقوه و ارزیابی موقعیت های رقابتی آنها در حالات تغییر بازار ، به پوشش جامع Technavio ، تحقیقات گسترده و بینش عملی بازار متکی است.

مخاطب
تحقیقات تکناویو
جسی مایدا
مجری رسانه و بازاریابی
ایالات متحده: +1 844 364 1100
انگلیس: +44 203 893 3200
پست الکترونیک: [email protected]
گزارش: https://www.technavio.com/talk-to-us؟report=IRTNTR43495

SOURCE Technavio

Nature’s One نوار خلوص را در غذای کودک تنظیم می کند!

جی هایمن، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Nature’s One ، کار این کار را تحسین می کند لیزا فلچر برای تلاش خستگی ناپذیر او برای آموزش مصرف کنندگان از طریق کانون توجه آمریکا سلسله. آقای هایمن می گوید: “لیزا و تیمش علاقه زیادی به آگاهی دادن بینندگان از سموم پنهان شده در مواد غذایی دارند. مانند Nature’s One ، خانم فلچر اهمیت دفع سموم از غذایی را که می خوریم درک می کند و معتقد است خلوص غذا باید در اولویت هر شرکتی باشد که نوزادان را تغذیه می کند – گروهی که به ویژه در برابر اختلال در رشد توسط فلزات سنگین خطرناک و سموم شیمیایی آسیب پذیر است. ”

اپیزود سوم این مجموعه همچنین نگاهی اجمالی به جدیدترین حالت طبیعت ، 40 میلیون دلار تسهیلاتی ، اختصاص یافته به تغذیه و خلوص ارگانیک. این اولین و تنها تسهیلات در جهان است که برای ساخت فرمول های کوچک و به سبک کاردستی طراحی شده و از بالاترین کنترل کیفیت اطمینان حاصل می کند. کانون توجه آمریکا تیم آقای Highman را از طریق مرکز دنبال کرد و در آنجا جزئیات تعهد شرکت به “مسیر خلوص.“آقای هایمن توضیح داد كه تمام جزئیات پیشرفت علمی یك فرمول ، از تمیزی تأسیسات گرفته تا تأمین منابع و آزمایش دقیق هر ماده ، همه بخشی از چشم انداز وی برای خلوص است. او هدف ساده شركت را با گفتن اینكه” ما می خواهیم برای کمک به هر “نوزاد انسان” با ارائه خالص ترین و مغذی ترین ترکیب شیر خشک کودک در هر مکان بهترین باشد. اگر بتوانیم چنین کاری کنیم ، مسئولیت اجتماعی ما به عنوان یک شرکت موفقیت آمیز است. “

WJLA وابسته محلی ABC برای بیشتر است ایالت واشنگتن منطقه و بخشی از گروه 87 سینمایی Sinclair Broadcast در سراسر ایالات متحده است. کانون توجه آمریکا داستان برجسته در هر 87 بازار سینکلر در حال پخش است ، به صورت آنلاین ، آنلاین یا چاپی.

درباره Nature One:

Nature’s One در سال 1997 تاسیس شد ، اولین فرمول ارگانیک ، Baby’s Only® را در سال معرفی کرد ایالات متحده و همچنان به عنوان یک رهبر در تغذیه ارگانیک کودکان شناخته می شود. Nature’s One نزدیک به 25 سال صرف منابع خود به تحقیق ، توسعه و تهیه مواد خالص برای کودکان در هر سنی کرده است. فرمولهای Baby’s Only® که به عنوان بالاترین فرمول های خلوص و برتری غذایی در بالاترین رتبه شناخته می شوند ، توسط والدینی که خواهان بهترین چیز برای فرزند خود هستند ترجیح داده می شوند. مارک های دیگر ساخته شده توسط Nature’s One شامل نوشیدنی تغذیه ای ارگانیک کامل PediaSmart® ، محلول الکترولیت PediaVance® و لرزش تغذیه ای پشتیبانی مادرزادی قبل از تولد فقط مادر است. کلیه محصولات بصورت آنلاین توسط Nature’s One در https://www.naturesone.com/ به فروش می رسند و PediaSmart® و PediaVance® توسط خرده فروشان در سطح ملی و آمازون به فروش می رسند.

تماس: لیزا ادواردز
[email protected]
(740) 548-0135

منبع Nature’s One

لینک های مربوطه

http://www.NaturesOne.com

افتتاح امتیازات PowerLook در ماناوس موفقیت آمیز است

Franchisee Ranielli هنوز نام سنگینی با خود دارد ، مادرش Ramzia Assem ، از دست هکتار در سال 1985 و در مسابقه در مسابقات شرکت کرد خانم برزیل.

با بیش از 80 مارک ملی و بین المللی ، امتیاز PowerLook Manaus نوید می دهد که لوکس ترین و مدرن ترین را به دنیای مد زنان تحویل دهد.

شعار این برند می گوید هر زمان که بخواهید می توانید اجاره کنید ، پاره کنید و برگردید. به همین راحتی؟

و در اینجا متوقف نمی شود ، آنها یک کمد در ابرها دارند که دارای بیش از 4000 مورد شامل لباس ، کلاچ ، گوشواره و لوازم جانبی شگفت انگیز است.

نکته جدید دیگر این است که فروشگاه مفهوم کلوپ امضا را نیز به ارمغان می آورد ، به طوری که خانم های تیونینگ تر می توانند هر تعداد لباس که دوست دارند داشته باشند.

با این مفهوم آینده نگرانه و البته با این نام های سنگین ، افتتاحیه موفقیت فوق العاده ای کسب کرد و قبلاً عاشق گروه انتخابی شده بود که دیروز در مهمانی افتتاحیه شرکت کردند.

به گفته مدیر عامل شرکت فلاویا “ما یک مارک تجاری با روح کاریوکا هستیم ، اما چشم و قلب ما به محیط اطراف معطوف است. شروع توسعه از طریق مانائوس چیزهای زیادی در مورد اینکه ما کی هستیم و کجا می خواهیم برویم”.

برنامه های این برند جسورانه است و به زودی شهرهای اصلی این کشور باید دارای حق رای ریو باشند که نوید درخشش در برزیل را می دهد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1532100/foto_inaugura_o_Manaus.jpg

منبع PowerLook

لینک های مربوطه

https://www.powerlook.com.br

SOURCE PowerLook

شرکت قهوه مرکوریس بازگشایی محل اصلی خود را با نوشیدنی های رایگان در تمام روز در تاریخ 18/6/21 جشن می گیرد

وودینویل ، بشویید.، 11 ژوئن 2021 / PRNewswire / – شرکت قهوه مرکوریس با ارائه نوشیدنی های رایگان (هر نوشیدنی 8 یا 12 اوز) در تمام روز جمعه ، 18 ژوئن ، از بازگشایی اولین مکان خود استقبال می کند.

شرکت قهوه مرکوریس که به ریشه های خود بازمی گشت ، جدیدترین مکان خود را در آنجا باز کرد ، جایی که قهوه خانه اصلی این شرکت در 12801 NE 175th Street واقع در وودینویل. فروشگاه اصلی در سال 2016 پس از 18 سال فعالیت به دلیل پروژه تعریض جاده تعطیل شد. ساختمان اصلی با امضای جدید ساخته شده مرکوری درایو از طریق ساختمان جایگزین شد.

شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به پیشنهاد جدید از این پیشنهاد دیوانه وار استفاده کنند وودینویل مکان بین 4:30 صبح-9 شب بر 18 ژوئن 2021.

این مکان جدید انواع مختلف قهوه های ارگانیک ، مواد غذایی و نوشیدنی های دارای کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد.

جدید وودینویل مکان باز خواهد شد 4:30 صبح – 9 شب دوشنبه – جمعه، و ساعت 5 صبح تا 9 شب شنبه & یکشنبه

“این یک زمان هیجان انگیز برای ما است ، نه تنها به این دلیل که ما به رشد خود ادامه می دهیم ، بلکه به این دلیل که ما قادر به انجام این کار در مکانی هستیم که همه چیز را شروع کرده است ،” مورگان هریس، مالک شرکت قهوه مرکوری “ما اولین بار در سال 1998 درهای خود را گشودیم و در طی 23 سالی که این کار را انجام می دادیم ، مطمئناً همه چیز از آن زمان تغییر کرده است ، اما ما افتخار می کنیم که همچنان متعهد به ارائه بالاترین سطح به مشتریان خود هستیم. مواد اولیه و خدماتی با کیفیت که طی سالهای متمادی انتظار داشته اند. “

درباره شرکت قهوه Mercurys

شرکت قهوه مرکوریس که در سال 1998 توسط مورگان هریس تاسیس شد ، اولین فروشگاه خود را در وودینویل افتتاح کرد. این شرکت تلاش می کند تا در هر زمان ممکن و واقعی ، تجربه های مثبتی کاملاً طبیعی ، حداقل فرآوری شده و آلی را تأیید کند. این شرکت می فهمد که قهوه در فرهنگ آمریکایی جایگاه ویژه ای دارد. برای این منظور ، آن را به هدف در آغوش گرفتن مردم ، تقویت روابط و گسترش عشق – یک سلام و احوالپرسی ، یک ارتباط و یک رابطه.

اطلاعات بیشتر را می توانید به صورت آنلاین در Mercurys.com بیابید

تماس با رسانه
جاناتان کاستیل
425-636-8779
[email protected]

SOURCE شرکت قهوه Mercurys

چین باز به نفع اقتصاد جهانی است

قبل از دهه 1970 ، بیشتر مردم برای تهیه غذای کافی سخت کار می کردند و مجالی برای ولخرجی در خرید نداشتند.

اصلاحات و سیاست های افتتاحیه چین جهت توسعه این کشور را تغییر داده است.

از زمان اجرای این سیاست ، این کشور سه موج اصلی گشودن را پشت سر گذاشته است.

موج اول از سال 1978 آغاز شد و در طول دهه 1980 و 1990 ادامه یافت. سرمایه گذاری مستقیم خارجی در ساخت و ساز زیرساخت ها و پروژه های صنعتی در سراسر کشور جریان داشته است.

موج دوم در سال 2001 با پیوستن چین به WTO آغاز شد ، که باعث هجوم دیگر سرمایه گذاری های خارجی و ادغام بهتر در اقتصاد جهانی شد.

اکنون که چین به عنوان بخشی از برنامه 14 ساله خود در حال شروع فصل جدیدی از توسعه است ، ملت در آستانه موج جدیدی است که با ابتکار عمل برای تعمیق بیشتر ادغام مشخص شده است.

این اقدامات شامل توسعه مناطق جدید تجارت آزاد (FTZ) و یک بندر تجارت آزاد در هاینان ، ادغام منطقه خلیج گوانگدونگ-هنگ کنگ-ماکائو و توافق نامه های جدید تجارت و سرمایه گذاری بین المللی ، مانند توافق نامه جامع اقتصادی منطقه ای (RCEP) است. ) )

این رویکرد سیاست تحریک اصلاحات و گسترش بازار ، امکان تقسیم کار تخصصی تر را فراهم می کند. علاوه بر این ، رقابت شدید تحریک شده توسط آزادسازی تجارت و پایین آمدن تعرفه واردات ، شرکت های داخلی را مجبور به کارآیی بیشتر کرده است. همچنین به بهینه سازی تخصیص منابع و نوسازی صنعتی منجر شده است.

طی بیش از 40 سال اصلاحات و گشایش ها ، کل واردات و صادرات چینی از 20.6 میلیارد دلار به بیش از 4.5 تریلیون دلار رسیده است و این کشور را به یک رهبر جهانی تبدیل کرده است.

اصلاحات و گشودگی که ملت را از یک زمان کمبود به وضعیت تب امروز خرید تبدیل کرده است ، فقط دستورالعمل موفقیت چین نیست ، بلکه احتمالاً به یک محرک ضروری برای یک دنیای مرفه تر تبدیل شده است.

https://news.cgtn.com/news/2021-05-19/An-open-چین-a-boon-to-global-Economy-10mwRLc0YVy / index.html

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1530600/image.jpg

لینک های مربوطه

www.cgtn.com

منبع CGTN

Anycubic Vyper را چاپ می کند ، یک چاپگر کاملاً خودکار تسطیح FDM 3D که در روند کار چاپ 3D جای تازه ای می گیرد

“راه اندازی آخرین چاپگر Vyper 3D FDM گواهی بر تعهد مستمر ما در تهیه چاپگرهای سه بعدی با کیفیت برتر است که در گردش کار چاپ سه بعدی نوآوری دارند. در مقایسه با سایر چاپگرهای FDM موجود در بازار ، Vyper خود را با تسطیح کاملاً خودکار و راحتی فوق العاده با قیمت مقرون به صرفه متمایز می کند. جیمز اوایانگ، نایب رئیس Anycubic.

Vyper به یک فشار سنج دقیق و ماژول تراز 16 نقطه ای مجهز است و به سیستم سطح بندی هوشمند خود اجازه می دهد تا هرگونه بی نظمی را در بستر چاپگر تنظیم کند و نیازی به تراز دستی ندارد. چاپگر از فن آوری پیشرفته ای برخوردار است که از فولاد فنر و لاستیک مغناطیسی نرم استفاده می کند ، که باعث می شود مدل چاپ قوی تر ، تغییر شکل آن سخت تر شود ، حذف آن راحت تر باشد و کاربران را از استفاده از کاغذ پوشاندن و چسب نجات دهد. همچنین این گوشی از یک صفحه نمایش بزرگ لمسی 4.3 اینچی و یک رابط کاربری جدید بهره می برد که عملکرد نرم و آسان آن را تضمین می کند. از همه مهمتر ، سرعت چاپ Vyper می تواند به 80-100 میلی متر در ثانیه برسد که 30٪ سریعتر از سری قبلی Mega است.

ابعاد Vyper 245x245x260 میلی متر است که به شما اجازه می دهد تا نیازهای بیشتری از کاربران را برآورده کند. ساختار یکپارچه و طراحی مدولار آن به کاربران این امکان را می دهد که دستگاه را فقط در سه مرحله ساده مونتاژ کنند و نگهداری آن را آسان می کند. علاوه بر این ، این دستگاه با افزودن مادربرد جدید 32 بیتی و درایور TMC2209 بسیار آرام ، عملکردی برتر را ارائه می دهد.

پیچ دو محور با دقت بالا و دو حد فوتوالکتریک با محور Z برای کاهش خطای موقعیت صفر ، عملکرد پایدارتر و چاپ صاف را تضمین می کنند. هد چاپی آن که با فن دوگانه و سیستم اتلاف حرارت دو طرفه طراحی شده است ، برای خنک سازی سریع مدل ها مناسب است. عملکرد از سرگیری خودکار چاپگر و تشخیص رشته نیز می تواند به صرفه جویی در وقت و منابع کمک کند.

قیمت و در دسترس بودن

Anycubic چاپگر Vyper خود را در مراسمی که در تاریخ 10 ژوئن 2021 در ساعت 3 بعدازظهر (6 صبح) به صورت آنلاین برگزار می شود ، راه اندازی می کند. [HP]) این رویداد از طریق حسابهای Anycubic در فیس بوک ، اینستاگرام و یوتیوب پخش خواهد شد.

برای مشاهده آنلاین رویداد پرتاب ما ، روی پیوندهای زیر کلیک کنید.
https://www.facebook.com/ANYCUBIC3dprinter
https://www.instagram.com/anycubicofficial/
https://www.youtube.com/watch؟v=LZM7qiXlLyk

پیش فروش در 10 ژوئن 2021 در ساعت 4 بعدازظهر CET (یعنی 7 صبح) آغاز می شود. [HP]) در فروشگاه رسمی Anycubic ، در eBay و همچنین در بستر AliExpress. Anycubic قیمت ویژه 299 دلار آمریکا برای هر 3000 چاپگر اول فروخته شده را ارائه می دهد که در پایان هفته پیش فروش به 359 دلار افزایش خواهد یافت.

برای اطلاعات بیشتر به پیوند زیر مراجعه کنید:

https://www.anycubic.com/products/anycubic-vyper

درباره Anycubic

Anycubic یک شرکت پیشرو در صنعت چاپ سه بعدی است ، متخصص در تحقیق و توسعه ، ساخت و فروش چاپگرهای سه بعدی ، ارائه چاپگرهای هوشمند بسیار مقرون به صرفه ، با عملکرد بالا و هوشمند برای مشتریان مختلف ، مصرف کنندگان ، علاقه مندان ، مدارس و طراحان محصولات. از زمان تأسیس در سال 2015 ، ما متعهد شده ایم که فن آوری چاپ سه بعدی را پیش بکشیم تا افراد را از هر قشر مختلف قادر کنیم تا تخیلات خود را آزاد کنند و خلاقیت را به واقعیت تبدیل کنند.

تماس: کارینا ، [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1516453/Anycubic_vyper.jpg

لینک های مربوطه

cn.anycubic3d.com/index.html

SOURCE Anycubic


سانتیگراد قیمت گذاری عرضه عمومی سهام عادی را اعلام می کند

BOCA RATON ، فلوریدا، 9 ژوئن 2021 / PRNewswire / – (نزدک: CELH) Celsius Holdings ، شرکت سازنده نوشیدنی تناسب اندام جهانی ، CELSIUS® ، امروز قیمت گذاری یک پیشنهاد عمومی 6،518،267 سهم سهام عادی ، متشکل از 5،518،267 سهم سهام عادی را که توسط برخی از سهام ارائه شده است ، اعلام کرد. فروش سهامداران سهام سلسیوس هولدینگ (“سهامداران فروشنده”) و 1،000،000 سهام سهام عادی ارائه شده توسط هلدینگ سلسیوس با قیمت عرضه عمومی 62.50 دلار در هر سهم علاوه بر این ، هلدینگ سلسیوس و برخی از سهامداران فروش به بیمه گذاران گزینه 30 روزه برای خرید حداکثر 977،740 سهام اضافی سهام عادی اعطا کرده اند.

هلدینگ سلسیوس هیچ درآمد حاصل از فروش سهام توسط سهامداران فروشنده دریافت نخواهد کرد و قصد دارد از خالص عواید دریافتی از محل عرضه برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند. انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 14 ژوئن 2021، به شرط بسته شدن عرف

UBS Investment Bank و Jefferies به عنوان مدیران مشترک اداره کتاب برای این پیشنهاد فعالیت می کنند. ب. ریلی اوراق بهادار ، لادنبورگ تالمان و شرکت ، ماکسیم گروه LLC و روت سرمایه شرکا به عنوان مدیر برای ارائه پیشنهاد خدمات.

پیشنهاد عمومی مطابق بیانیه ثبت خودکار قفسه در فرم S-3 ارائه می شود که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) در تاریخ 9 ژوئن 2021، و پس از تشکیل پرونده به طور خودکار موثر شد. پیشنهاد عمومی فقط با استفاده از یك دفترچه راهنما و دفترچه راهنمای همراه انجام می شود كه نسخه های آن را می توان در وب سایت SEC واقع در http://www.sec.gov تهیه كرد. نسخه های مربوط به ضمیمه آخرین دفترچه و بیانیه نامه همراه با آن را نیز می توانید در صورت موجود بودن از طریق:

 • UBS Securities LLC ، توجه: دفترچه راهنما ، خیابان 1285 قاره آمریکا ، نیویورک ، نیویورک 10019 ، تلفن: 888-827-7275 یا ایمیل: [email protected]؛ یا
 • Jefferies LLC ، توجه: بخش اخبار سندیکا ، 520 خیابان مدیسون ، طبقه 2 ، نیویورک ، نیویورک 10022 ، یا از طریق تماس با (877) 821-7388 ، یا از طریق ایمیل [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش قبل از ثبت غیرقانونی باشد ، وجود نخواهد داشت. یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی این چنینی است.

درباره Celsius Holdings، Inc.
هلدینگ سلسیوس ، شرکت (Nasdaq: CELH) ، یک شرکت سریع رشد در انواع نوشیدنی های انرژی زا و مکمل های غذایی در ایالات متحده و در سطح بین المللی است که در زمینه تولید ، بازاریابی ، فروش و توزیع مکمل های کالری سوز کاربردی فعالیت می کند. فرمول های بالینی اثبات شده و نوآورانه را به منظور بهبود سلامت و سلامتی مصرف کنندگان ارائه می دهیم. CELSIUS® دارای پنج خط نوشیدنی است که شامل ، CELSIUS® Originals ، CELSIUS HEAT ™ ، CELSIUS® BCAA + Energy ، CELSIUS® On-the-Go و CELSIUS® با Stevia شیرین شده است. CELSIUS® صفر قند ، مواد نگهدارنده ، آسپارتام ، شربت ذرت با فروکتوز بالا ندارد و غیر GMO است ، بدون عطر و طعم و رنگ مصنوعی است. محصولات CELSIUS® دارای گواهینامه Kosher و Vegan است. CELSIUS® همچنین سویا و فاقد گلوتن است و حاوی سدیم بسیار کمی است.

اظهارات رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی گزاره هایی باشد که واقعیت تاریخی نیستند و از نظر معنای قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 در نظر گرفته می شوند. این بیانیه های آینده نگر حاوی پیش بینی نتایج آینده عملیات سلسیوس هولدینگ و / یا وضعیت مالی است ، یا سایر اطلاعات آینده نگر را بیان کنید. در برخی موارد ، می توانید این عبارات را با کلمات آینده نگر مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “می تواند” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “باید” ، “تشخیص دهید” ، “” می خواهم “، یا کلمات مشابه. شما نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنید زیرا ممکن است نتایج واقعی سلسیوس هولدینگ با نتایج بیان شده توسط آینده نگر در نتیجه تعدادی از عوامل مهم تفاوت اساسی داشته باشد. این عوامل شامل موارد زیر است: استراتژی تجاری ما برای گسترش حضور در صنعت ما. روند پیش بینی شده در وضعیت مالی و نتایج عملکرد ما. تأثیر رقابت و تغییر فناوری ؛ مقررات موجود و آینده که بر تجارت ما تأثیر می گذارند ؛ و سایر خطرات و عدم اطمینان در گزارش هایی که هلدینگ سلسیوس قبلاً در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت کرده است. هلدینگ سلسیوس قصد ندارد و وظیفه ای ندارد که اطلاعات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی را به روز کند.

روابط سرمایه گذار:
کامرون دوناهو
(651) 707-3532
[email protected]

منبع Celsius Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.celsius.com

شرکت پیشرو توزیع و لجستیک میسوری را برای سرمایه گذاری جدید انتخاب می کند

میسوری مکان مرکزی و محیط تجاری مناسب مقصد اصلی برای شرکت های حمل و نقل و تدارکات مانند این یکی است ، و ما خوشحالیم که از FFE حمل و نقل استقبال می کنیم میسوریفرماندار گفت مایک پارسون. “FFE مشاغل خوب و فرصتهای اقتصادی خوبی را برای میسوریان در این جامعه روستایی به ارمغان می آورد. ما مشتاقانه منتظر همکاری مشترک هستیم زیرا FFE در ایالت ما موفقیت کسب می کند و رشد می کند.”

حمل و نقل FFE با بهره گیری از تجهیزات و فناوری های پیشرو در صنعت ، خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت به ارائه خدمات عالی به مشتریان جهت تأمین نیازهای آنها ضمن حفظ محیطی امن برای کارمندان اختصاص داده شده است. مدیران شرکت می گویند آنها انتخاب کردند باتلر ، میسوری، برای جدیدترین امکانات حمل و نقل و تدارکات خود به دلیل نیروی کار قوی ، جو تجاری مناسب و امنیت جامعه.

“ما از گسترش عملیات خود به کشور بسیار هیجان زده هستیم خدمتکار منطقه ، “گفت جیم ریچاردز، رئیس و مدیر عامل FFE حمل و نقل. “ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با جامعه و یک شریک عالی هستیم.”

حمل و نقل FFE در دهه 1940 شکل گرفت و در سراسر ایالات متحده با چندین مکان در سراسر کشور رشد کرده است. مشارکت میسوری در همکاری با شهر باتلر، دپارتمان توسعه اقتصادی میسوری ، انجمن تعاونی برق دره Osage و شهرستان بیتس کمیسرها FFE حمل و نقل را به آنجا بیاورند میسوری.

“ما از اینکه FFE حمل و نقل در آن سرمایه گذاری می کند بسیار خوشحالیم میسوری“، سوباش آلیاس ، مدیر عامل مشارکت میسوری گفت:” ایالت ما به دلیل موقعیت استراتژیک ما در مرکز سرمایه گذاری حمل و نقل FFE ایالات متحده ، در ایالات متحده مکانی پیشرو در توزیع و تدارکات است. میسوری بیشتر نقش حیاتی دولت ما در زنجیره تامین مواد غذایی را تقویت می کند. “

خدمتکار، چون شهر الكتریكی ما هستیم ، الكتریك شده است كه FFE حمل و نقل جامعه ما را برای حمل و نقل و تداركات جدید خود انتخاب كرده است. ” جیم هنری. “حمل و نقل FFE و شهر باتلر کاملاً متناسب با هم هستند ما از 60 شغل جدیدی که برای جامعه به ارمغان می آورد بسیار هیجان زده هستیم. ما قصد داریم یک همکاری طولانی مدت با FFE حمل و نقل ایجاد کنیم و از آنها در جامعه خود استقبال کنیم. “

مرکز FFE حمل و نقل در 1020 Stover-Ward Road واقع شده است.

درباره حمل و نقل FFE
خدمات حمل و نقل Frozen Food Express که در سال 1943 تاسیس شد ، به بزرگترین ارائه دهنده حمل و نقل و انبارداری LTL تحت کنترل دما مبتنی بر دارایی در چشم انداز استراتژیک FFE ایالات متحده تبدیل شده است به عنوان حامل برتر LTL با کنترل دما آمریکای شمالی. این شرکت از شایستگی های اصلی خود برای ارائه بهترین خدمات در تمام جنبه های ارائه شده خود استفاده می کند. FFE خدمات مختلفی را ارائه می دهد ، از جمله Over Road ، محلی ، منطقه ای ، اختصاصی ، سریع و ذخیره سازی.

درباره مشارکت میسوری
مشارکت میسوری یک سازمان توسعه اقتصادی دولتی و خصوصی است که متمرکز بر جذب مشاغل جدید و سرمایه گذاری به ایالت و ارتقا آن است میسوری نقاط قوت تجارت از سال 2007 ، مشارکت میسوری برای جذب شرکتهایی که 27000+ شغل جدید ، 1.4 میلیارد دلار + حقوق و دستمزد جدید سالانه و 3 میلیارد دلار + سرمایه گذاری جدید ایجاد کرده اند ، با همکاری شرکای ایالتی همکاری کرده است. برخی از پروژه های موفق اخیر که منجر به سرمایه گذاری عمده در میسوری شامل Accenture Federal Services LLC، Amazon، General Casey’s Stores، Chewy، Inc.، Square، Swift Prepared Foods، USDA، and Veterans United.

تماس با رسانه: ژانل هیگینز، [email protected]

منبع مشارکت میسوری

لینک های مربوطه

www.missouripartnership.com

بازار ماشین آلات شیردوش تجاری 2021-2021: ساختار برنامه ریزی صنعت پسا همه گیر

شرکتها مراحل پاسخ ، بازیابی و تجدید را طی می کنند.

گزارش رایگان نمونه را بارگیری کنید

با تداوم گسترش شیوع ویروس کرونا ویروس ، سازمانها در سراسر جهان به تدریج منحنی فروکش خود را با استفاده از فناوری تسطیح می کنند. بسیاری از مشاغل مراحل پاسخ ، بازیابی و تجدید را طی می کنند. ایجاد انعطاف پذیری در تجارت و ایجاد چابکی به سازمانها کمک می کند تا در مسیر خود برای خروج از بحران COVID-19 به سمت حالت عادی بعدی پیش روند.

این تحقیق در زمینه برنامه ریزی کسب و کار پس از همه گیری به مشتریان کمک می کند تا:

 • برنامه ریزی استراتژیک آنها را تنظیم کنید به محض شروع ثبات کسب و کار پیش بروید.
 • ساخت انعطاف پذیری توسط انتخاب منابع و سرمایه گذاری موثر برای واحدهای تجاری فردی ، محصولات و خطوط خدمات.
 • برنامه ریزی مبتنی بر سناریو را تصور کنید برای کاهش شرایط بحرانی آینده

ساختار برنامه ریزی کسب و کار پس از همه گیری را بارگیری کنید

ملاحظات اصلی برای پیش بینی بازار:

 • تأثیر قفل شدن ، اختلالات زنجیره تامین ، تخریب تقاضا و تغییر در رفتار مشتری
 • به دلیل تأثیر همه گیر شدن ، وضعیت های خوش بینانه ، احتمالی و بدبینانه برای همه بازارها
 • پیش از برآورد بازار بعد از COVID-19
 • سه ماهه تحلیل تأثیر و به روزرسانی برآورد بازار

با استفاده از دسترسی فوری به 17000+ گزارش تحقیقات بازار

پلت فرم SUBSCRIPTION Technavio

گزارش مرتبط در مورد صنایع اختیاری مصرف کننده:

بازار ربات های دوشش توسط محصولات و جغرافیا – پیش بینی و تحلیل 2020-2024: اندازه بازار ربات شیردوشی امکان رشد 460.84 میلیون دلاری در طی سالهای 2020-2024 را دارد و حرکت رشد بازار در دوره پیش بینی تسریع خواهد شد. برای به دست آوردن بینش گسترده تحقیق: گزارش اختصاصی نمونه ما را بارگیری کنید

بازار تجهیزات پردازش لبنیات بر اساس کاربرد ، نوع و جغرافیا – پیش بینی و تحلیل 2021-2025: بازار تجهیزات فرآوری لبنیات توانایی رشد 2.74 میلیارد دلاری USD طی سالهای 2021-2025 را دارد و شتاب رشد بازار با CAGR 5.27٪ تسریع می شود. برای به دست آوردن بینش گسترده تحقیق: گزارش اختصاصی نمونه ما را بارگیری کنید


سه عمده شرکت های تجاری در بازار ماشین های شیردوش:

Ali Group Srl

Ali Group Srl فعالیت خود را در بخشهای مختلفی انجام می دهد: پخت و پز ، نانوایی ، تحویل غذا ، تهیه و نگهداری محلول ها ، تبرید ، مدیریت شستشو و پسماند ، بستنی و دمنوش ، یخ سازها ، دستگاه های قهوه و قرارداد ، توزیع و خدمات. این محصول به عنوان یک فریزر شیک ضد مدل ارائه می شود ، که برای رستوران ها ، QSR ها ، فروشگاه های بستنی ، غذاخوری های دانشگاه و دانشگاه ها ، دهکده های بازنشستگی و امکانات بهداشتی استفاده می شود.

bianco di puro GmbH & Co. KG

bianco di puro GmbH & Co. KG لوازم آشپزخانه مانند مخلوط کن ، سیستم پمپ خلاuum و لوازم جانبی مرتبط را ارائه می دهد. علاوه بر این ، این شرکت همچنین ماشین های میلک شیک تجاری را به عنوان مخلوط کن ، دارای طراحی جمع و جور و عملکرد بالا ، ارائه می دهد.

شرکت Blendtec

Blendtec Inc فعالیت خود را در بخشهای مسکونی و تجاری انجام می دهد. این محصول به عنوان مخلوط کن تجاری برای اسموتی ها ، قهوه و میلک شیک ارائه می شود.

اگر گزارشی را خریداری کنید که در 60 روز آینده به روز شود ، ما نسخه جدید و استخراج داده را به صورت رایگان برای شما ارسال خواهیم کرد! برای دریافت جزئیات تجزیه و تحلیل سهم بازار از شرکت کنندگان در بازار در حین قفل COVID-19 ، تصویر فوری گزارش را در اینجا دریافت کنید:

https://www.technavio.com/report/commic-milkshake-makines-market-industry-analysis

بازار ماشین آلات شیردوش تجاری 2021-2025: تقسیم بندی

بازار ماشین های میلک شیک تجاری به شرح زیر تقسیم بندی شده است:

 • تولید – محصول
  • دوک های چندتایی
  • دوک نخ ریسی
 • جغرافیا
  • آمریکای شمالی
  • APAC
  • اروپا
  • آمریکای جنوبی
  • MEA

بازار ماشین های میلک شیک تجاری با حاشیه سود بالا از میلک شیک هدایت می شود. علاوه بر این ، انتظار می رود عوامل دیگری از جمله افزایش اولویت برای ماشین های میلک شیک با حداکثر قدرت و دقت باعث تحریک بازار ماشین های میلک شیک تجاری شود تا شاهد CAGR تقریباً 2٪ در دوره پیش بینی باشند.

بینش بیشتری در مورد روند جهانی تأثیرگذار بر آینده بازار ماشین های میلک شیک کسب کنید ، درخواست نمونه رایگان @ https://www.technavio.com/talk-to-us؟report=IRTNTR44426

رانندگان بازار

چالش های بازار

روندهای بازار

منظره فروشنده

 • فروشندگان تحت پوشش
 • طبقه بندی فروشنده
 • موقعیت بازار فروشندگان
 • سناریوی رقابتی

درباره ما
تکناویو یک شرکت مشاوره و تحقیق در زمینه فناوری جهانی است. تحقیق و تجزیه و تحلیل آنها بر روند در حال ظهور بازار متمرکز است و بینش های عملیاتی را برای کمک به مشاغل در شناسایی فرصت های بازار و ایجاد استراتژی های موثر برای بهینه سازی موقعیت های خود در بازار ارائه می دهد. کتابخانه گزارش Technavio با بیش از 500 تحلیلگر متخصص ، متشکل از بیش از 17000 گزارش و شمارش است که 800 فناوری را در 50 کشور پوشش می دهد. پایگاه مشتری آنها از شرکتهایی در هر اندازه ، از جمله بیش از 100 شرکت Fortune 500 تشکیل شده است. این پایگاه مشتری در حال رشد برای شناسایی فرصت ها در بازارهای موجود و بالقوه و ارزیابی موقعیت های رقابتی آنها در حالات تغییر بازار ، به پوشش جامع Technavio ، تحقیقات گسترده و بینش عملی بازار متکی است.

مخاطب
تحقیقات تکناویو
جسی مایدا
مجری رسانه و بازاریابی
ایالات متحده: +1 844 364 1100
انگلیس: +44 203 893 3200
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: www.technavio.com/
گزارش: https://www.technavio.com/report/commercial-milkshake-makines-market-industry-analysis

SOURCE Technavio

بازار ودکا در ایالات متحده 55.38 میلیون لیتر رشد می کند | پیشگامان اصلی رانندگان و بازار | 17000+ گزارش تحقیقات Technavio

شرکتها مراحل پاسخ ، بازیابی و تجدید را طی می کنند.
گزارش رایگان گزارش را بارگیری کنید

بازار ودکا در ایالات متحده با توجه به رشد گسترده بیماری همه گیر COVID-19 ، طی دوره پیش بینی تأثیر خنثی خواهد داشت. طبق تحقیقات بازار متمرکز بر همه گیر Technavio ، رشد بازار احتمالاً در مقایسه با سال 2019 افزایش خواهد یافت.

با تداوم گسترش شیوع ویروس کرونا ویروس ، سازمانها در سراسر جهان به تدریج منحنی فروکش خود را با استفاده از فناوری تسطیح می کنند. بسیاری از مشاغل مراحل پاسخ ، بازیابی و نوسازی را طی می کنند. ایجاد انعطاف پذیری در تجارت و ایجاد چابکی به سازمانها کمک می کند تا در مسیر خود برای خروج از بحران COVID-19 به سمت حالت عادی بعدی پیش روند.

این تحقیق در زمینه برنامه ریزی کسب و کار پس از همه گیری به مشتریان کمک می کند تا:

 • برنامه ریزی استراتژیک آنها را تنظیم کنید به محض شروع ثبات کسب و کار پیش بروید.
 • ساخت انعطاف پذیری توسط انتخاب منابع و سرمایه گذاری موثر برای واحدهای تجاری خاص ، محصولات و خطوط خدمات.
 • برنامه ریزی مبتنی بر سناریو را تصور کنید برای کاهش شرایط بحرانی آینده

ساختار برنامه ریزی کسب و کار پس از همه گیری را بارگیری کنید

ملاحظات اصلی برای پیش بینی بازار:

 • تأثیر قفل شدن ، اختلالات زنجیره تامین ، تخریب تقاضا و تغییر در رفتار مشتری
 • به دلیل تأثیر همه گیر شدن ، وضعیت های خوش بینانه ، احتمالی و بدبینانه برای همه بازارها
 • پیش از برآورد بازار بعد از COVID-19
 • سه ماهه تحلیل تأثیر و به روزرسانی برآورد بازار

بازار عمده سه ودکا در شرکت کنندگان ایالات متحده:

Anheuser Busch InBev SA / NV

Anheuser Busch InBev SA / NV محصولات اصلی را با نام تجاری ارائه می دهد گل سرخ.

باکاردی آموزشی ویبولیتین

Bacardi Ltd. محصولات اصلی را با نام تجاری GRAY GOOSE ارائه می دهد.

Becle SAB de CV

Becle SAB de CV محصولات اصلی را با نام تجاری Three Olives ارائه می دهد.

اگر گزارشی را خریداری کنید که در 60 روز آینده به روز شود ، ما نسخه جدید و استخراج داده را به صورت رایگان برای شما ارسال خواهیم کرد! برای دریافت جزئیات تجزیه و تحلیل سهم بازار از شرکت کنندگان در بازار در حین بستن COVID-19 ، تصویر فوری گزارش را در اینجا دریافت کنید: https://www.technavio.com/report/vodka-market-in-us-industry-analysis

بازار ودکا در ایالات متحده 2020-2024: تقسیم بندی

بازار ودکا در ایالات متحده به شرح زیر تقسیم شده است:

 • کانال توزیع
 • تولید – محصول
 • قیمت

بازار ودکا در ایالات متحده با توجه به شهرت روزافزون مارک های دارای برچسب خصوصی هدایت می شود. علاوه بر این ، انتظار می رود رشد بخش خرده فروشی سازمان یافته بازار ودکا را در ایالات متحده تحریک کند تا شاهد CAGR تقریباً 2٪ در دوره پیش بینی باشد.

درباره روند جهانی تأثیرگذار بر آینده بازار ودکا در ایالات متحده اطلاعات بیشتری کسب کنید ، درخواست نمونه رایگان @ https://www.technavio.com/talk-to-us؟report=IRTNTR45942

گزارش مربوط به کالاهای اصلی مصرف کننده شامل:

بازار آبجو پیشه وری در اروپا– بازار آبجو کاردستی در اروپا از طریق محصولات (آبجو کاردستی مبتنی بر IPA ، آبجو صنایع دستی فصلی ، آبجو صنایع دستی مبتنی بر آل بی رنگ ، آبجو های صنایع دستی مبتنی بر آلبرت و سایر موارد) ، کانال توزیع (خارج از تجارت و تجارت) و جغرافیا ()آلمان، انگلستان، لهستان، فدراسیون روسیه، و بقیه اروپا)
گزارش رایگان گزارش را بارگیری کنید

بازار جهانی آبجو با مشروبات الکلی کم– بازار آبجو کم الکل توسط کانال توزیع (خارج از تجارت و تجارت) و جغرافیا تقسیم شده است (اروپا، APAC ، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، و MEA).
گزارش رایگان گزارش را بارگیری کنید

رانندگان بازار

چالش های بازار

روندهای بازار

منظره فروشنده

 • فروشندگان تحت پوشش
 • طبقه بندی فروشنده
 • موقعیت بازار فروشندگان
 • سناریوی رقابتی

درباره ما
تکناویو یک شرکت مشاوره و تحقیق در زمینه فناوری جهانی است. تحقیق و تجزیه و تحلیل آنها بر روند در حال ظهور بازار متمرکز است و بینش های عملیاتی را برای کمک به مشاغل در شناسایی فرصت های بازار و ایجاد استراتژی های موثر برای بهینه سازی موقعیت های خود در بازار ارائه می دهد. کتابخانه گزارش Technavio با بیش از 500 تحلیلگر متخصص ، متشکل از بیش از 17000 گزارش و شمارش است که 800 فناوری را در 50 کشور پوشش می دهد. پایگاه مشتری آنها از شرکتهایی در هر اندازه ، از جمله بیش از 100 شرکت Fortune 500 تشکیل شده است. این پایگاه مشتری در حال رشد برای شناسایی فرصت ها در بازارهای موجود و بالقوه و ارزیابی موقعیت های رقابتی آنها در حالات تغییر بازار ، به پوشش جامع Technavio ، تحقیقات گسترده و بینش عملی بازار متکی است.

مخاطب
تحقیقات تکناویو
جسی مایدا
مجری رسانه و بازاریابی
ایالات متحده: +1 844 364 1100
انگلیس: +44 203 893 3200
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: www.technavio.com/
صفحه گزارش: https://www.technavio.com/report/vodka-market-in-us-industry-analysis

SOURCE Technavio

لینک های مربوطه

https://www.technavio.com/report/vodka-market-in-us-industry-analysis؟utm_source=prnewswire&utm_medium=pressrelease&utm_campaign=vendor-v2_wk24_005_&utm_content=IRTNTR45942